University of Calabria

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Unical. یک شخصیت ویژه

این گروه از افراد و چیزهایی که ایجاد یک پروژه بزرگ، تاریخی، استراتژیک و فرهنگی چه چیزی باعث دانشگاه ما خاص است.

این قابلیت هم مورد توجه قرار هنگام بازدید از پردیس Arcavacata، به خصوص اگر ما تاریخ در نظر جنوب ایتالیا و کالابریا، که در چند نوبت دیگر نتایج برجسته و معنی دار مشابه دست یافته اند.

در واقع، به رغم آنچه متاسفانه در موارد متعددی در جنوب ایتالیا رخ داده بود، نه یک مفهوم شتاب زده و گیج پشت این پروژه وجود دارد. از آنجا که مفهوم آن، دانشگاه های ما به معنای واقعی کلمه یک روح و وجدان که امروز از ویژگی های شخصیت خود را و، در نتیجه، شخصیت خاص خود را داشت.

این شخصیت منحصر به فرد از پردیس Arcavacata دقیقا از این واقعیت گرفته شده است که آن را یکی از چند طرح است - نه تنها در زمینه دانشگاه - است که یک مسیر دقیق بر اساس یک دیدگاه استراتژیک توسعه اجتماعی، اقتصادی و تکنولوژیکی است. این چشم انداز بلند پروازانه ملزم به ایجاد تفاوت بود.

این پروژه از دانشگاه ما در دهه شصت تصور شده بود، در یک دوره از تغییرات بزرگ برای کشور ما. بحث های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی پربار به ناچار دانشگاه ها و نقش آنها و توابع در آن لحظه تاریخی خاص است.

این بحث حتی بیشتر قابل توجه از منظر از Calabria، یک منطقه تلاش برای رشد و توسعه خود بود.

اجتناب ناپذیر بود به تعجب که چه نوع از دانشگاه برای کالابریا لازم بود و چه ویژگی این "موجود" جدید به ویژگی های، از آن با مسئولیت گسترده تر و به چالش کشیدن بیش از آنچه که به طور سنتی به دانشگاه اختصاص داده واگذار شده بود: اول به تحریک و پس از آن به پیوستن به در با موقعیت پویا و پایدار از منطقه ما در چارچوب اقتصادی و اجتماعی ملی است.

این تقاضا فرهنگی نیاز به طور صریح پاسخ برای شروع یک عصر جدیدی از تعامل مدنی و احیای، چرخد ​​در یک موسسه استراتژیک در هسته از نیازها و جوانب منطقه قرار داده شده بود.

چنین پاسخ مناسب و در راستای "مشخصات" که دانشگاه های جدید به اتخاذ در سطح بین المللی مورد نیاز بود. مشخصات دانشگاه ما در سراسر مفهوم پردیس ساخته شده بود و بود، و هنوز هم است، تصور به عنوان یک آزمایشگاه بزرگ از ایده ها و الهام بخش است که تأثیر خود را ترک کرده اند، در نتیجه مدل سازی کاراکتر ویژه دانشگاه.

با دانشگاه از Calabria، سهم فرهنگی و نوآوری هایی که برای برخی از زمان در اروپا و در ایالات متحده آمریکا تجربه شده بود، به کشور ما وارد و به سیستم دانشگاه ملی منتقل شدند.

اولین و بزرگترین دانشگاه در ایتالیا به زودی یک دیگ ذوب از مغز ملی و بین المللی که هنوز علامت متمایز دانشگاه را تشکیل شد.

بحث در مورد مفهوم جدید دانشگاه که آغاز شده بود گرم می شود، هنوز از سطح بالا و بسیار اهمیت داشت، و رهبران سیاسی برجسته و روشنفکران مانند تریستانو Codignola، لوئیجی Firpo و امبرتو Caldora، و همچنین چند تن از نمایندگان دیگر از غیر روحانی فرهنگ -socialist که نقش کلیدی در روند نوسازی کشور در طول دهه شصت بازی کرده بود.

مسئله مورد بحث این بود که چگونه دانشگاه می تواند با استفاده از معیارهای مختلف به کسانی که مورد استفاده در گذشته تصور می شود.

دانشگاه نوزاد از Calabria کردن بر روی پای راست آغاز شده، هم به لطف شور و شوق فوق العاده و قدرتمند سهم موسس آن و رئیس اول، Beniamino Andreatta. در واقع، دانشگاه از Calabria یک رویکرد جدید سازمانی به نحوی انقلابی متشکل در ایجاد گروه پیشگام. چنین طرح سازمانی کاملا متفاوت از مدل که بر اساس آن فعالیت های علمی دانشگاهی تا آن لحظه بر اساس شده بود.

بنابراین، ما یک دانشگاه اصلاحات علمی، و همچنین فرهنگی و سازمانی واقعی که یک علامت در شخصیت تجربی و نوآوری گرا آن را ترک آغاز شده است.

دانشگاه که نقش کلیدی در توسعه و فرآیندهای رابطه ساخت بازی: به موازات این نوآوری، پروژه مهم دیگری نیز در خط لوله بود. ویژگی دیگر موسسه ما - - به منظور تسهیل در ادغام و تبادل فرهنگی این به تصمیم ایجاد یک دانشگاه های مسکونی، پردیس منجر شده است. یک "ظرف فیزیکی" بود، بنابراین، لازم برای اجرای این پروژه فرهنگی و استراتژیک است. این هدف از طریق یک رقابت بین المللی برای این پروژه از دانشگاه از Calabria، که هنوز هم در ایتالیا منحصر به فرد به دست آمد.

در واقع، دانشگاه ما تنها، در سطح ملی، ساخته شده است به عنوان یک پردیس است: این یک توسعه در خارج از مرزهای شهرستان، با فاصله بسیار بزرگ کشش بیش از 200 هکتار از زمین، و با ساختمان های توسعه یافته در یک منطقه کل تحت پوشش از 400 هزار متر مربع است.

تعالی از پروژه و شخصیت خاص خود را نیز با شماره های پشتیبانی شده: حدود 34 هزار دانشجو، 900 معلم، 760 کادر اداری و فنی؛ 6 دانشکده، 25 گروه و بیش از 80 دوره مطالعه (شامل دوره های کارشناسی ارشد و تک چرخه، رشته متخصص). 13 مراکز وابسته به ادارات داخلی. 3 تعالی مراکز، 2 کارشناسی ارشد دانشکده (در آسیب شناسی بالینی و آموزش و پرورش متوسطه)، یک دانشکده مطالعات پیشرفته در مدیریت عمومی؛ 170 کلاس های درس با ظرفیت کل 14273 صندلی. بزرگترین مرکز کتابخانه در جنوب ایتالیا (حدود 400 هزار جلد، 900 صندلی و 300 امتیاز دسترسی به کامپیوتر). 3 مراکز خدمات مشترک؛ باغ گیاهی؛ موزه فسیل؛ مرکز خدمات زبان؛ ظرفیت اقامت در مجموع 3،000 تخت؛ refectories با 1،200 صندلی (3،500 وعده های غذایی روزانه بیش از 1 میلیون وعده غذا در هر سال). 5،000 فضاهای پارکینگ ماشین؛ حمل و نقل عمومی برای بیش از 28 هزار دانشجو در روز امکانات ورزشی پیشرفته برای هر نوع فعالیت ورزشی، نیز در سطح حرفه ای است. علاوه بر این، این پردیس با مرکز بهداشت و درمان با ارسال کمک های اولیه ارائه شده، یک شعبه بانک، اداره پست، دو سالن تئاتر (با دو صد و هفتصد کرسی، به ترتیب). دو سینما، با ظرفیت 250 صندلی در هر. دو سالن تئاتر در فضای باز. و یک مهد کودک روز (یکی از معدود از این نوع در ایتالیا) برای کودکان بیش از 50 سه ماه تا شش ساله.

برنامه یادگیری مادام العمر (برنامه سابق سقراط و لئوناردو)، برای مطالعه و فعالیت های تحقیقاتی (با حدود 320 نفر عازم ناحیه دور دست و بیش از 110 دانش آموز ورودی هر سال)، و - دانشگاه نیز بیش از 220 توافقنامه های دو جانبه با دانشگاه های اروپایی شرکت کننده در LLP ترویج با کنسرسیوم تاسیس با دیگر دانشگاه ایتالیایی و خارجی با توجه به خدمات برای قرار دادن دانش آموزان در شرکت های اروپایی و یا مراکز تحقیقاتی در حال توسعه و برگزاری دوره دکترا.

این آمار و ارقام محل دانشگاه از Calabria در یک موقعیت پیشرو در میان بزرگترین دانشگاه های ایتالیا، به عنوان برای کیفیت خدمات و بهره وری استانداردهای.

اما آمار و ارقام تنها معیار برای اندازه گیری موفقیت دانشگاه ما نیست. در واقع، آن است موقعیت برجسته در مقیاس ملی برای داشتن منابع قابل توجهی به معنی رقابتی تنها پس از گذراندن تست انتخاب دقیق به فعالیت های آموزش و پژوهش اختصاص داده شود، به دست آمده را به دست آورد.

در اینجا این است، در این پردیس به خوبی در یک قاب خیره کننده از نور و رنگ، که در آن ما کار می کنند و بسیاری از مردم کار کرده اند به خود و دیگران را بهتر تنظیم کنید. آن را از اینجا است که، در طول این چند دهه، ما را دیده اند بسیاری از دانش آموزان مصرف کردن به سمت مشاغل درخشان حرفه ای و دانشگاهی.

در اینجا این است، در این محیط دوستانه و کاربردی، که ما می بینیم زیادی از جوانان رشد و آموزش هر روز، مایل به کار و راه خود را و صادرات اعتبار این دانشگاه در سراسر جهان.

این آنها، دانش آموزان ما، که بهتر نمایش ویژگی خاص دانشگاه ما است. و آنها عنوان خاص به عنوان جایی که آنها آموزش خود هستند. آنها ویژه هستند زیرا Calabria و راه ما را از زندگی عادت آنها را انعطاف پذیر و مقاوم و در عین حال عمدی و مصمم در نشان دادن توانایی های خود، در نتیجه کمک به شکستن برخی از شناخته شده، و به طور کلی بی اساس، کلیشه.

آنها فقط به عنوان خاص به عنوان تجربه ساخته شده تا از جنبه های اجتماعی و بین رشته ای و همچنین تبادل فرهنگی که تنها یک دانشگاه بزرگ می تواند ارائه دهد. در این صفحات، از ویژگی های اصلی، و همچنین آموزش و دارایی های سازمانی، ساخت این پردیس UNICUM در ایتالیا، به طور خلاصه ارائه خواهد شد.

مکان ها

رند

University of Calabria

Address
Università della Calabria
via Pietro Bucci
87036 Arcavacata di Rende, Cs

رند, کالابریا, ایتالیا
تلفن
+39 0984/495060