University of Pavia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاویا. پیشبرد دانش سال 1361

دانشگاه پاویا یکی از قدیمی ترین موسسات دانشگاهی در جهان است: آن را در سال 1361 تاسیس شد و تا قرن 20th آن را تنها دانشگاه در میلان و منطقه لمباردی بود. پاویا شده است شهرستان از دانشگاه از پایه خود را و حتی امروز آن ارائه می دهد 24،000 دانش آموزان خود را یک تجربه منحصر به فرد در ایتالیا و نادر در اروپا: تحصیل در 20 کالج دانشگاه که تا حد زیادی مستقل از ساختار اداری دانشگاه می باشد. دانشگاه پاویا را پوشش می دهد همه نواحی موضوعی و مرکب است از 18 گروه ها ارائه برنامه های آموزشی در تمام سطوح، از مدرک کارشناسی به دکترا برنامه.

پاویا یک شهرستان کوچک در شمال ایتالیا با 70،000 نفر جمعیت و بیش از 24،000 دانش آموزان است. واقع تنها در 30 کیلومتری جنوب میلان، با قطار منطقه ای و برون شهری، هر 10 دقیقه. پاویا نیز در دسترس آسان از مرز سوئیس، کومو و دریاچه ها و همچنین جنوا و ساحل Ligurian. در زمان رومی تاسیس شد، آن بود پایتخت پادشاهی لومباردها برای بیش از دو قرن و این میراث شگفت انگیز از خیابان های باریک، کلیسا های باستانی، بناهای زیبا روز سالم و زنده و شب را با بهره گیری از دانش آموزان نقاط جلسه مورد علاقه خود را باقی مانده است.

زندگی فرهنگی در پاویا شدید با 19 موزه ها و مجموعه (14 در دانشگاه)، 2 مراکز فرهنگی، 4 کتابخانه های عمومی و 18 کتابخانه های دانشگاهی، 4 سینما و تئاتر، 10 سالن ملاقات اجتماعی-فرهنگی، یک کالج موسیقی و 2 مدرسه مدنی است موسیقی و هنرهای. زندگی در پاویا است هر دو لذت بخش و مقرون به صرفه، به خصوص در مقایسه با مسکن و هزینه های زندگی بسیار بالاتر در میلان و سایر مراکز شهری در لومباردی. دانشگاه پاویا را ارائه می دهد یک تجربه منحصر به فرد را به دانش آموزان دانشگاه که می تواند بی شماری وقایع، جشنواره، نمایشگاه، کنسرت و فعالیت های ورزشی لذت می برند، در تمام سطوح

سیستم هیئت: در ایتالیا منحصر به فرد

پاویا، مانند آکسفورد و کمبریج در انگلستان، یک سیستم منحصر به فرد در ایتالیا کالج، قدمت آن به قرن 16th. هر یک از 20 کالج پاویا، که در مجموع حدود 2.000 میزبان دانش آموزان، دارای سابقه خاص خود را دارد و فرصت برای ارائه، از جمله دسترسی به مطالعه در خارج از کشور بسیاری از برنامه ها و فعالیت های ورزشی. موسسه مطالعات پیشرفته (IUSS) ارائه می دهد دوره اضافی به بهترین دانش آموزان انجام از کالج های ما. علوم انسانی، علوم اجتماعی، علم و صنعت و علوم پزشکی: این برنامه ها در سطح پیشرفته برای دستاوردهای بالا توسط موضوع را به چهار حوزه مختلف دانشگاهی سازمان یافته است. دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود در IUSS به دست آوردن یک دیپلم اضافی، در کنار مدرک دانشگاهی خود را. هدف زندگی دانشگاهی در ایجاد یک جامعه باز که در آن دستاوردهای علمی، حوادث سنتی، احزاب و رقابت های ورزشی همگی نقش بازی. در کالج دانش آموزان همچنین می توانید برای اولین بار از شبکه های حرفه ای خود را ساخت. دسترسی به کالج است در معیارهای شایستگی و یک سیستم هزینه بر اساس والدین اساس درآمد است. امروز، پاویا می توانید بر روی کالج بر اساس 4 شایستگی حساب کند؛ 12 کالج های دولتی؛ و 4 کالج های خصوصی.

پاویا، شهرستان ورزش

برای پاویا، از عنوان "شهر اروپایی ورزشی 2014 عنوان به رسمیت شناختن سزاوار بین المللی برای خدمت ما تعالی پایدار در ورزش. مرکز ورزشی دانشگاه (تونی) ترویج ورزش در میان دانش آموزان در دانشگاه ثبت نام با ارائه طیف گسترده ای از دوره ها و سازماندهی رقابت های قهرمانی و مسابقات. با تیم خود، CUS پاویا در رقابت های ملی و بین المللی مانند بازی دانشگاه جهانی شرکت می کند. به طور خاص، ورزش در پاویا به معنی:

 • مسابقات قهرمانی در سطح المپیک و جهانی قایقرانی
 • پاویا-آکسفورد، کمبریج، پیزا مسابقه قایقرانی
 • مسابقات قهرمانی دانشگاه در تیم های ورزشی اصلی
 • مسابقات Intercollege
 • برنامه های ورزشی به طور خاص طراحی شده برای دانش آموزان معلول
 • امکانات طراحی شده برای سلامت جسمی تمام دانش آموزان، با آموزش دانشگاه یکپارچه شده است.

پاویا، شهرستان بهداشت، فن آوری و پژوهش

پیشنهادات دانشگاه 17 برنامه بین المللی دکترا سازمان را به 5 کلان مناطق: • علم و صنعت • مهندسی و علم • علوم زندگی • علوم انسانی • علوم اجتماعی در دانشگاه پاویا است در واقع یک سنت پژوهش در سطح بالا و شمارش سه برنده جایزه نوبل در میان استادان کامل خود (کامیلو گلژی، جولیو ناتا و کارلو روبیا). الساندرو ولتا، آلبرت اینشتین، Gerolamo کاردانو و اوگو Foscolo در اینجا نیز تدریس می شود. دانشگاه پروموتر فعال پژوهشی در همکاری با موسسات معتبر علمی ترین در جهان ساخت پاویا AM استمرکز odern تکنولوژیکی برای تحقیقات پیشرفته در کاهش خطر لرزه ای (EUCENTRE)، درمان سرطان (CNAO)، انرژی هسته ای (LENA). هفت مرکز پژوهش در پاویا و بر اساس بیشتر 21 در سایت های مختلف با در همکاری با دیگر موسسات واقع، علاوه بر مراکز تحقیقاتی وابسته به ادارات داخلی 42 که انجام مداوم و میان رشته ای تحقیقات پایه و کاربردی. این برنامه همچنین از شروع یو پی اس و اسپین آف طرح: 25 تولید تنها در سال گذشته است.

فعالیت های پژوهشی در 7 اختراع ثبت شده بین المللی در سال 2013 منجر شده است. دانشگاه به تازگی آغاز شده یک فرآیند جدید از انتخاب پروژه گل سرسبد است و اخیرا Universitiamo راه اندازی: اولین ایتالیایی دانشگاه crowdfunding است پلت فرم پروژه. دانشگاه پاویا همچنین ترکیبی از تحقیق و درمان در سه بیمارستان دانشگاهی پیشرو که در آن حدود 12.000 حرفه ای به کار می شوند. در سال 1987 این دانشگاه ایجاد آن مرکز توسعه و همکاری های بین المللی (CICOPS). با ارائه کمک هزینه تحصیلی و حمایت از مطالعات مشترک و پروژه های تحقیقاتی بین المللی، CICOPS حال کار به سمت ایجاد یک شبکه رو به رشد از تماس های بین المللی، که شامل دانشگاه های خارجی، دولتها و بین المللی، سازمان های غیر دولتی. از سال 1998، بیش از 200 کمک هزینه تحصیلی به دانشگاهیان از 55 کشور مختلف اعطا شده است برای انجام تحقیقات در پاویا.

بعد بین المللی

دانشگاه پاویا به آماده سازی دانش آموزان خود را برای یادگیری مادام العمر و چالش ها در جهان به طور فزاینده پیچیده و متنوع با آنها مواجه بودند اختصاص یافته است. آشنا دانش آموزان و کارکنان با ابعاد جهانی روابط بین المللی امروز، بیش از 200 برنامه های تبادل موجود در سراسر جهان می باشد.

طرح تحرک مانند اراسموس + مطالعات و کارآموزی، در صندوق همکاری و KNOWLEGDE و بسیاری دیگر از برنامه های بین المللی اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا ارائه غیر کمک های مالی به دانشجویان ورودی و خروجی، محلی و بین المللی است. هر سال صدها چند از شرکت کنندگان از این فرصت ها بهره مند شوند و این شانس را به اضافه کردن یک بعد بین المللی با ارزش را به برنامه درسی خود.

استراتژی بین المللی از دانشگاه پاویا به سه هدف روشن به منظور حفظ و تقویت موقعیت خود در میان تحقیقاتی پیشرو دانشگاه فشرده در جهان:

 • کدهای جاسازی بین المللی به هسته ی اصلی آموزش و پژوهش فعالیت های ما
 • ایجاد استخدام پایدار از دانشجویان بین المللی با کیفیت بالا
 • توسعه و حفظ همکاری های استراتژیک با کیفیت بالا و همچنین برنامه مشترک با همکاران در سراسر جهان

دوره های آموزشی

دانشگاه پاویا در اصل در اطراف مدارس قانون و علوم انسانی ایجاد شده بود، به زودی توسط طب است. در طول قرن ها، طیف وسیعی از دوره های در ارائه به علوم طبیعی، علوم خالص، مهندسی، علوم سیاسی و فارماکولوژی و، گسترش اخیرا، به روانشناسی، ارتباطات و علوم ورزشی بنابر این تأیید حرفه پاویا به عنوان یک دانشگاه چند رشته ای.

دانشگاه پاویا ارائه می دهد 83 دوره (هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد) که در:

 • مهندسی و معماری
 • ریاضیات، فیزیک و علوم طبیعی
 • اقتصاد
 • حقوق
 • پزشکی
 • ادبیات، زبان و فلسفه
 • داروشناسی
 • بهداشت حرفه
 • علوم سیاسی
 • روان شناسی
 • مطالعات ارتباطات
 • علوم ورزشی
 • موسیقی شناسی
 • جهانگردی

هشت استادان بین المللی رشته به زبان انگلیسی توسط هیات علمی -taught و بازدید از professors- هستند بین المللی دانشگاه از درون و بدون مارک افزایش قابل توجهی در تعداد دانش آموزان در خارج از کشور.

1 تک چرخه مدرک کارشناسی ارشد (6 سال):

  پزشکی و جراحی

  7 دوره کارشناسی ارشد مدرک:

  دانشگاه پاویا خارج از غرفه برای تعداد زیادی از دوره های کارشناسی ارشد، از برنامه های مبتنی بر تحقیق به دوره های هدف به دست آوردن ورود به مشاغل خاص:

  • 29 دوره کارشناسی ارشد حرفه ای که از پزشکی، زمینه بهداشت و دارویی به بخش علم متفاوت است. صفت مشترک میان این زمین شکستن تم مورد مطالعه در زمینه های بسیار تخصصی و همچنین به عنوان رویکرد میان رشته ای به تصویب رسید.
  • 17 برنامه بین المللی دکترا سازمان یافته را به 5 کلان مناطق (علم و صنعت؛ مهندسی و علوم، علوم زندگی؛ علوم انسانی و اجتماعی) و 4 دوره دکترای مشترک با دانشگاه های اتحادیه اروپا است.
  • 51 مدارس تخصصی پزشکی
  • 1 مدرسه تخصصی برای حرفه های حقوقی

  کارشناسی ارشد دوره های آموزشی، دوره های آموزشی پیشرفته و برنامه های دکترا نیز توسط موسسه مطالعات پیشرفته پاویا (IUSS) ارائه شده است.

  این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

  بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

  برنامه ها

  این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

  کارشناسی ارشد

  استاد در جهان سیاست و روابط بین الملل

  Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

  دو سال استاد (LAUREA Magistralis) در روابط سیاست جهانی و بین المللی تدریس طراحی شده است برای کمک به شما از مسائل عمده ناشی از این فرآیند تجزیه و تحلیل. این که آیا شما با هدف حرفه ای در خدمات عمومی ملی یا بین المللی، در سازمان های غیر دولتی و یا در بخش خصوصی، شما نیاز به یک رویکرد چند رشته ای به درک مسائل کلیدی است. [+]

  جهان ما متحد و تکه تکه است. لینک های مشترک و چالش های متصل جامعه بین المللی، در حالی که پدیده های سیاسی به طور فزاینده ای توسط پویایی منطقه ای و متضاد چشم انداز ملی در امنیت، ثروت و هویت هدایت می شود. جهانی شدن است که هنوز هم در حال حرکت همراه با فرآیندهای یکپارچه سازی منطقه و گسترش دولت های جدید. قدرت نظامی است که هنوز هم در سطح دولت متمرکز است، اما همچنین در دسترس به بازیگران غیر دولتی. فن آوری و اطلاعات گسترش در سطح جهانی، و به اشکال مختلف به به نیروهای برای همکاری و درگیری تبدیل شده است. دو سال استاد (LAUREA Magistralis) در روابط سیاست جهانی و بین المللی تدریس طراحی شده است برای کمک به شما از مسائل عمده ناشی از این فرآیند تجزیه و تحلیل. این که آیا شما با هدف حرفه ای در خدمات عمومی ملی یا بین المللی، در سازمان های غیر دولتی و یا در بخش خصوصی، شما نیاز به یک رویکرد چند رشته ای به درک مسائل کلیدی است. چگونه سیاست خارجی و سیاست داخلی مربوط؟ است تغییر رژیم لزوما با ثبات سیاسی ناسازگار؟ تحت چه شرایطی می تواند قدرت در روابط بین المللی معاصر رام؟ برای پاسخ به این سوال، شما نیاز به تخصص در علوم سیاسی. آیا روابط بین المللی معاصر بیشتر یا کمتر درگیری محور نسبت به گذشته؟ چگونه، دقیقا، آیا به نظام بین المللی بوجود می آیند؟ چگونه از کشورداری به "Globecraft" را دریافت کنم؟ برای پرداختن به چالش های معاصر شما نیاز به تخصص در تاریخ معاصر است. است قوانین بین المللی فقط مجموعه ای از قوانین رسمی، و یا آن را بر روی محتوای روابط بین المللی تاثیر؟ چگونه حقوق بشر را ترویج و اجرا بین المللی؟ آیا مرکوسور و نفتا مقایسه با اتحادیه اروپا؟ برای پاسخ به پرسش هایی از این، شما نیاز به تخصص های منطقه ای و بین المللی نه تنها در سیاست بلکه در قانون است. و آنچه که دقیقا یک حق انسانی است؟ و آنچه را که یک سفارش بیشتر فقط بین المللی مانند، اگر آن را ممکن؟ به قضاوت آگاهانه در این مناطق، شما نیاز به یک پایه جامد در اخلاق. به پیروی از سنت طولانی ایجاد ایتالیایی "علوم سیاسی"، این استاد به شما کمک خواهد برای به دست آوردن مهارت های پیشرفته در تجزیه و تحلیل مقایسه، به تیز کردن استدلال تحلیلی خود را، و به رویکرد سیاست جهانی از دیدگاه واقعا چند رشته. رویکرد چند رشته ای «علوم سیاسی" یک شکل چند رشته ای از مطالعه عجیب و غریب به تعداد محدودی از کشورهای اروپایی، به ویژه ایتالیا و فرانسه (politiques scienze politiche، علوم) است. «علوم سیاسی» (به صورت جمع) شامل علوم سیاسی (در منحصر به فرد)، اما همچنین سایر علوم اجتماعی (اقتصاد و جامعه شناسی)، همراه با تاریخ، و قانون است. این «علوم» دیگر شمارش به عنوان "سیاسی" تا آنجا که آنها در پدیده های سیاسی تمرکز، و علوم سیاسی یک رشته مرکزی که از طریق آن رشته های دیگر مربوط به یکدیگر. پاویا تولید کرده است و به میزبانی تعدادی از ملی و بین المللی از دانشمندان مشهور در علوم سیاسی است. نظریه پرداز سیاسی و حقوقی برونو لئونی، اقتصاددان لیبرو Lenti، و مورخ کارلو ماریا کیپولا از جمله چهره های که پیشگام و مدارس پیشرو پژوهش در پاویا تاسیس کرده اند. و همچنین از جمله محققان برجسته در سیاست غربی و اروپایی، تاریخ، حقوق، اقتصاد و جامعه شناسی، علوم سیاسی در پاویا همچنین دارای نقاط قوت خاص در این مطالعه از آفریقایی و تاریخ و سیاست آسیایی، و در آموزش زبان های عربی، چینی و زبان ژاپنی. شرایط ورود حداقل A (حداقل سه سال) درجه اول پوشش یک یا بیشتر از علوم انسانی یا علوم اجتماعی و از جمله حداقل 36 اعتبار (ECTS یا معادل بین المللی) در یک یا بیشتر از زمینه های زیر: سیاست؛ جامعه شناسی؛ تاریخ مدرن یا معاصر؛ عمومی، خصوصی یا قوانین بین المللی؛ جمعیت شناسی؛ اقتصاد (از جمله مطالعات کسب و کار). برای دانش آموزان گرفتن درجه اول خود را در دانشگاه ایتالیایی، این مناطق انضباطی طبقه بندی رسمی داده می شود. کمیته پذیرش هیچ اختیار در مورد این طبقه بندی. مهارت در زبان انگلیسی در سطح از C1 استاندارد اروپا. نامزدها به شدت توصیه (هر چند نه بر درد طرد) به ارائه یکی از گواهینامه های زبان انگلیسی زیر را با نرم افزار خود را (این نقطه به دانش آموزانی که یک دوره آموزش عالی در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند را تکمیل کرده اند صدق نمی کند، ایالات متحده آمریکا، یا بریتانیا، یا که می تواند نشان می دهد، با استفاده از گواهینامه از دانشگاه مربوطه، که درجه قبلی خود را آموزش داده شد و مورد بررسی در انگلیسی): تافل اینترنتی مبتنی بر آزمون (IBT)، با امتیاز حداقل 90؛ تافل کاغذی مبتنی بر آزمون (PBT)، با امتیاز حداقل 570؛ IELTS (نسخه علمی)، با امتیاز حداقل 6.5؛ کمبریج پیشرفته انگلیسی (CAE)، درجه C با امتیاز 67؛ کمبریج تسلط به زبان انگلیسی (CPE)، درجه C. نامزدهای فاقد مجوز زبان انگلیسی در زمان برنامه ممکن است خواسته شود به انجام این کار به عنوان یک شرط برای ثبت نام. متقاضیان گرفتن درجه اول خود را در دانشگاه ایتالیایی باید حداقل 150 اعتبار توسط مهلت درخواست مربوطه به دست آورد. متقاضیان باید برای برآوردن کمیته پذیرش نه تنها که آنها این شرایط حداقل دیدار بلکه که دانش و توانایی های علمی خود را از یک سطح به اندازه کافی بالا به انجام دوره پیشنهاد مطالعه است. برای این منظور، کمیته پذیرش خواهد متقاضیان دانشگاهی (هر دو کلی و در رشته های مربوطه)، پتانسیل علمی خود را در زمینه های مربوطه، و سطح خود را از انگلیسی را ارزیابی کنند. پتانسیل علمی خواهد شد در بخشی از مصاحبه (از طریق اسکایپ و یا در فرد) مدت کوتاهی پس از پایان مهلت درخواست مربوطه برگزار ارزیابی شده است. مهلت نرم افزار دانش آموزان آینده نگر که مایل به ثبت نام در برنامه درجه در سپتامبر 2015 باید توسط یکی از مهلت زیر اعمال می شود: آخرین فرصت اول 2016 مارس 19؛ مهلت دوم: 2016 مه 19؛ مهلت سوم: 2016 ژوئیه 14 (باز تنها به متقاضیان اتحادیه اروپا ایتالیایی و دیگر). مهلت چهارم: 2016 سپتامبر 12! (باز کردن تنها به متقاضیان اتحادیه اروپا ایتالیایی و دیگر؛ متقاضیان غیر اتحادیه اروپا باید توسط هر دو مارس و یا مه مهلت اعمال می شود. متقاضیان اتحادیه اروپا ایتالیایی و دیگر ممکن است در هر یکی از سه مهلت اعمال می شود. متقاضیان غیر اتحادیه اروپا توصیه به قبل از آن و نه بعد اعمال می شود، با توجه به زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای مطالعه و ماهیت رقابتی فرایند درخواست. متقاضیان غیر اتحادیه اروپا استفاده به برنامه تحصیلی در دوم مهلت بالا (در ماه مه) باید در نظر آغاز برنامه ویزای خود (در سفارت ایتالیا) از قبل، و یا به طور همزمان. مهلت برای ویزا می تواند متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر، ما قویا به متقاضیان توصیه برای تماس با سفارت ایتالیا در کشور خود در اسرع وقت. همه متقاضیان خواهد شد به زودی پس از پایان مهلت برنامه مربوطه چه در شخص (در پاویا)، یا با اسکایپ مصاحبه،. در مورد دوم، مصاحبه باید تصویری و همچنین از امکانات صوتی استفاده کنید. مصاحبه بخشی جدایی ناپذیر از روند انتخاب است و سوالات برای ارزیابی توانایی های تحلیلی، استدلالی و انتقادی متقاضیان طراحی شده باشد. مصاحبه نمی به طور معمول به دانش تخصصی در رشته های خاص را پیش فرض. کمیته پذیرش تمام متقاضیان از طریق ایمیل از نتیجه روش نرم افزار اطلاع. متقاضیان موفق با کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل ثبت نام را عرضه می شود. لطفا توجه داشته باشید که برنامه های کاربردی برای سال تحصیلی 2016-2017 در حال حاضر باز. لطفا صفحه "چگونه به درخواست" در مشورت وب سایت WPIR . برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت زیر مراجعه فرمایید و یا ارسال ایمیل به wpir@unipv.it~~V [-]

  استاد در کسب و کار بین المللی و کارآفرینی

  Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia

  این دوره 2 ساله یک تمام وقت برنامه های تحصیلات تکمیلی فشرده به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای فارغ التحصیلان که به دنبال یک مدرک تحصیلی بین المللی در کسب و کار و مدیریت طراحی شده است. [+]

  MIBE در یک نگاه 'استاد در بین المللی کسب و کار و کارآفرینی(MIBE"LAUREA Magistralis" - - در کسب و کار و مدیریت) یک، تمام وقت برنامه استاد فشرده است. این است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و دو سال تحصیلی، یعنی 4 ترم (120 ECTS اعتبار) را پوشش می دهد. آن را بر روی سه رکن عمده: - محیط بین المللی، نشان دادن استادان و دانشجویان از سراسر جهان؛ - تعادل بین نظریه در عمق و تجربه عملی، از جمله روش های یادگیری نوآورانه؛ - جامعه قوی - Mibers - همراه با athmosfere منحصر به فرد و پس زمینه داده شده توسط یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا. موضوعات اصلی - مدیریت بین الملل بین المللی کسب و کار و مدیریت؛ انجام کسب و کار در کشورهای نوظهور؛ بازاریابی بین المللی؛ بازاریابی میان فرهنگی؛ - نوآوری و کارآفرینی نوآوری در مدیریت بین المللی کارآفرینی - مدیریت دیجیتال مدیریت بازاریابی دیجیتال سیستم های اطلاعات بزرگ تجزیه و تحلیل داده - دیگران ارزش گذاری شرکت و بازار سرمایه ابزار؛ مدیریت پروژه؛ مدیریت اجرایی؛ مبانی قانون رقابت و بین المللی؛ مبانی اقتصاد؛ اصول آمار و داده کاوی، با تاکید ویژه بر مشکلات مربوط به: پیش بینی بازار، تجزیه و تحلیل سناریو بین المللی، تجزیه و تحلیل وب؛ مشخصات کلاس • حدود 100 دانش آموز در هر سال؛ • شروع از سال دوم، کوچک زیر کلاس برای تحریک کار گروهی و تمرین های عملی؛ • تا 30 درصد از دانشجویان خارجی، که از سراسر کلمه؛ ستون MIBE 1. محیط بین المللی آغاز شده در سال 2009، در طول سال تحصیلی دوره ساخته شده است شهرت بسیار قوی در محیط دانشگاهی بین المللی است. این دانش آموزان از سراسر ایتالیا و سراسر جهان جذب کرده است. تعداد دانش آموزان ثبت نام تقریبا دو برابر شده، رسیدن به درصد بالایی از دانشجویان خارجی (بیش از 30٪). علاوه بر این، بیش از یک سوم از دانش آموزان ثبت نام یک قسمت به خود گرفته است برنامه دو درجه، با تشکر از توافق با 10 دانشگاه شریک خارجی. این همه منجر به یک محیط بسیار غنی بین المللی با یک سناریو فرهنگی پر جنب و جوش و یک رویکرد چند رشته به آموزش عالی. 2. تعادل در عمق تئوری و تجربه عملی سخنرانی یک ترکیب به خوبی مطالعه تئوری و عمل، با تمرکز قوی بر تحریک بحث در کلاس، مطالعات موردی، کار تیمی، پروژه های شبیه سازی، بازی کسب و کار و کارگاه. پروژه MIBE همچنین نشان می دهد روش های نوآورانه آموزش، از جمله: پلت فرم آموزش الکترونیکی، بازی کسب و کار (به طور مشترک با شرکت های شناخته شده)، 'فراخوان برای ایده ها »است که در گرد هم آوردن دانشجویان از بخش های مختلف (اقتصاد و مدیریت، بیوتکنولوژی، مهندسان هدف، نرم افزار توسعه دهندگان، ...)، کار بر روی طرح کسب و کار برای سرمایه گذاری های جدید است. 3. تجربه منحصر به فرد اول از همه: از آنجا که دانش آموزان ما توسعه یک احساس قوی از تعلق به یک جامعه، جامعه از Mibers. آنها احساس می کنند که MIBE یک برچسب، علامت متمایز است: یک خوب، برای پوشیدن و تشخیص دهد. ثانیا: با توجه به فضای منحصر به فرد در دانشگاه پاویا، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا (در سال 1361 تاسیس شده) .این دانشگاه نیز به خوبی شناخته شده برای سیستم محل اقامت متشکل از 20 دانش آموزان دانش آموزان خود خوابگاه (به اصطلاح " collegi ")، که در آن هزاران نفر از دانش آموزان زندگی، تحصیل و بازی های ورزشی. علاوه بر این، پاویا یک شهر قرون وسطایی کوچک دوست داشتنی، که تغذیه که حس خاص جامعه است، اما در همان زمان ارائه می دهد فرصت برای رسیدن به یک کلان شهر مانند میلان در یک زمان بسیار کوتاه (تنها 35 کیلومتر دورتر، با اتصال به قطار فوق العاده). فرصت های شغلی و مشخصات کار MIBE است برای مشتاق رهبران تنها، با توجه به در به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان مدیر یا کارآفرین و نشان دادن نگرش بین المللی قوی. فرصت های شغلی توسط MIBERS گرفته شامل، اما نه محدود به: مدیر صادرات، مدیر توسعه کسب و کار، تحلیلگر بازارهای بین المللی، مدیر نوآوری، IT بدهید / CIO، وب مدیر بازاریابی، مشاور مدیریت، و - البته - کارآفرین بین المللی است. از آنجا که از مشخصات متمایز خود، دانش آموزان MIBE یک نوع از "علامت تجاری" در بازار کار به دست آورد و آنها به شدت توسط شرکت با حرفه های بین المللی saught. ارتباط و اطلاعات بیشتر وب سایت: http://mibe.unipv.it/ ایمیل: mibe@eco.unipv.it [-]

  کارشناسی ارشد در اقتصاد، امور مالی و یکپارچه سازی بین المللی

  Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia

  کارشناسی ارشد برنامه (Laurea Magistralis) در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره فوق لیسانس به دانش آموزان ایتالیایی و خارجی با هدف به دنبال مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد و دارایی مورد استفاده در چشم انداز بین المللی باز است. [+]

  کارشناسی ارشد برنامه (Laurea Magistralis) در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره فوق لیسانس به دانش آموزان ایتالیایی و خارجی با هدف به دنبال مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد و دارایی مورد استفاده در چشم انداز بین المللی باز است. MEFI آموزش اشتیاق دانش آموزان برای شروع حرفه سطح بالا به عنوان حرفه ای یا مدیران در شرکت های ملی و چند ملیتی و در مدیریت عمومی. شروع از سال تحصیلی 2013-2014 این برنامه استاد خواهد شد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، تحقق اهداف درونی گروه ما است. وزارت در حال حاضر در بسیاری از برنامه های تحرک بین المللی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دخالت دارند. علاوه بر این چند برنامه دو درجه در اقتصاد شده اند در حال حاضر موافقت کرد و در حال با برخی از دانشگاه های بزرگ اروپا انجام شده است. تصمیم به آموزش تمام دوره MEFI به زبان انگلیسی است و سپس فقط یک مسیر بیشتر در استراتژی درونی ما است.اگر چه دانش آموزان شرکت MEFi خواهد همان درجه، آنها ممکن است از آغاز بین سه تخصص های مختلف را انتخاب کنید: امور مالی؛ سازمان صنعتی و استراتژی بازار. یکپارچگی اقتصادی بین المللی است. چنین از گزینه های مختلف دانشگاهی سازگار با وجود در گروه ما از گروه های مختلف از محققان به اشتراک گذاری منافع علمی مشترک، چاپ و نشر گسترده در مورد این موضوع و گاهی اوقات به عنوان مشاوران برای موسسات دولتی و خصوصی مشغول به کار است. برنامه درسی مالی شده است توسط گروهی از ریاضیدانان، آمار و اقتصاد سنجی دانان که به مدت طولانی از آنجا که کار تحقیقاتی خود را در بازارهای مالی متمرکز را توسعه داده است. آنها همچنین با همکاران درگیر در اقتصاد کلان و امور مالی شرکت ها همکاری کنند.برنامه درسی سازمان صنعتی و استراتژی بازار است و همچنین بر ​​روی گروهی از استادان و محققان به مدت طولانی از درگیر در کار تحقیق در مورد سازمان های صنعتی نظری و تجربی، اقتصاد و سیاست نظارتی رقابت است. برنامه درسی سوم مربوط به یکپارچگی اقتصادی بین المللی نیز موجود است، به عنوان در دانشگاه پاویا یک نهاد پیشرو دانشگاهی برای تحصیلات بالاتر از لیسانس در زمینه همکاری های بین المللی و توسعه اقتصادی است. MEFI انتظار می رود در دو سال آینده تکمیل و به 4 تقسیم ترم. زمان آموزش عمدتا به دوره های پیشرفته اقتصاد با یک چشم انداز کاربردی اختصاص داده شده است. در مورد گزینه سازمان صنعتی تمرکز بر برنامه های کاربردی از تئوری بازی ها و اقتصاد را به بازارهای تحت نظارت و کنترل نشده، و در اقتصاد خرد از شرکت.گزینه امور مالی شامل دوره های ریاضی، آمار و اقتصاد سنجی با تمرکز بر مسائل مشترک بازارهای مالی است. گزینه ادغام بین المللی نیاز به آموزش کمتر در ریاضیات و آمار، به عنوان وزن بیشتری به اقتصاد سیاسی و مسائل مربوط به سیاست های بین المللی داده شده است. دانش آموزان علاقه مند در توسعه پایدار، به طور مستقل از تخصص خود، ممکن است همیشه انتخاب کنید تا اقتصاد محیط زیست و اقتصاد انرژی به عنوان انتخابی دوره. دوره تکمیلی در قانون نیز معرفی شده است. آنها با توجه به هر تخصص متفاوت و شامل بازارهای مالی مقررات، قانون جامعه اروپا و قانون آنتی تراست. دوره مدیریت شرکت های چند ملیتی به طور عمده مربوط و سازمان از سیستم های اطلاعاتی. پس از سنت چند فرهنگی ایتالیایی، دانش آموزان ممکن است نیز مورد نیاز برای شرکت در یک دوره در تاریخ اقتصادی و / یا یک در جامعه شناسی.اکثر دوره نیاز دانش آموزان به انجام پروژه های کوتاه فرد یا تولید مقالات کوتاه در کلاس به بحث گذاشته شود و ممکن است به ارزیابی خود را به همراه آزمون های سنتی کمک می کند. دانش آموزان در نهایت باید به ارسال و دفاع یک پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد که به درجه نهایی خود را کمک خواهد کرد. [-]

  کارشناسی ارشد در طراحی و توسعه دینامیک خودرو

  Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

  برنامه است که هدف از آموزش متخصصان مجرب با یک پس زمینه جامد در طراحی دینامیک خودرو و قادر به عامل در تمام مراحل طراحی و توسعه خودرو، از شبیه سازی پویا به آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است. [+]

  در حال حاضر در هیئت مدیره با کارآموزی ارائه شده: لامبورگینی، بریجستون، Danisi مهندسی، پاگانی ها Automobili، VI-درجه، ZF، TRW برنامه است که هدف از آموزش متخصصان مجرب با یک پس زمینه جامد در طراحی دینامیک خودرو و قادر به عامل در تمام مراحل طراحی و توسعه خودرو، از شبیه سازی پویا به آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است. دوره دانش آموزان فراهم می کند با توانایی های ویژه و خاص در تکنیک های تست خودرو، هر دو تقریبا، از طریق CAE، و تجربی بر روی وسیله نقلیه واقعی (در مسیر و جاده). دیدن ویدیو تبلیغاتی از برنامه: www.youtube.com/watch؟v=TswNmoRgvx0 برنامه های آموزشی، به عنوان یک عنصر کاملا نوآورانه، شامل، در کنار آموزش فرونتال، جلسات آزمون در مدار از رانندگی مرکز Quattroruote امن، که در طی آن شرکت کنندگان خواهد شد در دست اول درگیر در یادگیری تکنیک ها و روش های مورد استفاده در تست، بازرسی، کنترل و تنظیم خوب از رفتار دینامیکی خودرو. تمام شرکت کنندگان یک دوره خاص طراحی شده در پیشرفته رانندگی، گرا به مرحله بعدی تست و بازرسی در مدار است. برنامه های آموزشی از دوره به اتمام است، و این جنبه نیز نشان دهنده نوآوری، با استفاده از یک شبیه ساز استاتیک برای توسعه وسایل نقلیه در یک محیط مجازی. برنامه تمام وقت، بین المللی، یک سال معادل البته به 1500 ساعت و به کل از 60 ECTS امتیاز، به آموزش جلو در دانشگاه پاویا، پالازو Vistarino تقسیم شده است، تمرین های عملی در مدار Quattroruote (Vairano دی Vidigulfo است، پاویا)، یک دوره کارآموزی (معادل 24 ECTS امتیاز) در شرکت های اصلی خودرو، تور به امکانات مربوط به دوره ها، سمینارها، فعالیت های مطالعه و آماده سازی فرد هدایت می شود. برنامه درسی گسترده است تا از 8 ماژول آموزش ساخته شده است: مجموع طراحی خودرو - کل ساعت 150 - ECTS 6 دینامیک رانندگی اساسی - کل ساعت 100 - ECTS 4 دینامیک مجازی طراحی و شبیه سازی - کل ساعت 100 - ECTS 4 مواد و طراحی سازه - کل ساعت 100 - ECTS 4 پیشرانش: IC و ترکیبی - کل ساعت 50 - ECTS 2 خودرو کنترل دینامیک - کل ساعت 25 - ECTS 1 مجموع خودرو تست و توسعه - کل ساعت 150 - ECTS 6 بیومکانیک: تعاملات درایور / خودرو - کل ساعت 175 - ECTS 7 دوره های کوتاه مدت و جوی پیشرفته شامل: جاده تعامل / تایر: تمرکز بر گرفتن / دما و زمان واقعی اجرای الگوریتم در مسابقه و برای بهبود ایمنی. ویژگی های نوآورانه در دینامیک خودرو. کارگاه تجربی بر روی ارزیابی عملکرد عینی و ذهنی. چشم انداز و حالات مختلف بر روی جنبه های حقوقی بین المللی در ماشین خود مختار. برای کسب اطلاعات بیشتر به مدیر فروش پروفسور تماس بگیرید. کارلو Rottenbacher ایمیل rottenbacher@unipv.it و یا تلفن همراه +39 340 4105159 [-]

  کارشناسی ارشد در موسیقی شناسی: موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (museur)

  Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

  استاد در موسیقی شناسی: موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (MusEur) تمام وقت است، برنامه های بین المللی، دو سال به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. [+]

  استاد در Musicolog :، موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (MusEur) تمام وقت است، برنامه های بین المللی، دو سال به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. استاد خطاب فرهنگ موسیقی اروپا، از خلاقیت خود و تکنیک های ترکیبی به گفتمان اطراف موسیقی است که در طول قرن ها و مدیریت امروزی میراث موسیقی توسعه یافته است. این برنامه دو ساله با هدف ارائه اصول روش شناختی، مهارت های تحلیلی و پس زمینه های فرهنگی برای رسیدن به سطح بالاتر تحقیقات musicological و به طور کلی، اجازه می دهد دانش آموزان به شایستگی در مباحثات کنونی موسیقی شرکت می کنند. در چشم انداز علمی، دانش موسیقی به نظر می رسد امروزه به پیچیده و چند وجهی: آن را شامل متون موسیقی و نظریه ها، هنر و موسیقی عامه پسند، ابزار های ترکیبی و مفاهیم عملکرد، تاثیر رسانه ها بر تجربه موسیقی و توابع موسیقی در اجتماعی مختلف زمینه. استاد دانش آموزان آماده برای این دانش کامپوزیت و میان رشته ای است که در حال حاضر یک پیش نیاز اساسی برای دوره دکترا در اروپا و امریکا است. مهارت به دست آورد همچنین دسترسی به فرصتهای شغلی در موسسات سطح بالا اختصاص داده شده به حفظ و ترویج منابع موسیقی را فراهم، و حرفه ای که شامل انتقال فرهنگ موسیقی و یا درک و مدیریت رویدادهای فرهنگی با محتوای موسیقی. وزارت موسیقی شناسی و میراث فرهنگی، که میزبان برنامه، بخشی از دانشگاه پاویا است، اما آن را در کرمونا، بومی شهرستان کلودیو مونته واقع شده است. در سال 2013 آن را برای اولین بار برای تولید علمی در میان همه گروه ها ایتالیایی مقایسه برای اندازه و بخش پژوهش قرار گرفت. آن است تا از علمای برجسته که به نمایندگی از تمام زمینه های تحقیقاتی musicological و به رسمیت شناختن بین المللی به دست آورده اند ساخته شده است. سابقه ای طولانی در مبادلات شامل هر دو دانش آموزان و مدرسان موقعیت اداره در بحث های آکادمیک جهانی امروز تثبیت کرده است. مناطق کارکنان آموزشی در مورد محدوده تخصص از تاریخنگاری به تئوری موسیقی و علم زبان، موسیقی شناسی تطبیقی ​​و مطالعات موسیقی عامه پسند، پوشش کل طول زمانی از دوران باستان کلاسیک به قرن 21st. پیشنهاد گسترده ای و ریز بند بند آموزشی ما را تضمین آموزش کامل و رقابتی است. بسیاری از سابق دانشجویان این دانشکده در دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی در بر داشت، در حالی که برخی دیگر توسط موسسات معتبر اختصاص داده شده به حفاظت از میراث و یا کنسرت فعالیت های موسیقی، شهادت روشن به دامنه گسترده ای از آموزش و پرورش موجود در کرمونا استفاده شده است. دانش آموزان از این برنامه خواهد بود بخشی از یک جامعه فکری پویا است که تماس مستقیم بین اساتید و دانشجویان را تشویق می کند و ارائه می دهد یک کتابخانه بسیار بالا به روز همراه با پایگاه داده از مدرن ترین در زمینه موسیقی است. علاوه بر این، به لطف سمینارها کار تجربه و ارائه های سازماندهی شده توسط وزارت، دانش آموزان قادر به ایجاد تماس دست اول با جهان موسیقی (تئاتر، آرشیو، سردبیران موسیقی و رسانه ها) می شود. دوره های خواهد شد بیش از سه ترم توزیع شده است. در چهارم، دانش آموزان یک کارگاه آموزشی در آرشیو موسیقی و کتابخانه شرکت، تکمیل کارآموزی و ارسال پایان نامه کارشناسی ارشد. برنامه درسی مطالعات معاملات با سه حوزه اصلی: نسخه های خطی و نمرات، نوشته های نظری، نقد کنسرت، اسناد سازمانی: تاریخ، تئوری و متن بر روی انواع مختلف متن که از طریق آن موسیقی اروپا صادر متمرکز است. موسیقی و مرحله معاملات با جنبه های مختلف موسیقی نوشته شده برای مرحله، از مونته تا به امروز. موسیقی در جامعه و رسانه ها بررسی روابط بین موسیقی و جامعه و مفهوم های مختلف خود را در تئوری، علاوه بر نقش موسیقی در تولید چند رسانه ای. [-]

  کارشناسی ارشد(MSc)

  کارشناس ارشد مهندسی اتوماسیون صنعتی

  Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

  برنامه کارشناسی ارشد فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در رشته مهندسی برق و یا رشته های علمی. [+]

  برنامه کارشناسی ارشد فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در رشته مهندسی برق و یا رشته های علمی. برنامه درسی شامل مباحث در زمینه های زیر: مهندسی برق: درایو برق، اتوماسیون و ارتباطات در سیستم های صنعتی، اندازه گیری صنعتی، سیستم های ارتباطی بی سیم اتوماسیون: سیستم های کنترل پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، کنترل فرایند، رباتیک، جاسازی شده و سیستم های زمان واقعی اقتصاد و مدیریت: تولید ناب، تئوری سازمان و طراحی، اقتصاد برای جامعه دیجیتال، مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی کسب و کار، مدیریت تدارکات سخنرانی توسط فعالیت های آزمایشگاه ها، سمینارها و آموزش، تحویل داده شده توسط رهبران صنعت و استادان مدعو از سراسر جهان یکپارچه شده است. این برنامه به دو آهنگ های سازمان یافته: فن آوری و مدیریت صنعتی رباتیک و مکاترونیک مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. کمیته آموزش است که به عمد توسط شورای آموزش دوره EECS تعیین شده است. این کمیته وظیفه چک کردن اینکه آیا متقاضی می تواند برنامه مستر بر اساس یک ارزیابی از / انطباق خود را با شرایط ویژه تحصیلی و پس زمینه های فردی خود را وارد کنید. [-]

  کارشناسی ارشد در مهندسی الکترونیک

  Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

  این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در الکترونیک، مخابرات و دیگر رشته های علمی. علاوه بر دوره های سنتی، برنامه درسی شامل سایر دوره های صنعت گرا و فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ترین پیشرفت های اخیر در سه آهنگ متفاوت. [+]

  این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در الکترونیک، مخابرات و دیگر رشته های علمی. علاوه بر دوره های سنتی، برنامه درسی شامل سایر دوره های صنعت گرا و فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ترین پیشرفت های اخیر در سه آهنگ متفاوت. ریز الکترونیک در نظر گرفته شده برای ارائه به دانش عمیق در مدارهای مجتمع و سیستم های. برنامه دو ساله ریز الکترونیک در نظر گرفته شده برای ارائه یک آموزش در سطح بالا به چالش کشیدن و یک محیط تحقیقاتی تحریک کننده به دانش آموزان با استعداد که مدرک کارشناسی در تکنولوژی یا علم از کیفیت قابل توجه و سطح نگه دارید. برنامه پیشنهادی اهرم یک ویژگی منحصر به فرد و نه پاویا: شهر خانه طراحی و تحقیقات چندین مرکز از شرکت های نیمه هادی بین المللی است که شدیدا با دانشگاه همکاری برای آموزش دانش آموزان از مشخصات بالا. اکثر شرکت های میزبانی دانشجویان برای پروژه فارغ التحصیلی خود و شرکت می کنند، در همکاری با دانشگاه، در برنامه های تحقیقاتی ملی و اروپا است. استیمایکروالکترونیکس پشتیبانی از آزمایشگاه قرار دارد در داخل محوطه دانشگاه. مهندسین فارغ التحصیل از LAUREA Magistralis امروزه کارمندان از مهم ترین شرکت های نیمه هادی بین المللی در ایتالیا و خارج از کشور: Austriamicrosystems، Broadcom طراحی، CONEXANT، Elpida حافظه، های Huawei، یکسو کننده بین المللی، مارول، ماکسیم، MaxLinear، میکرون، نیمه هادی ملی، کوالکام، استیمایکروالکترونیکس. فوتونیک در فن آوری های لیزر و قطعات نوری متمرکز است. استاد در فوتونیک یک یا دو سال (چهار ترم)، برنامه انگلیسی-تدریس طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای یک شغل به چالش کشیدن در صنعت فوتونیک در حال رشد سریع و یا در موسسات تحقیقاتی واجد شرایط است. در واقع فن آوری فوتونی در حال حاضر نفوذ زمینه های مختلف، در نظر گرفتن نقش بسیار مهمی در برنامه های کاربردی پیشرفته با ارتباطات، پزشکی، تصویربرداری، نورپردازی، صنعت سنگین، زیست شناسی، تبدیل انرژی، خودرو، مصرف کننده و سنجش. تخصص در فوتونیک است که به خوبی در طیف گسترده ای از شرکت های کوچک و بزرگ ارزیابی می شود. استاد ایجاد در پس زمینه قوی پژوهشی فوتونیک خارج در وزارت برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی (ECBE) است، که در بالاترین سطح بین المللی در زمینه مانند لیزر حالت جامد، بیوفتونیک، فوتونیک سیلیکونی، حسگرها، کوانتومی انجام اپتیک و ارتباطات فیبر نوری. در این زمینه ها، ECBE دارای چندین همکاری با فوتونیک صنایع پیشرو ملی و بین المللی، و همچنین مراکز پژوهشی و نیز منجر به اسپین آف توسط شرکت اعضای هیات علمی تاسیس شد. ارتباطات فضایی و سنجش یک دوره جدید ترکیب الکترونیکی، فرکانس بالا و فن آوری سنجش از دور با جهان پررونق از برنامه های کاربردی مربوط فضا است. قرار دادن مردان در ماه و ربات در مریخ ممکن است بسیاری از دستاوردهای چشم نواز از تکنولوژی فضایی، اما وزن واقعی و پتانسیل آن برای تصادم زندگی روزمره ما در واقع جای دیگر نهفته است و فراگیر تر از ما باور است. صنعت فضای ارائه می دهد مجموعه همیشه در حال گسترش از محصولات فضا و خدمات، که در حال تغییر راه مردم در مورد زندگی روزانه خود. نمونه ممکن است از ناوبری GPS، ارتباطات، آب و هوا پیش بینی، نظارت ماهواره ای از سطح زمین اشاره کرد. آنها همچنان به تکامل در پیچیدگی تکنولوژیکی و توانایی ها، و برنامه های کاربردی خود را همچنان به تغییر و انطباق با نیازهای اقتصاد. صنایع تولیدی فضا و خدمات بخش با تکنولوژی بالا استراتژیک رشد و نوآوری رانندگی فراتر از بخش فضایی، ارائه ارزش در تمام مناطق اقتصادی است. [-]

  کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Pavia

  این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در تکنولوژی کامپیوتر و یا رشته های علمی. برنامه درسی در ریاضیات کاربردی، اقتصاد، مدیریت و افراد-برنامه درسی خاص متمرکز است. [+]

  دانشکده فنی و مهندسی ارائه می دهد LAUREA Magistralis (کارشناسی ارشد) برنامه در مهندسی کامپیوتر. علوم کامپیوتر و برنامه درسی چند رسانه ای شامل چند پرداز معماری، شبکه های کامپیوتری، ارزیابی عملکرد، سیستم های چند رسانه ای و فن آوری، چشم انداز کامپیوتر و تعامل کامپیوتر انسان. برنامه درسی خدمات مهندسی شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار، طراحی سیستم های شرکت، خدمات و سیستم های طراحی وب سایت. دو استاد در خدمات مهندسی و دو استاد در خدمات برنامه های درسی مهندسی B اجازه می دهد دانش آموزان به دو درجه کارشناسی ارشد، هزینه ترم اجباری در دانشگاه ما و در دانشگاه های همکار. در این ارتباط، نظیر به نظیر شرایط در حال حاضر با دانشگاه چینی، یعنی Tongji (شانگهای)، ضربه (هاربین)، UESTC (چنگدو) فعال شده است. سخنرانی توسط فعالیت های آزمایشگاه ها، سمینارها و آموزش، تحویل داده شده توسط رهبران صنعت و استادان مدعو از سراسر جهان یکپارچه شده است. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، سیستم های اطلاعات، الکترونیک و یا موضوعات مشابه اذعان توسط دولت ایتالیا مورد نیاز است. در برخی موارد، ترجمه قانونی درجه گواهینامه ها به ایتالیایی توسط کنسولگری ایتالیا نیز مورد نیاز است. دانش آموزان کم درآمد حق دارند برای کمک هزینه تحصیلی EDISU اعمال می شود. درجه، کارآموزی و پایان نامه فعالیت های آموزشی ما تا حد زیادی از فعالیت های تحقیقاتی بین المللی پر جنب و جوش که توسط دانشکده انجام داده شده به نفع برنامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر. بسیاری از دوره ها شامل فعالیت های آزمایشگاه های که در آن دانش آموزان می توانند تمرین و در آزمایشات مربوط به موضوعات البته نقش دارند. آزمایشگاه اختصاص داده شده به آموزش فعالیت با ابزار مدرن الکترونیک و کامپیوتر، و همچنین دولت از هنر، ابزار نرم افزار و آزمون، مجهز شده است. دانشجویان کارشناسی ارشد توسعه یک پایان نامه با دانشگاه پاویا مدرس. به طور معمول، یک پایان نامه پروژه های نوآورانه، یک سیستم آزمون و مطالعه تحقیقاتی است. فعالیت های پژوهشی است که در طول ترم آخر کارشناسی ارشد در آزمایشگاه های دانشگاه و / یا در شرکت ها و بدن با موافقت نامه های خاص با دانشگاه انجام شده است. علاوه بر این، یک مدرسه دکترای الکترونیک، علوم کامپیوتر و مهندسی برق است از عمل برای بیش از بیست سال در دانشگاه پاویا طراحی شده است که به آموزش پژوهشگران با یک پس زمینه فرهنگی که متناسب با الزامات نوآوری جامعه اطلاعاتی امروز بوده است، از نقطه نظر هر دو اصالت علمی و توانایی طراحی. فرصت های شغلی در سراسر برنامه بین المللی کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر دانش آموزان مهارت های فنی و علمی خود، و همچنین به عنوان توانایی خود را برای در سطح بین المللی کار را بهبود بخشد. همه اعضای کارکنان آموزشی دارند همکاری پایدار و پربار با شرکت های پیشرو در اتوماسیون، علوم کامپیوتر و خدمات مهندسی سیستم های ملی و بین المللی. فرصت های شغلی جالب برای دانشجویان فارغ التحصیل را می توان در ایتالیا و خارج از کشور به لطف دخالت کارکنان آموزش در پروژه های اروپایی و یا بین المللی مربوط به شرکت های و مراکز تحقیقاتی ایجاد شده است. دانش آموزان ما در حال حاضر با شرکت های خارجی خواهد تعامل در زمان پروژه فارغ التحصیلی خود را که حتی می تواند در خارج از کشور با حمایت از یک اراسموس قرار دادن توسعه یافته است. [-]

  ویدئو ها

  University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

  Erasmus Day 2016 at University of Pavia

  تماس
  آدرس پستی
  Corso Strada Nuova, 65
  Pavia (PV), 27100 IT
  آدرس محل سکونت
  Corso Strada Nuova, 65
  Pavia, 27100 IT
  آدرس محل سکونت
  Milan, IT