STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زیبایی به چالش کشیدن جهان. آیا شما آن را باور دارید؟

دربارهی ما

مفهوم منحصر به فرد مدرسه از ترکیبی از سخنرانی های علمی در دوره ها و کار بر روی پروژه های معتبر با متخصصان و تامین کنندگان است. همه چیز را به هر روز، هر ساعت، هر روز به جهان غلبه میکنید.

- بازرسی سایت و تجربه در محل - همراه با بازدید از کارگاه ها، آزمایشگاه ها، کارخانه ها و فروشگاه ها. این دوره ها نتایج مهمترین تحقیقات علمی بین المللی را با شهادت از طراحان و معماران معروف جهان، در نظر می گیرد. تقریبا تمام ایده های جدید از آثار هنری و هنرمندان آنها الهام گرفته شده است. علاوه بر فعالیت های علمی و عملی، ما با هم می خوانیم و ما در مورد متون مربوط به فلسفه، هنرمندان، امور جاری و آخرین گرایش های طراحی و معماری بحث می کنیم.

شرکت ما یک استودیو معماری و طراحی واقع در فلورانس است. به دلایل بسیاری این شهر بزرگ را انتخاب کردیم.

اول از همه، چون موقعیت مرکزی فلورانس اجازه می دهد ما را به بازدید، مطالعه و کار در بسیاری از شهرهای دیگر مانند میلان، رم و ونیز، جایی که ما ایجاد روابط شدید کار. در واقع، موقعیت جغرافیایی فلورانس دسترسی سریع و آسان به تمام نقاط ایتالیا را فراهم می کند.

دوم، به این دلیل که طراحی بین المللی ایتالیایی از اینجا آغاز شد، جایی که جالب ترین متن تاریخی با چشم انداز آینده آشنایی داشت.

سوم، چرا که این شهر عاطفی ترین در ایتالیا است.

علاوه بر این، محل ما در "Via degli Artisti"، ناحیه هنرمند بزرگ شهر شناخته شده برای تاریخ تولید هنری آن است.

خصوصیات دوره های ما این است که آنها آموزش و تجربه کاری بین المللی را با سخنرانی های نظری ترکیب می کنند.

استادان ما از طریق رویکرد کار عملی و بازدیدکنندگان شهر با طراحی در سایت، جنبه های مختلفی را که در توسعه پروژه ها در طراحی (مبلمان و داخلی) و معماری مورد استفاده قرار می دهند، آموزش می دهد.

آن را یاد بگیرید، آن را انجام دهید

مکان ها

فلورانس

Studium Architecturae Florence Design School

تلفن
+ 39 055 2692248