Swiss School of Management, Rome Italy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه سوئیس مدیریت، رم، ایتالیا سحر و جادو اتفاق می افتد در رم! مدرسه سوئیس مدیریت یک موسسه خصوصی کاملا معتبر آموزش عالی واقع در دانشگاه واشنگتن دانشگاه در مرکز شهرستان تاریخی رم است. ما یک بدن مختلف دانشجویی از سراسر جهان، مطالعه کارشناسی ارشد و لیسانس مدیریت بازرگانی مدرک برنامه معتبر ما. اعتبارنامه: SSM است UNESCO / انجمن بین المللی دانشگاه مورد تایید مدرسه SSM است که از طریق معتبر IACBE SSM با کیفیت موسسه گواهی eduation بالاتر، تایید شده توسط است EduQua SSM یک موسسه معتبر توسط است وزارت امور سربازان سابق در مدرسه سوئیس مدیریت هدف ما این است برای تحریک تشنگی خود را برای دانش، ایجاد اعتماد به نفس خود را و شما با کلاس های ابتکاری و مواد به موقع فراهم می کند. ما ارائه می دهیم انواع زیادی از دوره ها و برنامه های علمی و حرفه ای است. حرفه ای موفق خواستار یک پایه محکم از دانش کسب و کار. به همین دلیل ما نه تنها موثر آموزش اصول کسب و کار، اما یک گام به جلو برای اطمینان از توسعه توانایی های رهبری خود را. تمرکز ما این است که به دانش آموزان یک تجربه واقعی زندگی در کلاس اتاق. در SSM شما چالش واقعی مواجه شده توسط رهبران کسب و کار به عنوان شما به نام در به تجزیه و تحلیل داده ها، توسعه جایگزین، و دفاع از توصیه های خود را و اجرای شبیه سازی. ما در این هدف نه تنها با استفاده از مطالعات موردی بلکه داشتن اعضای هیئت علمی فوق العاده ای بین المللی، که غنی سازی دوره های آموزشی ما با تجربه زندگی واقعی آماده سازی شما برای دنیای واقعی کسب و کار بهتر از هر برنامه مبتنی بر سخنرانی همیشه می تواند موفق شود. ما بافتن بازدیدکننده داشته است شرکت، سخنرانان مهمان و سخنرانان از صنعت و یا زمینه مطالعه در سراسر ارائه البته ما. علاوه بر هر دوره شامل درهم آمیختگی رهبری، جزء اخلاقی و کارآفرینی که اجازه خواهد داد نامزدها به نوبه خود مفاهیم را به تصمیم گیری، دانش به عمل و ایده ها را به تغییر ارائه فرصت به درخواست آنچه شما را در کلاس به زندگی واقعی به دست. در هر کلاس، ما ذهن خود را به دنیای کسب و کار چگونه واقعا کار می کند باز، ما به ظاهر حرفه ای و رفتار خود را کمک خواهد کرد. برنامه جامع ما این است که بیشتر با تاکید بر مهارت های عملی مانند ارائه و صحبت های عمومی، حساسیت فرهنگی و کار گروهی پشتیبانی می شود. پس از فارغ التحصیلی با ما درجه شناخته شده بین المللی دانش آموزان ما؛ فرمان یک دامنه گسترده ای از مفاهیم مدیریت بین المللی، فکر می کنم استراتژیک، درک هنر انگیزه و توانایی به انجام تجزیه و تحلیل کسب و کار مستقل و قاب راه حل برای مشکلات پیچیده کسب و کار. ما ضمن استقبال از شما را به نمایش از وب سایت ما به عنوان ما اعتماد به نفس شما را پیدا خواهد کرد به درجه SSM به شما یک آموزش منحصر به فرد و ارزشمند به شما در رسیدن به بالاترین آرمان های حرفه ای خود را کمک ارائه می باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت لوکس، نوآوری و نام تجاری در رم، ایتالیا

Campus پاره وقت 1 - 2  October 2018 ایتالیا Rome

این برنامه استاد منحصر به فرد در نوع خود است. آن را از دیگر برنامه های مدیریت لوکس متفاوت است، داشتن یک جزء قوی از مسائل parctical، با استقبال نه تنها به سمت مدیریت، بلکه راه های خلاق به توسعه مفهوم جدید از نام تجاری و ایجاد ارزش. بازدیدکننده داشته است شرکت نیز در برنامه نگریست. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت لوکس، نوآوری و تجاری

با وجود بحران اقتصادی جهانی، خرید و فروش کالاهای لوکس هستند افزایش در سراسر جهان. بیش از یک نماد، کالاهای لوکس نشان می دهد موفقیت، استفاده، امتیاز، طعم و مزه و رویاها. بازار لوکس متکی بر مدیران به درک، مباشر، و رشد این بخش منحصر به فرد.

استاد ما در مدیریت لوکس، نوآوری و تجاری به ویژه برای دانش آموزان مشتاق به مشاغل در بخش مدیریت لوکس پویا، بازار جهانی امروز طراحی شده است.... [-]


ویدئو ها

Swiss School of Management - Commencement 2011

Swiss School of Management - Commencement 2012

Swiss School of Management - Adventure Day

Forensic Studies in Italy

تماس

Swiss School of Management, Rome

آدرس Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Rome, ایتالیا
وب سایت http://www.ssmrome.com/
تلفن +39 338 778 44 37