Rome University of Fine Arts (RUFA)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

RUFA ، رویاهای واقعی و پروژه های مشخص

RUFA ، دانشگاه هنرهای زیبا رم ، یک مرکز آموزشی بین المللی و چند رشته ای است که به طور قانونی توسط وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات (MIUR) شناخته شده است - دوره های معتبر و خلاقانه ای را در زمینه هنر ، طراحی و ارتباطات ارائه می دهد. علاوه بر این ، RUFA با همکاری متخصصان مشهور و شرکتهای معتبر همکاری می کند و علاوه بر این ، راهنمایی های روش شناختی و عملیاتی را به طور مداوم به روز می کند ، ضمن آنکه توجه جدی به محیط کار و روند فعلی بازار دارد. RUFA با هدف تحقق در یک آکادمی واحد ، در آرزوی دانشجویان ایتالیایی و خارج از کشور و بنیانگذار آن ، مائسترو آلفیو مونگلی تأسیس شده است ، RUFA برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد هنر را ارائه می دهد که کاملاً به زمینه های هنری و فرهنگی معاصر پاسخ می دهند. ، ارائه آموزش هنری از بالاترین کالیبر و چشم انداز آینده اشتغالی قوی و خاص.

به روز و تحریک پیشنهادات آموزشی

RUFA ارائه می دهد مجموعه ای از طرح های آموزشی که شامل برخی از مناطق هیجان انگیز و تقاضا بیشتر از مطالعه است. دانش آموزان RUFA که توسط سرپرست گروه هنرهای تجسمی و گروه طراحی و هنرهای کاربردی / فن آوری های جدید برای هنرها هدایت شده و توصیه می شود، می توانند حرفه حرفه ای آینده خود را از میان هشت برنامه آموزشی مختلف لیسانس هنر انتخاب کنند:

نقاشی / مجسمه سازی / مجموعه طراحی / طراحی گرافیک / کمیک و تصویر / طراحی / سینما / عکاسی.

و از هشت برنامه کارشناسی ارشد هنر:

هنرهای تجسمی و طراحی / طراحی ویژوال و نوآوری / انیمیشن کامپیوتری و جلوه های بصری / فیلم هنر / طراحی مجموعه / مجسمه سازی / نقاشی / گرافیک.

برای سالمندان و تمام دانش آموزانی که نیاز به آموزش تخصصی بیشتری دارند، RUFA همچنین چندین دوره کوتاه، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های پیشرفته ارائه می دهد.

اکنون سالهاست که RUFA با همکاری کالج معتبر دانشگاه KDU در مالزی به طور فشرده همکاری می کند و به طور مشترک یک استاد در برنامه های طراحی ویژوال و نوآوری را راه اندازی می کند. بین دو دانشگاه ، یک تعامل فرهنگی بسیار پویا و اشتراک گذاری ایده ها و طرح ها با هدف غنی سازی تحصیلی دانشجویان ثبت نام شده در هر دو مؤسسه ایجاد شده است. تعامل بین سنت باستان و معاصر ، تنها یک خواستگاری فرهنگی است که دانشگاه روم با همتای مالزی خود به اشتراک می گذارد. در سالهای اخیر ، روابط بین دو مؤسسه به لطف جوایز بورس تحصیلی بیشتر تقویت شده است. RUFA و کالج دانشگاه KDU با توافق کامل در مورد فرصتهای عظیم رشد که این هم افزایی در اختیار شما قرار می دهد ، در واقع هون وی وی مین ، معاون رئیس جمهور دانشگاه مالزی ، اظهار داشته است: " RUFA که پس از آن می تواند به خانه منتقل شود. هر دو کشور ما میراث فرهنگی بسیار باستانی دارند ، همراه با روحیه ای به همان اندازه قوی برای بیان هنری ، و ملاقات و همجوشی این دو تنها می تواند ایده های جدید و مثبت جدیدی را به وجود آورد. ما به شما ایمان داریم و شما به ما اعتقاد دارید. "

هدف اصلی همیشه این است که خود را در برابر آلودگی بین زبان های مختلف، transversality، تحقیق و آزمایش قرار دهیم.

روش سفارشی ساخته شده است

روش آموزش RUFA مبتنی بر یک روش آموزش متمایز و تخصصی است که هدف آن پیوستن به برنامه درسی و آموزش حرفه ای دانشگاه است.

در طول سال تحصیلی RUFA، دانش آموزان می توانند در آزمایشگاه ها، کارگاه ها، درس های تجربی، نمایشگاه ها، سخنرانی ها و بحث ها شرکت کنند. اینها همه ابزارهای معاصر و کارآمد هستند که دانشجویان را به واقعیت نیروی کار حرفه ای نزدیک می کند. برای به دست آوردن بیشتر مطالعات خود، RUFA دانش آموزان را تشویق می کند تا از فرصت های موجود برای ایجاد یک بنیاد نظری و عملی جامع استفاده کنند. سپس آنها می توانند هنر الهام گرفته شده را ایجاد کنند که شامل آلودگی بین رشته ای، غنی سازی غربی و آزمایش های نوآورانه است.

از آنجایی که RUFA معاصر است، قصد دارد با قلبی که بر روی سنت قرار می گیرد آموزش دهد و تمرین کند و ذهنیت آن در آینده باشد.

تحصیل در رم

نگاهی به عقب در زمان، نسبت به آینده

مطالعه هنرهای خلاقانه در فضای آلوده به محرک ها و انگیزه های بالاترین ارتباط احتمالی مزایای قابل توجهی را به ارمغان می آورد. رم مهمان بسیار مهمی از رنسانس بود و هنوز هم امروزه میراث تاریخی و هنری شهر، نشانه مشهور در سراسر جهان است. با این حال، رم نیز یک شهر به طور مداوم در حال تغییر است، جایی که زبانهای پویا و هیجان انگیز آن را به مرحله ای برای روند جدید و هیجان انگیز معاصر تبدیل می کنند. تنوع زیادی که در موزه ها و گالری ها ارائه می شود، واضح ترین اظهارات این است. در واقع، رم دارای نه تنها یک برنامه مشهور کلاسیک است، بلکه یک تقویم تحریک کننده از رویدادها و برنامه های در حال اجرا تحت پرچم های روندهای جدید است و از هنر تا موسیقی و حتی کارهای کارتونی است.

آیا در مورد موتور توربین محرک های هنری که رم را می بینید، امکان مطالعه وجود ندارد. تحصیل در اینجا به معنای پیدایش تاریخ آینده است!

مکان ها

رم

Address
Sede Centrale
Via Benaco, 2

رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Taro, 14
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Degli Ausoni, 7
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Benaco, 12
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Benaco, 1b
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Lariana, 14
رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Via Lariana, 8
رم, لاتزیو, ایتالیا