Università Carlo Cattaneo (LIUC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

  • دانشگاه کارلو Cattaneo (LIUC) یک نهاد شناخته شده دولت مستقل واقع در شهر کوچک به Castellanza، در دسترس آسان از میلان و فرودگاه بین المللی مالپنسا است. این دانشگاه در یک کارخانه پنبه قرن نوزدهم است که به زیبایی توسط جهان معروف معمار ایتالیایی آلدو روسی بازسازی شده و توسط بیش از 90،000 متر مربع از پارک احاطه شده قرار دارد. آن را تنها 1 کیلومتر از ایستگاه قطار که در پیوند به Castellanza به میلان در دقیقه 35 و بیش از 1 کیلومتر از بزرگراه است.

این شهر دارای جمعیتی در حدود 15000 نفر و از اواخر 1800s شده است یکی از مراکز صنعتی در استان وارزه. با پس زمینه زیبا از رشته کوه های آلپ و دریاچه معروف ایتالیایی از لاگو مگیوره و لاگو دی کومو، استان وارزه همچنین این خانه به 23،000 صنایع تولیدی و صنایع دستی که صادرات بیش از 30 درصد از تولید خود را در سراسر جهان و ایجاد اشتغال به حدود 175 هزار نفر است .

دانشگاه یک نمونه مهم از سنت برای ابتکار و کارآفرینی در این بخش از ایتالیا است. این به ابتکار انجمن صنعتی از استان وارزه تاسیس شد و بلافاصله برای روابط نزدیک خود را با دنیای کسب و کار به رسمیت شناخته شد.

امروز سه مدارس

اقتصاد و مدیریت مهندسی صنایع حقوق

به تعداد محدودی از دانش آموزان (در مورد 2000 و در مجموع) باز است.

تمام دوره به منظور ارائه دانش آموزان با آموزش بر اساس گسترده و درک کلی از عملکرد کسب و کار های مختلف میان رشته ای با آموزش متقابل دانشکده هستند. هدف اصلی زیر بنای تمام دوره های دانشگاه است برای آماده سازی حرفه ای برای حرفه ای موفق در یک محیط به طور فزاینده پیچیده و رقابتی هم در خانه و خارج از کشور.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Castellanza

البته در دانش آموزان که دارای دانش عمیق در اقتصاد کسب و کار، ریاضیات و آمار و قانون و کسانی که قادر به استفاده از آنها را برای رسیدگی به مشکلات کسب و کار با توسعه نگرش نسبت به استراتژی های بین المللی در کسب و کار با هدف ... [+]

البته در دانش آموزان که دارای دانش عمیق در اقتصاد کسب و کار، ریاضیات و آمار و قانون و کسانی که قادر به استفاده از آنها را برای رسیدگی به مشکلات کسب و کار با توسعه نگرش نسبت به استراتژی های بین المللی در کسب و کار است. استفاده از مهارت های تحلیلی، تشخیص استراتژیک و عمل به بخش های مختلف صنعتی و خدمات افزایش یافته است.

فرصت های حرفه ای: مدیر بازاریابی، متخصص در بازاریابی عملیاتی، مدیر محصول، متخصص در تحقیقات بازار، مدیر فروش، مدیر حساب های کلیدی، ارتباطات و مدیر روابط خارجی، مدیر پرسنل، تحلیلگر سازمانی، انتخاب و ارزیابی بدهید کارکنان، مدیر آموزش شرکت ها، بدهید تغییر، خزانه دار، مدیر امور مالی، مدیریت ریسک مالی، برنامه ریز مالی، مشاور مالی، مدیریت سرمایه، حسابدار خبره، خریدار، حسابرس صورتهای مالی، مدیر اعتباری.... [-]


ویدئو ها

LIUC is...

Interview with Angelina Miller and Desiree Waal, Exchange Programme students