Swiss School of Management, Rome Italy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت سوئیس ، رم ، ایتالیا

جادو در رم اتفاق می افتد!

دانشکده مدیریت سوئیس یک مؤسسه خصوصی آموزش عالی معتبر است که در محوطه دانشگاه واشنگتن در مرکز شهر تاریخی رم واقع شده است. ما یک کالج متنوع دانشجویی داریم که از سراسر دنیا آمده و در آن دوره کارشناسی ارشد معتبر و کارشناسی برنامه های مدرک مدیریت بازرگانی را مطالعه می کنیم.

اعتبارنامه ها:

SSM یک مدرسه مورد تأیید یونسکو / انجمن بین المللی دانشگاه ها است

SSM توسط IACBE USA معتبر است.

SSM یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز است که توسط EduQua تأیید شده است

SSM یک مؤسسه معتبر توسط وزارت امور ایثارگران ایالات متحده است

در دانشکده مدیریت سوئیس ، هدف ما این است که عطش دانش خود را تحریک کنیم ، اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و کلاسهای خلاقانه و مواد به موقع را برای شما فراهم کنیم. ما انواع و اقسام دوره ها و برنامه های دانشگاهی و حرفه ای را ارائه می دهیم. یک حرفه موفق نیاز به پایه محکم دانش کسب و کار دارد. به همین دلیل ما نه تنها به طور مؤثر اصول تجارت را آموزش می دهیم بلکه یک قدم جلوتر می رویم تا از پیشرفت توانایی های رهبری شما اطمینان حاصل شود.

تمرکز ما این است که به دانش آموزان یک تجربه واقعی در کلاس ارائه دهیم. در SSM شما چالش های واقعی را که رهبران مشاغل با آن روبرو هستید ، شبیه سازی می کنید زیرا از شما خواسته می شود داده ها را تجزیه و تحلیل کنید ، گزینه های جایگزین را ایجاد کنید ، از توصیه های خود استفاده کرده و از آنها دفاع کنید. ما نه تنها با استفاده از مطالعات موردی بلکه با داشتن اعضای هیات علمی فوق العاده بین المللی ، در این هدف موفق می شویم که دوره های ما را با تجربه در زندگی واقعی غنی تر می کنیم و شما را برای دنیای واقعی تجارت بهتر از هر برنامه مستقر در سخنرانی غنی تر می کند.

ما بازدیدهای شرکت ، استادان مهمان و سخنرانان صنعت و یا حوزه تحصیل را در طول دوره های آموزشی ما ارائه می دهیم. علاوه بر این ، هر دوره شامل درهم آمیختگی یک مؤلفه رهبری ، اخلاقی و کارآفرینی است که به داوطلبان اجازه می دهد تا مفاهیم را به تصمیم گیری ، دانش تبدیل کنند. در عمل ، و ایده هایی برای تغییر ایجاد می شود تا فرصتی برای استفاده از آنچه شما در کلاس آموخته اید به زندگی واقعی بکار بگیرید. در هر کلاس ، ما ذهن شما را به این حقیقت می رسانیم که دنیای تجارت چگونه کار می کند ، ما در ظاهر و رفتار حرفه ای شما سهیم خواهیم بود.

برنامه های درسی جامع ما با تأکید بر مهارت های عملی مانند نمایش و سخنرانی در سطح عمومی ، حساسیت فرهنگی و کار تیمی بیشتر پشتیبانی می شود. پس از فارغ التحصیلی با مدرک شناخته شده بین المللی دانشجویان ما؛ به طیف گسترده ای از مفاهیم مدیریت بین المللی فرمان دهید ، استراتژیک فکر کنید ، هنر انگیزه را درک کنید و توانایی انجام تجزیه و تحلیل تجاری مستقل و راه حل های فریم را برای مشکلات پیچیده تجارت داشته باشید.

ما از دیدن وب سایت ما به آدرس http: /ssm.swiss استقبال می کنیم ، زیرا اطمینان داریم که دریافت خواهید کرد که مدرک SSM فرصتی بی نظیر و با ارزش از آموزش را برای شما در رسیدن به بالاترین آرزوهای شغلی شما فراهم می کند.

مکان ها

رم

Swiss School of Management, Rome

Address
Swiss School of Management
c/o University of Washington Rome Center
Piazza del Biscione 95

00186 رم, لاتزیو, ایتالیا
تلفن
+39 338 778 44 37

اعتیار سنجی ها