University of L'Aquila

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاهی که در سال 1952 تاسیس شد و در منطقۀ آبرئوزو واقع شده است ، دانشگاه ما موسسه آموزشی و پژوهشی عمومی است که طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی را شامل بیوتکنولوژی، علوم، اقتصاد، مهندسی، آموزش و پرورش، علوم انسانی، پزشکی، روانشناسی و علوم ورزشی. با هفت بخش ، دانشگاه لوکویلا بیش از 18000 دانش آموز ثبت نام شده 64 درجه (بین دوره اول و دوم)، هشت برنامه دکترای پژوهشی، مدارس تخصصی، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای ارائه می دهد. بسیاری از برجسته ی دانشکده خود را از حدود 600 اساتید و پژوهشگران اعضای جوایز بین المللی دریافت کرده اند و رهبران در زمینه های خود را از پژوهش در نظر گرفته.

دانشگاه لاکویلا به عنوان یکی از اهداف استراتژیک خود، بین المللی بودن تدریس، عمدتا بر تحرک معلمان و دانش آموزان و ایجاد دوره های آموزشی بین المللی که در همکاری با دانشگاه های خارجی ایجاد شده است، تعیین کرده است. این دوره ها برنامه های درسی یکپارچه و استراتژی های تحرک دانشجویی را فراهم می کند که امکان شناخت متقابل اعتبارات دریافت شده در دوره را فراهم می کند. دانش آموزانی که در این دوره ها ثبت نام کرده اند، دوره های تحصیلات متناوب ایجاد شده در دانشگاه آکوایل و همکاران دانشگاهی خارجی خود را انجام خواهند داد.

دوره های تحصیلی بین المللی به دانش آموزان اجازه می دهد که درجه دو، چند و یا مشترک را بدست آورند. با دوبار و چند درجه ای، ما بدان معنی است که پس از اتمام دوره، دانش آموز باید مدرک دانشگاه لوکویلا و مدرک از دانشگاه های خارجی را بدست آورد که دوره های تحصیلات خود را به دست آوردن اعتبار مورد نیاز انجام می دهد. در عوض یک سطح مشترک تنها توسط دانشگاههایی صادر می شود که رسما توافق شده و یک دوره مشترک بین المللی را ایجاد کرده اند.

برخی از دوره های ما به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شود، در صورتی که دانشجویان خارجی ثبت نام می کنند، دیگران دوره های خاصی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

مکان ها

L'Aquila

University of L'Aquila

Address
Via Giovanni di Vincenzo, 16/B
67100 L'Aquila, Abruzzo, ایتالیا