University of Parma

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پارما دانشگاه دولتی است. به این ترتیب، خود مختار است و اداری، سازمانی و حسابداری استقلال، ارائه خدمات به عموم مردم است. در مارس 13 962، امپراتور Ottonian من اعطا Uberto، اسقف از پارما، از شروع دانشگاه در "دیپلم - یک سند که اعطا اسقف قدرت را به سفارش و انتخاب رهبران قانونی ('eligere همکاران ordinare notarios') . این سند پایه و اساس ایجاد یک موسسه آموزشی که قرن ها بعد گذشته بود، و هنوز هم در آرشیو اسقف در پارما امروز حفظ شده است.

دانشگاه دارای 18 گروه، 35 دوره درجه اول، 6 رشته یکی از دوره، دوره 38 درجه دوم، و همچنین بسیاری از مدارس کارشناسی ارشد، دوره های آموزشی کارشناسی ارشد استاد، چندین درجه کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش (دکترا).

هنر و علوم انسانی، اقتصاد، مهندسی و معماری، غذا و کشاورزی، حقوق و مطالعات اجتماعی، ریاضی بدنی و علوم طبیعی، پزشکی و جراحی، داروسازی، دامپزشکی: دانش آموزان می توانند در دوره های بین را انتخاب نمایید.

اندازه ایده آل از دانشگاه (30،000 دانشجو، با بیش از 5،000 دانش آموختگان در سال و حدود 2000 اعضای هیئت علمی و کارکنان) و شرایط زندگی در پارما جذب تعداد زیادی از دانش آموزان از سراسر ایتالیا. بیش از دو سوم از دانش آموزان ثبت نام ما از خارج از استان پارما است، که در دانشگاه در بالاترین رتبه برای جذب دانشجویان ترین غیر مقیم در سراسر کشور پارما و آمده است.

مکان های مختلف از دانشگاه اجازه می دهد دانش آموزان به مطالعه در راحت، سازه کارآمد در نزدیکی فضای سبز، مانند پردیزه: منطقه 77 هکتار در جنوب شهرستان انطباق deparments علمی، دانشگاه ما متشکل از گروه ها، سالن های سخنرانی مدرن و مجهز، مناطق مورد مطالعه راحت، آزمایشگاه فن آوری های پیشرفته، و یک مرکز CNR - و همچنین امکانات چند ورزشی، یک مرکز کنفرانس ، و یک غذاخوری. این ترکیب قابل توجهی از ساختارها و مردم کاملا منحصر به فرد در صحنه دانشگاه ایتالیایی است.

دیگر دانشگاه حل و فصل است در قلب شهرستان با ساختمان دانشگاه مرکزی است که در خانه های دفتر رییس دانشگاه را، دفاتر اداری و به گروه حقوق. در قلب شهرستان واقع شده است در دانشکده پزشکی بیش از حد، در منطقه بیمارستان، در بخش اقتصاد، هنر، نامه، تاریخ و علوم اجتماعی گروه آموزشی و فرهنگ باستان، فلسفه، و آموزش وزارت زبان های مدرن. در نهایت وزارت دامپزشکی در حومه شمال غربی فوری از شهرستان واقع شده است.

در قلب شهرستان، ساختمان مرکزی دانشگاه را به خانه دفتر پیشوا است، دفاتر اداری و قانون. دانشکده پزشکی نیز در این شهرستان، واقع در بیمارستان، در حالی که علوم سیاسی اقتصاد و در کنار پارکو Ducale هستند. هنر و فلسفه و روانشناسی دانشگاه دارند خود را در مرکز شهرستان قدیمی، و دامپزشکی در حومه شمال غربی فوری از شهرستان واقع شده است.

فعالیت ها و امکانات دانشگاه پارما جذب مشارکت از بدن دانش آموز در حال رشد. خدمات اطلاعات و مشاوره شغلی برای کمک به دانشجویان با انتخاب خود مربوط به دانشگاه، روابط خوب با دانشگاه های خارجی، و یک ارز پر جنب و جوش از دانش آموزان در برنامه های اجتماعی، از جمله بسیاری از بورس های تحصیلی در دسترس وجود دارد. کتابخانه ها، آزمایشگاه کامپیوتر و نقاط دسترسی به اینترنت، خوابگاههای دانشجویی و رو میزی، شغل پاره وقت، فعالیت های فرهنگی، یک شماره تلفن رایگان و مشاوره شغلی پس از فارغ التحصیلی در دسترس همه به دانش آموزان - همراه با مصاحبه و دوره های کوتاه مدت برای کمک به فارغ التحصیلان ما برای پیدا کردن شغل.

بسیاری از امکانات در دسترس هستند به دانش آموزان به منظور افزایش کیفیت از مطالعات خود را و زندگی دانشگاه. برخی از آنها عبارتند از رایگان ایمیل و موقت خدمات برای دانش آموزان معلول، دوره های زبان در مرکز زبان خارجی است. دانشجویان همچنین می توانید ثبت نام برای امتحانات از طریق اینترنت، دانلود فرم اداری، و یا دسترسی به ایمیل شخصی عرضه به هر دانش آموز توسط دانشگاه، در نتیجه باعث ایجاد یک کانال سریع و دقیق از ارتباطات است.

دانشگاه پارما وب سایت ارائه می دهد دانش آموزان اطلاعات به طور مرتب به روز شده و رابط ایده آل برای برقراری ارتباط با دانشگاه.

دانش آموزان و فرصت های زیادی در ورزش شده توسط دانشگاه پارما CUS با دوره در تمام رشته در طیف وسیعی از سازه ها اجرا - استخر ما، دو و میدانی مسیر، زمین تنیس، زمین فوتبال، حیاط گلف، بسکتبال، رزین راگبی، و غیره

موزه ها، از جمله CSAC در Abbazia از Paradigna (www.csacparma.en) با مجموعه ای موثر از آثار ایتالیایی هنر (از طراحی، معماری، تصویر، تبلیغاتی، عکاسی)، باغ گیاه شناسی، موزه علوم طبیعی و سایر مجموعه های علمی، پس از آن گروه کر دانشگاه: این فعالیت های فرهنگی هستند و فرصت نیز مطالعه .

دانشجویان بین المللی در اراسموس و اصلی بین المللی در نزدیکی کلیسای سان فرانچسکو استقبال خواهد شد، در کوره فولاد سازی دهان از شهرستان، و آنها را به استفاده از دوره های زبان ایتالیایی به خصوص تدریس برای کمک به مطالعه علمی است.

دو تا از دوره های درجه II سطح کاملا به زبان انگلیسی تدریس، در حالی که یک پیشنهاد در حال رشد از دوره های زبان انگلیسی تدریس در کارشناسی ارشد معماری دوره علوم وجود دارد، در دوره های مهندسی و علوم انسانی در دوره های بیش از حد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در زبانشناسی و ادبیات کلاسیک و مدرن

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

درجه سطح II کارشناسی ارشد در کلاسیک و مدرن زبانشناسی و ادبیات یک برنامه دو ساله به طور خاص توسعه برای رفع نیازهای فعلی برای آموزش و پرورش کالیبر بالا در همه زمینه های کلاسیک و مدرن زبانشناسی و ادبیات است. دوره سال اول رسیدگی به مناطق موضوع مهم به ویژه در زمینه های باستانی و مدرن زبان و ادبیات، زبان شناسی و تاریخ است. [+]

درجه رسمی برنامه شرح II سطح کارشناسی ارشد در کلاسیک و مدرن زبانشناسی و ادبیات یک برنامه دو ساله به طور خاص توسعه برای رفع نیازهای فعلی برای آموزش و پرورش کالیبر بالا در همه زمینه های کلاسیک و مدرن زبانشناسی و ادبیات است. دوره سال اول رسیدگی به مناطق موضوع مهم به ویژه در زمینه های باستانی و مدرن زبان و ادبیات، زبان شناسی و تاریخ است. LM 14 (مدرن زبانشناسی و ادبیات) را فراهم می کند، یک مطالعه دقیق، به ویژه در زمینه های ایتالیایی و عاشقانه زبان، ادبیات و زبان شناسی، تاریخی و مطالعات Musicological: دوره سال دوم به دو ماژول تقسیم شده است. LM 15 (کلاسیک) به شما ارائه می دهد بالا و استاندارد، آموزش پیشرفته در زبان یونانی و لاتین و ادبیات، تاریخ باستان، Papyrology، کلاسیک زبان شناسی، باستان شناسی و سانسکریت را آموخت.مأموریت ما - دانش و درک: پس از اتمام کارشناسی ارشد در کلاسیک و مدرن زبانشناسی و ادبیات شما مهارت های پیشرفته روش و فقهی، داشته باشد. برنامه ما ترکیبی از دیدگاه های نظری با مطالعات تجربی و کاربردهای عملی، و فرصت برای تجربه عملی از کلاس درس و آموزش فرد را فراهم می کند - استفاده از دانش و درک: شما قادر خواهد بود به استفاده از دانش و درک توانایی خود را مستقل، در حال توسعه طرح های پژوهشی در تمام کلیدی حوزه های علوم انسانی - قضاوت ساخت: مستقیم و مقایسه در عمق نزدیک به منابع ادبی و انتقادی را به شما عطا ابزار برای تفسیر و قضاوت مسائل... [-]


کارشناسی ارشد هنر در هنر و تاریخ عینک و نقد

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

استاد 'درجه در تاریخ و انتقاد از هنر و سرگرمی صنعت در سنت مطالعات و تحقیقات تاسیس تاسیس بر اساس غلبه بر سلسله مراتب و تقسیم بندی های انضباطی و در تجزیه و تحلیل اشکال بیان در یک چشم انداز تاریخی. [+]

رسمی شرح برنامه البته بدون آزمون پذیرش 5 مکان در دسترس برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا، از جمله 2 مکان متعلق به شهروندان چینی درجه سطح II کارشناسی ارشد در تاریخ هنر و سرگرمی تاریخ صنعت و نقد هنر در سنت مطالعات و تحقیقات تاسیس در تاسیس غلبه بر سلسله مراتب و تقسیم بندی های انضباطی و در تجزیه و تحلیل اشکال بیان در یک چشم انداز تاریخی است. اهداف دوره عبارتند از:

برای به دست آوردن دانش از روش های تحقیق و دستیابی به ابزار پژوهش در تاریخ هنر (تصویری و انجام). برای به دست آوردن یک سطح متخصص از دانش تاریخ هنر از قرون وسطی به معاصر و تئاتر تاریخ، هنرهای نمایشی و سینما. برای به دست آوردن آگاهی از بحثهای انتقادی تاریخی، در زمینه های هنر، فیلم، هنرهای نمایشی و تاریخ تئاتر و کسب مهارت های عمیق بحرانی. برای به دست آوردن درک از پویایی مربوط به سازمان و مدیریت از هنر. برای به دست آوردن نظری و دانش از مشکلات حفاظت، مدیریت، ارتقاء و بهبود میراث فرهنگی استفاده شود. این اهداف خواهد شد از طریق شفاف سازی موضوعات خاص در دوره در تاریخ هنر به دست آورد (تاریخ هنر از قرون وسطی تا به امروز و تاریخ هنر نقد، تاریخچه تئاتر و نمایشنامه، و تاریخ سینما) تکمیل شده توسط نظری و روش شناختی دوره (زیبایی شناسی و علوم اطلاعات). دانش آموزان فرصت برای گسترش و شخصی برنامه درسی خود را با 1 یا 2 امتحانات انتخاب آزاد داشته باشد. سخنرانی سنتی خواهد شد سمینارها و... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت ریسک برنامه (خشگ)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

درجه چرخه دوم در امور مالی و مدیریت ریسک (خشگ) طراحی شده است برای تولید کارشناسان در مدیریت محصولات مالی و اوراق بهادار، در تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک مالی بانکی و و به طور کلی، خطر اقتصادی شرکت های بزرگ، در مدیریت موسسات مالی و در تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک بیمه. [+]

رسمی شرح برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت ریسک (خشگ) برنامه طراحی شده است برای تولید کارشناسان در مدیریت محصولات مالی و اوراق بهادار، در تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک مالی بانکی و و به طور کلی، خطر اقتصادی شرکت ها، در . مدیریت موسسات مالی، و در تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک بیمه دانش آموختگان در امور مالی و مدیریت ریسک (خشگ):

کسب دانش کامل از ابزار محاسبات ریاضی به عنوان دانش تخصصی از مدل های ریسک شرکت استخدام شده توسط تحلیلگران بانکی، مالی و بیمه اعمال شده به اقتصاد از محصولات مالی و بازارهای، امور مالی و بیمه و همچنین. علاوه بر این، آنها به دست آوردن دانش آماری است که آنها را قادر به پردازش داده ها و برآورد روابط اقتصادی؛ به دست آوردن دانش و درک لزوم استفاده از چنین روش ها و ابزار برای زمینه امور مالی در شرایط تجزیه و تحلیل سناریو های بین المللی، پیاده سازی مدل های تصمیم گیری در بازارهای مالی و در مدیریت شرکت، و تجزیه و تحلیل و توسعه مدیریت فرآیندهای معمولی از دسته های مختلف از واسطه های مالی. توسعه ظرفیت قضاوت مستقل در مورد مسائل مربوط به مدیریت مالی شرکت و مدیریت ریسک و مدل سازی بازارهای مالی، در نتیجه قادر به تفسیر و پردازش اطلاعات و داده ها به دست آورد که. توسعه توانایی برقراری ارتباط، هر دو در شرکت ها و به عموم مردم غیر تخصصی، اطلاعات در مورد عملکرد بازارهای مالی، استفاده از ابزارهای مالی جایگزین و مدیریت بانکداری... [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی تجارت و استراتژی تجاری

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Parma

البته مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی تجارت و استراتژی تجاری برای ارائه یک آموزش خاص برای مدیریت مشکلات توزیع، به منظور بهبود سیاست های فروش شرکت، و ارائه یک واکنش موثر به مدیریت استراتژیک و عملیاتی شرکت ها و موسسات، اتخاذ یک رویکرد میان رشته، ارتباط تنگاتنگ با دنیای کسب و کار طراحی شده است. [+]

برنامه رسمی شرکت باشرکت

زبان: زبان ایتالیایی

مدت زمان: 2 سال

حداکثر تعداد شرکت کنندگان: 160

شرایط پذیرش:

نامزدهای استفاده به استاد باید به سه سال دارای درجه کارشناسی در رشته اقتصاد و / یا مدیریت تجارت و یا هر عنوان معتبر دیگر به عنوان معادل سه سال و چهار ساله مدارک تحصیلی ایتالیایی لیسانس در کلاس L-18 (270/04 سابق) و یا 17 (509/99 سابق) شناخته شده است. علاوه بر این، دانش خاص از موضوعات بازاریابی مورد نیاز است. نامزدها از کلاس 17 (509/99 سابق) و یا L-18 (270/04 سابق) باید حداقل 9 ECTS اعتبارات در افراد مربوط به بازاریابی (ثانیه-P بخش / 08 از سیستم ایتالیایی) را داشته باشد. ... [-]


کارشناسی ارشد در دولت شرکت و مدیریت

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

این برنامه به طور عمده در رشته های متعلق به این منطقه از مدیریت کسب و کار، تمرکز دارد. چنین رشته با دانش آمار برای شناسایی و داده های مورد استفاده در کسب و کار استادانه درست شده از فرآیندهای اتخاذ تصمیم از یکپارچه، پس زمینه های اقتصادی در مورد مسائل حل مسئله و تاریخ کسب و کار. این برنامه همچنین شامل دانش حقوقی در تجاری، ورشکستگی و قانون مالیات. [+]

رسمی شرح برنامه سطح دوم TITLE دانشگاهی در اداره شرکت و دانشگاه مدیریت پارما، ایتالیا (LM -77 رشته در علوم، اقتصاد و کسب و کار)

دو درجه: 1) دانشگاه پاموککاله (ترکیه): II سطح درجه "حسابداری و امور مالی" 2) گرونوبل اکول د مدیریت (فرانسه): "کارشناسی ارشد در مدیریت" مدت زمان: دو سال. مکانهای در دسترس: 140 که: - N. 124 برای شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان اتحادیه اروپا برابر. - N. 4 برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا؛ - N. 2 برای شهروندان چینی ("مارکو پولو" مشروط). مورد نیاز برنامه: برای دسترسی، الزامات برنامه به محتوای اصلی از رشته را در اقتصاد و مدیریت و یا مدیریت کسب و کار مرتبط است. دسترسی در این دوره مدرک نیز نیاز به دانش خاصی از مسائل مربوط به اداره و مدیریت کسب و کار.به طور خاص، دانش آموزان در اقتصاد و مدیریت و یا مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل باید حداقل 15 اثرات در رشته های دانشگاهی از اداره و مدیریت کسب و کار داشته باشد. دسترسی نیز به دانش آموزان فارغ التحصیل در رشته های دیگر باز، اگر آنها به دست آورد حداقل: - 15 واحد در اداره و مدیریت کسب و کار. - 10 اعتبارات در یک یا بیشتر از رشته های دانشگاهی زیر است: اقتصاد، سیاست های اقتصادی؛ اقتصاد عمومی. اقتصاد کاربردی. تاریخ اقتصادی. - 10 اعتبارات در یک یا بیشتر از رشته های زیر تحصیلی: آمار، آمار اقتصادی، روش های ریاضی اقتصاد، امور مالی و علوم آماری. - 10 اعتبارات در یک یا بیشتر از رشته های دانشگاهی زیر... [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی ارتباطات

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

کارشناسی ارشد در مهندسی ارتباطات آموزش داده شده است و به طور کامل به زبان انگلیسی پرداخته شده است. مهندسی ارتباطات دوره های تحصیلات تکمیلی دو ساله متناسب با آن مشتاق به کار در یک میدان مهندسی پیشرفته در سطح بین المللی است. [+]

شرح برنامه رسمی کارشناسی ارشد در مهندسی ارتباطات آموزش داده شده است و به طور کامل به زبان انگلیسی پرداخته شده است. مهندسی ارتباطات دوره های تحصیلات تکمیلی دو ساله متناسب با آن مشتاق به کار در یک میدان مهندسی پیشرفته در سطح بین المللی است. مهندسی ارتباطات ارائه می دهد دانش آموزان ایتالیایی و بین المللی فرصت منحصر به فرد. اول از همه، آن را فراهم می دانش و روش در منطقه است که تجربه نوآوری در فن آوری قابل توجه است و به احتمال زیاد به ادامه این روند برای سال های سال به آمده است. علاوه بر این، آن را اجازه می دهد تا دانشجویان بین المللی برای بهبود فرمان خود را به زبان انگلیسی در یک زمینه حرفه ای است. همه سخنرانی ها و سمینارها به زبان انگلیسی برگزار می شود، به طوری که دانش آموزان ممکن است زبان در اصطلاحات فنی خود را تمرین، در حالی که یادگیری در مورد تکنولوژی فعلی. بسیاری از مطالعات علمی گواهی ارزش چنین محتوا و زبان مجتمع آموزش.مهندسی ارتباطات ارائه می دهد فرصتی برای به سمت مدرک تحصیلی پیشرفته در مهندسی ارتباطات کار می کنند و همچنین مهارت های زبان پیشرفته در طول دوره دو ساله به دست آوردن. مهندسی ارتباطات دارای یک سنت به خوبی تثبیت در دانشگاه پارما. در چند دهه گذشته، وزارت اطلاعات و مهندسی فعال در تحقیق در تمام فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مناطق، یعنی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر، ارتباطات، و زمینه های مرتبط بوده است. وزارت مختصات تحقیقاتی پیشرفته، کارشناسی ارشد و مطالعات کارشناسی.... [-]


کارشناسی ارشد در علوم و صنایع غذایی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

این البته درجه طراحی شده است که ادامه طبیعی از فارغ التحصیلان مطالعات انجام شده در علوم و صنایع غذایی، علوم کیترینگ و علوم وابسته به غذا و پخت و پز، اما همچنین می تواند مورد علاقه فارغ التحصیلان در دیگر مناطق علمی-فنی شیمی، زیست شناسی و مهندسی است، در اختیار برنامه درسی مناسب است. [+]

شرح برنامه رسمی این دوره مدرک طراحی شده است که ادامه طبیعی از فارغ التحصیلان مطالعات انجام شده در علوم و صنایع غذایی، علوم کیترینگ و علوم وابسته به غذا و پخت و پز، اما همچنین می تواند مورد علاقه فارغ التحصیلان در دیگر مناطق علمی-فنی شیمی، زیست شناسی و مهندسی است، در اختیار داشتن یک برنامه مناسب است.در پایان این دوره، فارغ التحصیلان دوره دوم در علوم و فناوری مواد غذایی خواهد شد که دانش و توانایی های زیر به دست آورد: - دانش پایه محکم در این مناطق از ریاضیات، فیزیک، علوم کامپیوتر، شیمی و زیست شناسی مربوط به جنبه های کاربردی از بخش مواد غذایی. - دانش جامد از روش علمی مورد نیاز برای استفاده از دانش پایه و عملی برای حل بسیاری از مشکلات فنی و سازمانی از بخش مواد غذایی. - توانایی بهینه سازی تولید، حفظ و توزیع فرآیندها و مدیریت پروژه های تحقیق و توسعه صنعتی؛ - توانایی مدیریت و ارتقاء کیفیت و ایمنی مواد غذایی مطابق با مقررات ایمنی در کارگران و حفاظت از محیط زیست؛ - توانایی انجام نظارت و مدیریت فعالیت های موثر پیچیده در بخش های کشاورزی غذا. - سطح بالایی از تخصص فنی در نظارت بر کیفیت های حسی، بهداشتی و تغذیه ای مواد غذایی، همچنین به مانشستند روش نوآورانه؛ - مهارت های پیشرفته در مدیریت و سازمان از شرکت های، زنجیره های تامین کشاورزی مواد غذایی و شرکت های مشاوره و خدمات مرتبط با آنها. - توانایی برقراری ارتباط، به درون گروه چند رشته ای کار می کنند... [-]


کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و توسعه (IBD)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

کسب و کار بین المللی و توسعه (IBD) البته درجه اول به تدریس شود و به طور کامل به زبان انگلیسی در دانشگاه پارما مورد مطالعه، در ایتالیا است. این دانشگاه است فعالانه به دنبال به جمع آوری مشخصات بین المللی خود را در آموزش و پژوهش و برای چند سال نقش کلیدی در پروژه ها با کشورهای در حال توسعه ایفا کرده است. [+]

شرح برنامه رسمی

البته درجه چرخه دوم در کسب و کار بین المللی و توسعه (IBD) کسب و کار بین المللی و توسعه (IBD) البته درجه اول به تدریس شود و به طور کامل به زبان انگلیسی در دانشگاه پارما مورد مطالعه، در ایتالیا است. این دانشگاه است فعالانه به دنبال به جمع آوری مشخصات بین المللی خود را در آموزش و پژوهش و برای چند سال نقش کلیدی در پروژه ها با کشورهای در حال توسعه ایفا کرده است. IBD درجه پیشرفته، نوآوری در طیف گسترده ای از دوره های تحصیلات تکمیلی ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد است، و در آن مشتاق به کار در سطح بین المللی با هدف. IBD گروه های مختلف از دانش آموزان ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد. اول از همه، آن را به ایتالیایی ها که مایل به بهبود فرمان خود را به زبان انگلیسی در یک زمینه حرفه ای خطاب.همه سخنرانی ها و سمینارها خواهد شد از طریق رسانه زبان انگلیسی انجام شده است، به طوری که به عنوان یادگیری در مورد اقتصاد، دانش آموزان از غوطه وری کامل در زبان سود. مطالعات علمی گواهی ارزش محتوا و زبان مجتمع آموزش و IBD ارائه می دهد فرصتی برای به سمت مدرک تحصیلی پیشرفته در اقتصاد کار و همچنین مهارت های زبان پیشرفته در طول دوره دو ساله به دست آوردن. IBD نیز در دانشجویان غیر ایتالیایی که مایل به تحصیل در ایتالیا انجام شده است. برای بسیاری از این دانشجویان، عدم ایتالیا مانع تا به حال بوده است. اما... [-]

ویدئو ها

University of Parma

تماس

آدرس Parma, ایتالیا