University of Pavia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاویا. پیشبرد دانش سال 1361

این دانشگاه پاویا یکی از قدیمی ترین موسسات دانشگاهی در جهان است: آن را در سال 1361 تاسیس شد و تا قرن 20th آن را تنها دانشگاه در میلان و منطقه لمباردی بود. پاویا شده است شهرستان از دانشگاه از پایه خود را و حتی امروز آن ارائه می دهد 24،000 دانش آموزان خود را یک تجربه منحصر به فرد در ایتالیا و نادر در اروپا: تحصیل در 20 کالج دانشگاه که تا حد زیادی مستقل از ساختار اداری دانشگاه می باشد. دانشگاه پاویا را پوشش می دهد همه نواحی موضوعی و مرکب است از 18 گروه ها ارائه برنامه های آموزشی در تمام سطوح، از مدرک کارشناسی به دکترا برنامه.

پاویا یک شهرستان کوچک در شمال ایتالیا با 70،000 نفر جمعیت و بیش از 24،000 دانش آموزان است. واقع تنها در 30 کیلومتری جنوب میلان، با قطار منطقه ای و برون شهری، هر 10 دقیقه. پاویا نیز در دسترس آسان از مرز سوئیس، کومو و دریاچه ها و همچنین جنوا و ساحل Ligurian. در زمان رومی تاسیس شد، آن بود پایتخت پادشاهی لومباردها برای بیش از دو قرن و این میراث شگفت انگیز از خیابان های باریک، کلیسا های باستانی، بناهای زیبا روز سالم و زنده و شب را با بهره گیری از دانش آموزان نقاط جلسه مورد علاقه خود را باقی مانده است.

زندگی فرهنگی در پاویا شدید با 19 موزه ها و مجموعه (14 در دانشگاه)، 2 مراکز فرهنگی، 4 کتابخانه های عمومی و 18 کتابخانه های دانشگاهی، 4 سینما و تئاتر، 10 سالن ملاقات اجتماعی-فرهنگی، یک کالج موسیقی و 2 مدرسه مدنی است موسیقی و هنرهای. زندگی در پاویا است هر دو لذت بخش و مقرون به صرفه، به خصوص در مقایسه با مسکن و هزینه های زندگی بسیار بالاتر در میلان و سایر مراکز شهری در لومباردی. دانشگاه پاویا را ارائه می دهد یک تجربه منحصر به فرد را به دانش آموزان دانشگاه که می تواند بی شماری وقایع، جشنواره، نمایشگاه، کنسرت و فعالیت های ورزشی لذت می برند، در تمام سطوح

سیستم هیئت: در ایتالیا منحصر به فرد

پاویا، مانند آکسفورد و کمبریج در انگلستان، یک سیستم منحصر به فرد در ایتالیا کالج، قدمت آن به قرن 16th. هر یک از 20 کالج پاویا، که در مجموع حدود 2.000 میزبان دانش آموزان، دارای سابقه خاص خود را دارد و فرصت برای ارائه، از جمله دسترسی به مطالعه در خارج از کشور بسیاری از برنامه ها و فعالیت های ورزشی. این موسسه مطالعات پیشرفته (IUSS) ارائه می دهد دوره اضافی به بهترین دانش آموزان انجام از کالج های ما. علوم انسانی، علوم اجتماعی، علم و صنعت و علوم پزشکی: این برنامه ها در سطح پیشرفته برای دستاوردهای بالا توسط موضوع را به چهار حوزه مختلف دانشگاهی سازمان یافته است. دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود در IUSS به دست آوردن یک دیپلم اضافی، در کنار مدرک دانشگاهی خود را. هدف زندگی دانشگاهی در ایجاد یک جامعه باز که در آن دستاوردهای علمی، حوادث سنتی، احزاب و رقابت های ورزشی همگی نقش بازی. در کالج دانش آموزان همچنین می توانید برای اولین بار از شبکه های حرفه ای خود را ساخت. دسترسی به کالج است در معیارهای شایستگی و یک سیستم هزینه بر اساس والدین اساس درآمد است. امروز، پاویا می توانید بر روی کالج بر اساس 4 شایستگی حساب کند؛ 12 کالج های دولتی؛ و 4 کالج های خصوصی.

پاویا، شهرستان ورزش

برای پاویا، از عنوان "شهر اروپایی ورزشی 2014 عنوان به رسمیت شناختن سزاوار بین المللی برای خدمت ما تعالی پایدار در ورزش. مرکز ورزشی دانشگاه (تونی) ترویج ورزش در میان دانش آموزان در دانشگاه ثبت نام با ارائه طیف گسترده ای از دوره ها و سازماندهی رقابت های قهرمانی و مسابقات. با تیم خود، CUS پاویا در رقابت های ملی و بین المللی مانند بازی دانشگاه جهانی شرکت می کند. به طور خاص، ورزش در پاویا به معنی:

 • مسابقات قهرمانی در سطح المپیک و جهانی قایقرانی
 • پاویا-آکسفورد، کمبریج، پیزا مسابقه قایقرانی
 • مسابقات قهرمانی دانشگاه در تیم های ورزشی اصلی
 • مسابقات Intercollege
 • برنامه های ورزشی به طور خاص طراحی شده برای دانش آموزان معلول
 • امکانات طراحی شده برای سلامت جسمی تمام دانش آموزان، با آموزش دانشگاه یکپارچه شده است.

پاویا، شهرستان بهداشت، فن آوری و پژوهش

پیشنهادات دانشگاه 17 برنامه بین المللی دکترا سازمان را به 5 کلان مناطق: • علم و صنعت • مهندسی و علم • علوم زندگی • علوم انسانی • علوم اجتماعی در دانشگاه پاویا است در واقع یک سنت پژوهش در سطح بالا و شمارش سه برنده جایزه نوبل در میان استادان کامل خود (کامیلو گلژی، جولیو ناتا و کارلو روبیا). الساندرو ولتا، آلبرت اینشتین، Gerolamo کاردانو و اوگو Foscolo در اینجا نیز تدریس می شود. دانشگاه پروموتر فعال پژوهشی در همکاری با موسسات معتبر علمی ترین در جهان ساخت پاویا AM استمرکز odern تکنولوژیکی برای تحقیقات پیشرفته در کاهش خطر لرزه ای (EUCENTRE)، درمان سرطان (CNAO)، انرژی هسته ای (LENA). هفت مرکز پژوهش در پاویا و بر اساس بیشتر 21 در سایت های مختلف با در همکاری با دیگر موسسات واقع، علاوه بر مراکز تحقیقاتی وابسته به ادارات داخلی 42 که انجام مداوم و میان رشته ای تحقیقات پایه و کاربردی. این برنامه همچنین از شروع یو پی اس و اسپین آف طرح: 25 تولید تنها در سال گذشته است.

فعالیت های پژوهشی در 7 اختراع ثبت شده بین المللی در سال 2013 منجر شده است. دانشگاه به تازگی آغاز شده یک فرآیند جدید از انتخاب پروژه گل سرسبد است و اخیرا Universitiamo راه اندازی: اولین ایتالیایی دانشگاه crowdfunding است پلت فرم پروژه. دانشگاه پاویا همچنین ترکیبی از تحقیق و درمان در سه بیمارستان دانشگاهی پیشرو که در آن حدود 12.000 حرفه ای به کار می شوند. در سال 1987 این دانشگاه ایجاد آن مرکز توسعه و همکاری های بین المللی (CICOPS). با ارائه کمک هزینه تحصیلی و حمایت از مطالعات مشترک و پروژه های تحقیقاتی بین المللی، CICOPS حال کار به سمت ایجاد یک شبکه رو به رشد از تماس های بین المللی، که شامل دانشگاه های خارجی، دولتها و بین المللی، سازمان های غیر دولتی. از سال 1998، بیش از 200 کمک هزینه تحصیلی به دانشگاهیان از 55 کشور مختلف اعطا شده است برای انجام تحقیقات در پاویا.

بعد بین المللی

دانشگاه پاویا به آماده سازی دانش آموزان خود را برای یادگیری مادام العمر و چالش ها در جهان به طور فزاینده پیچیده و متنوع با آنها مواجه بودند اختصاص یافته است. آشنا دانش آموزان و کارکنان با ابعاد جهانی روابط بین المللی امروز، بیش از 200 برنامه های تبادل موجود در سراسر جهان می باشد.

طرح تحرک مانند اراسموس + مطالعات و کارآموزی، در صندوق همکاری و KNOWLEGDE و بسیاری دیگر از برنامه های بین المللی اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا ارائه غیر کمک های مالی به دانشجویان ورودی و خروجی، محلی و بین المللی است. هر سال صدها چند از شرکت کنندگان از این فرصت ها بهره مند شوند و این شانس را به اضافه کردن یک بعد بین المللی با ارزش را به برنامه درسی خود.

استراتژی بین المللی از دانشگاه پاویا به سه هدف روشن به منظور حفظ و تقویت موقعیت خود در میان تحقیقاتی پیشرو دانشگاه فشرده در جهان:

 • کدهای جاسازی بین المللی به هسته ی اصلی آموزش و پژوهش فعالیت های ما
 • ایجاد استخدام پایدار از دانشجویان بین المللی با کیفیت بالا
 • توسعه و حفظ همکاری های استراتژیک با کیفیت بالا و همچنین برنامه مشترک با همکاران در سراسر جهان

دوره های آموزشی

دانشگاه پاویا در اصل در اطراف مدارس قانون و علوم انسانی ایجاد شده بود، به زودی توسط طب است. در طول قرن ها، طیف وسیعی از دوره های در ارائه به علوم طبیعی، علوم خالص، مهندسی، علوم سیاسی و فارماکولوژی و، گسترش اخیرا، به روانشناسی، ارتباطات و علوم ورزشی بنابر این تأیید حرفه پاویا به عنوان یک دانشگاه چند رشته ای.

دانشگاه پاویا ارائه می دهد 83 دوره (هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد) که در:

 • مهندسی و معماری
 • ریاضیات، فیزیک و علوم طبیعی
 • اقتصاد
 • حقوق
 • پزشکی
 • ادبیات، زبان و فلسفه
 • داروشناسی
 • بهداشت حرفه
 • علوم سیاسی
 • روان شناسی
 • مطالعات ارتباطی
 • علوم ورزشی
 • موسیقی شناسی
 • جهانگردی

هشت استادان بین المللی رشته به زبان انگلیسی توسط هیات علمی -taught و بازدید از professors- هستند بین المللی دانشگاه از درون و بدون مارک افزایش قابل توجهی در تعداد دانش آموزان در خارج از کشور.

1 تک چرخه مدرک کارشناسی ارشد (6 سال):

پزشکی و جراحی

7 دوره کارشناسی ارشد مدرک:

دانشگاه پاویا خارج از غرفه برای تعداد زیادی از دوره های کارشناسی ارشد، از برنامه های مبتنی بر تحقیق به دوره های هدف به دست آوردن ورود به مشاغل خاص:

 • 29 دوره کارشناسی ارشد حرفه ای که از پزشکی، زمینه بهداشت و دارویی به بخش علم متفاوت است. صفت مشترک میان این زمین شکستن تم مورد مطالعه در زمینه های بسیار تخصصی و همچنین به عنوان رویکرد میان رشته ای به تصویب رسید.
 • 17 برنامه بین المللی دکترا سازمان یافته را به 5 کلان مناطق (علم و صنعت؛ مهندسی و علوم، علوم زندگی؛ علوم انسانی و اجتماعی) و 4 دوره دکترای مشترک با دانشگاه های اتحادیه اروپا است.
 • 51 مدارس تخصصی پزشکی
 • 1 مدرسه تخصصی برای حرفه های حقوقی

کارشناسی ارشد دوره های آموزشی، دوره های آموزشی پیشرفته و برنامه های دکترا نیز توسط موسسه مطالعات پیشرفته پاویا (IUSS) ارائه شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • ایتالیایی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در جهان سیاست و روابط بین الملل

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Pavia

دو سال استاد (LAUREA Magistralis) در روابط سیاست جهانی و بین المللی تدریس طراحی شده است برای کمک به شما از مسائل عمده ناشی از این فرآیند تجزیه و تحلیل. این که آیا شما با هدف حرفه ای در خدمات عمومی ملی یا بین المللی، در سازمان های غیر دولتی و یا در بخش خصوصی، شما نیاز به یک رویکرد چند رشته ای به درک مسائل کلیدی است. [+]

جهان ما متحد و تکه تکه است. لینک های مشترک و چالش های متصل جامعه بین المللی، در حالی که پدیده های سیاسی به طور فزاینده ای توسط پویایی منطقه ای و متضاد چشم انداز ملی در امنیت، ثروت و هویت هدایت می شود. جهانی شدن است که هنوز هم در حال حرکت همراه با فرآیندهای یکپارچه سازی منطقه و گسترش دولت های جدید. قدرت نظامی است که هنوز هم در سطح دولت متمرکز است، اما همچنین در دسترس به بازیگران غیر دولتی. فن آوری و اطلاعات گسترش در سطح جهانی، و به اشکال مختلف به به نیروهای برای همکاری و درگیری تبدیل شده است.... [-]


استاد در کسب و کار بین المللی و کارآفرینی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Pavia

این دوره 2 ساله یک تمام وقت برنامه های تحصیلات تکمیلی فشرده به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای فارغ التحصیلان که به دنبال یک مدرک تحصیلی بین المللی در کسب و کار و مدیریت طراحی شده است. [+]

MIBE در یک نگاه

'استاد در بین المللی کسب و کار و کارآفرینی(MIBE"LAUREA Magistralis" - - در کسب و کار و مدیریت) یک، تمام وقت برنامه استاد فشرده است. این است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و دو سال تحصیلی، یعنی 4 ترم (120 ECTS اعتبار) را پوشش می دهد. آن را بر روی سه رکن عمده: - محیط بین المللی، نشان دادن استادان و دانشجویان از سراسر جهان؛ - تعادل بین نظریه در عمق و تجربه عملی، از جمله روش های یادگیری نوآورانه؛ - جامعه قوی - Mibers - همراه با athmosfere منحصر به فرد و پس زمینه داده شده توسط یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا.... [-]


کارشناسی ارشد در اقتصاد، امور مالی و ادغام بین المللی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Pavia

این برنامه کارشناسی ارشد (Laurea Magistralis) در اقتصاد، مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره تحصیلات تکمیلی است که به دانشجویان ایتالیایی و خارجی برای دانشجویان در زمینه مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد کاربردی و مالی در یک نگاه بین المللی باز می شود. [+]

این برنامه کارشناسی ارشد (Laurea Magistralis) در اقتصاد، مالی و ادغام بین المللی (MEFI) یک دوره تحصیلات تکمیلی است که به دانشجویان ایتالیایی و خارجی برای دانشجویان در زمینه مطالعات پیشرفته در زمینه اقتصاد کاربردی و مالی در یک نگاه بین المللی باز می شود. MEFI دانشآموزانی را که مایل به شروع کار حرفه ای و یا مدیران شرکتهای ملی و چند ملیتی و درون اداره عمومی هستند، آموزش می دهد. از سال تحصیلی 2013-2014 این برنامه استاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، که اهداف درونی سازی بخش ما را برآورده می کند. این گروه در حال حاضر در بسیاری از برنامه های تحرک بین المللی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی درگیر است. علاوه بر این، چند برنامه دو درجه ای در اقتصاد قبلا توافق شده است و با برخی از دانشگاه های اروپایی انجام می شود. تصمیم برای آموزش همه دوره های MEFI به زبان انگلیسی، تنها مسیری است که در استراتژی درونی ما وجود دارد.... [-]


کارشناسی ارشد در طراحی و توسعه دینامیک خودرو

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

برنامه است که هدف از آموزش متخصصان مجرب با یک پس زمینه جامد در طراحی دینامیک خودرو و قادر به عامل در تمام مراحل طراحی و توسعه خودرو، از شبیه سازی پویا به آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است. [+]

نسخه جدید سال تحصیلی 2017-2018 این برنامه دارای هدف از آموزش متخصصان مجرب با سابقه ای در طراحی دینامیک خودرو و قادر به عامل در تمام مراحل طراحی و توسعه خودرو، از شبیه سازی پویا به آزمایش نمونه اولیه و خودرو پیش تولید است.

دوره دانش آموزان فراهم می کند با توانایی های ویژه و خاص در تکنیک های تست خودرو، هر دو تقریبا، از طریق CAE، و تجربی بر روی وسیله نقلیه واقعی (در مسیر و جاده).

ویدیو تبلیغاتی برنامه . برنامه آموزش، به عنوان یک عنصر کاملا ابتکاری، همراه با آموزش پیشانی، جلسات تست در مدار مرکز رانندگی ایمن Quattroruote را شامل می شود که طی آن شرکت کنندگان در ابتدا برای یادگیری تکنیک ها مشغول به کار هستند و روش های مورد استفاده در تست، بازرسی، چک و تنظیم خوب رفتار پویای خودرو. ... [-]


کارشناسی ارشد در موسیقی شناسی: موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (museur)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Pavia Milan + {تعداد} بیشتر

استاد در موسیقی شناسی: موسیقی، و عمل فرهنگی در اروپا (MusEur) تمام وقت است، برنامه های بین المللی، دو سال به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. [+]

MUSEUR، کارشناسی ارشد در رشته موسیقی شناسی کرمونا: که در آن موسیقی زندگی می کند کرمونا دعوت از دانش آموزان از سراسر جهان به درخواست به دو سال، سطح اول "موسیقی و تمرین فرهنگی در اروپا" کارشناسی ارشد دوره موسیقی شناسی AY ثبت نام 2017/2019 باز می شود: آوریل 12

این شهرستان از مونته، Ingegneri، Ponchielli (و سرمایه بین المللی از سازندگان ویولن مانند گوارنیری، آماتی Amati و استرادیواری) ارائه می دهد امکان به مطالعه در یک محیط امن، زیبا، شهر دانش آموز پسند با سنت قرنها موسیقی، نزدیک به ترین سالن های عملکرد معتبر در ایتالیا. وزارت موسیقی شناسی و میراث فرهنگی در دانشگاه پاویا یکی از اعضای هیئت علمی مهم در ایتالیا در زمینه musicological میزبان. مناطق استادان تخصص از تاریخنگاری به تئوری موسیقی و علم زبان، موسیقی شناسی تطبیقی ​​و مطالعات موسیقی محبوب.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد مهندسی اتوماسیون صنعتی

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Pavia

برنامه کارشناسی ارشد فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در رشته مهندسی برق و یا رشته های علمی. [+]

برنامه کارشناسی ارشد فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در رشته مهندسی برق و یا رشته های علمی. برنامه درسی شامل مباحث در زمینه های زیر:

مهندسی برق: درایو برق، اتوماسیون و ارتباطات در سیستم های صنعتی، اندازه گیری صنعتی، سیستم های ارتباطی بی سیم اتوماسیون: سیستم های کنترل پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، کنترل فرایند، رباتیک، جاسازی شده و سیستم های زمان واقعی اقتصاد و مدیریت: تولید ناب، تئوری سازمان و طراحی، اقتصاد برای جامعه دیجیتال، مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی کسب و کار، مدیریت تدارکات ... [-]

کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Pavia

این دوره 2 ساله سطح دوم (کلاس زیست شناسی) یک برنامه فارغ التحصیل تمام وقت است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و برای فارغ التحصیلان در سطح BA طراحی شده است که به دنبال واجد شرایط بودن در زمینه های پیشرفته زیست شناسی با توجه ویژه به زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و بیوشیمی. [+]

این دانشکده علوم یک دوره برای یک دوره آموزشی ارائه می دهد مقطع کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک. این دوره 2 ساله سطح دوم (کلاس زیست شناسی) یک برنامه فارغ التحصیل تمام وقت است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و برای فارغ التحصیلان در سطح BA طراحی شده است که به دنبال واجد شرایط بودن در زمینه های پیشرفته زیست شناسی با توجه ویژه به زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و بیوشیمی. فارغ التحصیلان یک زمینه قوی نظری و روش شناختی مربوط به هر دو جنبه اساسی و کاربردی این رشته ها را به دست خواهند آورد.... [-]


کارشناسی ارشد در مهندسی الکترونیک

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Pavia

این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در الکترونیک، مخابرات و دیگر رشته های علمی. علاوه بر دوره های سنتی، برنامه درسی شامل سایر دوره های صنعت گرا و فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ترین پیشرفت های اخیر در سه آهنگ متفاوت. [+]

این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در الکترونیک، مخابرات و دیگر رشته های علمی. علاوه بر دوره های سنتی، برنامه درسی شامل سایر دوره های صنعت گرا و فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ترین پیشرفت های اخیر در سه آهنگ متفاوت.

ریز الکترونیک در نظر گرفته شده برای ارائه به دانش عمیق در مدارهای مجتمع و سیستم های. برنامه دو ساله ریز الکترونیک در نظر گرفته شده برای ارائه یک آموزش در سطح بالا به چالش کشیدن و یک محیط تحقیقاتی تحریک کننده به دانش آموزان با استعداد که مدرک کارشناسی در تکنولوژی یا علم از کیفیت قابل توجه و سطح نگه دارید. برنامه پیشنهادی اهرم یک ویژگی منحصر به فرد و نه پاویا: شهر خانه طراحی و تحقیقات چندین مرکز از شرکت های نیمه هادی بین المللی است که شدیدا با دانشگاه همکاری برای آموزش دانش آموزان از مشخصات بالا. اکثر شرکت های میزبانی دانشجویان برای پروژه فارغ التحصیلی خود و شرکت می کنند، در همکاری با دانشگاه، در برنامه های تحقیقاتی ملی و اروپا است. استیمایکروالکترونیکس پشتیبانی از آزمایشگاه قرار دارد در داخل محوطه دانشگاه. مهندسین فارغ التحصیل از LAUREA Magistralis امروزه کارمندان از مهم ترین شرکت های نیمه هادی بین المللی در ایتالیا و خارج از کشور: Austriamicrosystems، Broadcom طراحی، CONEXANT، Elpida حافظه، های Huawei، یکسو کننده بین المللی، مارول، ماکسیم، MaxLinear، میکرون، نیمه هادی ملی، کوالکام، استیمایکروالکترونیکس. ... [-]


کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Pavia

این برنامه فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح بالا به دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در تکنولوژی کامپیوتر و یا رشته های علمی. برنامه درسی در ریاضیات کاربردی، اقتصاد، مدیریت و افراد-برنامه درسی خاص متمرکز است. [+]

دانشکده فنی و مهندسی ارائه می دهد LAUREA Magistralis (کارشناسی ارشد) برنامه در مهندسی کامپیوتر.

این علوم کامپیوتر و برنامه درسی چند رسانه ای شامل معماری چند پردازنده، شبکه های کامپیوتری، ارزیابی عملکرد، سیستم های چندرسانه ای و فن آوری، بینایی کامپیوتری و کامپیوتر انسان است. این برنامه درسی خدمات مهندسی شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار، طراحی سیستم های سازمانی، خدمات و طراحی سیستم های وب. این دو استاد در خدمات مهندسی و دو استاد در خدمات برنامه های درسی مهندسی B اجازه می دهد دانش آموزان به دو درجه کارشناسی ارشد، هزینه ترم اجباری در دانشگاه ما و در دانشگاه های همکار. در این ارتباط، نظیر به نظیر شرایط در حال حاضر با دانشگاه چینی، یعنی Tongji (شانگهای)، ضربه (هاربین)، UESTC (چنگدو) فعال شده است.... [-]


ویدئو ها

University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

Erasmus Day 2016 at University of Pavia

تماس
آدرس پستی
Corso Strada Nuova, 65
Pavia (PV), 27100 IT
آدرس محل سکونت
Corso Strada Nuova, 65
Pavia, 27100 IT
آدرس محل سکونت
Milan, IT