Scuola Politecnica di Design SPD

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Scuola Politecnica دی طراحی SPD

یک کارگاه خلاق برای کشف، درک و تبادل ایده ها و تجربیات.
اولین مدرسه ای در ایتالیا برای طراحی و ارتباطات، در سال 1954 تاسیس شد.

از سال 1954 این مدرسه با طراحی ایتالیایی مشغول به کار بوده است، آن را دیده و رشد می کند و به آنچه که امروز می دانیم، پیشرفت می کند. هنرمند Nino di Salvatore در سال 1954 SPD را تاسیس کرد. او به عنوان یک نقاش و مجسمه ساز، هنرمندان، طراحان، متخصصان و دانش آموزان را از پنج قاره متفاوت جذب کرده است. برونو مناری، جیو پونتی، مکس هوبر، پینو تواگلیا، ایاسو حسو همه را در SPD تدریس کرده است. مهمان های این مدرسه شامل Achille Castiglioni، Rodolfo Bonetto، Roberto Sambonet، Donald Norman و Tomato است. امروزه، در کنار طراحان جوان ما، تجربه با پروژه ها و طرح های واقعی، آموزش استعدادهای جدید Piero Lissoni، Stefano Giovannoni، Denis Santachiara، Andrea Branzi است.

همیشه چیزهایی هستند که می توانید کشف کنید، دوباره فکر کنید، تبدیل کنید. در میلان، پایتخت طراحی، SPD دوره های کارشناسی ارشد سالانه را سازماندهی می کند. با بیش از 50 سال تجربه در زمینه ، این دوره ها از طراحی محصول به طراحی داخلی، از ارتباطات به چند رسانه ای می باشد. Didactics شخصی است، در یک محیط انسانی، تسهیل ارتباط آسان با دانشکده و کارکنان.

برنامه های مطالعاتی، جهت گیری های خوبی نسبت به پروژه های واقعی دارند، در ارتباط نزدیک با شرکت ها و حرفه ای ها نگهداری می شود.

جوایز

گذشته برجسته، با به رسمیت شناختن استثنای مدرسه، بسیار برجسته بوده است: نمایشگاه بین المللی دوسالانه در سال 1986، در Carrousel du Louvre و در مرکز Georges Pompidou در پاریس؛ "Medaglia d'Oro" در Triennale دهمین میلان و حتی "Compasso d'Oro" توسط ADI-Associazione Disegno Industriale در سال 1994؛ بدون شک افتخار دو برابر جایزه SMAU برای طراحی صنعتی است

مکان ها

میلان

Address
Scuola Politecnica di Design SPD Via Carlo Bo 7
20143 میلان, لومباردی, ایتالیا