توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زیبایی به چالش کشیدن جهان. آیا شما آن را باور دارید؟

دربارهی ما

مفهوم منحصر به فرد مدرسه از ترکیبی از سخنرانی های علمی در دوره ها و کار بر روی پروژه های معتبر با متخصصان و تامین کنندگان است. همه چیز را به هر روز، هر ساعت، هر روز به جهان غلبه میکنید.

- بازرسی سایت و تجربه در محل - همراه با بازدید از کارگاه ها، آزمایشگاه ها، کارخانه ها و فروشگاه ها. این دوره ها نتایج مهمترین تحقیقات علمی بین المللی را با شهادت از طراحان و معماران معروف جهان، در نظر می گیرد. تقریبا تمام ایده های جدید از آثار هنری و هنرمندان آنها الهام گرفته شده است. علاوه بر فعالیت های علمی و عملی، ما با هم می خوانیم و ما در مورد متون مربوط به فلسفه، هنرمندان، امور جاری و آخرین گرایش های طراحی و معماری بحث می کنیم.

شرکت ما یک استودیو معماری و طراحی واقع در فلورانس است. به دلایل بسیاری این شهر بزرگ را انتخاب کردیم.

اول از همه، چون موقعیت مرکزی فلورانس اجازه می دهد ما را به بازدید، مطالعه و کار در بسیاری از شهرهای دیگر مانند میلان، رم و ونیز، جایی که ما ایجاد روابط شدید کار. در واقع، موقعیت جغرافیایی فلورانس دسترسی سریع و آسان به تمام نقاط ایتالیا را فراهم می کند.

دوم، به این دلیل که طراحی بین المللی ایتالیایی از اینجا آغاز شد، جایی که جالب ترین متن تاریخی با چشم انداز آینده آشنایی داشت.

سوم، چرا که این شهر عاطفی ترین در ایتالیا است.

علاوه بر این، محل ما در "Via degli Artisti"، ناحیه هنرمند بزرگ شهر شناخته شده برای تاریخ تولید هنری آن است.

خصوصیات دوره های ما این است که آنها آموزش و تجربه کاری بین المللی را با سخنرانی های نظری ترکیب می کنند.

استادان ما از طریق رویکرد کار عملی و بازدیدکنندگان شهر با طراحی در سایت، جنبه های مختلفی را که در توسعه پروژه ها در طراحی (مبلمان و داخلی) و معماری مورد استفاده قرار می دهند، آموزش می دهد.

آن را یاد بگیرید، آن را انجام دهید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

مفهوم جدید طراحی داخلی استاد. ویژگی این دوره ها این است که نظریه علمی با تمرین در محل کار واقعی همراه است. تمرکز بر سوالات بزرگ "زیبایی" و هویت آن با روش های پیشرفته در ت ... [+]

بیدار شدن به زیبایی. مفهوم جدید طراحی داخلی

ویژگی این دوره ها این است که نظریه علمی با تمرین در محل کار واقعی ترکیب شده است.

استاد تمرکز بر سوالات بزرگ "زیبایی" و هویت خود را با روش های پیشرفته در ترکیب طراحی. پس از مقدمه ای برای برنامه ریزی سایت، این دوره به چندین تم از قبیل خانه ها، فضاهای نمایشگاه سبز، نمایشگاه های بین المللی، دفاتر پایدار و فضاهای معنوی گسترش می یابد و بیان دانش عمیق از فضاها، شکل ها، مواد و طراحی نور به عنوان ابزاری برای بیان خود و مشتری ما.... [-]

ایتالیا فلورانس
اکتبر 2020
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

معماری با کیفیت بالا همیشه حاوی مرجع به معماری جهانی تاریخی و معاصر است. ایتالیا بهترین مکان برای اکتشاف منشا معماری و در عین حال مشاهده طراحی آوانگارد در آثار جدید معمار ... [+]

زیبایی به چالش کشیدن جهان. آیا این را باور دارید؟

مفهوم جدید مدرسه طراحی

مشخصه این دوره ها این است که تئوری با تمرین در محیط کار واقعی ترکیب شده است که هر روز، هر ساعت ما خود و جهان را به هم می ریزیم!

بین المللی معماری دوگانه با گواهینامه حرفه ای.

معماری با کیفیت بالا همیشه حاوی مرجع به معماری جهانی تاریخی و معاصر است. ایتالیا بهترین مکان برای اکتشاف منشا معماری و در عین حال مشاهده طراحی آوانگارد در آثار جدید معماران شگفت انگیز در سطح جهانی است.... [-]

ایتالیا فلورانس
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Studium Architecturae Florence Design School
وب سایت
تلفن
+ 39 055 2692248