University of Parma

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پارما دانشگاه دولتی است. به این ترتیب، خود مختار است و اداری، سازمانی و حسابداری استقلال، ارائه خدمات به عموم مردم است. در مارس 13 962، امپراتور Ottonian من اعطا Uberto، اسقف از پارما، از شروع دانشگاه در "دیپلم - یک سند که اعطا اسقف قدرت را به سفارش و انتخاب رهبران قانونی ('eligere همکاران ordinare notarios') . این سند پایه و اساس ایجاد یک موسسه آموزشی که قرن ها بعد گذشته بود، و هنوز هم در آرشیو اسقف در پارما امروز حفظ شده است.

دانشگاه دارای 18 گروه، 35 دوره درجه اول، 6 رشته یکی از دوره، دوره 38 درجه دوم، و همچنین بسیاری از مدارس کارشناسی ارشد، دوره های آموزشی کارشناسی ارشد استاد، چندین درجه کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش (دکترا).

هنر و علوم انسانی، اقتصاد، مهندسی و معماری، غذا و کشاورزی، حقوق و مطالعات اجتماعی، ریاضی بدنی و علوم طبیعی، پزشکی و جراحی، داروسازی، دامپزشکی: دانش آموزان می توانند در دوره های بین را انتخاب نمایید.

اندازه ایده آل از دانشگاه (30،000 دانشجو، با بیش از 5،000 دانش آموختگان در سال و حدود 2000 اعضای هیئت علمی و کارکنان) و شرایط زندگی در پارما جذب تعداد زیادی از دانش آموزان از سراسر ایتالیا. بیش از دو سوم از دانش آموزان ثبت نام ما از خارج از استان پارما است، که در دانشگاه در بالاترین رتبه برای جذب دانشجویان ترین غیر مقیم در سراسر کشور پارما و آمده است.

مکان های مختلف از دانشگاه اجازه می دهد دانش آموزان به مطالعه در راحت، سازه کارآمد در نزدیکی فضای سبز، مانند پردیزه: منطقه 77 هکتار در جنوب شهرستان انطباق deparments علمی، دانشگاه ما متشکل از گروه ها، سالن های سخنرانی مدرن و مجهز، مناطق مورد مطالعه راحت، آزمایشگاه فن آوری های پیشرفته، و یک مرکز CNR - و همچنین امکانات چند ورزشی، یک مرکز کنفرانس ، و یک غذاخوری. این ترکیب قابل توجهی از ساختارها و مردم کاملا منحصر به فرد در صحنه دانشگاه ایتالیایی است.

دیگر دانشگاه حل و فصل است در قلب شهرستان با ساختمان دانشگاه مرکزی است که در خانه های دفتر رییس دانشگاه را، دفاتر اداری و به گروه حقوق. در قلب شهرستان واقع شده است در دانشکده پزشکی بیش از حد، در منطقه بیمارستان، در بخش اقتصاد، هنر، نامه، تاریخ و علوم اجتماعی گروه آموزشی و فرهنگ باستان، فلسفه، و آموزش وزارت زبان های مدرن. در نهایت وزارت دامپزشکی در حومه شمال غربی فوری از شهرستان واقع شده است.

در قلب شهرستان، ساختمان مرکزی دانشگاه را به خانه دفتر پیشوا است، دفاتر اداری و قانون. دانشکده پزشکی نیز در این شهرستان، واقع در بیمارستان، در حالی که علوم سیاسی اقتصاد و در کنار پارکو Ducale هستند. هنر و فلسفه و روانشناسی دانشگاه دارند خود را در مرکز شهرستان قدیمی، و دامپزشکی در حومه شمال غربی فوری از شهرستان واقع شده است.

فعالیت ها و امکانات دانشگاه پارما جذب مشارکت از بدن دانش آموز در حال رشد. خدمات اطلاعات و مشاوره شغلی برای کمک به دانشجویان با انتخاب خود مربوط به دانشگاه، روابط خوب با دانشگاه های خارجی، و یک ارز پر جنب و جوش از دانش آموزان در برنامه های اجتماعی، از جمله بسیاری از بورس های تحصیلی در دسترس وجود دارد. کتابخانه ها، آزمایشگاه کامپیوتر و نقاط دسترسی به اینترنت، خوابگاههای دانشجویی و رو میزی، شغل پاره وقت، فعالیت های فرهنگی، یک شماره تلفن رایگان و مشاوره شغلی پس از فارغ التحصیلی در دسترس همه به دانش آموزان - همراه با مصاحبه و دوره های کوتاه مدت برای کمک به فارغ التحصیلان ما برای پیدا کردن شغل.

بسیاری از امکانات در دسترس هستند به دانش آموزان به منظور افزایش کیفیت از مطالعات خود را و زندگی دانشگاه. برخی از آنها عبارتند از رایگان ایمیل و موقت خدمات برای دانش آموزان معلول، دوره های زبان در مرکز زبان خارجی است. دانشجویان همچنین می توانید ثبت نام برای امتحانات از طریق اینترنت، دانلود فرم اداری، و یا دسترسی به ایمیل شخصی عرضه به هر دانش آموز توسط دانشگاه، در نتیجه باعث ایجاد یک کانال سریع و دقیق از ارتباطات است.

دانشگاه پارما وب سایت ارائه می دهد دانش آموزان اطلاعات به طور مرتب به روز شده و رابط ایده آل برای برقراری ارتباط با دانشگاه.

دانش آموزان و فرصت های زیادی در ورزش شده توسط دانشگاه پارما CUS با دوره در تمام رشته در طیف وسیعی از سازه ها اجرا - استخر ما، دو و میدانی مسیر، زمین تنیس، زمین فوتبال، حیاط گلف، بسکتبال، رزین راگبی، و غیره

موزه ها، از جمله CSAC در Abbazia از Paradigna (www.csacparma.en) با مجموعه ای موثر از آثار ایتالیایی هنر (از طراحی، معماری، تصویر، تبلیغاتی، عکاسی)، باغ گیاه شناسی، موزه علوم طبیعی و سایر مجموعه های علمی، پس از آن گروه کر دانشگاه: این فعالیت های فرهنگی هستند و فرصت نیز مطالعه .

دانشجویان بین المللی در اراسموس و اصلی بین المللی در نزدیکی کلیسای سان فرانچسکو استقبال خواهد شد، در کوره فولاد سازی دهان از شهرستان، و آنها را به استفاده از دوره های زبان ایتالیایی به خصوص تدریس برای کمک به مطالعه علمی است.

دو تا از دوره های درجه II سطح کاملا به زبان انگلیسی تدریس، در حالی که یک پیشنهاد در حال رشد از دوره های زبان انگلیسی تدریس در کارشناسی ارشد معماری دوره علوم وجود دارد، در دوره های مهندسی و علوم انسانی در دوره های بیش از حد.

مکان ها

Altavilla Vicentina

Universita Degli Studi Di Parma

Address
via Università, 12 -
43121 Altavilla Vicentina, ونتو, ایتالیا
تلفن
+39 0521 033711

پارما

Address
پارما, امیلیا-رومانا, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: