University For Foreigners Dante Alighieri

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه برای خارجی ها "دانته آلیگیری"

دانشگاه برای خارجی ها "دانته آلیگیری"، که دفتر مرکزی آن در Reggio Calabria، با حمایت مالی کمیته های محلی از "دانته آلیگیری» و کنسرسیوم برای * دانشگاه، در هر Stranieri "دانته آلیگیری" رجیو کالابریا، تاسیس شد تحت قوانین حقوقی ، به عنوان یک دانشگاه غیر statal قانونی، موسسه آموزش عالی با یک نظم خاص، با شروع از سال تحصیلی 2007-2008.

دانشگاه خودمختار بر طبق ماده 33 قانون اساسی است، آن را تا شخصیت حقوقی، استقلال حقوقی، و در مطابق با اساسنامه انجام آموزشی، علمی، سازمانی، اداری و انضباطی خود دولت آن و احترام به قوانین و مقررات در سازمان دانشگاه .

این دانشگاه دارای وسیله ای برای از طریق فعالیت های آموزش و پژوهش divulgate زبان ایتالیایی، ادبیات، هنر و فرهنگ و همچنین نهادهای سیاسی، اجتماعی، حقوقی و اقتصادی ایتالیایی از طریق تمام اشکال آن بیان.

به طور خاص، دانشگاه، در درجه اول همکاری با کمیته های ایتالیایی و خارجی انجمن "دانته آلیگیری"، با هدف: - ترویج و تسهیل مقایسه تجارت و میان فرهنگی با تمدن در جهان و نشات گرفته از منطقه مدیترانه، توجه خاص به مشکلات مطرح شده توسط شهرک در سرزمین مهاجران ایتالیایی به ویژه از بالکان، شرق و آفریقا؛ - زنده نگه داشتن، با طرح های خاص، سنت های زبان و حافظه تاریخی کشور مبدا در جوامع و نسل های مختلف مهاجر ایتالیایی در خارج از کشور؛ - حفظ و افزایش موارد اجتماعی و فرهنگی اقلیت های زبانی: آلبانی و هلنی Occitans حل و فصل در Calabria، از جمله کشف دوباره خود و انتشار در میان بومیان، در جای دیگر منتقل می شود، که به آن تعلق؛ - تشویق، با همکاری ملی و بین المللی مناسب، استقرار آموزش و مراکز علمی، در زمینه ادغام فزاینده نزدیک در اروپا با کشورهای سواحل جنوبی و شرقی دریای مدیترانه است.

دانشگاه های منطقه از Calabria با قانون خود را (قانون منطقه N پشتیبانی می شود. 1 32 دسامبر 1988، به عنوان اصلاح) کمیته برگزاری، استان، کمون و اتاق بازرگانی از Reggio Calabria در، که ارائه پایتخت و اطمینان از عملکرد طبیعی دانشگاه.

سازمان های دیگر و یا شرکت و شهروندان خصوصی به در کاما 1 علاقه مند به تحقق اهداف خود، در کنار افراد، و همچنین به عنوان سهم ارائه شده توسط ماده 3 از قانون N. 243 از 1991 و، که در آن شرایط لازم، از منابع ارائه شده برای طرح های توسعه سیستم دانشگاه ملی یا صادر شده توسط ملی، اتحادیه اروپا و کمک های بین المللی را برای برنامه ها و پروژه دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد، می تواند به تعمیر و نگهداری و توسعه کمک از دانشگاه.

اجساد دانشگاه: - رئیس - هیئت مدیره - کمیته اجرایی - هیئت مدیره دانشکده و معلمان - سنای دانشجویی - انجمن حسابرسان - بررسی تیم - هیئت مدیره از دانشگاه امنا برای خارجی ها نیز offeres دوره در زبان ایتالیایی و فرهنگ است که صدور گواهینامه از دانش سطح زبان ایتالیایی:

ابتدایی (A1 - A2) متوسط ​​(B1 - B2) پیشرفته (C1 - C2)

دانشگاه مرکز مجاز برای صدور گواهینامه از امتحان از صلاحیت ایتالیایی زبان (PLIDA) است. گواهی PLIDA دیپلم رسمی صادر شده توسط شرکت "دانته آلیگیری" با توجه به توافق با وزارت امور خارجه است. ممکن است برای به دست آوردن گواهینامه CEDILS (صدور گواهینامه در آموزش ایتالیایی به خارجی) در دانشگاه برای خارجی ها که گواه مهارت های نظری و عملی در زمینه آموزش ایتالیایی به خارجی ها، در همکاری با Foscari آزمایشگاه Itals دانشگاه کلسیم از ونیز.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در برنامه ریزی و مدیریت سیاست ها و خدمات اجتماعی در منطقه مدیترانه

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Reggio Calabria

فارغ التحصیل از برنامه های تحصیلی این تخصص می تواند در فعالیت های حرفه ای مستقل عمل می کنند، در مناطق مدیریتی پیشگیرانه تبلیغاتی، آموزشی، آموزش و پژوهش، و همچنین همکاری در روند شمول اجتماعی و انسجام، به رسمیت شناختن حقوق اجتماعی .. . [+]

در دانشکده "Scienze دلا SOCIETA E دلا formazione منطقه D'mediterranea با"، درجه در "Programmazione E gestione دله politiche E دی SERVIZI sociali D'منطقه mediterranea با"، ایجاد شده است. اهداف آموزشی خاص البته مدرک فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته باید: یک دانش کامل از نظریه های خدمات اجتماعی و توانایی برای استفاده و تست روش های پیشرفته و خدمات اجتماعی نوآورانه؛ یک دانش کامل از جامعه شناسی، علوم اجتماعی، انسان شناسی، اقتصادی، آماری، اخلاقی، فلسفی، حقوقی، سیاسی، آموزشی، منابع روانی و تاریخی؛ باید دانش خوبی از رشته های مرتبط در خدمت اجتماعی را در مورد زمینه های خاص از نرم افزار؛ یک کامل مهارت های روش شناختی پژوهش اجتماعی در تشخیص و درمان از داده ها و درک درستی از عملکرد جوامع پیچیده، حتی در زمینه های کاربرد خاص. مهارت های برای رمزگشایی نیازهای پیچیده ای از افراد، خانواده ها، گروه ها و قلمرو برای تدوین تشخیص اجتماعی، برای مشاوره روانی _ اجتماعی، برای مداخلات میانجیگری در خانواده، نوجوانان، زمینه های اجتماعی و کیفری، برای مدیریت و سازمان از منابع در هر دو عمومی و بخش خصوصی؛ مهارت های به پروژه سیستم های یکپارچه و رفاه و فعال شدن و مدیریت برنامه های محلی، ملی و بین المللی در زمینه اطلاعات، آگاهی، مسئولیت پذیری، مشاوره و حمایت اجتماعی از گروه ها و جوامع برای حمایت از حقوق اجتماعی خود. توانایی در برنامه ریزی، سازماندهی و مدیریت در زمینه سیاست های مدیریتی، خدمات اجتماعی و خدمات اجتماعی و بهداشتی، تجزیه و تحلیل اجتماعی دولتی و خصوصی و ارزیابی کیفیت خدمات و خدمات... [-]