University of Pavia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Pavia . پیشبرد دانش از سال 1361

University of Pavia یکی از قدیمی ترین مؤسسات دانشگاهی جهان است که در سال 1361 تأسیس شده است. پاویا از زمان تأسیس تاکنون یک شهر دانشگاه بوده است و حتی امروز نیز به 24000 دانشجو خود تجربه ای بی نظیر در ایتالیا و نادر در اروپا ارائه می دهد: تحصیل در 20 کالج دانشگاهی که تا حد زیادی مستقل از ساختار اداری دانشگاه هستند. University of Pavia کلیه حوزه های موضوعی را در بر می گیرد و از 18 بخش ارائه شده برنامه های مطالعاتی در تمام سطوح ، از مقاطع لیسانس گرفته تا برنامه های دکترا تشکیل شده است. پاویا یک شهر کوچک در شمال ایتالیا است که 70 هزار نفر جمعیت و بیش از 24000 دانش آموز دارد. در هر 30 دقیقه فقط 30 کیلومتری جنوب میلان ، با قطارهای منطقه ای و حومه واقع شده است. پاویا همچنین با مرز سوئیس ، کومو و دریاچه ها ، و جنوا و ساحل لیزورو بسیار راحت است. در دوران روم تأسیس شد و بیش از دو قرن پایتخت پادشاهی Lombards بود و این میراث جذاب خیابانهای باریک ، کلیساهای باستانی ، ساختمانهای ظریف دست نخورده و زنده مانده است که روز و شب دانش آموزان از نقاط ملاقات مورد علاقه خود لذت می برند. زندگی فرهنگی در پاویا با 19 موزه و مجموعه (14 در داخل دانشگاه) ، 2 مرکز فرهنگی ، 4 کتابخانه عمومی و 18 کتابخانه دانشگاه ، 4 سینما و تئاتر ، 10 سالن اجتماعات فرهنگی ، یک کالج موسیقی و 2 مدرسه شهری از زندگی شدید است. موسیقی و هنر. زندگی در پاویا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است ، به خصوص در مقایسه با هزینه های بالاتر و مسکن در میلان و سایر مراکز شهری در لومباردی. پردیس پاویا یک تجربه دانشگاه منحصر به فرد را به دانشجویانی ارائه می دهد که می توانند در همه سطوح از برنامه های بی شمار ، جشنواره ها ، نمایشگاه ها ، کنسرت ها و فعالیت های ورزشی لذت ببرند.

سیستم کالج: در ایتالیا بی نظیر است

پاویا نیز مانند آکسفورد و کمبریج در انگلیس دارای سیستم کالج بی نظیری در ایتالیا است که قدمت آن به قرن شانزدهم باز می گردد. هر یک از 20 کالج پاویا ، که در کل تقریباً 2.000 دانشجو میزبان هستند ، تاریخچه و فرصتهای ویژه خود را دارند ، از جمله دسترسی به بسیاری از برنامه های تحصیل در خارج از کشور و فعالیت های ورزشی.

انستیتوی مطالعات پیشرفته (IUSS) دوره های اضافی را به دانشجویان برتر دانشگاههای ما ارائه می دهد. این برنامه های سطح پیشرفته برای دستیابی به موفقیت بالا با موضوع در چهار حوزه علمی مختلف برگزار می شود: علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، علوم و فناوری و علوم پزشکی. دانشجویانی که تحصیلات خود را با موفقیت پشت سر می گذارند در کنار مدرک دانشگاهی خود یک دیپلم اضافی دریافت می کنند. زندگی کالج با هدف ایجاد یک جامعه باز است که در آن دستاوردهای دانشگاهی ، رویدادهای سنتی ، مهمانی ها و رقابت های ورزشی همه نقش دارند. در کالج دانشجویان نیز می توانند اولین شبکه حرفه ای خود را بسازند. دسترسی به دانشکده ها مبتنی بر معیارهای شایستگی و سیستم هزینه های درآمد والدین است. امروز ، پاویا می تواند 4 کالج مبتنی بر شایستگی را به خود اختصاص دهد. 12 کالج عمومی؛ و 4 کالج خصوصی.

پاویا ، شهر ورزش است

برای پاویا ، عنوان "شهر ورزشی اروپا 2014" به عنوان یک سلب مسئولیت بین المللی برای برتری پایدار ما در ورزش است . مرکز ورزشی دانشگاه (CUS) با ارائه طیف گسترده ای از دوره ها و برگزاری مسابقات و مسابقات قهرمانی ، در بین دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه ورزش را ارتقا می بخشد. CUS Pavia با تیم های خود در مسابقات کشوری و بین المللی مانند بازی های دانشگاه جهانی شرکت می کند. به طور خاص ، ورزش در پاویا به معنای:

 • مسابقات المپیک و مسابقات قهرمانی جهان
 • مسابقه قایقرانی پویا-آکسفورد-کمبریج-پیزا
 • مسابقات قهرمانی دانشگاه در ورزش های اصلی تیم
 • مسابقات Intercollege
 • برنامه های ورزشی به طور خاص برای دانش آموزان معلول طراحی شده است
 • تسهیلات طراحی شده برای فیزیوتراپی تمام دانش آموزان، یکپارچه با آموزش دانشگاهی.

پاویا ، شهر بهداشت ، فناوری و تحقیقات

این دانشگاه 17 برنامه بین المللی دکترا را که در 5 حوزه کلان سازماندهی شده اند ، ارائه می دهد: • علوم و فناوری • مهندسی علوم • علوم زندگی • علوم انسانی • علوم اجتماعی University of Pavia در واقع یک سنت تحقیق در سطح عالی است و سه برنده جایزه نوبل را نیز در بین خود دارد. اساتید کامل (کامیلو گلگی ، جولیو ناتا و کارلو روبیا). الساندرو ولتا ، آلبرت انیشتین ، گروولامو کاردانو و اوگو فسکوو نیز در اینجا تدریس کرده اند. این دانشگاه با همکاری مؤسسات معتبر دانشگاهی جهان ، Pavia را به عنوان یک مرکز فناوری پیشرفته برای تحقیقات پیشرفته در زمینه کاهش ریسک لرزه ای (EUCENTRE) ، درمان سرطان (CNAO) ، انرژی هسته ای (LENA) ، یک تبلیغ کننده فعال در زمینه تحقیق قرار داده است. هفت مرکز تحقیقاتی در پاویا مستقر هستند و علاوه بر 42 مرکز تحقیقاتی بین بخشی که علاوه بر 42 مرکز تحقیقاتی بین بخشی که تحقیقات اساسی و کاربردی در حال انجام و بین رشته ای را انجام می دهند ، 21 مرکز تحقیقاتی در پاویا مستقر هستند. این برنامه همچنین از ابتکارات شروع کار و اسپین آف پشتیبانی می کند: 25 تنها در یک سال گذشته تولید شده است. فعالیت های تحقیقاتی منجر به 7 اختراع ثبت شده بین المللی در سال 2013 شده است. این دانشگاه به تازگی روند جدیدی را برای انتخاب پروژه های پرچمدار آغاز کرده است و اخیراً Universitiamo را راه اندازی کرده است: اولین پلتفرم پروژه دانشگاهی برای سرمایه گذاری در جمع ایتالیا.

University of Pavia همچنین تحقیق و درمان را در سه بیمارستان دانشگاهی پیشرو که حدود 12000 متخصص در آن مشغول به کار هستند ، ترکیب می کند. در سال 1987 دانشگاه مرکز خود را برای همکاری و توسعه بین المللی (CICOPS ) تأسیس کرد . با ارائه بورس های تحصیلی و حمایت از مطالعات مشترک و پروژه های تحقیقاتی بین المللی ، CICOPS در تلاش است تا شبکه ای رو به رشد از مخاطبین بین المللی را شامل شود که شامل دانشگاه های خارجی ، دولت ها و سازمان های بین المللی و غیر دولتی است. از سال 1998 تاکنون بیش از 200 بورس تحصیلی از 55 کشور مختلف به دانشگاهیان اهدا شده است تا تحقیقاتی در پاویا انجام دهند.

بعد بین المللی

University of Pavia به آماده سازی دانشجویان خود برای یادگیری مادام العمر و چالش های پیش روی آنها در دنیای فزاینده و پیچیده و متنوعی اختصاص یافته است. برای آشنایی دانشجویان و کارکنان با بعد جهانی روابط بین الملل امروز ، بیش از 200 برنامه تبادل در مکان هایی در سراسر جهان وجود دارد. برنامه های تحرک مانند Erasmus برای تحصیل و کارآموزی ، صندوق همکاری و دانش و بسیاری دیگر از برنامه های بین المللی اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا کمک های بلاعوض را به دانشجویان ورودی و ورودی ، محلی و بین المللی ارائه می دهد. هر ساله چند صد شرکت کننده از این فرصت ها بهره مند می شوند و این شانس را دارند که یک بعد بین المللی ارزشمند را به برنامه درسی خود اضافه کنند. استراتژی بین المللی University of Pavia به منظور حفظ و تقویت جایگاه خود در بین دانشگاه های معتبر تحقیقاتی جهان ، سه هدف روشن را تعیین می کند:

 • تعطیلی بین المللی شدن در فعالیت های پژوهشی و پژوهشی اصلی ما
 • ایجاد کارآیی پایدار دانشجویان بین المللی با کیفیت بالا
 • توسعه و حفظ همکاری های استراتژیک با کیفیت بالا و همچنین برنامه های مشترک با همکاران در سراسر جهان

دوره های آموزشی

University of Pavia در ابتدا در حدود دانشکده های حقوق و علوم انسانی ایجاد شد ، که به زودی توسط پزشکی دنبال می شدند. با گذشت قرن ها ، طیف وسیعی از دوره های ارائه شده به علوم طبیعی ، علوم ناب ، مهندسی ، علوم سیاسی و داروسازی و اخیراً به روانشناسی ، ارتباطات و علوم ورزشی گسترش یافته و بدین ترتیب حرف های پاویا را به عنوان دانشگاه چند رشته ای تأیید می کند. University of Pavia 83 دوره (هم لیسانس و هم کارشناسی ارشد ) را در:

 • مهندسی و معماری
 • ریاضیات، فیزیک و علوم طبیعی
 • اقتصاد
 • قانون
 • دارو
 • ادبیات، زبان و فلسفه
 • فارماکولوژی بهداشت حرفه ای
 • علوم سیاسی
 • روانشناسی
 • مطالعات ارتباطی
 • علوم ورزشی
 • موسیقی شناسی
 • گردشگری

یازده برنامه بین المللی مقطع کارشناسی ارشد که به زبان انگلیسی توسط کارمندان دانشگاهی و اساتید بازدید کننده تدریس می شود - بین المللی دانشگاه را از بین می برد و باعث افزایش قابل توجه تعداد دانشجویان خارج از کشور می شود:

1 دوره کارشناسی ارشد تک چرخه (6 سال): پزشکی و جراحی

10 دوره کارشناسی ارشد دو ساله به زبان انگلیسی:

University of Pavia همچنین یک سال بنیاد را ارائه می دهد ، یک دوره مقدماتی متناسب با دانشجویان آینده نگر که می خواهند به دانشگاه های کارشناسی ارشد در University of Pavia دسترسی پیدا کنند ، به طور خاص برای دانشجویانی که حداقل 12 سال از تحصیل را رعایت نکنند ، طراحی شده اند.

University of Pavia برای تعداد زیادی از دوره های تحصیلات تکمیلی خود، از برنامه های تحقیقاتی تا دوره های تحصیل برای ورود به حرفه های خاص، برجسته می شود:

 • 29 دوره فارغ التحصیلی که از رشته های پزشکی، بهداشتی و دارویی به بخش علمی رسیده است. یکی از ویژگی های رایج این است که موضوعات پیشگامانه در زمینه های بسیار تخصصی و همچنین رویکرد بین رشته ای به کار گرفته شده است.
 • 17 برنامه بین المللی دکترا در 5 حوزه کلان (علوم و فناوری ؛ مهندسی علوم ؛ علوم زندگی ؛ علوم انسانی و علوم اجتماعی) و 4 دوره دکترا مشترک با دانشگاه های اتحادیه اروپا برگزار شده است.
 • 51 مدرسه تخصصی تخصصی
 • 1 مدرسه تخصصی برای حرفه های حقوقی

دوره های کارشناسی ارشد، دوره های آموزشی پیشرفته و برنامه های PhD نیز توسط موسسه مطالعات پیشرفته پاویا (IUSS) ارائه شده است.

در طی این وضعیت غیرمعمول ناشی از Covid-19 ، University of Pavia ابتکارات استثنایی زیر را برای حمایت از آموزه ها و دانشجویان در طول قرنطینه فعال کرده است.

سخنرانی ها

سخنرانی از طریق ابزارهای یادگیری الکترونیکی ارائه می شود. سخنرانی ها به صورت فایل های صوتی / تصویری ، با اسلایدها یا سایر مطالب آموزشی دیجیتالی و حتی از طریق پخش مستقیم تا پایان ماه ژوئن و احتمالاً حتی تا پایان ژوئیه ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام در سخنرانی های از راه دور ، لطفاً به این آموزش تصویری مراجعه کنید

پیوند به بستر یادگیری از راه دور University of Pavia : http://idcd.unipv.it/kiro3/

امتحانات

امتحانات شفاهی و کتبی از راه دور با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای مناسب (Skype ، زوم ، Google Hangouts) انجام می شود. آموزش امتحانات کتبی ( href = "http://news.unipv.it/؟p=47200 ).

امتحانات فارغ التحصیلی

امتحانات فارغ التحصیلی از راه دور با استفاده از Skype یا سایر ابزارهای کنفرانس وب برگزار می شود. درخواست فارغ التحصیلی ، پایان نامه و سایر مدارک مورد نیاز می تواند به صورت آنلاین ارسال شود ( href = "https://web.unipv.it/come-procedere-con-la-domanda-di-laurea/ ).

هزینه دانشگاه

مهلت پرداخت شهریه دانشگاه به تاریخ 30 ماه مه موکول شده است ( href = "http://news.unipv.it/؟p=46928 ).

کتابخانه ها

سالم بمانید ، فعال باشید و در خانه ورزش کنید

 • مرکز ورزشی CUS Pavia ابتکار عمل "Train @ Home" را راه اندازی کرده است که شامل دو نوع جلسه آنلاین است: "آموزش" برای سالم ماندن و تناسب اندام ، و "درس از راه دور" برای دنبال کردن دوره ها و آموزش در اتاقهای مجازی که دانشجویان می توانند از آن استفاده کنند. تعامل با مربیان. درس و آموزش هفته به هفته برنامه ریزی شده و در وب سایت ( href = "http://www.cuspavia.org/trainhome-con-il-cus-pavia/ ) CUS Pavia در دسترس است.
 • دانشجویان برنامه رشته علوم فیزیکی و آزمایشگاه فعالیت حرکتی اقتباس شده (Laboratorio di Attività Motoria Adattata، LAMA) یک لیست پخش YouTube را تهیه کرده بودند که حاوی تمریناتی برای آموزش و آمادگی کامل بود. فیلم ها را می توانید در این صفحه مشاهده کنید href = "https://www.youtube.com/playlist؟list=PLihdBaXFbcCYrvo73BspACYMlZFXLeXOr .

صفحه وب سؤالات متداول

مکان ها

پاویا

Università di Pavia Facoltà di Farmacia

Address
Corso Strada Nuova, 65
27100 پاویا, لومباردی, ایتالیا
تلفن
+39 0382 987370

میلان

Address
میلان, لومباردی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: