توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Università Bocconi، تاسیس در سال 1902، اولین دانشگاه ایتالیایی بود که مدرک تحصیلی در رشته اقتصاد بود.

برای یک قرن، بوككنی نقش مهمی در نوسازی اجتماعی و اقتصادی ایتالیا ایفا كرد. این به ارزشهای بنیادین آن که یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی با ارزشهای دموکراتیک است و به جهانیان، و همچنین از لحاظ مالی و سیاسی مستقل است، ثابت شده است.

Università Bocconi معتقد است که تعالی تنها می تواند بر اساس مشخصات تحصیلی فرد و نیز ارزش ها و زمینه های فرهنگی و اخلاقی آن باشد. به همین دلیل دانشگاه فعالیت های متعددی را ارائه می دهد، مخصوصا برای افرادی که دانش خود را غنی می کنند.

برای نسل ها، دانشجویان پرآوازه برای تبدیل شدن به چیزی بیشتر به Bocconi می آیند. ما دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل، دکترای تخصصی و برنامه های اجرایی برای رهبران آینده و کارآفرینانی که می خواهند یک بنیان قوی و یک شبکه تبدیل کنند.

چرا بوكوني؟

بوكوكی فقط آموزش نیست این یک آرامگاه برای جاه طلبی های شماست.

برای نسل ها، دانش و ارزش نوآوران و رهبران آینده را شکل داده ایم. ما متوجه می شویم که دستاورد بزرگ فرد فرد نیازمند بیش از شایستگی است. آنها نیاز به اعتماد به نفس، بینایی و یک مجموعه قوی از ارزش ها دارند.

ما در سال 1902 برای کمک به پیشرفت اجتماعی و اقتصادی در سراسر اروپا و فراتر از آن تاسیس شد. این یک ماموریت است که توسط جامعه ما از بیش از 100،000 فارغ التحصیل در صنایع در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است.

بسیاری از مدارس سعی خواهند کرد که شما را به جای جهان بسپارند. بوكوني شما را آماده تغییر می كند.

برنامه های اقتصادی، مدیریتی و مالی ما یکی از بهترین ها در جهان است. رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ما را در میان دهین بهترین موسسات اروپا در این زمینه ها قرار داده است، در حالی که Financial Times رتبه های مدرک کارشناسی ارشد خود را در امور مالی و مدیریت در میان ده نفر برتر دنیا قرار می دهد.

رتبهبندی کیفیت آموزش در جهان

در قلمرو آموزش عالی بین المللی، تعدادی از رتبه بندی ها با سطوح مختلف کیفیت، سختی و اقتدار متدولوژیکی منتشر شده است. دانشگاه بوكووني به طور مرتب در رتبهبنديهاي برجسته قرار ميگيرد كه تخصصهاي خود را در زمينههاي اقتصادي و مديريت و عموما علوم اجتماعي پوشش ميدهد.
با توجه به ماهیت یک موسسه تخصصی، بوكوینی در رتبه بندی های واجد شرایط «كلی» - یعنی QS، رتبه بندی و شانگهای - نیست كه شامل دانشگاه هایی می شود كه طیف وسیعی از موضوعات و زمینه ها را پوشش می دهند.

در اینجا ما نتایج به روز شده از برخی از مهمترین و شناخته شده ترین آنها را نشان می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت ما در سایر رتبه بندی های تخصصی یا بخش بندی در بخش های مربوط به برنامه های فردی منتشر می شود.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS، منتشر شده توسط QS مبتنی بر لندن، عملکرد جهانی بوكوانی در بخش علوم اجتماعی در سه سال گذشته به شرح زیر است:

  • 2018، علوم اجتماعی
  • 2017، علوم اجتماعی
  • 2016، علوم اجتماعی

QS خودشان را در صفحات ارائه شده در رتبه بندی قرار می دهند و توضیح می دهند که چرا Bocconi در رتبه بندی جامع قرار نگرفته است، اما تنها در گروه خاص اجتماعی "علوم اجتماعی". مشاهده مقاله خاص

بوكوانی در رتبه بندی موضوعی كه به طور جداگانه توسط QS منتشر شده است، برجسته می شود:

توجه: "اعتبار کارفرمایان" یکی از شاخص های رتبه بندی و نظرات شرکت ها در مورد فارغ التحصیلان هر دانشگاه است. نمره بالا 100 نفر است.

2. Financial Times

بوكوني در رتبه بندی های مختلف توسط Financial Times حضور دارد. دقیق تر، دانشکده مدیریت SDA بوكوكی (مدرسه بازرگانی بوكونی) در رتبه بندی های زیر قرار دارد: MBA، MBA (EMBA)، برنامه های آموزش سفارشی اجرایی، برنامه های آموزشی باز آموزی اجرایی و مدارس تجاری اروپایی. دوره های کارشناسی ارشد که توسط مدرسه فارغ التحصیل بوکوانی ارائه می شود در رتبه بندی مدرک مدیریت و مالی قرار دارد. در اینجا موقعیت های به روز شده در سطوح اروپایی و جهانی درج شده است.

3. U-Multirank

پروژه U-Multirank به تازگی راه اندازی شده است، همانند سایر رتبه بندی ها، هدف آن کمک به انتخاب یک دانشگاه است، اما با رویکرد کاملا متفاوت از دیگران است. پس از تنظیم معیارهای مورد نظر، کاربر لیستی از دانشگاه ها را با نشان دادن برای هر پارامتر انتخاب شده از هر عملکرد دانشگاه در مقایسه با میانگین گروه، به دست می آورد. به این ترتیب، U-Multirank تمرکز اصلی را از موقعیت ساده در رتبه بندی به ترکیب ویژگی های یک دانشگاه مشخص می کند.

4. رتبه بندی شانگهای

رتبه بندی جهانی موضوع های علمی منتشر شده توسط مشاوره ShanghaiRanking بهترین دانشگاه های جهان را در زمینه های پژوهشی خاص فهرست می کند. موضوعات علمی به پنج ناحیه کلان (علوم طبیعی، مهندسی، علوم زیستی، علوم پزشکی و علوم اجتماعی) تقسیم می شوند. در حوزه علوم اجتماعی، بوكوینی در پنج موضوع علمی حضور دارد:برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University Bocconi

استاد علوم در استراتژی و مدیریت ریسک سایبر، دانش آموزان را به ابزارهایی نیاز می دهد که بتوانند، فرصت ها و تهدیدهای فن آوری های موجود و نوظهور مورد استفاده در جامعه ما را ... [+]

دانشگاه بوكوكي و Politecnico di Milano يك جامعه پویا و چند رشته ای از محققان، كارشناسان و استادانی كه مطالعات، تحليل و اعمال استراتژی، حكومت و ابزار ارزیابی ريسك سايبری را جمع آوری كرده اند، جمع آوری كرده اند. برنامه مطالعاتی چالش برانگیز که آنها طراحی کرده اند، هر روز مربوط به مسائل کلیدی مرتبط با سایبر است که با انواع سازمان ها مواجه است.

استاد علوم در استراتژی و مدیریت ریسک سایبر ، دانش آموزان را به ابزارهایی نیاز می دهد که بتوانند، فرصت ها و تهدیدهای فن آوری های موجود و نوظهور مورد استفاده در جامعه ما را درک، ارزیابی و مدیریت کنند. همانطور که فن آوری های نوین تصویب شده است، مسائل جدیدی بوجود می آیند، بنابراین دانش آموزان می آموزند تا پیش از بررسی، تهدیدات را ارزیابی و ارتباط دهند. بنابراین این متخصصان آینده نگر در موقعیتی قرار خواهند گرفت تا سهم عمده ای را برای رفع خطرات سایبری و جلوگیری از تاثیر منفی بر عملکرد سازمان ها، خصوصی و عمومی داشته باشند.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود با استفاده از تکنیک ها و ابزارهای اقتصادی و مدیریت با درک پویایی و پیچیدگی های خاص صنایع خلاقانه، ادغام شوند. ... [+]

این برنامه به سه دارایی اصلی متکی است:

شهرت بین المللی بوكوانی برای تحقیق و تدریس در زمینه اقتصاد، مدیریت و قانونمیلان، با قدرت اقتصادی و خلاقیت پر جنب و جوشایتالیا، با سنت هنری و فرهنگی آن.

این عناصر آرایه ایده آل برای آماده سازی دانش آموزان برای ایجاد حرفه ای بین المللی به عنوان مدیران و یا کارآفرینان و حرفه ای در زمینه هایی است که معمولا به عنوان صنایع خلاق، از جمله هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، سینما، رسانه ها، نشر، سرگرمی، گردشگری، مد، ، طراحی و لوکس.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

دولت در هر سطح، از محلی به جهانی، برای توسعه جامعه ضروری است. این یکی از پیچیده ترین تنظیمات فعلی حرفه ای است، به دلیل فعالیت های مختلف و بخش ها، وابستگی های متقابل و همچ ... [+]

دولت در هر سطح، از محلی به جهانی، برای توسعه جامعه ضروری است. این یکی از پیچیده ترین تنظیمات فعلی حرفه ای است، به دلیل فعالیت های مختلف و بخش ها، وابستگی های متقابل و همچنین درهم آمیختن بین سیاست، سیاست و مدیریت.

این کارشناسی ارشد نامزدها را با مهارت های سخت و نرم افزاری که نیاز دارند به طور موفقیت آمیز در این محیط کار و کار کنند، فراهم می کند.

این برنامه به دو بلوک یادگیری اصلی سازماندهی شده است:... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این استاد علم طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های تحلیلی و مهارت های حل مساله برای درک مکانیسم ها و تسلط بر فرایندهایی که از طریق آن ایده های خلاقانه توسعه یافته ... [+]

این استاد علم طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت های تحلیلی و مهارت های حل مساله برای درک مکانیسم ها و تسلط بر فرایندهایی که از طریق آن ایده های خلاقانه توسعه یافته و تبدیل به برنامه های کاربردی در بازار شود، طراحی شده است.

دانش آموزان در یک برنامه بین رشته ای چالش برانگیز شرکت می کنند که روش های استراتژیک، مدیریتی، سازمانی و اقتصادی را برای تجزیه و تحلیل نوآوری و تکنولوژی در سطح شرکت و بازار (از جمله ارزیابی پیامدهای قانونی) در اختیار دارد.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این یک برنامه بسیار کامل است که دوره های چالش برانگیز را در تمامی زمینه های مالی، بانکی سرمایه گذاری، امور مالی و مشاوره شرکت ها، مالی کمی، مدیریت ریسک، مشتقات و قیمت دار ... [+]

این یک برنامه بسیار کامل است که دوره های چالش برانگیز را در تمامی زمینه های مالی، بانکی سرمایه گذاری، امور مالی و مشاوره شرکت ها، مالی کمی، مدیریت ریسک، مشتقات و قیمت دارایی ارائه می دهد.

تدریس در طول تعدادی از استراتژی ها و روش های جایگزین که ترکیبی از:

مطالعات موردی در مورد مسائل مربوط به ارزش گذاری عملی شرکت ها و پروژه های سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می گیردتکالیف گروهی، علاوه بر مطالعات فردی و تکالیف در حسابداری، ارزیابی و تئوری دوره های مالیجلسات آزمایشگاهی دست ساز بر اساس نرم افزار مدرن برای توسعه مهارت در مدیریت داده ها و نشان دادن نتایج معمول از کاربرد روش های آماری در دنباله اقتصادجلسات معاملات شبیه سازی شده در دنباله مشتقاتجلسات و جلسات مهمان با اپراتورها از موسسات مالی برتر. این لحظات شهادت دست اول، که در بسیاری از موضوعات ادغام شده، فرصتی عالی برای دانش آموزان ما است. آنها با این واقعیت که بوكوینی در قلب یک مرکز مالی مانند میلان است، تقاطع طبیعی بین المللی برای تبادل و روابط است.... [-]
ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این برنامه دانش آموزان را با تمام مهارت ها و مهارت های مرتبط با حرفه ای مالی افسر (CFO) فراهم می کند، آماده سازی آنها برای تجزیه و تحلیل مشکلات و تصمیم گیری های مدیریتی ا ... [+]

این برنامه دانش آموزان را با تمام مهارت ها و مهارت های مرتبط با حرفه ای مالی افسر (CFO) فراهم می کند، آماده سازی آنها برای تجزیه و تحلیل مشکلات و تصمیم گیری های مدیریتی از چندگانگی چشم انداز. همان مجموعه دانش و مهارت ها و مهارت ها نیز می تواند به طور موفقیت آمیز برای فعالیت در شرکت های حسابرسی، شرکت های مشاوره و موسسات مالی مورد استفاده قرار گیرد.

CFO نقش کلیدی و چالش برانگیزی را در همه شرکت ها ایفا می کند:... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این MSc با هدف ارائه آموزش پیشرفته در علوم سیاسی و موضوعات تجزیه و تحلیل سیاست عمومی است. دانش آموزان دینامیک پیچیده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دنیای مدرن را درک می کنند، چ ... [+]

این MSc با هدف ارائه آموزش پیشرفته در علوم سیاسی و موضوعات تجزیه و تحلیل سیاست عمومی است. دانش آموزان دینامیک پیچیده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دنیای مدرن را درک می کنند، چگونه نهادهای ملی و بین المللی با آنها برخورد می کنند و چگونه در چنین شرایطی عمل می کنند. آنها آموزش پیشرفته در روش تجزیه و تحلیل و مطالعه هر دو سیاست های عمومی و موسسات که روند تصمیم گیری را رهبری می کنند، به دست خواهند آورد.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این کارشناسی ارشد برای دانش آموزان دارای خم قوی برای علوم محاسباتی، آماری و ریاضی و علاقه واقعی به کار با داده ها طراحی شده است. دانش آموزان تکنیک های پیشرفته ای را برای ... [+]

این کارشناسی ارشد برای دانش آموزان دارای خم قوی برای علوم محاسباتی، آماری و ریاضی و علاقه واقعی به کار با داده ها طراحی شده است. دانش آموزان تکنیک های پیشرفته ای را برای استخراج اطلاعات مؤثر از مجموعه داده های بزرگ و برای برقراری ارتباط موثر با آنها برای اعمال تصمیمات استراتژیک سازمان هایی که در آن کار خواهند کرد، آموزش خواهند داد.

این برنامه به دو آهنگ تقسیم می شود که یک هسته کمی مدرن را به اشتراک می گذارند: علوم داده و تجزیه و تحلیل کسب و کار . آنها به طور خاص به مقاصد مختلف، اهداف واجد شرایط زیر را دنبال می کنند:... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این برنامه یک پایه محکم در روش های کمی و نظریه اقتصادی فراهم می کند: فارغ التحصیلان توانایی تفسیر فرآیندهای اقتصادی و اجتماعی که در همه مراحل توسعه معمول هستند را توسعه م ... [+]

این برنامه یک پایه محکم در روش های کمی و نظریه اقتصادی فراهم می کند: فارغ التحصیلان توانایی تفسیر فرآیندهای اقتصادی و اجتماعی که در همه مراحل توسعه معمول هستند را توسعه می دهد.

قدرت اصلی آن گستردگی بین رشته ای آن است که از طریق انعطاف پذیری در انتخاب گزینه ها و سازماندهی رویدادهای ویژه به دست می آید. دانش آموزان می توانند مسیر تحصیلی خود را با توجه به منافع و زمینه های تحقیق علمی خود به طور قابل توجهی سفارشی کنند.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این کارشناسی ارشد به منظور کمک به دانش آموزان مهارت های حل مسئله، به دست آوردن مهارت ها، توانایی ها و توانایی های مورد نیاز برای مدیریت به عنوان مدیران شرکت ها و شرکت های ... [+]

این کارشناسی ارشد به منظور کمک به دانش آموزان مهارت های حل مسئله، به دست آوردن مهارت ها، توانایی ها و توانایی های مورد نیاز برای مدیریت به عنوان مدیران شرکت ها و شرکت های مشاوره، و یا به عنوان کارآفرینان، کمک می کند.

این یک مسیر یادگیری را ارائه می دهد که در آن مطالعه جامع عملکرد و فرآیندهای کلیدی شرکت ها فارغ التحصیلان را برای نقش های مدیریتی آماده می کند.

فرآیند یادگیری با حضور منظم سخنرانان مهمان برجسته، بازدید از شرکت ها، بحث در مورد موارد خاص اداری، جلسات با شرکت ها در مورد مسائل خاص و سخنرانی های تمرینکنندگان و مدرسان با پیشینه تخصصی تخصصی، تکمیل شده است.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

بازاریابی به عنوان یک عامل اصلی عملکرد هر دو در سازمان ها و تصمیمات سازمانی تبدیل شده است. این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های حرفه ای فراگیر در زمینه مدی ... [+]

بازاریابی به عنوان یک عامل اصلی عملکرد هر دو در سازمان ها و تصمیمات سازمانی تبدیل شده است. این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های حرفه ای فراگیر در زمینه مدیریت بازاریابی را توسعه دهند، به طوری که یک ترکیب منحصر به فرد از محتوای دوره.

این ادغام آماده سازی پیشرفته در ابزار و زمینه های بازاریابی مهم مانند روش های کمی، مسائل حقوقی و استراتژی های بازاریابی دیجیتال با رویکردهای بسیار نوآورانه و صلاحیت های مختلف از زمینه های علمی مانند علوم انسانی و مطالعات انسان شناسی و تاثیر آنها در زمینه های بازاریابی مانند رفتار مصرف کننده است.... [-]

ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Bocconi

این برنامه تحصیلی چالش انگیز، دانش آموزان را در اختیار دانش آموزان برای درک دنیای جهانی که در آن زندگی می کنند، آموزش می دهد که مدیران آینده نگر و کارآفرینان برای کمک به ... [+]

این برنامه تحصیلی چالش انگیز، دانش آموزان را در اختیار دانش آموزان برای درک دنیای جهانی که در آن زندگی می کنند، آموزش می دهد که مدیران آینده نگر و کارآفرینان برای کمک به عملکرد سازمان های تمام انواع در سراسر جهان، در حالی که از ایده های آینده آگاهانه و آینده نگر استفاده می کنند عملیات تجاری در عمل.

دانش آموزان مهارت های زیر را به دست خواهند آورد:

دانش

آگاهی انتقادی از مفاهیم و رویکردهای مبتنی بر انضباط برای درک پیچیدگی مدیریت یک سازمان در عرصه کسب و کار جهانیدرک اینکه چگونه دانش نظری به دست آمده می تواند در شرایط عملی کسب و کار بین المللی مورد استفاده قرار گیرد... [-]
ایتالیا میلان آمریکا لس آنجلس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی