Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

  • دانشگاه کاتولیکا دل Sacro گیریم بزرگترین دانشگاه خصوصی در اروپا مباهات بیش از 41 000 دانش آموز در 12 مدرسه است.

کاتولیکا خود را برای برنامه درسی خود را چند رشته ای، روابط صنعتی، و تمرکز قوی بین المللی متمایز می کند. گذشته از ما 200+ برنامه ایتالیایی، ما ارائه می دهیم کارشناسی، کارشناسی ارشد، برنامه های تابستان و ترم در زبان انگلیسی، با تمرکز بر اقتصاد، داخلی و جراحی، کسب و کار، مدیریت، روابط بین الملل و بازاریابی است. ما همچنین ارائه جزئی، مبتنی بر شایستگی فرصت بورس تحصیلی به دانشجویان بین المللی.

میلان خانه را به بزرگترین دانشگاه کاتولیکا است، واقع در ساختمان قرون وسطایی فوقالعاده زیبا در قلب شهرستان. توسط زندگی و تحصیل در میلان، با جریان ثابت خود را از کسب و کار بین المللی و سرمایه گذاری، دانش آموزان ما هستند و ایده آل قرار به عمل قرار داده دانش به دست آمده در مطالعات خود حالی که با استفاده خود توانایی های زبانی و شایستگی فرهنگی است.

این شهرستان خیره کننده از رم خانه به مدرسه بین المللی تحسین کاتولیکا از پزشکی و جراحی است. چهل و سه اعضای هیات علمی در میان دانشمندان ایتالیایی بالا ذکر شده است. این دانشکده با بیمارستان دانشگاه Policlinico Gemelli وابسته، برای اولین بار در تعدادی از آزمایشات بالینی غیر انتفاعی ملی قرار گرفت و سوم برای تجربیات مواد مخدر غیر انتفاعی انجام می شود. این اولین ایتالیایی بیمارستان انکولوژیک برای تعدادی از بیماران درمان شده است.

آمادگی بسیار خوبی است منجر به فارغ التحصیلان برجسته در هر دو بخش خصوصی و دولتی. تا به امروز، ما می توانیم سه نخست وزیران، وزیران متعدد در دفاتر مختلف، و همچنین مدیران عامل از شرکت های پیشرو مانند ENI، تروساردی و Vuitton لویی حساب کند.

تحصیل در کاتولیکا است به تحصیل در یک دانشگاه که در آن ثروت از برنامه های آکادمیک و استحکام استانداردهای دانشگاهی، توسط عظمت ساختمان ما و مکان همان اندازه قابل توجه همسان.

کاتولیکا است که در آن ذهن های بزرگ ارتباط برقرار کنند. که در آن شور و شوق دیدار نوآوری است. که در آن فداکاری نتایج ایجاد می کند.

international.inquiry@unicatt.it

مکان ها

میلان

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 میلان, لومباردی, ایتالیا
تلفن
+39 02 72341

میلان

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 میلان, لومباردی, ایتالیا
تلفن
+39 02 72341

رم

Università Cattolica del Sacro Cuore - Facoltà di Medicina e Chirurgia

Address
Largo Francesco Vito, 1, Roma, Italy رم, لاتزیو, ایتالیا
تلفن
+39 06 30151

پیاچنزا

Address
پیاچنزا, امیلیا-رومانا, ایتالیا

آكرا

Address
آكرا, منطقه بزرگ آکرا, غنا

کرمونا

Address
کرمونا, لومباردی, ایتالیا