University of Bologna School of Political Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

امروز فردا: مطالعه با ما!

چرا انتخاب به مطالعه برای درجه در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه بولونیا؟ بولونیا است که دانشگاه قدیمی ترین در جهان بیش از 900 سال پیش در 1088 تاسیس شد.

دانشکده علوم سیاسی یک نهاد های اخیر است که ترکیبی از سنت تعالی با یک تعهد به بهبود روش های تدریس بر اساس استانداردهای بالای تضمین کیفیت است.

این مدرسه دارای 3 دانشگاه در بولونیا، فورلی و راونا.

این مدرسه پنج برنامه برای اولین بار از چرخه (مقطع کارشناسی) که سه سال آن در بولونیا در Forlì تدریس و دو؛ و ده چرخه دوم برنامه (سطح کارشناسی ارشد)، پنج تا از آنها در بولونیا، چهار در Forlì و یکی در راونا تدریس می شود. از این برنامه، یکی یک دوره بین المللی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس (MIREES، دانشگاه فورلی) و دو پیشنهاد برنامه های درسی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس (روابط بین الملل، دانشگاه بولونیا و بین المللی و علوم سیاسی، دانشگاه فورلی) است.

طیف وسیعی از مهارت های ارزشمند را به تمام برنامه های درجه ما، از جمله تجزیه و تحلیل نظری، مهارت های پژوهش، یادگیری زبان های خارجی و سطح بالایی از ارتباطات مکتوب و شفاهی ساخته شده است.

اگر شما علاقه مند در ابداع راه حل برای مشکلات چالش برانگیز ترین زمان ما هستند، پس از مدرسه علوم سیاسی چیزی برای ارائه به شما.

فارغ التحصیلان ما در طیف گسترده ای از مناطق از نهادهای دولتی و سازمان های غیر دولتی به شرکت های خصوصی، روزنامه نگاری، رسانه ها، مشاوره، و دانشگاه دنبال فرصتهای شغلی.

مدرسه به شما پشتیبانی مربوط به آموزش، برنامه های کارآموزی و تحرک بین المللی است.

بیایید آینده خود را با هم ساخت: یکی از برنامه های در Scienze Politiche تدریس را انتخاب کنید!

دانیلا جیانتی، رئیس دانشکده علوم سیاسی، دانشگاه بولونیا

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

استاد بین المللی از Mirees هنر (پژوهش و مطالعات میان رشته ای در شرق اروپا)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Forli

کارشناسی ارشد بین المللی MIREES دوره جامع دوم دوره (120 ECTS) است که توسط دانشکده علوم سیاسی-Forlì Campus در همکاری با دانشگاه های همکار زیر: Vytautas Magnus University در دانشگاه دولتی Kaunas و Saint-Petersburg برگزار می شود. [+]

کارشناسی ارشد بین المللی MIREES دوره جامع دوم دوره (120 ECTS) است که توسط دانشکده علوم سیاسی-Forlì Campus در همکاری با دانشگاه های همکار زیر: Vytautas Magnus University در دانشگاه دولتی Kaunas و Saint-Petersburg برگزار می شود.

MIREES یک برنامه کارشناسی ارشد نوآورانه است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و به دانش آموزانی که در زمینه اقتصاد، سیاست، روابط بین الملل، تاریخ، زبان و یا مطالعات فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد فعالیت دارند، اختصاص داده شده است و اکنون علاقه مند به کسب دانش عمیق از Postso- کشورهای در حال گذار، کشورهای عضو جدید اتحادیه اروپا پس از گسترش در شرق اروپا 2004 - 2014، و همچنین کشورهای همسایه جدید شرق اروپا.... [-]


ویدئو ها

Mirees Video Presentation