Università Vita-Salute San Raffaele

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ویتا سلام سان و Raffaele در سال 1996 با افتتاح شد آن روان شناسی البته، به زودی توسط دوره به دنبال پزشکیدر سال 1998، و فلسفه، در سال 2002. از زمان تأسیس آن، دانشگاه شده است توسط یک ادغام قوی از آموزش و پژوهش مشخص، در هر یک از جنبه های آن: عمومی، فلسفی و اجتماعی است.

ماموریت ویتا سلام سان و Raffaele این است که پاسخ به این سوال که نشخوار EST انسان، انسان است، به شدت اعتقاد به این که نوع بشر بیولوژیکی است، روانی و معنوی منحصر به فرد.

دانشگاه در حال حاضر بخشی از گروپو Ospedaliero سن دنتو. دانشگاه ویتا سلام سان و Raffaele یک نقطه مرجع در زمینه آموزش و پرورش دانشگاه است، به عنوان یکی از نهادهای دانشگاهی برتر در ایتالیا. هر بخش یک ساختار پیچیده از جمله، به غیر از کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره ها، مراکز تحقیقاتی، مدارس دکترا و کارشناسی ارشد است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد روانشناسی شناختی در ارتباطات سلامت

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan سویس Lugano + {تعداد} بیشتر

استاد در "روانشناسی شناختی در ارتباط بهداشت"، به طور مشترک توسط موسسه ارتباطات و بهداشت * دانشگاه جنوا دلا Svizzera (USI) و دانشکده روانشناسی ویتا سلام دانشگاه سان و Raffaele از میلان (UNISR) ارائه شده، ارائه یک مشترک جدید برنامه کارشناسی ارشد از طریق آموزش در روانشناسی شناختی، علوم اعصاب و ارتباطات است. [+]

مطالعه روانشناسی شناختی در برنامه بهداشت استاد ارتباطات در UNISR استاد علوم در "روانشناسی شناختی در ارتباط بهداشت"، به طور مشترک توسط موسسه ارتباطات و بهداشت * دانشگاه جنوا دلا Svizzera (USI) و دانشکده روانشناسی ویتا سلام دانشگاه سان و Raffaele از میلان (UNISR) ارائه شده، ارائه یک برنامه جدید استاد مشترک را از طریق آموزش در روانشناسی شناختی، علوم اعصاب و ارتباطات است. تمرکز از برنامه این برنامه در تقاطع بین مبانی نظری روانشناسی شناختی و کسانی که از ارتباطات اعمال شده به بستر بهداشت متمرکز است. دانش آموزانی که این تخصص را انتخاب خواهد کرد آموزش های بیولوژیکی، روش شناختی و آماری قوی کنید، همچنین کسب دانش در مدیریت است. فارغ التحصیل با تخصص و جوی پیشرفته تخصص دانش آموزان با آخرین تحقیقات و عمل در روانشناسی شناختی صفحه قبل ارائه آماده سازی مدرن به رهبری و تغییر نفوذ در سلامت در جوامع گوناگون امروز است. این برنامه طراحی شده است به آموزش دانش آموزان خواهد شد که علل رفتارهای مرتبط با سلامت را درک کرده قادر به طراحی مداخلات جدید و موثر برای جلوگیری از بیماری و ارتقاء سطح سلامت خواهد بود. کل برنامه طول می کشد استفاده از هم افزایی و مکمل بین دو دانشگاه، USI و UniSR، ارائه می دهد و ظرفیتهای بسیار عالی در آموزش و پژوهش. این درس ارائه می دهد که درجه بالایی از لطف نوآوری نیز به فن آوری های پیشرفته موجود در سایت در دو دانشگاه. [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Via Olgettina, 58
Milan, 20132 IT
رسانه های اجتماعی