Rome Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش مدیریتی و تحقیق و تفحص از تعالی

Rome Business School یک رم ، ایتالیا است که دارای مؤسسه تعالی است که به آموزش و پژوهش های مدیریتی اختصاص دارد و در سطح بین المللی فعالیت می کند و فارغ التحصیلان از بیش از 140 کشور در سراسر جهان استقبال می کنند. این هدف با کمک به برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی که برای انتقال دانش مورد نیاز برای شروع کار یا رشد مشاغل حرفه ای یا فعالیتهای شغلی ایجاد شده است ، می تواند به بستن شکاف موجود بین دانشگاهها و دنیای شغلی کمک کند. مأموریت Rome Business School کمک به کارآفرینان ، مدیران و متخصصان در دستیابی به توانمندیهای کامل خود و بهبود رویکرد اخلاقی آنها در مورد تجارت و کار است و این امکان را برای آنها فراهم می کند تا در توسعه یک بشریت اقتصادی و سعادتمندتر و عادلانه تر مشارکت کنند. جامعه ، نقشی که در آن نقش محوری فرد ایفا می کند ، مورد تأیید و ارزش قرار می گیرد. سخنرانی های Rome Business School می توان با انعطاف پذیر یا در محل دانشگاه در رم یا از محل مورد نظر خود از طریق آخرین ابزار یادگیری از راه دور در آن شرکت کرد.

توسعه فرهنگي و حرفه اي

Rome Business School مستقر در رم اما در کل ایتالیا و بین المللی فعال است ، Rome Business School به فارغ التحصیلان ، متخصصان و کارآفرینان این فرصت را می دهد که براساس بهترین استانداردهای بین المللی ، مهارت های خود را در رشته های مدیریتی توسعه دهند ، از این رو به آنها کمک می کند تا در شغل رقابت کنند. بازارهای حرفه ای و کارآفرینی.

کیفیت تایید شده

تمام Rome Business School گواهینامه ISO 9001: 2008 را دریافت کرده است ، که استانداردهای برتر کیفیت فعالیت های آموزشی ما را به رسمیت می شناسد. اعتبارنامه ISO 9001: 2008 به رسمیت می شناسد که سازمان ما سیستم های کیفیتی را فراهم می کند که پایه و اساس رضایت مشتری عالی ، انگیزه کارکنان و بهبود مستمر را فراهم می کند. دوره ها بالاترین سطح کیفیت تدریس و مراقبت دقیق را برای نیازهای شرکت کنندگان ارائه می دهند. کمک های شخصی معلمان خبره ، ثروت مطالب آموزشی و بررسی دقیق پیشرفت یادگیری ، اثربخشی حداکثر دوره های آموزشی را تضمین می کند.

اعتبار

Rome Business School Thee Rome Business School توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا) به عنوان یک مرکز تحقیقاتی شناخته شده است و با کد 61598 در فهرست ثبت ملی کشور ثبت شده است و از نظر قانونی توسط جمهوری و اتاق ایتالیا به رسمیت شناخته شده و مجاز است. تجارت. Rome Business School به طور رسمی به عنوان یک شرکت کننده در اداره کل آموزش و فرهنگ و آژانس اجرایی آموزش ، سمعی و بصری و فرهنگ کمیسیون اروپا و با کد شناسایی شرکت کنندگان (PIC) n ثبت شده است. 937625960

مأموریت

مأموریت Rome Business School این است که کارآفرینان ، مدیران و متخصصان را به سطحی از تعالی در صلاحیت و رویکرد اخلاقی آنها به تجارت و کار آموزش دهد ، تا بتواند در پیشرفت یک بشریت اقتصادی و جامعه مرفه تر نقش ایفا کند. ، منصفانه و قابل احترام از نقش محوری فرد است.

چشم انداز بین المللی

Rome Business School یک مؤسسه بین المللی است که تاکنون میزبان دانشجویان بیش از 140 کشور جهان است. علاوه بر این ، Rome Business School مفتخر است که از دانشکده بین المللی سطح ابتدایی ، بیان و حامل مدرن ترین دانش در مورد مدیریت و کارآفرینی بهره می برد. Rome Business School از اساتید دانشگاه ، مربیان شرکت ، مشاوران ، مدیران و کارآفرینان به دلیل تجربه و مهارت های اثبات شده خود استفاده می کند. این دانشکده تمایل چند فرهنگی زیادی دارد ، با نمایندگانی با پیشینه ها و ملیت های گوناگون. به طور هم افزایی شما را با یک برتری دانش برای رشد شخصی شما رها می کند. سازندگان انتخاب شده جدید و کاملاً صالح ما ، به لطف سیستم تضمین کیفیت ما ، همیشه توسط دانشجویان ارزیابی و رتبه بندی می شوند. Rome Business School به لطف چندین همکاری با مدارس تجاری ، دانشگاه ها و شرکت ها ، در حال توسعه یک شبکه بین المللی آموزشی و شرکتی است.

چرا ما

یک پیشنهاد آموزشی عالی ، از طریق تجزیه و تحلیل دقیق از بهترین تجارب بین المللی ، برای شما تضمین یک مزیت رقابتی در بازار است.

یک پیشنهاد آموزشی مدرن: ما دوره هایی را در زمینه پیشرفت ترین روند و تکنیک های مدیریتی ، مانند مدیریت بین فرهنگی و استفاده از رسانه های اجتماعی مبتنی بر مشاغل ارائه می دهیم.

معلمان دارای مهارت بالایی: همه معلمان Rome Business School ، استادان دانشگاه ، مربیان و مدیران هستند که بر اساس حرفه ای و تجربه اثبات شده خود ، با دقت انتخاب شده اند ، قادر به انتقال چارچوب مفهومی به خوبی تعریف شده و ارجاع ارزشمند به شیوه های تخصصی حرفه ای هستند.

خدمات شغلی: مجموعه ای از خدمات شخصی سازی شده برای کمک به دانشجویان ما برای دسترسی یا توسعه در بازار کار (فرصت های کارآموزی ، بررسی CV ، گنجاندن در بانک اطلاعاتی ما ، پشتیبانی مدیریت مصاحبه شغلی ، شبکه سازی با شرکت ها ، مدیران و متخصصان).

شبکه و جامعه فارغ التحصیلان: شرکت کنندگان در دوره های ما با استفاده از حق فارغ التحصیلان Rome Business School پذیرفته می شوند ، شبکه ای که به آنها امکان می دهد با همه فارغ التحصیلان و معلمان در تماس باشند ، تبادل تجارب و به اشتراک گذاری پروژه ها و فرصت های توسعه حرفه ای انجام دهند.

کارت وفاداری که به شما امکان می دهد در دوره های آموزشی ما امتیاز جمع کنید و از تخفیف بهره مند شوید.

مطالب و مطالب آموزشی بی نظیر: کلیه دوره های آموزشی Rome Business School شامل مطالب تدریجی برش ، مطابق با بهترین استانداردهای بین المللی و بر اساس آخرین روندهای فرهنگی دائماً به روز می شود. در هر دوره ، شرکت کنندگان همچنین مستندات و پیشنهادات زیادی را برای مطالعات عمیق بیشتر ممکن دریافت می کنند.

طیف گسترده ای از روشهای مطالعه انعطاف پذیر ، برای پاسخگویی به کلیه الزامات و ایجاد مشارکت در شرکت کنندگان در تعهد یادگیری خود با مشاغل شخصی و تخصصی خود دوره های کارشناسی ارشد ، دوره های تخصصی و فهرست غنی از دوره های کوتاه طراحی شده برای پاسخگویی به تمام نیازهای یادگیری شما. دوره ها را می توان در دانشگاه ، از راه دور و داخل خانه گذراند.

یک روش تدریس کاربردی: کلیه دوره ها شامل تمرین ها و مطالعات موردی در زندگی واقعی است که باعث افزایش تدریس می شود و آن را برای بازار کار ارزشمند می کند.

گزینه های یادگیری

دوره های Rome Business School به زبان انگلیسی تدریس می شود و براساس ترجیح ، یا در پردیس یا آنلاین ، با گزینه های زیر می توانید در آن شرکت کنید:

زبان دستورالعمل

ایتالیایی

تمام وقت

سخنرانی ها از دوشنبه تا پنجشنبه برگزار می شود.

اجرایی

سخنرانی ها روز شنبه تمام روز برگزار می شود.

حرفه ای

سخنرانی ها سه شنبه یا پنجشنبه از ساعت 7 تا 8:30 شب برگزار می شود

آموزش از راه دور

برای این گزینه ، Rome Business School از یک پلت فرم آنلاین برش استفاده می کند ، از طریق آن شما قادر خواهید بود سخنرانی ها را با فیلم و صدا کامل دنبال کنید ، در زمان واقعی به صورت صوتی و تصویری با معلم و سایر شرکت کنندگان تعامل داشته باشید و همکاری و اشتراک گذاری کنید مستندات

در خانه ، دوره ها نیز می توانند در خانه - مستقیماً در شرکت ، نمایندگی ، سازمان یا دفتر مرکزی شما - انجام شوند.

مکان ها

ایتالیا آنلاین

Address
ایتالیا آنلاین, ایتالیا

برنامه ها