University of Campania "Luigi Vanvitelli"

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

معرفی

دانشگاه کامپانیا "لوئیجی Vanvitelli" در سال 1991 تاسیس شد (فرمان MURST، 25 مارس) با هدف از بین بردن شرایط به سر می برند از دانشگاه بزرگ وابسته به شهر ناپل شناخته شده به عنوان "فدریکو II". در تاریخ رسمی 1991 نوامبر 1، دانشگاه کامپانیا شروع به کار کند خودگردان با نوزده هزار ثبت نام و هشت دانشکده واقع در پنج حوزه مختلف ارضی کسرتا و ناپل است. در حال حاضر، سی هزار دانش آموزان در 19 گروه دانشگاه وجود دارد. ساختار multicampus دانشگاه دارای دو دفتر برای رئیس خود: یکی در ناپل و در کاخ سلطنتی کسرتا.

3

محل دانشگاه

ساختمان های معروف تاریخی خانه را به مدارس، گروه ها، مراکز دانشگاه و دفاتر اداری. بسیاری از این ساختمان نیز سایت های باستان شناسی، مانند وزارت علوم انسانی و میراث فرهنگی در سانتا ماریا کپوا وتر که در چه زمانی Cryptoporticus روم و دانشکده های پزشکی که در مرکز شهر قدیمی ناپل واقع بود مخفف است.

معماری و طراحی صنعتی "لوئیجی Vanvitelli"

دورسا - سن لورنزو آگهی ساختمان Septimum و گوشهنشینی.

پزشکی و جراحی

دانشکده پزشکی ارائه می دهد درجه پزشکی چرخه تک در دو بیمارستان آموزشی آن: دانشگاه ناپل در بیمارستان های آموزشی دانشگاه شناخته شده به عنوان "وچیو Policlinico" واقع شده است؛ پردیس کسرتا در "منطقه سان بندتو" واقع شده است.

تمام فعالیت های آموزش بالینی نیز در "وچیو Policlinico" در ناپل و در بیمارستان مدنی کسرتا کسرتا برگزار شد. البته در رشته ارتودنسی در محوطه ناپل برگزار شد.

بیمارستان های آموزشی وابسته به شهر ناپل را اشغال دو محل بزرگ: مجموعه Sant'Andrea دله Dame و "سانتا پاتریزیا صومعه".

مکان ها

سانتا ماریا کاپوا وتر

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Address
Viale Beneduce n. 10

81100 سانتا ماریا کاپوا وتر, کامپانیا, ایتالیا
تلفن
+39 0823 274803