University of Ferrara - Department of Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه فرارا یک محیط تاریخی بی نظیر را ارائه می دهد. یادآوری های باشکوه قرون وسطایی و دوره رنسانس در کاخ ها ، خانه ها ، کلیساها ، موزه ها ، میادین ، حیاط ها و کوچه ها زندگی می کند. فرارا به دور از کفن بودن در گذشته ، یک شهر دوچرخه سوار و دوستدار عابر پیاده است که در آن جوانان می توانند کیفیت زندگی بالایی را تجربه کنند ، از زیرساخت های به خوبی نگهداری شده استفاده کنند و به خوبی با هم مخلوط شوند و از دیدگاه های نوآورانه از آینده پشتیبانی می کنند. توسط سنت های فرهنگی عمیق و ریشه دار یک هدف اصلی دانشگاه فرارا است که طیف گسترده ای از مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد و دکترا را در علوم و علوم انسانی ارائه می دهد. کل شهر یک پردیس پر جنب و جوش است که در تعامل بین دانشجویان ملی و بین المللی رونق دارد.

134905_134845_Picturetoincludeinprogdescription8.jpg

در باره

فرارا یک پردیس امن و با استقبال است که دارای امکانات آموزشی و تحقیقاتی است که به راحتی در مرکز و همچنین در خارج از دیوارهای رنسانس قرار دارد.

"Da 600 anni Guardiamo avanti": نگاه به آینده شش قرن است که از اولویت های دانشگاه فرارا بوده است.

دانشگاه فرارا با ترویج بین المللی سازی به پیشرفت خود ادامه می دهد. تقویت یک جامعه علمی و دانشگاهی بین المللی شامل چندین دیدگاه است: دستیابی به بالاترین معیارهای آموزشی و پژوهشی که با تمرکز بر مناطق خاصی از تعالی تقویت شده و به وجود یک هویت تاریخی و فرهنگی قوی تقویت می شود. فرارا دارای یک کار مشبک از خیابانها ، میادین و ساختمانهایی است که با امکانات آموزشی و تحقیقاتی واقع در مرکز و همچنین بلافاصله خارج از دیوارهای رنسانس در هم آمیخته اند. با توجه به پیکربندی منحصر به فرد شهری ، این شهر خود را به عنوان یک پردیس باز نشان می دهد که از نزدیک با جامعه ارتباط برقرار می کند.

134901_134839_Picturetoincludeinprogdescription2.jpg

از Unife لذت ببرید

به دانشگاه فرارا خوش آمديد و در سال 1391 تأسيس شد ، دانشگاه فرارا مانند شهر فرارا است: تاريخي اما درخشان ، كوچك اما رقابتي ، با افرادي كه براي يادگيري در محوطه شهري خود جمع مي شوند. ما یک دانشگاه پویا در یک شهر زیبا و پویا هستیم.

فعالیتهای ما به شدت بین المللی است. تدریس و تحقیقات ما بشدت بین المللی شده و به دانشجویان ما امکان جابجایی در داخل و خارج از اروپا را ارائه می دهد ، بنابراین تجربه ای لذت بخش را به آنها ارائه می دهیم که آنها را به صورت شخصی و حرفه ای غنی سازد. ما بهترین دانشجویان بین المللی را به آنها پیشنهاد می دهیم که از فرصتهای عالی در زمینه تدریس و تحقیق برخوردار باشند زیرا فکر می کنیم وقتی که در یک جامعه دانشگاهی که شامل دانش آموزان باشد ، تحقیق قوی تر باشد.

134900_134838_Picturetoincludeinprogdescription1.jpg

ماموریت ما

ما 600 سال است که به دنبالش هستیم. این نه تنها برچسب آرم ارتباطی دانشگاه است بلکه یکی از اهدافی است که ما آن را اولویت قرار می دهیم. دانشگاه فرارا به آینده نگاه می کند و آینده تنها می تواند منجر به بین المللی شود.

"ما 600 سال است که به دنبالش هستیم". این نه تنها برچسب آرم ارتباطی دانشگاه بلکه یکی از اهدافی است که ما آن را اولویت قرار می دهیم.

دانشگاه فرارا به آینده نگاه می کند و آینده تنها می تواند منجر به بین المللی شود. عضویت در یک جامعه علمی و دانشگاهی بین المللی به معنای یکنواختی و از بین رفتن هویت نیست بلکه برعکس ، به اشتراک گذاشتن استانداردهای بالای آموزش و تحقیقات بهترین دانشگاههای جهان در عین حفظ شخصیت و تعالی خود. گشودن این امر مستلزم برقراری ارتباط با سایر نقاط جهان ، یافتن زمینه مشترک و ایجاد زمینه های پرورش نوآوری ، توسعه فناوری و رشد فرهنگی و علمی بدون از بین رفتن ریشه های شخص است. وجود امکانات آموزشی و پژوهشی در سطح شهر باعث می شود فرارا یک محوطه دانشگاه بزرگ باز باشد که از امنیت و استقبال خوبی برخوردار باشد - مکانی ایده آل برای تحصیل یا اقامت. پردیس فرارا فقط یک دانشگاه درون یک شهر نیست بلکه شهرهایی است که همه چیز در اطراف دانشگاه می چرخد - این یک بخش جدایی ناپذیر نه تنها از بافت شهری بلکه فعالیت ها و ویژگی های آن است. از این رو ارتقاء و تقویت تصویر دانشگاه فرارا در خارج از کشور مستلزم ارتقاء و تقویت تصویر منطقه و شهر است که یک مکان میراث جهانی یونسکو است.

134902_134842_Picturetoincludeinprogdescription10.jpg

تاریخچه unife

دانشگاه فرارا ، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ایتالیا ، از شخصیت های برجسته و متشکل از دنیاهای فرهنگ ، هنر و علوم مانند نیکلاس کوپرنیکوس و پاراکلسوس استقبال کرده و آموزش داده است.

دانشگاه فرارا در سال 1391 توسط Marquise Alberto V Este با مجوز پاپ Boniface IX تأسیس شد. اولین دوره هایی که افتتاح می شد هنر ، الهیات و حقوق بود و توسط معلمان مشهور مانند بارتولومئو سالیستو ، متخصص حقوقدانان تدریس می شد.

در طول قرن 15 و 16 ، فرارا به یکی از پر رونق ترین مراکز فرهنگ رنسانس ایتالیا تبدیل شد و این دانشگاه همچنین به لطف حضور روشنفکران برجسته مانند نیکلاس کوپرنیکوس و پاراکلسوس از دوره ای با عزت عالی برخوردار شد. پس از جذب آن به دولت پاپ در سال 1598 ، این دانشگاه از یک دانشگاه معتبر استونی استونی به یک دانشگاه در حومه تبدیل شد. در دوره ناپلئونی ، با برنامه دانشگاه های ملی ، دانشگاه قدرت خود را برای اعطای مدرک دانشگاهی از دست داد و فعالیت علمی علمی تا سال 1816 از سر گرفته نشد. پس از اتحاد ایتالیا ، دانشگاه فرارا به یک دانشگاه آزاد تبدیل شد. در سالهای قبل از جنگ جهانی اول ، با بیش از 500 دانشجو ، این دانشگاه با حضور پرشورترین دانشگاه آزاد در ایتالیا بود. بنابراین هویت دانشگاه ریشه در یک سنت تاریخی و فرهنگی دارد که آن را از دیگران جدا می کند. از بدو تأسیس تاکنون ، شخصیتهای نگارگری از دنیای فرهنگ ، هنر و علوم را مورد استقبال و آموزش قرار داده است. این دانشگاه از نظر وسعت ، امکانات و کیفیت و کمیت آموزش و تحقیقات نقطه ای از تعالی در ایتالیا است. این نیز از موقعیت عالی آن در رده بندی های بین المللی نشان داده شده است.

134906_134846_Picturetoincludeinprogdescription3.jpg

نیکلاس کوپرنیک

ب 1473 Torun، Pomerania - d. 1543 فرونبورگ

ستاره شناس لهستانی نویسنده کتاب "De Revolutionibus orbium coelestium" بود که در آن برداشت بطلمیوس واژگون می شود و سیستمی را ارائه می دهد که در آن خورشید مرکز جهان است.

نظریه کوپرنیکی برای رشد علم نجوم اساسی است و نشانگر آغاز نجوم مدرن است.

پاراکلسوس

b.1493 Einsiedeln ، سوئیس - d. 1541 سالزبورگ

یک پزشک و فیلسوف ، او یکی از مهمترین و پیچیده ترین چهره های علوم رنسانس بود.

او نظریه ارسطو را در مورد چهار عنصر ادغام كرد و آموزه های سنتی پزشکی را رد كرد ، بنابراین حیات را به رشته جدیدی داد: iatrochemistry ، مبتنی بر درمان بیماری هایی كه از مواد معدنی استفاده می كنند.

جیووانی پیکو از میاندولا

ب 1463 میراندولا (مو) - د. 1494 فلورانس

وی که یکی از مشهورترین فیلسوفان و انسان شناسان ایتالیایی بود ، وی با مارسیلیو فیچینو ، لورنزو باشکوه و آنجلو پولیزیانو دوست داشت.

از مشهورترین آثار وی "Oratio de hominis با عزت" و نه صد مقاله حاوی مشکلات فلسفی و کلامی است.

134899_134840_Picturetoincludeinprogdescription4.jpg

گروه اقتصاد و مدیریت

دپارتمان اقتصاد و مدیریت (DEM) در سال 2013 از گروه قبلی اقتصاد ، مؤسسات و سرزمین ایجاد شده در سال 1997 ایجاد شده است.

این اداره با ماهیت بسیار چند رشته ای مشخص می شود و زمینه های اصلی تدریس و تحقیق شامل اقتصاد ، تجارت و حقوق است.

تیم تدریس ما شامل بیش از 40 استاد و محقق ، 9 تکنسین و حدود 30 نفر از همکاران پژوهش ، دانشجویان فارغ التحصیل و همکار است.

برنامه کارشناسی ارشد ما یک تعادل ایده آل بین نظریه دانشگاهی ، عمل تجاری و امور جاری فراهم می کند.

با شروع سال تحصیلی 2015-2016 ، وزارت اقتصاد و مدیریت با راه اندازی چهار برنامه جدید فوق لیسانس فوق لیسانس ، پیشنهادهای آموزشی خود را تجدید می کند تا مهارتهای حرفه ای قوی با توجه ویژه به موضوعات بین المللی ارائه شود. دو دوره از این دوره ها (شرکت های کوچک و متوسط در بازارهای بین المللی و اقتصاد سبز و پایداری ) به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. آنها خطاب به دانشجویان ایتالیا و سایر کشورهایی که علاقمند به تجربه یک محیط یادگیری پیشرفته هستند برای درک عمیق از سناریوی اقتصادی و اقتصاد جهانی رقابتی می باشند.

مکان ها

فرارا

Address
Via Voltapaletto 11
44121 فرارا, امیلیا-رومانا, ایتالیا