Università degli Studi di Udine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اودین در سال 1978 بعنوان بخشی از برنامه بازسازی فریولی پس از وقوع زلزله در 1976 تأسیس شد. هدف از آن تهیه مرکز فکری مرکز مستقل برای آموزش پیشرفته در مطالعات فرهنگی و علمی بود.

این دانشگاه در حال حاضر دارای برنامه های مقاطع زیر در زمینه های کشاورزی ، اقتصاد ، مهندسی ، حقوق ، زبان های مدرن ، ارتباطات و آموزش ، علوم انسانی ، پزشکی و جراحی و ریاضیات ، علوم کامپیوتر و چندرسانه ای است.

این دانشگاه به طور فعال در پروژه های تبادل دانشجو و کارمندان با دانشگاه های اتحادیه اروپا مشغول فعالیت است و هم اکنون با چندین دانشگاه از اروپای شرقی و سایر کشورهای غیر اتحادیه اروپا همکاری نزدیک دارد. علاوه بر این ، دانشگاه در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی در سطح ملی و بین المللی شرکت می کند. تعداد کنونی دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه تقریباً است. 17000

اودین و دانشگاه آن یک نقطه مرجع در منطقه ای است که از نظر تاریخی یک مکان ملاقات و تقاطع جهان ها و فرهنگ های مختلف است. دانشگاه اودین که از نظر جغرافیایی در مرکز اتحادیه اروپا قرار دارد ، در یک شبکه نزدیک از روابط ، متعهد به اشتراک گذاری دانش و ایده های خود ، نقش فعالی را ایفا می کند. از زمان تأسیس ، دانشگاه اودین سیاست بین المللی سازی را دنبال کرده است ، با هدف آماده سازی دانشجویان و ایجاد روابط و مشارکت با دانشگاه ها و موسسات اروپا و سایر نقاط جهان.

دانشگاه اودین نه تنها در اروپا بلکه در سرتاسر جهان همکاری می کند و ارتباطات دیرینه با آفریقا ، هند و چین دارد.

119239_pexels-photo-1438084.jpegبورو هزاره / پکسل

چرا UNIUD

UNIUD یک دانشگاه جوان پویا است که از زمان تأسیس در سال 1978 ، مأموریت ارتقاء آموزش عالی را با ارائه دانش و ایجاد ایده های جدید در حاشیه جامعه برعهده داشته است.

کلید موفقیت ما در سطح ملی و بین المللی کیفیت و اشتیاق همه مؤلفه های آن است.

ما شایستگی را ارج می نهیم

همه ساله به بهترین فارغ التحصیلان دانشگاه کمک های مالی اعطا می شود که شامل شهریه برای ثبت نام در دوره های کارشناسی ارشد و تسهیل در برنامه های شغلی است.

ذهن-کاملاً

UNIUD خدمات مختلفی را برای اطمینان از رفاه دانشجویان خود ارائه می دهد ، به منظور کمک به کسانی که در تطبیق با زندگی در دانشگاه و یا کسانی که در طول تحصیل خود با مشکلات روبرو هستند ، کمک می کند. آنها آزمایشگاه های رایگان برای مدیریت اضطراب ، روش های مطالعه ، مهارت های ارتباطی مؤثر ، ذهن آگاهی و مراقبه را تشکیل می دهند.

یادگیری در قلب اروپا

دانشگاه Udine ، واقع در اودین ، شهری در منطقه Friuli Venezia Giulia ، شمال شرقی ایتالیا ، در قلب اروپا واقع شده است. UNIUD و Udine دارای یک فضای آرام و دوستانه دانشجویی هستند و در بسیاری از نقاط دیدنی ایتالیا ، اروپا و فراتر از آن قرار دارند.

فضاهای زندگی

در قلب تجربه دانشگاه خود ، اقامت ، امکانات ، پشتیبانی دانشجویی و زندگی اجتماعی بسیار خوبی خواهید یافت. پردیس ها همه جادار هستند و دارای باغ های زیادی و مناطق سبز هستند.

کتابخانه ها از امکانات خوبی برخوردار هستند ، بنابراین می توانید در صلح بنشینید و مطالعه کنید. در سالن های دانشجویی اقامت اقامت دارد ، یا اگر ترجیح می دهید یک آپارتمان در شهر اجاره کنید. می توانید با هموطنان خود در قهوه خانه یا غذاخوری معاشرت کنید.

آزمایشگاه ها و معلمان

در UNIUD کارمندان معلمان اختصاصی ، با تجربه و الهام بخش پیدا خواهید کرد که شما را برای دستیابی به بهترین های خود به چالش می کشند. شما با محققان و مدرسان مشتاق در سخنرانیها ، سمینارها و آموزشها همکاری خواهید کرد و همچنین برای مطالعه مستقل خواهید یافت.

به همه دانش آموزان معلم شخصی اختصاص داده می شود ، که به شما کمک می کند مشکلات خود را برطرف کنید. آزمایشگاههای متنوعی برای شما وجود دارد: آزمایشگاههای پیشرفته علمی ، آزمایشگاههای زبان و اتاقها.

مکان ها

اودین

Address
via Palladio 8
33100 اودین, فریولی-ونزیا جولیا, ایتالیا

پوردنون

Address
Via Prasecco 3/a
33170 پوردنون, فریولی-ونزیا جولیا, ایتالیا

گوریزیا

Address
Via Diaz, 5
34170 گوریزیا, فریولی-ونزیا جولیا, ایتالیا

Gemona del Friuli

Address
p.le D. Simonetti, 2
33013 Gemona del Friuli, فریولی-ونزیا جولیا, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید