University of Bologna School of Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانستن مدرسه

این دانشکده علوم توسط پیچیدگی بزرگ تولید شده توسط ادغام به یک ساختار سازمانی واحد از واقعیت آموزشی و علمی متعدد مربوط به علوم پایه است.

این پیچیدگی باعث ارائه آموزش دانشکده علوم بسیار گسترده و متنوع است. آن را از علوم کامپیوتر به ریاضیات و فیزیک و نجوم، شیمی و مواد شیمیایی صنعتی، زیست شناسی، زمین شناسی، علوم زیست محیطی و طبیعی به فن آوری برای حفاظت و مرمت میراث فرهنگی محدوده. تمام این رشته، هرچند که ظاهرا بسیار دور از یکدیگر، توسط رویکرد جدی و سیستماتیک مشابه استفاده می شود برای رسیدگی به تحقیقات در زمینه های مربوطه متحد، و است که در فرمولاسیون مدل ها و تایید تجربی خود را بر اساس. در هماهنگی با استانداردهای اروپایی، دوره آموزشی سه ساله در دانشکده علوم انجام وظیفه اولویت ارائه آموزش های پایه، در حالی که آن را به کارشناسی ارشد آماده سازی حرفه ای به روز شده در مسائل مربوط به اهمیت علمی بزرگ و ارتباط است. از ویژگی های این دانشکده علوم ارتباط نزدیک بین فعالیت های آموزشی انجام شده توسط معلمان و پژوهش آنها در داخل گروه ها که در مدرسه توسعه یافته است. این فعالیت در بسیاری از موارد به سطوح عالی و به همین دلیل نتایج پیدا شده مشخص و به طور گسترده پخش شده و به رسمیت شناختن ملی و بین المللی. با تشکر از فعالیت های علمی شدید انجام در ادارات، دانش آموز در طول آموزش خود (به خصوص در زمینه کارشناسی ارشد) فرصت برای حضور در کارگاه های آموزشی و شرکت در آنها به طور مستقیم به تحقیقات انجام شده با استفاده از همان ابزار در اختیار دارد کارکنان آموزشی. دانش آموز همچنین این فرصت را برای تکمیل آموزش خود را با شرکت در "مرحله" در شرکت های خارج. به "بین المللی یک بعد ذاتی در تمام این پیشنهاد های آموزشی از مدرسه است: دانش آموز می تواند از دوره مطالعه ارائه شده در همکاری با دانشگاه های دیگر (برنامه مشترک و مدارک تحصیلی دو) را انتخاب کنید، برنامه های تحصیلی به طور کامل در زبان انگلیسی ارائه شده است و فرصت را به شرکت در برنامه های تحرک بین المللی در اروپا و دیگر کشورهای برای دوره های مطالعه، آموزش و پژوهش است.

دوره های آموزشی

سازمان از تحصیلات دانشگاهی را به سه دوره تقسیم: رشته چرخه و تک چرخه (کارشناسی، کارشناسی ارشد تک چرخه) برای اولین بار، دوره های آموزشی دوره دوم (کارشناسی ارشد) برنامه های مدرک از دوره سوم (دکترای پژوهش و دانشکده های تحصیلات تکمیلی ). همچنین دوره های حرفه ای فعال مثل استاد از سطح اول و دوم، دوره های آموزش عالی، آموزش دوره های دائمی و فشرده، تابستان و مدرسه زمستان.

کارشناسی ارشد

این برنامه درجه، که می تواند با دیپلم دبیرستان دیده، به مدت سه سال در پایان است که او فارغ التحصیل شد و به دست آمده به عنوان دکتر طول می کشد.

استاد دوره، که می تواند تنها با درجه قابل دسترسی است، طول می کشد دو سال در پایان که به شرح زیر استاد و شما می توانید از عنوان دکتر علم.

آموزه

برای هر دوره اطلاعات در مورد اهداف آموزشی، برنامه درسی، آموزش و سازمان از متون به بررسی تمام تعالیم مکتب را می توان برای معلم جستجو، نوع دوره، دوره مطالعه و AA فراهم می کند

دکترا

دکترا در بالاترین سطح از آموزش های ارائه شده در دانشگاه ایتالیایی است و در به دست آوردن مهارت های لازم برای انجام فعالیت های تحقیقاتی مجرب در دانشگاه ها، دولتی و نهادهای خصوصی است.

تخصصی مدارس

مدارس از دوره های تخصص هستند حرفه ای پس از فارغ التحصیل و متخصص، اساسی برای انجام فعالیت های حرفه ای است.

دوره های دانشگاه آموزش عالی و آموزش مداوم

دوره های دانشگاه آموزش عالی و دوره های آموزش مداوم ارائه شده توسط دانشگاه در کارگران که می خواهند به تعمیق دانش و به روز رسانی خود را در مورد موضوعات مربوط به کار خود است.

استاد

عناوین کارشناسی ارشد دانشگاه هستند تخصص علمی کارشناسی ارشد و آموزش مستمر و عود بالا، پس از اخذ مدرک لیسانس یا درجه. درجه کارشناسی ارشد یک تکمیل ایده آل از دوره مطالعه است و ورود به دنیای کار است.

تابستان و زمستان مدرسه

مدرسه تابستانی و زمستانی یک برنامه دوره های فشرده آموزش پیشنهاد متنوع، طراحی شده برای دیدار با خواسته های جدید از مطالعات فرهنگی و میان رشته ای است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در نوآوری شیمیایی و مقررات

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Bologna

اراسموس موندوس استاد دوره در شیمی نوآوری و مقررات (EMMC CHIR) یک دوره کارشناسی ارشد مشترک توسعه یافته توسط کنسرسیوم از دانشگاه است. این دانشگاه آلگاروه، دانشگاه بارسلونا، دانشگاه بولونیا و دانشگاه هریوت وات می باشد. [+]

اراسموس موندوس استاد دوره در شیمی نوآوری و مقررات (EMMC CHIR) هست یک البته استاد مشترک توسعه یافته توسط کنسرسیوم از دانشگاه. این دانشگاه آلگاروه، دانشگاه بارسلونا، دانشگاه بولونیا و دانشگاه هریوت وات می باشد.

دانشگاه ها در کنسرسیوم بر خط مشی کیفیت زیر را در خصوص EMMC CHIR به توافق رسیدند:

ماموریت از EMMC CHIR است به دانش آموزان خود را با تمام ابزار و دانش از علمی، نظارتی و نقطه نظر اقتصادی لازم برای مدیریت خطرات ناشی از مواد شیمیایی مسئولانه و برای دیدار با مسئولیت ها را قانون شیمیایی در سراسر جهان. سهامداران CHIR هر نهاد و یا فردی در رابطه با خطرات ناشی از مواد شیمیایی بر انسان و محیط زیست، یعنی آژانس مواد شیمیایی اروپا، ملی بدن مواد شیمیایی مقررات، شرکت صنایع شیمیایی، و عموم مردم به طور کلی. ... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
University of Bologna - Via Zamboni,
Bologna, 33-40126 IT