Rome University of Fine Arts (RUFA)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

RUFA، رویاهای واقعی، و پروژه های بتنی.

RUFA، دانشگاه هنرهای زیبای رم، مرکز آموزش بین المللی چند رشته ای است که به طور قانونی توسط وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و تحقیقات (MIUR) به رسمیت شناخته شده است - ارائه دوره های معتبر و نوآورانه در زمینه هنر، طراحی و ارتباطات. RUFA با همکاری متخصصان مشهور و شرکت های معتبر همکاری می کند، تضمین آمادگی نظری آمادگی دانشجویان برای ارزیابی مهارت های خود را دارد، علاوه بر این، به طور مداوم راهنمایی های روش شناختی-عملیاتی را در حالی که با توجه به محیط کاری و روند بازار فعلی حفظ می شود، کار می کند. تاسیس در سال 1998 با هدف تکمیل، در یک آکادمی واحد، آرزوهای دانشجویان ایتالیایی و خارج از کشور و از موسس آن، Maestro Alfio Mongelli، RUFA برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد هنر را ارائه می دهد که به طور کامل به شرایط هنری و فرهنگی معاصر ، ارائه آموزش هنری از بالاترین درجه و آینده قوی و بنیادی استخدامی آینده.

تا به امروز و تحریک پیشنهادات آموزشی.

RUFA ارائه می دهد مجموعه ای از طرح های آموزشی که شامل برخی از مناطق هیجان انگیز و تقاضا بیشتر از مطالعه است. دانش آموزان RUFA که توسط سرپرست گروه هنرهای تجسمی و گروه طراحی و هنرهای کاربردی / فن آوری های جدید برای هنرها هدایت شده و توصیه می شود، می توانند حرفه حرفه ای آینده خود را از میان هشت برنامه آموزشی مختلف لیسانس هنر انتخاب کنند:

نقاشی / مجسمه سازی / مجموعه طراحی / طراحی گرافیک / کمیک و تصویر / طراحی / سینما / عکاسی.

و از هشت برنامه کارشناسی ارشد هنر:

هنرهای تجسمی و طراحی / طراحی ویژوال و نوآوری / انیمیشن کامپیوتری و جلوه های بصری / فیلم هنر / طراحی مجموعه / مجسمه سازی / نقاشی / گرافیک.

برای سالمندان و تمام دانش آموزانی که نیاز به آموزش تخصصی بیشتری دارند، RUFA همچنین چندین دوره کوتاه، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های پیشرفته ارائه می دهد.

در طول چند سال اخیر، RUFA با همکاری KDU معتبر در کالج مالزی، با همکاری کارشناسی ارشد برنامه طراحی ویژن و نوآوری، کار خود را به شدت انجام داده است. بین دو دانشگاه، یک تبادل بسیار پویا، فرهنگی و به اشتراک گذاری ایده ها و طرح ها با هدف غنی سازی آموزشی دانشجویان ثبت شده در هر دو موسسه توسعه یافته است. تداخل بین سنت های باستانی و معاصر فقط یک کت و شلوار فرهنگی است که دانشگاه روم با همتای مالزی خود همکاری می کند. در سال های اخیر روابط بین این دو موسسه به لطف جوایز بورس تحصیلی بیشتر شده است. روهو و کالج دانشگاه KDU در مورد فرصت های بسیار زیادی برای رشد این توافق کاملا موافق هستند، حن وی مین، معاون رئیس دانشگاه مالزی، اظهار داشت که "ما به شدت اعتقاد داریم دانش آموزان ما ممکن است از ارزش بسیار خوبی از RUFA که پس از آن می تواند به خانه منتقل شود. هر دو کشور ما میراث فرهنگی بسیار باستانی را همراه با روحیه ای مشابه برای بیان هنری داشته اند و جلسه و تلفیق این دو تنها می تواند به بسیاری از ایده های جدید و مثبت منجر شود. ما به شما ایمان آورده ایم و به ما ایمان آورده اید ".

هدف اصلی همیشه این است که خود را در برابر آلودگی بین زبان های مختلف، transversality، تحقیق و آزمایش قرار دهیم.

روش سفارشی ساخته شده است

روش آموزش RUFA مبتنی بر یک روش آموزش متمایز و تخصصی است که هدف آن پیوستن به برنامه درسی و آموزش حرفه ای دانشگاه است.

در طول سال تحصیلی RUFA، دانش آموزان می توانند در آزمایشگاه ها، کارگاه ها، درس های تجربی، نمایشگاه ها، سخنرانی ها و بحث ها شرکت کنند. اینها همه ابزارهای معاصر و کارآمد هستند که دانشجویان را به واقعیت نیروی کار حرفه ای نزدیک می کند. برای به دست آوردن بیشتر مطالعات خود، RUFA دانش آموزان را تشویق می کند تا از فرصت های موجود برای ایجاد یک بنیاد نظری و عملی جامع استفاده کنند. سپس آنها می توانند هنر الهام گرفته شده را ایجاد کنند که شامل آلودگی بین رشته ای، غنی سازی غربی و آزمایش های نوآورانه است.

از آنجایی که RUFA معاصر است، قصد دارد با قلبی که بر روی سنت قرار می گیرد آموزش دهد و تمرین کند و ذهنیت آن در آینده باشد.

تحصیل در رم

نگاهی به عقب در زمان، نسبت به آینده

مطالعه هنرهای خلاقانه در فضای آلوده به محرک ها و انگیزه های بالاترین ارتباط احتمالی مزایای قابل توجهی را به ارمغان می آورد. رم مهمان بسیار مهمی از رنسانس بود و هنوز هم امروزه میراث تاریخی و هنری شهر، نشانه مشهور در سراسر جهان است. با این حال، رم نیز یک شهر به طور مداوم در حال تغییر است، جایی که زبانهای پویا و هیجان انگیز آن را به مرحله ای برای روند جدید و هیجان انگیز معاصر تبدیل می کنند. تنوع زیادی که در موزه ها و گالری ها ارائه می شود، واضح ترین اظهارات این است. در واقع، رم دارای نه تنها یک برنامه مشهور کلاسیک است، بلکه یک تقویم تحریک کننده از رویدادها و برنامه های در حال اجرا تحت پرچم های روندهای جدید است و از هنر تا موسیقی و حتی کارهای کارتونی است.

آیا در مورد موتور توربین محرک های هنری که رم را می بینید، امکان مطالعه وجود ندارد. تحصیل در اینجا به معنای پیدایش تاریخ آینده است!

مکان ها

رم

Address
Sede Centrale Via Benaco, 2
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Taro, 14
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Degli Ausoni, 7
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Benaco, 12
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Benaco, 1b
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Lariana, 14
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Lariana, 8
رم, لاتزیو, ایتالیا