University of Pavia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاویا. پیشبرد دانش از 1361

دانشگاه پاویا یکی از قدیمی ترین نهادهای علمی در جهان است: آن را در 1361 تاسیس شد و تا قرن 20 آن را تنها دانشگاه در میلان و منطقه لمباردی بود. پاویا شده است شهرستان از دانشگاه از پایه خود را و حتی امروز آن ارائه می دهد 24،000 دانش آموزان خود را یک تجربه منحصر به فرد در ایتالیا و نادر در اروپا: در حال مطالعه در 20 کالج دانشگاه که تا حد زیادی مستقل از ساختار اداری دانشگاه می باشد. دانشگاه پاویا را پوشش می دهد همه نواحی موضوعی و مرکب است از 18 گروه ها ارائه برنامه مطالعه در تمام سطوح، از مدرک کارشناسی به دکترا برنامه.

پاویا یک شهرستان کوچک در شمال ایتالیا با 70،000 نفر جمعیت و بیش از 24،000 دانش آموزان است. واقع تنها در 30 کیلومتری جنوب میلان، با قطار منطقه ای و برون شهری، هر 10 دقیقه. پاویا است در دسترس آسان از مرز سوئیس، Como و دریاچه ها و همچنین جنوا و ساحل Ligurian. در زمان رومی ها تاسیس شد، آن بود که پایتخت پادشاهی از لومبارد بیش از دو قرن و این میراث شگفت انگیز از خیابان های باریک، کلیسا های باستانی، بناهای زیبا روز سالم و زنده و شب با دانش آموزان با بهره گیری از نقاط جلسه مورد علاقه خود را باقی مانده است.

زندگی فرهنگی در پاویا شدید با 19 موزه ها و مجموعه (14 در دانشگاه)، 2 مراکز فرهنگی، 4 کتابخانه های عمومی و 18 کتابخانه های دانشگاهی، 4 سینما و تئاتر، 10 سالن ملاقات اجتماعی-فرهنگی، یک کالج موسیقی و 2 مدرسه مدنی است موسیقی و هنر. زندگی در پاویا هر دو لذت بخش و مقرون به صرفه است، به خصوص در مقایسه با مسکن و لوازم زندگی هزینه های بسیار بالاتر در میلان و سایر مراکز شهری در لمباردی. دانشگاه پاویا را ارائه می دهد یک تجربه منحصر به فرد دانشگاه به دانش آموزانی که می تواند بی شماری وقایع، جشنواره، نمایشگاه، کنسرت و فعالیت های ورزشی لذت می برند، در تمام سطوح

سیستم کالج: منحصر به فرد در ایتالیا

پاویا، مانند آکسفورد و کمبریج در انگلستان، یک سیستم هیئت های منحصر به فرد در ایتالیا، قدمت آن به قرن 16th. هر یک از 20 کالج پاویا، که در مجموع میزبان حدود 2.000 دانشجویان، دارای سابقه خاص خود را دارد و فرصت برای ارائه، از جمله دسترسی به بسیاری از تحصیل در خارج از برنامه ها و فعالیت های ورزشی. موسسه مطالعات پیشرفته (IUSS) ارائه می دهد آموزش ها برای بهترین دانش آموزان انجام از کالج های ما. علوم انسانی، علوم اجتماعی، علم و صنعت و علوم پزشکی: این برنامه در سطح پیشرفته برای دستاوردهای بالا توسط موضوع را به چهار حوزه مختلف تحصیلی برگزار می شود. دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود در IUSS به دست آوردن یک دیپلم اضافی، در کنار مدرک دانشگاهی خود را. زندگی دانشگاهی با هدف ایجاد یک جامعه باز که در آن دستاوردهای علمی، حوادث سنتی، احزاب و رقابت ورزشی تمام نقش دارند. در دانشجویان همچنین می توانید برای اولین بار از شبکه های حرفه ای خود را ساخت. دسترسی به کالج است در معیارهای شایستگی و یک سیستم هزینه بر اساس والدین-اساس درآمد است. امروز، پاویا می توانید در کالج بر اساس 4 شایستگی به حساب میآیند؛ 12 کالج های دولتی؛ و 4 کالج های خصوصی.

پاویا، شهرستان از ورزش

برای پاویا، عنوان "شهر اروپایی ورزشی 2014 به عنوان رسمیت شناختن بین المللی سزاوار برای خدمت ما تعالی پایدار در ورزش. مرکز ورزشی دانشگاه (مشتریان) را ترویج ورزش در میان دانش آموزان در دانشگاه با ارائه طیف گسترده ای از دوره ها و سازماندهی رقابت های قهرمانی و مسابقات ثبت نام کرد. با تیم های خود، CUS پاویا در رقابت های ملی و بین المللی مانند بازی دانشگاه جهانی شرکت می کند. به طور خاص، ورزش در پاویا معنی:

قهرمانی در سطح المپیک و جهانی قایقرانی پاویا-آکسفورد، کمبریج، پیزا مسابقه قایقرانی مسابقات قهرمانی دانشگاه در تیم ورزشی اصلی مسابقات Intercollege برنامه های ورزشی به طور خاص طراحی شده برای دانش آموزان معلول امکانات طراحی شده برای سلامت جسمی تمام دانش آموزان، با آموزش دانشگاه یکپارچه شده است.

پاویا، شهرستان سلامت، فن آوری و پژوهش

پیشنهادات دانشگاه 17 برنامه های دکترا بین المللی سازمان را به 5 کلان مناطق: • علم و صنعت • مهندسی و علم • علوم زندگی • علوم انسانی • علوم اجتماعی در دانشگاه پاویا است در واقع یک سنت پژوهش در سطح بالا و شمارش سه برنده جایزه نوبل در میان اساتید کامل خود (کامیلو گلژی، جولیو ناتا و کارلو روبیا). الساندرو ولتا، آلبرت اینشتین، جرلامو کاردانو و اوگو Foscolo نیز در اینجا آموزش داده شده است. دانشگاه یک پروموتور فعال پژوهشی با همکاری موسسات معتبر علمی ترین در جهان ساخت پاویا am استمرکز فن آوری odern برای تحقیقات پیشرفته بر کاهش خطر لرزه ای (EUCENTRE)، درمان سرطان (CNAO)، انرژی هسته ای (LENA). هفت مرکز پژوهش در پاویا و بر اساس بیشتر 21 در سایت های مختلف با در همکاری با نهادهای دیگر، واقع در علاوه بر این به 42 مراکز تحقیقاتی وابسته به ادارات داخلی است که انجام مداوم و میان رشته ای تحقیقات پایه و کاربردی. این برنامه همچنین از شروع یو پی اس و اسپین آف ابتکارات: 25 تولید تنها در سال گذشته است.

فعالیت های پژوهشی در 7 اختراع ثبت شده بین المللی در سال 2013 منجر شد. این دانشگاه تا تنها یک فرآیند جدید از انتخاب پروژه گل سرسبد آغاز شده و آن را به تازگی راه اندازی Universitiamo: اولین ایتالیایی دانشگاه سرمایهگذاری پلت فرم پروژه. دانشگاه پاویا همچنین ترکیبی از تحقیق و درمان در سه بیمارستان دانشگاه های پیشرو که در آن حدود 12.000 حرفه ای به کار می شوند. در سال 1987 دانشگاه تاسیس آن مرکز توسعه و همکاری های بین المللی (CICOPS). با ارائه کمک هزینه تحصیلی و حمایت از مطالعات مشترک و پروژه های تحقیقاتی بین المللی، CICOPS حال کار به سمت ایجاد یک شبکه رو به رشد از تماس های بین المللی، که شامل دانشگاه های خارجی، دولت ها و سازمان های غیر دولتی بین المللی است. از سال 1998، بیش از 200 کمک هزینه تحصیلی به دانشگاهیان از 55 کشور مختلف اعطا شده است به انجام تحقیقات در پاویا.

بعد بین المللی

دانشگاه پاویا به آماده سازی دانش آموزان خود را برای یادگیری مادام العمر و چالش های پیش روی آنها را در جهان به طور فزاینده پیچیده و متنوع اختصاص یافته است. آشنا دانش آموزان و کارکنان با ابعاد جهانی روابط بین المللی امروز، بیش از 200 برنامه ارز در سراسر جهان در دسترس هستند.

طرح تحرک مانند اراسموس + برای بررسی ها و کارآموزی ها، صندوق همکاری و KNOWLEGDE و بسیاری از برنامه های بین المللی دیگر اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا ارائه کمک های مالی به هر دو دانش آموزان ورودی و خروجی، محلی و بین المللی. هر سال صدها شرکت کننده از این فرصت ها بهره مند شوند و این شانس را به اضافه کردن یک بعد بین المللی با ارزش را به برنامه درسی خود.

استراتژی بین المللی در دانشگاه پاویا به سه هدف مشخص به منظور حفظ و تقویت موقعیت خود در میان تحقیقاتی دانشگاه فشرده در جهان:

کدهای جاسازی بین المللی به آموزش و پژوهش فعالیت های هسته ای ما ایجاد استخدام پایدار از دانشجویان بین المللی با کیفیت بالا توسعه و نگهداری مشارکت استراتژیک با کیفیت بالا و همچنین برنامه های مشترک با همکاران در سراسر جهان

دوره های آموزشی

دانشگاه پاویا در اصل در اطراف مدارس قانون و علوم انسانی ایجاد شده بود، به زودی توسط طب است. در طول قرن ها، طیف وسیعی از دوره های در ارائه به علوم طبیعی، علوم خالص، مهندسی، علوم سیاسی و فارماکولوژی و، گسترش این اواخر، روانشناسی، ارتباطات و علوم ورزشی بنابر این تأیید حرفه پاویا را به عنوان یک دانشگاه چند رشته ای.

دانشگاه پاویا ارائه می دهد 83 دوره (هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد) که در:

مهندسی و معماری ریاضی، فیزیک و علوم طبیعی اقتصاد قانون دارو ادبیات، زبان و فلسفه داروشناسی حرفه های بهداشتی علوم سیاسی روان شناسی مطالعات ارتباطات علوم ورزشی موسیقی شناسی جهانگردی

هشت استادان بین المللی رشته به زبان انگلیسی توسط هیات علمی -taught و بازدید از professors- هستند بین المللی دانشگاه از درون و بدون مارک افزایش قابل توجهی در تعداد دانش آموزان در خارج از کشور.

1 تک چرخه مدرک کارشناسی ارشد (6 سال):

پزشکی و جراحی

7 دوره کارشناسی ارشد:

زیست شناسی مولکولی و ژنتیک مهندسی رایانه مهندس الکترونیک مهندسی اتوماسیون صنعتی اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی المللی اقتصاد و بازرگانی سیاست جهانی و روابط بین الملل

دانشگاه پاویا و خارج از غرفه تعداد زیادی از دوره های کارشناسی ارشد، از برنامه های مبتنی بر پژوهش، دوره های هدف به دست آوردن ورود به حرفه خاص:

29 دوره های کارشناسی ارشد حرفه ای که از پزشکی، زمینه سلامت و دارویی به بخش علم متفاوت است. صفت مشترک میان این زمین شکستن تم مورد مطالعه در زمینه های بسیار تخصصی و همچنین رویکرد میان رشته ای به تصویب رسید. 17 برنامه های بین المللی دکترا سازمان یافته را به 5 کلان مناطق (علم و صنعت؛ مهندسی علم؛ علوم زندگی؛ انسانی و علوم اجتماعی) و 4 دوره دکترای مشترک با دانشگاه های اتحادیه اروپا. 51 مدارس تخصصی پزشکی 1 دانشکده تخصصی برای حرفه های حقوقی

کارشناسی ارشد دوره های آموزشی، دوره های آموزشی پیشرفته و برنامه های دکترا نیز توسط موسسه مطالعات پیشرفته پاویا (IUSS) ارائه شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در جهان سیاست و روابط بین الملل

Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

دو سال استاد (LAUREA Magistralis) در روابط سیاست جهانی و بین المللی تدریس طراحی شده است برای کمک به شما از مسائل عمده ناشی از این فرآیند تجزیه و تحلیل. این که آیا شما با هدف حرفه ای در خدمات عمومی ملی یا بین المللی، در سازمان های غیر دولتی و یا در بخش خصوصی، شما نیاز به یک رویکرد چند رشته ای به درک مسائل کلیدی است. [+]

جهان ما متحد و تکه تکه است. لینک های مشترک و چالش های متصل جامعه بین المللی، در حالی که پدیده های سیاسی به طور فزاینده ای توسط پویایی منطقه ای و متضاد چشم انداز ملی در امنیت، ثروت و هویت هدایت می شود. جهانی شدن است که هنوز هم در حال حرکت همراه با فرآیندهای یکپارچه سازی منطقه و گسترش دولت های جدید. قدرت نظامی است که هنوز هم در سطح دولت متمرکز است، اما همچنین در دسترس به بازیگران غیر دولتی. فن آوری و اطلاعات گسترش در سطح جهانی، و به اشکال مختلف به به نیروهای برای همکاری و درگیری تبدیل شده است. دو سال استاد (LAUREA Magistralis) در روابط سیاست جهانی و بین المللی تدریس طراحی شده است برای کمک به شما از مسائل عمده ناشی از این فرآیند تجزیه و تحلیل. این که آیا شما با هدف حرفه ای در خدمات عمومی ملی یا بین المللی، در سازمان های غیر دولتی و یا در بخش خصوصی، شما نیاز به یک رویکرد چند رشته ای به درک مسائل کلیدی است. چگونه سیاست خارجی و سیاست داخلی مربوط؟ است تغییر رژیم لزوما با ثبات سیاسی ناسازگار؟ تحت چه شرایطی می تواند قدرت در روابط بین المللی معاصر رام؟ برای پاسخ به این سوال، شما نیاز به تخصص در علوم سیاسی. آیا روابط بین المللی معاصر بیشتر یا کمتر درگیری محور نسبت به گذشته؟ چگونه، دقیقا، آیا به نظام بین المللی بوجود می آیند؟ چگونه از کشورداری به "Globecraft" را دریافت کنم؟ برای پرداختن به چالش های معاصر شما... [-]

استاد در کسب و کار بین المللی و کارآفرینی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia

این دوره 2 ساله یک تمام وقت برنامه های تحصیلات تکمیلی فشرده به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای فارغ التحصیلان که به دنبال یک مدرک تحصیلی بین المللی در کسب و کار و مدیریت طراحی شده است. [+]

MIBE در یک نگاه 'استاد در بین المللی کسب و کار و کارآفرینی(MIBE"LAUREA Magistralis" - - در کسب و کار و مدیریت) یک، تمام وقت برنامه استاد فشرده است. این است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و دو سال تحصیلی، یعنی 4 ترم (120 ECTS اعتبار) را پوشش می دهد. آن را بر روی سه رکن عمده: - محیط بین المللی، نشان دادن استادان و دانشجویان از سراسر جهان؛ - تعادل بین نظریه در عمق و تجربه عملی، از جمله روش های یادگیری نوآورانه؛ - جامعه قوی - Mibers - همراه با athmosfere منحصر به فرد و پس زمینه داده شده توسط یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا. موضوعات اصلی - مدیریت بین الملل بین المللی کسب و کار و مدیریت؛ انجام کسب و کار در کشورهای نوظهور؛ بازاریابی بین المللی؛ بازاریابی میان فرهنگی؛ - نوآوری و کارآفرینی نوآوری در مدیریت بین المللی کارآفرینی - مدیریت دیجیتال مدیریت بازاریابی دیجیتال سیستم های اطلاعات بزرگ تجزیه و تحلیل داده - دیگران ارزش گذاری شرکت و بازار سرمایه ابزار؛ مدیریت پروژه؛ مدیریت اجرایی؛ مبانی قانون رقابت و بین المللی؛ مبانی اقتصاد؛ اصول آمار و داده کاوی، با تاکید ویژه بر مشکلات مربوط به: پیش بینی بازار، تجزیه و تحلیل سناریو بین المللی، تجزیه و تحلیل وب؛ مشخصات کلاس • حدود 100 دانش آموز در هر سال؛ • شروع از سال دوم، کوچک زیر کلاس برای تحریک کار گروهی و تمرین های عملی؛ • تا 30 درصد از دانشجویان خارجی، که از سراسر کلمه؛ ستون MIBE 1. محیط بین... [-]

کارشناسی ارشد در اقتصاد، امور مالی و یکپارچه سازی بین المللی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia

کارشناسی ارشد برنامه (Laurea Magistralis) در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره فوق لیسانس به دانش آموزان ایتالیایی و خارجی با هدف به دنبال مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد و دارایی مورد استفاده در چشم انداز بین المللی باز است. [+]

کارشناسی ارشد برنامه (Laurea Magistralis) در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره فوق لیسانس به دانش آموزان ایتالیایی و خارجی با هدف به دنبال مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد و دارایی مورد استفاده در چشم انداز بین المللی باز است. MEFI آموزش اشتیاق دانش آموزان برای شروع حرفه سطح بالا به عنوان حرفه ای یا مدیران در شرکت های ملی و چند ملیتی و در مدیریت عمومی. شروع از سال تحصیلی 2013-2014 این برنامه استاد خواهد شد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، تحقق اهداف درونی گروه ما است. وزارت در حال حاضر در بسیاری از برنامه های تحرک بین المللی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دخالت دارند. علاوه بر این چند برنامه دو درجه در اقتصاد شده اند در حال حاضر موافقت کرد و در حال با برخی از دانشگاه های بزرگ اروپا انجام شده است. تصمیم به آموزش تمام دوره MEFI به زبان انگلیسی است و سپس فقط یک مسیر بیشتر در استراتژی درونی ما است.اگر چه دانش آموزان شرکت MEFi خواهد همان درجه، آنها ممکن است از آغاز بین سه تخصص های مختلف را انتخاب کنید: امور مالی؛ سازمان صنعتی و استراتژی بازار. یکپارچگی اقتصادی بین المللی است. چنین از گزینه های مختلف دانشگاهی سازگار با وجود در گروه ما از گروه های مختلف از محققان به اشتراک گذاری منافع علمی مشترک، چاپ و نشر گسترده در مورد این موضوع و گاهی اوقات به عنوان مشاوران برای موسسات دولتی و خصوصی مشغول به کار است. برنامه درسی مالی شده است توسط گروهی از... [-]

کارشناسی ارشد در طراحی و توسعه دینامیک خودرو

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

برنامه است که هدف از آموزش متخصصان مجرب با یک پس زمینه جامد در طراحی دینامیک خودرو و قادر به عامل در تمام مراحل طراحی و توسعه خودرو، از شبیه سازی پویا به آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است. [+]

نسخه جدید سال تحصیلی 2017-2018 این برنامه دارای هدف از آموزش متخصصان مجرب با سابقه ای در طراحی دینامیک خودرو و قادر به عامل در تمام مراحل طراحی و توسعه خودرو، از شبیه سازی پویا به آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است. دوره دانش آموزان فراهم می کند با توانایی های ویژه و خاص در تکنیک های تست خودرو، هر دو تقریبا، از طریق CAE، و تجربی بر روی وسیله نقلیه واقعی (در مسیر و جاده). دیدن ویدیو تبلیغاتی از برنامه این برنامه آموزشی، به عنوان یک عنصر کاملا نوآورانه، شامل، در کنار آموزش فرونتال، جلسات آزمون در مدار از مرکز رانندگی Quattroruote امن، که در طی آن شرکت کنندگان خواهد شد در دست اول در یادگیری تکنیک های درگیر و روش های مورد استفاده در تست، بازرسی، کنترل و تنظیم خوب از رفتار دینامیکی خودرو. تمام شرکت کنندگان یک دوره خاص طراحی شده در پیشرفته رانندگی، گرا به مرحله بعدی تست و بازرسی در مدار است. برنامه های آموزشی از دوره به اتمام است، و این جنبه نیز نشان دهنده نوآوری، با استفاده از یک شبیه ساز استاتیک برای توسعه وسایل نقلیه در یک محیط مجازی. برنامه تمام وقت، بین المللی، یک سال معادل البته به 1500 ساعت و به کل از 60 ECTS امتیاز، به آموزش جلو در دانشگاه پاویا، پالازو Vistarino تقسیم شده است، تمرین های عملی در مدار Quattroruote (Vairano دی Vidigulfo است، پاویا)، یک دوره کارآموزی (معادل 24 ECTS امتیاز) در شرکت های اصلی خودرو، تور به امکانات مربوط به دوره ها، سمینارها،... [-]

کارشناسی ارشد در موسیقی شناسی: موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (museur)

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

استاد در موسیقی شناسی: موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (MusEur) تمام وقت است، برنامه های بین المللی، دو سال به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. [+]

MUSEUR، کارشناسی ارشد در رشته موسیقی شناسی کرمونا: که در آن موسیقی زندگی می کند کرمونا دعوت از دانش آموزان از سراسر جهان به درخواست به دو سال، سطح اول "موسیقی و تمرین فرهنگی در اروپا" کارشناسی ارشد دوره موسیقی شناسی AY ثبت نام 2017/2019 باز می شود: آوریل 12 این شهرستان از مونته، Ingegneri، Ponchielli (و سرمایه بین المللی از سازندگان ویولن مانند گوارنیری، آماتی Amati و استرادیواری) ارائه می دهد امکان به مطالعه در یک محیط امن، زیبا، شهر دانش آموز پسند با سنت قرنها موسیقی، نزدیک به ترین سالن های عملکرد معتبر در ایتالیا. وزارت موسیقی شناسی و میراث فرهنگی در دانشگاه پاویا یکی از اعضای هیئت علمی مهم در ایتالیا در زمینه musicological میزبان. مناطق استادان تخصص از تاریخنگاری به تئوری موسیقی و علم زبان، موسیقی شناسی تطبیقی ​​و مطالعات موسیقی محبوب. جوایز بنیاد استافر والتر 3 کمک هزینه تحصیلی به پوشش برای هزینه های ثبت نام در طول سال اول. پاسخ برای نرم افزار و ثبت نام پیشرفت: http://www.unipv.eu/site/home/didattica/post-laurea/master/master-i-livello/articolo13514.html آخرین مهلت: ژوئن 30 دانشگاه پاویا، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه در ایتالیا، برای فعال شدن AY 2017/2019 موسیقی شناسی کارشناسی ارشد برنامه "موسیقی و تمرین فرهنگی در اروپا". این زمان پر است، برنامه های بین المللی، دو سال، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. موسسه میزبانی وزارت موسیقی شناسی و میراث فرهنگی در دانشگاه پاویا واقع در کرمونا، شهرستان مادری کلودیو مونته، تنها چند کیلومتر از Busseto، یکی جوزپه وردی است. این... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

مدرک کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia

این 2 سال مدرک سطح دوم (کلاس زیست شناسی)، تمام وقت برنامه فشرده فارغ التحصیل به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و طراحی شده برای فارغ التحصیلان در سطح BA که به دنبال یک مدرک در مناطق پیشرفته زیست شناسی، با توجه ویژه به زیست شناسی مولکولی است، ژنتیک و بیوشیمی. [+]

دانشکده علوم ارائه می دهد یک دوره آموزشی برای کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک. این 2 سال مدرک سطح دوم (کلاس زیست شناسی)، تمام وقت برنامه فشرده فارغ التحصیل به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و طراحی شده برای فارغ التحصیلان در سطح BA که به دنبال یک مدرک در مناطق پیشرفته زیست شناسی، با توجه ویژه به زیست شناسی مولکولی است، ژنتیک و بیوشیمی. فارغ التحصیلان یک پس زمینه های نظری و روش شناختی قوی مربوط به هر دو جنبه های اساسی و کاربردی از این رشته به دست آوردن. این برنامه دانش دولت از هنر و آموزش در علوم بیومولکولی، از جمله پیشرفت های اخیر در ژنومیکس و پروتئومیکس از موجودات انسانی و حیوانی، در مطالعه ساختارهای بیومولکولی و اتصال خود را به تابع، ارائه و در ژنتیک دستکاری از باکتری ها، سلول های انسان و حیوانات و گیاهان دانه.دوره های خاص عبارتند از: مواد و روش ها در بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی پیشرفته، سازه و زیست شناسی و فارماکولوژی، بیوانفورماتیک، مولکولی میکروبیولوژی، میکروبی ژنتیک، بشر ژنتیک مولکولی، فارماکولوژی مولکولی، بیوشیمی سلولی، زیست شناسی تکوینی و زیست شناسی گیاهی مولکولی و بیوتکنولوژی. دوره های زیر نیز به عنوان اختیاری ارائه خواهد شد: ژنتیک مولکولی، عمومی و مولکولی ایمونولوژی، پیشرفته میکروسکوپ، بیوشیمی ماکرومولکول، بیوشیمی گیاهان، مولکولی حشره شناسی. این برنامه همچنین تخصص در فن آوری مورد نیاز برای استفاده از میکروارگانیسم ها، حیوانات، گیاهان و به عنوان کارخانه ها برای تولید مولکولهای فعال زیستی از جمله ترکیبات درمانی ارائه می کنند. دانش آموزان انتظار می... [-]

کارشناس ارشد مهندسی اتوماسیون صنعتی

Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

برنامه کارشناسی ارشد فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در رشته مهندسی برق و یا رشته های علمی. [+]

برنامه کارشناسی ارشد فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در رشته مهندسی برق و یا رشته های علمی. برنامه درسی شامل مباحث در زمینه های زیر: مهندسی برق: درایو برق، اتوماسیون و ارتباطات در سیستم های صنعتی، اندازه گیری صنعتی، سیستم های ارتباطی بی سیم اتوماسیون: سیستم های کنترل پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، کنترل فرایند، رباتیک، جاسازی شده و سیستم های زمان واقعی اقتصاد و مدیریت: تولید ناب، تئوری سازمان و طراحی، اقتصاد برای جامعه دیجیتال، مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی کسب و کار، مدیریت تدارکات سخنرانی توسط فعالیت های آزمایشگاه ها، سمینارها و آموزش، تحویل داده شده توسط رهبران صنعت و استادان مدعو از سراسر جهان یکپارچه شده است. این برنامه به دو آهنگ های سازمان یافته: فن آوری و مدیریت صنعتی رباتیک و مکاترونیک مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. کمیته آموزش است که به عمد توسط شورای آموزش دوره EECS تعیین شده است. این کمیته وظیفه چک کردن اینکه آیا متقاضی می تواند برنامه مستر بر اساس یک ارزیابی از / انطباق خود را با شرایط ویژه تحصیلی و پس زمینه های فردی خود را وارد کنید. [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی الکترونیک

Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در الکترونیک، مخابرات و دیگر رشته های علمی. علاوه بر دوره های سنتی، برنامه درسی شامل سایر دوره های صنعت گرا و فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ترین پیشرفت های اخیر در سه آهنگ متفاوت. [+]

این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در الکترونیک، مخابرات و دیگر رشته های علمی. علاوه بر دوره های سنتی، برنامه درسی شامل سایر دوره های صنعت گرا و فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ترین پیشرفت های اخیر در سه آهنگ متفاوت. ریز الکترونیک در نظر گرفته شده برای ارائه به دانش عمیق در مدارهای مجتمع و سیستم های. برنامه دو ساله ریز الکترونیک در نظر گرفته شده برای ارائه یک آموزش در سطح بالا به چالش کشیدن و یک محیط تحقیقاتی تحریک کننده به دانش آموزان با استعداد که مدرک کارشناسی در تکنولوژی یا علم از کیفیت قابل توجه و سطح نگه دارید. برنامه پیشنهادی اهرم یک ویژگی منحصر به فرد و نه پاویا: شهر خانه طراحی و تحقیقات چندین مرکز از شرکت های نیمه هادی بین المللی است که شدیدا با دانشگاه همکاری برای آموزش دانش آموزان از مشخصات بالا. اکثر شرکت های میزبانی دانشجویان برای پروژه فارغ التحصیلی خود و شرکت می کنند، در همکاری با دانشگاه، در برنامه های تحقیقاتی ملی و اروپا است. استیمایکروالکترونیکس پشتیبانی از آزمایشگاه قرار دارد در داخل محوطه دانشگاه. مهندسین فارغ التحصیل از LAUREA Magistralis امروزه کارمندان از مهم ترین شرکت های نیمه هادی بین المللی در ایتالیا و خارج از کشور: Austriamicrosystems، Broadcom طراحی، CONEXANT، Elpida حافظه، های Huawei، یکسو کننده بین المللی، مارول، ماکسیم، MaxLinear، میکرون، نیمه هادی ملی، کوالکام، استیمایکروالکترونیکس. فوتونیک در فن آوری های لیزر و قطعات نوری متمرکز است. استاد در فوتونیک یک... [-]

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در تکنولوژی کامپیوتر و یا رشته های علمی. برنامه درسی در ریاضیات کاربردی، اقتصاد، مدیریت و افراد-برنامه درسی خاص متمرکز است. [+]

دانشکده فنی و مهندسی ارائه می دهد LAUREA Magistralis (کارشناسی ارشد) برنامه در مهندسی کامپیوتر. علوم کامپیوتر و برنامه درسی چند رسانه ای شامل چند پرداز معماری، شبکه های کامپیوتری، ارزیابی عملکرد، سیستم های چند رسانه ای و فن آوری، چشم انداز کامپیوتر و تعامل کامپیوتر انسان. برنامه درسی خدمات مهندسی شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار، طراحی سیستم های شرکت، خدمات و سیستم های طراحی وب سایت. دو استاد در خدمات مهندسی و دو استاد در خدمات برنامه های درسی مهندسی B اجازه می دهد دانش آموزان به دو درجه کارشناسی ارشد، هزینه ترم اجباری در دانشگاه ما و در دانشگاه های همکار. در این ارتباط، نظیر به نظیر شرایط در حال حاضر با دانشگاه چینی، یعنی Tongji (شانگهای)، ضربه (هاربین)، UESTC (چنگدو) فعال شده است. سخنرانی توسط فعالیت های آزمایشگاه ها، سمینارها و آموزش، تحویل داده شده توسط رهبران صنعت و استادان مدعو از سراسر جهان یکپارچه شده است. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، سیستم های اطلاعات، الکترونیک و یا موضوعات مشابه اذعان توسط دولت ایتالیا مورد نیاز است. در برخی موارد، ترجمه قانونی درجه گواهینامه ها به ایتالیایی توسط کنسولگری ایتالیا نیز مورد نیاز است. دانش آموزان کم درآمد حق دارند برای کمک هزینه تحصیلی EDISU اعمال می شود. درجه، کارآموزی و پایان نامه فعالیت های آموزشی ما تا حد زیادی از فعالیت های تحقیقاتی بین المللی پر جنب و جوش که توسط دانشکده انجام داده شده به نفع برنامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر. بسیاری از دوره ها شامل فعالیت... [-]

ویدئو ها

University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

Erasmus Day 2016 at University of Pavia

تماس
آدرس پستی
Corso Strada Nuova, 65
Pavia (PV), 27100 IT
آدرس محل سکونت
Corso Strada Nuova, 65
Pavia, 27100 IT
آدرس محل سکونت
Milan, IT