University of Bologna

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Alma Mater Studiorum - Università di Bologna

Alma Mater Studiorum - Università di Bologna ، قدیمی ترین دانشگاه جهان غرب ، راه را برای نوآوری از طریق یک برنامه بطور فزاینده غنی از برنامه ، تحقیقات برجسته ، چشم انداز بین المللی ثابت و به طور فزاینده گسترده و یک مأموریت سوم قوی آماده می کند.

از آنجا که در سال 1088 تاسیس شد ، Alma Mater Studiorum دانش محور بوده و میزبان چهره های برجسته جوامع علمی و هنری است. با داشتن پنج دانشگاه (بولونیا ، سسنا ، Forlì ، Ravenna ، Rimini) و شعبه ای در بوینس آیرس ، کاتالوگ متنوعی متنوعی را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای جامعه امروزی طراحی شده است: بیش از 200 برنامه در بین 32 بخش و 5 مدرسه به بیش از 82000 دانش آموز ارائه می شود. 3600 فارغ التحصیل در مقطع دکتری و سایر برنامه های چرخه 3 ثبت نام می کنند.

آلما ماتر در 200 رتبه برتر در دو رتبه معتبر دانشگاه بین المللی که دانشگاه برتر اروپا را برای تحرک دانشجویی در نظر گرفته است (اراسموس +) ، در توسعه پایدار سرمایه گذاری می کند و در دستیابی به 17 هدف توسعه پایدار که بعنوان بخشی از برنامه پیشنهاد شده است ، کمک می کند. برنامه 2030 مصوب مجمع عمومی سازمان ملل متحد. به عنوان یک دانشگاه جامع پژوهشی ، در یک رویکرد چند رشته ای ، متقابل فرهنگی و در ارتباط ناگسستنی بین تحقیق و تدریس سرمایه گذاری می کند. یکی از فعال ترین از نظر رهبری و مشارکت در پروژه های تحقیقاتی و همکاری های علمی اروپا ، University of Bologna با صنعت و سازمان های دولتی و خصوصی اتحاد ایجاد کرده است. این شبکه همچنین مرکز شبکه های بین المللی است: فراتر از پیوندهای نزدیک اروپا ، از چندین ارتباط با آمریکا ، آفریقا ، آسیا و استرالیا برخوردار است.

لطفاً از اقدامات ابداع شده توسط University of Bologna برای شروع سال تحصیلی بعدی به بهترین روش مطلع شوید.

مکان ها

سوسیس دودی

Address
Via Zamboni, 33
40126 سوسیس دودی, امیلیا-رومانا, ایتالیا

سسنا

Address
Piazza Aldo Moro, 90
سسنا, امیلیا-رومانا, ایتالیا

فورلی

Address
Piazzale Sante Solieri,1
47121 فورلی, امیلیا-رومانا, ایتالیا

راونا

Address
راونا, امیلیا-رومانا, ایتالیا

ریمینی

Address
ریمینی, امیلیا-رومانا, ایتالیا

بوینس آیرس

Address
بوینس آیرس, بوینس آیرس, آرژانتین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد