University of Parma

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Parma دانشگاه ایالتی است. به همین ترتیب ، خود مختار است و دارای استقلال اداری ، سازمانی و حسابداری است و خدمات را به عموم مردم ارائه می دهد. در سیزدهم مارس 962 ، امپراتور اوتونیان اول به Uberto ، اسقف پارما ، ابتکار دانشگاه را در "دیپلم" اعطا كرد - سندی كه به اسقف قدرت سفارش و انتخاب رهبران قانونی را صادر كرد ('eligere et ordinare notarios') . این سند پایه و اساس ایجاد یک موسسه آموزشی بود که قرن ها بعد دوام خواهد یافت و هنوز هم در بایگانی اسقف در پارما حفظ می شود.

این دانشگاه دارای 18 بخش ، 35 دوره درجه یک ، 6 دوره یک دوره ای یک دوره ای ، 38 دوره درجه 38 ، و همچنین بسیاری از مدارس تحصیلات تکمیلی ، دوره های آموزش معلمان کارشناسی ارشد ، چندین دوره کارشناسی ارشد و دکترا تحقیقاتی (دکتری) است.

دانشجویان می توانند از بین دوره های مربوط به هنر و علوم انسانی ، اقتصاد ، مهندسی و معماری ، غذا و کشاورزی ، حقوق و مطالعات اجتماعی ، ریاضی فیزیک و علوم طبیعی ، پزشکی و جراحی ، داروسازی ، دامپزشکی را انتخاب کنند.

اندازه ایده آل دانشگاه (30،000 دانشجو ، با بیش از 5،000 فارغ التحصیل در سال و حدود 2000 نفر از اعضای هیات علمی و کارمندان) و شرایط زندگی در پارما تعداد زیادی از دانشجویان از سراسر ایتالیا را به خود جلب می کند. بیش از دو سوم دانشجویان ثبت نام شده ما از خارج از پارما و استان پارما می آیند و این دانشگاه را برای جذب بیشترین دانشجویان غیر مقیم در سطح کشور در بالاترین رتبه قرار می دهد.

مکانهای مختلف دانشگاه به دانشجویان این امکان را می دهد تا در ساختمان های راحت و کارآمد در جوار مناطق سبز مانند پردیس تحصیل کنند: یک منطقه 77 هکتاری در جنوب شهر که دارای بخش های علمی است ، پردیس ما از بخش ها ، سالن های سخنرانی مدرن و مجهز تشکیل شده است. ، مناطق راحت مطالعه ، آزمایشگاههای پیشرفته فنی ، و مرکز CNR - و همچنین چندین مرکز ورزشی ، یک مرکز همایش و یک ناهارخوری. این ترکیب قابل توجه ساختارها و مردم در صحنه دانشگاه ایتالیا کاملاً بی نظیر است.

شهرک دانشگاه دیگر در مرکز شهر با ساختمان مرکزی دانشگاه واقع شده است که دفتر ریاست ، دفاتر اداری و دپارتمان حقوقی را در خود جای داده است. در قلب شهر نیز دانشکده پزشکی ، در منطقه بیمارستان ، بخش اقتصاد ، گروه هنر ، نامه ، بخش تاریخ و علوم اجتماعی و فرهنگ باستان ، فلسفه ، آموزش و زبانهای مدرن قرار دارد. سرانجام ، بخش پزشکی دامپزشکی در حومه شمال غربی غربی آن قرار دارد.

در قلب شهر ، ساختمان مرکزی دانشگاه دارای دفتر رئیس ، دفاتر اداری و قانون است. دانشکده پزشکی نیز در این شهر ، واقع در بیمارستان است ، در حالی که اقتصاد و علوم سیاسی در کنار پارکو دوکل هستند. هنر و فلسفه و روانشناسی دانشگاه های خود را در مرکز شهر قدیمی دارند و دامپزشکی دامپزشکی در حومه شمال غربی غربی آن قرار دارد.

فعالیت ها و امکانات University of Parma مشارکت یک کالج دانشجویی در حال رشد را به خود جلب می کند. خدمات اطلاع رسانی و مشاوره شغلی برای کمک به دانشجویان در انتخاب های مربوط به دانشگاه ، روابط خوب با دانشگاه های خارجی و تبادل سرزنده دانشجویان از نظر برنامه های جامعه از جمله بسیاری از بورس های تحصیلی موجود وجود دارد. كتابخانه ها ، آزمايشگاه هاي رايانه و نقاط دسترسي به اينترنت ، اقامتگاه ها و ناهارخورده هاي دانشجويي ، مشاغل پاره وقت ، فعاليت هاي فرهنگي ، تعداد بدون شماره و مشاوره شغلي پس از فارغ التحصيلي همه در دسترس دانش آموزان است - به همراه مصاحبه ها و دوره هاي كوتاه براي كمك به فارغ التحصيلان ما برای پیدا کردن شغل

امکانات بسیاری برای ارتقاء کیفیت تحصیلات و زندگی دانشگاه در اختیار دانشجویان است. برخی از این خدمات رایگان ایمیل و آگهی تعاونی برای دانشجویان معلول ، دوره های زبان در مرکز زبان خارجی است. دانشجویان همچنین می توانند از طریق اینترنت برای امتحانات ثبت نام کنند ، فرم های اداری را بارگیری کنند یا به نامه الکترونیکی شخصی که از طرف دانشگاه به هر دانشجویی ارسال شده دسترسی پیدا کنند ، بنابراین یک کانال ارتباطی سریع و دقیق ایجاد کنند.

وب سایت University of Parma دانشجویان بطور مرتب اطلاعات به روز شده و رابط ایده آل برای برقراری ارتباط با دانشگاه را ارائه می دهد.

دانشجویان در رشته های ورزشی که توسط University of Parma CUS برگزار می شود و فرصت های بسیاری دارند و دوره هایی در تمام رشته ها در طیف وسیعی از ساختارها دارند - استخر شنا ، پیست دو و میدانی ما ، زمین تنیس ، زمین های فوتبال ، حیاط گلف ، زمین بسکتبال ، زمین های راگبی و غیره.

موزه ها ، چنین CSAC در Abbazia Paradigna ( www.csacparma.en ) با مجموعه ای چشمگیر از آثار هنری ایتالیایی (از طراحی ، معماری ، تصویر سازی ، تبلیغات ، عکاسی) ، باغ های گیاه شناسی ، موزه های علوم طبیعی و سایر مجموعه های علمی ، و سپس گروه دانشگاه: اینها فعالیتهای فرهنگی و همچنین فرصتهای مطالعه است.

دانشجویان بین المللی در محل اراسموس و خانه بین المللی در نزدیکی کلیسای سان فرانچسکو ، واقع در قلب شهر ، مورد استقبال قرار می گیرند و آنها از دوره های زبان ایتالیایی که بخصوص برای کمک به تحصیلات دانشگاهی آموزش داده می شوند ، بهره خواهند گرفت.

دو دوره از دوره های سطح دو به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، در حالی که در دوره های کارشناسی ارشد معماری ، در دوره های مهندسی و دوره های علوم انسانی نیز یک دوره فزاینده دوره های آموزش داده شده به زبان انگلیسی ارائه می شود.

مکان ها

پارما

Address
پارما, امیلیا-رومانا, ایتالیا

برنامه ها