Rome Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش های مدیریتی و تحقیقاتی تعالی

رم مدرسه کسب و کار یک موسسه رم، ایتالیا، بر اساس تعالی اختصاص داده شده به آموزش های مدیریتی و پژوهشی، که در سطح بین المللی عمل می کند، با فارغ التحصیلان نقطه از بیش از 140 کشور در سراسر جهان. آن را در کمک به بسته شدن شکاف که بین دانشگاهی و جهان کار وجود دارد در حال اجرا توسط دوره های آموزشی مدیریتی طراحی شده برای انتقال دانش مورد نیاز برای ضربه شروع و یا رشد مشاغل حرفه ای و یا فعالیت های کسب و کار هدف. ماموریت این رم مدرسه کسب و کار است برای کمک به کارآفرینان، مدیران، و حرفه ای رسیدن به پتانسیل صلاحیت کامل خود و بهبود رویکرد اخلاقی خود را به هر دو کسب و کار و کار، آنها را قادر به کمک به توسعه یک بشریت اقتصادی و یک جامعه مرفه تر و عادلانه، که در آن نقش محوری فرد است، اذعان داشت و ارزش دارد. سخنرانی رم مدرسه کسب و کار می تواند انعطاف پذیری هم در دانشگاه در رم یا از محل انتخاب خود را از طریق آخرین ابزار آموزش از راه دور نسل آن حضور داشتند.

DEVELPOMENT فرهنگی و حرفه ای

بر اساس در رم اما در کل ایتالیا و بین المللی فعال، رم مدرسه کسب و کار می دهد، فارغ التحصیلی، متخصصان و کارآفرینان فرصت را به توسعه شایستگی خود را در رشته های مدیریتی بر اساس بهترین استانداردهای بین المللی، در نتیجه آنها را کمک به تبدیل شدن رقابتی در کار، حرفه ای و بازارهای کارآفرینی.

کیفیت تایید

صدور گواهینامه 2008، که استانداردهای کیفیت بالای فعالیت های آموزشی ما به رسمیت می شناسد: تمام رم مدرسه کسب و کار بین المللی ISO 9001 به دست آمده است. استاندارد ISO 9001: 2008 مجوز رسمی رسمیت می شناسد که سازمان ما پیاده سازی سیستم های با کیفیت است که ارائه پایه و اساس رضایت مشتری عالی، انگیزش کارکنان و دوره improvement.The مستمر ارائه بالاترین سطح از کیفیت آموزش و مراقبت دقیق به نیازهای شرکت کنندگان. کمک شخصی از معلمان متخصص، ثروت از مواد آموزشی و چک کردن دقیق از پیشرفت یادگیری اطمینان از حداکثر اثربخشی دوره های آموزشی.

اعتباربخشی

تو رم مدرسه کسب و کار توسط MIUR (وزارت ایتالیایی آموزش و پرورش، دانشگاه و پژوهش) به عنوان یک مرکز تحقیقاتی شناخته شده است، و در رجیستری ملی تحقیقات با کد 61598 ذکر شده و آن را از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده و مجاز توسط جمهوری ایتالیا و اتاق بازرگانی. رم مدرسه کسب و کار به طور رسمی به عنوان یک سازمان از شرکت کنندگان از آموزش و پرورش و فرهنگ اداره کل و آموزش و پرورش، سمعی و بصری و اجرایی آژانس فرهنگ کمیسیون اروپا عضو شده، با شرکت کنندگان کد شناسایی (PIC) N. 937،625،960.

ماموریت

ماموریت رم مدرسه کسب و کار این است که آموزش کارآفرینان، مدیران و متخصصان به یک سطح از برتری در شایستگی خود و رویکرد اخلاقی خود را به کسب و کار و کار، قادر به بازی در توسعه یک بشریت اقتصادی و یک جامعه مرفه تر، منصفانه و با رعایت احترام به نقش مرکزی فردی است.

بین المللی چشم انداز

رم مدرسه کسب و کار یک نهاد بین المللی است که در حال حاضر دانش آموزان از بیش از 140 کشور به میزبانی است. علاوه بر این، رم مدرسه کسب و کار مفتخر است به خودی خود فایده از هیئت علمی بین المللی از سطح اولیه، بیان و دارنده دانش مدرن ترین در مورد مدیریت و کارآفرینی است. رم مدرسه کسب و کار استخدام استادان دانشگاه، مربیان شرکت، مشاوران، مدیران و کارآفرینان به دلیل تجربه و مهارت اثبات شده خود انتخاب شده است. این دانشکده دارای یک تمایل قوی چند فرهنگی، با نمایندگانی از پیشینه های گوناگون و ملیت. این سینرژیک خواهد شد شما را با برگ میراث دانش برای توسعه شخصی خود را. ما formators انتخاب تازه و بسیار صالح همیشه ارزیابی و توسط دانش آموزان امتیاز، به لطف سیستم تضمین کیفیت ما است. رم مدرسه کسب و کار در حال توسعه یک شبکه آموزشی و شرکت های بزرگ بین المللی، به لطف چندین همکاری با مدارس کسب و کار، دانشگاه ها و شرکت ها.

چرا ما

پیشنهاد آموزش عالی، توسعه یافته از طریق تجزیه و تحلیل دقیق از بهترین تجربه های بین المللی، به شما تضمین می کنند یک مزیت رقابتی در بازار

پیشنهاد آموزش مدرن: ما با ارائه دوره های در روند مدیریتی پیشرفته ترین و تکنیک، مانند مدیریت فرهنگی و استفاده از رسانه های اجتماعی کسب و کار گرا.

معلمان مجرب: همه معلمان رم مدرسه کسب و کار استادان دانشگاه، مربیان و مدیران با دقت انتخاب شده بر اساس حرفه ای اثبات شده و تجربه خود، قادر به انتقال به دانش آموزان هر دو یک چارچوب مفهومی خوبی تعریف شده و منابع با ارزش به بتن شیوه های حرفه ای می باشد.

حرفه ای خدمات: مجموعه ای از خدمات شخصی طراحی شده برای کمک به دانشجویان ما برای دسترسی به و یا توسعه در بازار کار (فرصت های کارآموزی، بررسی CV، گنجاندن در بانک اطلاعاتی ما، کار پشتیبانی مدیریت مصاحبه، شبکه با شرکت ها، مدیران و متخصصان).

شبکه فارغ التحصیلان و جامعه: شرکت کنندگان به دوره های ما توسط حق به رم کسب و کار مدرسه فارغ التحصیلان شبکه، یک شبکه است که آنها را قادر به در تماس با تمام فارغ التحصیلان و معلمان باقی می ماند بستری، به تبادل تجربیات و پروژه های به اشتراک گذاری و فرصت های توسعه حرفه ای است.

یک کارت وفاداری که اجازه می دهد تا شما را به جمع آوری امتیاز و گرفتن تخفیف در دوره های آموزشی ما است.

محتوای یادگیری منحصر به فرد و مطالعه مواد: تمام دوره های آموزشی رم مدرسه کسب و کار شامل برش لبه محتوای آموزش، در خط با بهترین استانداردهای بین المللی و به طور مداوم بر اساس آخرین روند فرهنگی به روز شد. با هر دوره، شرکت کنندگان نیز ثروت اسناد و پیشنهادات خود را برای مطالعات امکان بیشتر در عمق دریافت خواهید کرد.

طیف گسترده ای از روش مطالعه انعطاف پذیر، برای دیدار با تمام الزامات و این امکان را برای شرکت کنندگان به تعادل تعهدات یادگیری خود را با درگیری های شخصی و حرفه ای خود را. دوره های کارشناسی ارشد، دوره های تخصصی و کاتالوگ غنی از دوره های کوتاه مدت طراحی شده برای دیدار با تمام نیازهای آموزشی شما. دوره های آموزشی می توان در دانشگاه صورت گرفته است، از راه دور و در خانه.

یک روش تدریس اعمال می شود: تمام دوره شامل تمرینات و مطالعات موردی زندگی واقعی، که گوشت تا آموزش و واقعا ارزشمند برای بازار کار است.

گزینه های یادگیری

دوره های رم مدرسه کسب و کار به زبان انگلیسی تدریس و می توان آنها حضور داشتند، بر اساس اولویت، یا در پردیس و یا آنلاین، با گزینه های زیر:

تمام وقت

سخنرانی ها از دوشنبه تا پنجشنبه برگزار می شود.

اجرایی

سخنرانی ها در روز شنبه تمام روز برگزار می شود.

PROFESSIONAL

سخنرانی ها در روز سه شنبه یا پنج شنبه 7-8.30 PM برگزار

آموزش از راه دور

برای این گزینه، رم مدرسه کسب و کار استخدام یک برش لبه پلت فرم آنلاین، که از طریق آن شما قادر خواهید بود به دنبال سخنرانی با استفاده از فیلم و صدا، تعامل در زمان واقعی صوتی و تصویری با معلم و شرکت کنندگان دیگر و همکاری و به اشتراک گذاری مستندات

در خانه دوره همچنین می توانید در خانه انجام شود - به طور مستقیم در شرکت شما، سازمان، سازمان و یا دفتر مرکزی حرفه ای -.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در هنر و فرهنگ مدیریت

Campus or Online پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! - طراحی شده برای شرکت کنندگان بین المللی با انگیزه با هدف گرفتن شایستگی در سطح جهانی و در حال توسعه یک حرفه ای موفق جهانی در زمینه هنر و فرهنگ. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! آموزش عالی، کارآموزی پرداخت می شود، خدمات حرفه ای، شبکه های بین المللی و بسیاری از مزایای دیگر برای توسعه حرفه ای و شخصی خود را. آموزش فرمول برای هر تقاضا. کارشناسی ارشد رم مدرسه کسب و کار در هنر و فرهنگ مدیریت برنامه منحصر به فرد طراحی شده برای شرکت کنندگان بین المللی با انگیزه با هدف گرفتن شایستگی در سطح جهانی و در حال توسعه یک حرفه ای موفق جهانی در زمینه هنر و فرهنگ است. ... [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی

Campus or Online پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی است که در ارائه دانش و توانایی های لازم را به طور موثر و حرفه ای مدیریت ارتباطات و بازاریابی فرآیندهای است که مبارزات و فعالیت های سیاسی حمایت است. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! کار در سیاست به عنوان بسیاری از شایستگی های حرفه ای در این دوره تاریخی مورد نیاز هرگز. نقش فعالی در مبارزه انتخاباتی در عمر یک حزب، بلکه در مورد سیاست نوشتن به صورت روزانه، فعالیت های که بدون آموزش خاص و بدون تسلط بر ترین تکنیک های به روز، خطر ابتلا به بی فایده بودن .

مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی است که در ارائه دانش و توانایی های لازم را به طور موثر و حرفه ای مدیریت ارتباطات و بازاریابی فرآیندهای است که مبارزات و فعالیت های سیاسی حمایت است. بازاریابی سیاسی-انتخاباتی - استراتژی - تحقیقات بازار برای سیاست - بخش بندی، هدف و موقعیت برای سیاست - سیاسی از انتخابات بازاریابی - بازاریابی 2.0 و 3.0 برای سیاست وب و رسانه های اجتماعی برای سیاست - تکنیک های ایمیل - وب سایت و برنامه ریزی کمپین رسانه های اجتماعی، اجرا و کنترل برای سیاست - با استفاده از فیس بوک، توییتر، LinkedIn و + Google برای ارتباطات سیاسی - وبلاگ نویسی سیاسی زبان عمومی - کلامی و غیر کلامی ارتباطات - اثر فیدبک - گوش دادن فعال - مراحل را برای ارائه عمومی موثر دفتر مطبوعاتی سیاسی - روزنامه نگاری سیاسی - دفتر مطبوعاتی - برنامه ریزی فعالیت - اقدامات اجرا و نظارت بر نتایج. حوادث سازماندهی - انتخاب و افکار از این رویداد مناسب ترین به منظور رسیدن به اهداف - تعریف پروژه - تعریف بودجه از طریق ارزیابی جنبه های اقتصادی - توسعه: آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی و آفلاین را از طریق رسانه های سنتی - سازمان های عملی از این رویداد. سیستم انتخاباتی و ویژگی آن - سیستم های تکثر - سیستم اکثریت - سیستم های تناسبی - سیستم های مختلف رهبری برای سیاست - نفوذ بین فردی - سبک های رهبری - تکنیک های Doctoring اسپین - نقش و فعالیت تکامل - استراتژی ها و تکنیک - موارد جناب جمع آوری کمک برای سیاست - تکنیک های جمع آوری کمک ها و تاکتیک های - الگوهای جمع آوری کمک - مدیریت ارتباط با اهدا کنندگان - بودجه بندی و نیروی انسانی مدل - پروفیل های موثر و اخلاقی - بانکداری تلفن، توجه و برنامه های ویژه مدیریت مبارزات انتخاباتی - سنتی در مقابل مبارزات دیجیتال - مدیریت منابع انسانی و سازمان برای کمپاین انتخاباتی شان - کمپین های موضوعی - مبارزه ارضی - مطالعات مخازن تکنیک های ارتباطی ابتکاری برای سیاست - گرافیک، تصویری و طراحی های دیجیتال - مدلسازی و انیمیشن 3D - واقعیت افزوده - برنامه های موبایل - نقشه برداری ویدیو موارد جناب بین المللی مدل holos به Edsegovi است (مکزیک) گزینه های یادگیری این دوره ممکن است در فرمول زیر حضور داشتند: - در محوطه دانشگاه، در مقر رم کسب و کار مدرسه رم. - آموزش از راه دور، از طریق یک لبه برش پلت فرم آموزش الکترونیکی با سخنرانی زندگی می کنند و تعامل معلم و دانش آموز است. هزینه های مشارکت به منظور اطمینان از یک دوره آموزشی با کیفیت بالا، حضور و غیاب است به حداکثر 20 شرکت محدود شده است. انتخاب بر ارزیابی رزومه و به نتایج حاصل از مصاحبه های فنی-انگیزشی است. هزینه مشارکت برای مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی است از € 3.500،00 (مالیات بر ارزش افزوده شامل). ... [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی و ارتباطات

Campus or Online تمام وقت پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! آموزش عالی، پرداخت کارآموزی، دانش آموزان از 140 کشور، خدمات حرفه ای، شبکه های بین المللی و بسیاری دیگر مزایای برای توسعه حرفه ای و شخصی خود را. آموزش فرمول برای هر تقاضا. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! استاد در بازاریابی و ارتباطات در مدرسه کسب و کار رم یک انتخاب ایده آل برای حرفه ای به دنبال یک برنامه درجه در سطح جهانی در این افراد، برای شروع و یا تحکیم یک حرفه ای موفق در یک محیط بین المللی است. کیفیت آموزش, کارآموزی بین المللی پرداخت می شود و حرفه ای و خدمات شبکه در ارائه همه به تهیه این برنامه کامل مناسب برای کسانی که به دنبال به اکسل در بازار کار و کسب و کار در جهانی کمک کند. ... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی بین المللی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! انتخاب ایده آل برای تمام کسانی که مایل به عنوان حرفه ای منابع انسانی در بازار کار در سطح بین المللی اکسل. آموزش کلاس جهانی، کارآموزی، فرصت های حرفه ای و شبکه های در مقیاس جهانی. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! انتخاب ایده آل برای تمام کسانی که مایل به عنوان حرفه ای منابع انسانی در بازار کار در سطح بین المللی اکسل. آموزش کلاس جهانی، کارآموزی، فرصت های حرفه ای و شبکه های در مقیاس جهانی. بررسی اجمالی در چارچوب جهانی شدن بازارها و رقابت، منابع انسانی هستند که تا به حال یک عامل تعیین کننده تر مزیت رقابتی برای هر دو شرکت ها و سازمان غیر انتفاعی است. با تسطیح مترقی در زمینه های فن آوری و پردازش دانش، فرد است که در واقع یکی از عوامل تبعیض درست است. در نهایت، فرد شایستگی، انگیزه ها، قابلیت های نوآوری و کیفیت عملکرد کلی حرفه ای را تعیین موفقیت یک سازمان. انتخاب، استخدام، آموزش، ارتباطات، توسعه و جبران خسارت: از چنین منظری، شرکت ها و موسسات باید خود را با کارشناسان قادر به هر دو به طور کامل درک نقش محوری فرد و نظارت بر فرآیندهای مرتبط مدیریتی، مانند تجهیز. ساختار 6 ماه در رم: سخنرانی + فعالیت های اضافی 6 ماه کار پروژه تورهای مطالعه در اروپا کارآموزی پرداخت بین المللی: در یک کشور از انتخاب شما   دریافت کنندگان هدف دوره کارشناسی این استاد است که در همه کسانی که برای اولین بار از قرار گرفتن در معرض گرفتن خود را به جهان مدیریت منابع انسانی و یا کسانی که با هدف، اگر چه در حال حاضر در این بخش عامل، مایل به دست آوردن آموزش و پرورش سازمان یافته تر و به روز رسانی صلاحیتهای خود. پروفیل های معمولی از افرادی که ممکن است در این دوره علاقه مند شامل، برای مثال: فارغ التحصیلان و یا دانشجویان دوره کارشناسی با هیچ تجربه کار قبلی و یا با یک تجربه اساسی در آموزش و توسعه منابع انسانی و یا در روانشناسی از محل کار؛ استخدام. مربیان؛ مربیان؛ حرفه ای که در زمینه های دیگر از منابع انسانی کار می کند و که مایل به توسعه دانش و درک از مدیریت منابع انسانی گسترده تر یا برای انتقال به مشاغل در این زمینه؛ کارآفرینان که مایل به دست آوردن آموزش و پرورش به خوبی سازمان یافته در مدیریت منابع انسانی. فهرست قسمت 1 - مدیریت عمومی این شرکت و محیط رقابتی استراتژی کسب و کار مدیریت پروژه اصول مدیریت بازاریابی امور مالی و کسب و کار برنامه ریزی بخش 2 - Professionalising آموزه مدیریت استراتژیک منابع انسانی: روش، روند و ابزار تجزیه و تحلیل شغل و برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی انتخاب، استخدام و حفظ آموزش توسعه: مربیگری، مشاوره، نظارت برنامه کاری و توسعه حرفه ای مدیریت عملکرد و ارزیابی جبران خسارت جهانی نظریه های توسعه سازمانی و روابط صنعتی و چانه زنی جمعی سلامت محل کار و ایمنی مدیریت منابع انسانی بین المللی قسمت 3 - تمرکز مضمون روانشناسی کار رفتار سازمانی مدیریت و رهبری تیم قسمت 4 - مطالعه و پژوهش سمینارها تنوع نیروی کار، ورود و اشتغال فرصت های برابر ارتباطات داخلی مدیریت تغییر منابع انسانی معیارهای قسمت 5 - مطالب ویژه فنی / آموزش حرفه ای توسط غنی شده: تورهای شرکت، برای رسیدن به سیستم مدیریتی و بازیکنان از داخل برنامه های هنری، فرهنگی، با هدف تحریک خلاقیت، نوآوری و درک قابلیت سیستم پیچیده آموزش در صلاحیت میان رشته ای، مانند: کسب و کار انگلیسی خود بازاریابی تکنیک های ارتباطات بین فردی و PNL زبان عمومی شهریه فرمول تمام وقت (در دانشگاه و یا آنلاین): 12.000 € فرمول اجرایی (در دانشگاه و یا آنلاین): € 5.500 € فرمول حرفه ای (در دانشگاه یا آنلاین): € € 3.500 ارزیابی و سنجش کیفیت دوره و پیشرفت دانش آموز به طور کامل از طریق یک سیستم ارزیابی نظارت: - تکالیف نوشته شده پس از اتمام هر یک از ماژول. - کار پروژه های فردی. - امتحان نهایی. ... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MBA 1 سال

Campus or Online پاره وقت 12  زمان ثبت نام باز است ایتالیا Rome

سرمایه گذاری کوتاه مدت، بازگشت به زندگی طولانی، در برنامه خود را. 1-سال MBA رم مدرسه کسب و کار را می توان در هر زمان آغاز شده، یا در دانشگاه و یا آنلاین (یا هر دو)، ارائه فرصت منحصر به فرد از اتصالات باید حرفه ای امروز برای آزادی و انعطاف پذیری. MBA دو موجود [+]

1 سال، شروع هر زمان، در محوطه دانشگاه و یا آنلاین MBA 1 سال رم مدرسه کسب و کار ساختار یافته است که شما را قادر به ادامه کار تمام وقت و مطالعه برای خود MBA پاره وقت، اتصال آنچه شما را به مسائل جاری جهانی و مرتبط سازمانی یاد بگیرند. این ایده آل است اگر شما قادر به زمان قابل توجهی از کار به مطالعه هستند و می خواهند انعطاف پذیری بیشتری بر چگونگی، زمان و مکان شما را در رسیدن صلاحیت MBA خود را.

چرا MBA 1 ساله ما شروع هر زمان که شما می خواهید، در هر زمان در طول سال طراحی شده برای حرفه ای ها مشغول مایل به ترکیب کار و مطالعه مدت زمان یک سال انتخاب برای حضور در سخنرانی هم در محوطه دانشگاه و یا آنلاین - یا حتی هر دو یک دیدگاه جهانی، با تشکر از چهار گزینه دو MBA در سه قاره مختلف، حتی آنلاین زندگی می کنند کلاس های کوچک و بین المللی دوره مدیریت فردی سخنرانی در شب و در روزهای شنبه کمک های مالی در دسترس دریافت کنندگان هدف دوره MBA 1 سال ما این است که در تمام کسانی که مایل به دست آوردن مهارت و دانش است که آنها را قادر می سازد تا به عنوان مدیران کل کار انجام شده است. MBA 1 سال ما این است که برای افراد کار تمام وقت طراحی شده است. دوره های آموزشی در شب و در روزهای شنبه ارائه شده، اجازه می دهد دانش آموزان به تکمیل برنامه بدون ایجاد وقفه در حرفه خود یا بیش از حد اخلال در زندگی شخصی خود. دانش آموزان علاقه مند در این MBA معمولا عبارتند از: حرفه ای علاقه مند به دنبال فرصتهای شغلی در مدیریت عمومی، چه در نه برای سود یا برای سود کسب و کار و یا به عنوان کارآفرینان و یا مدیران. حرفه ای با پس زمینه متخصص است که مایل به دست آوردن تجربه مدیریت به طور کلی به پیشرفت در حرفه خود؛ فارغ التحصیلان با حداقل دو سال سابقه کار مرتبط که مایل به تحکیم دانش مدیریتی خود را. کارآفرینان که مایل به توسعه مهارت ها و شایستگی های خود را به کسب و کار خود را رشد بین المللی است. رسانه های حرفه ای پس از اتمام MBA رم مدرسه کسب و کار، شما را به مهارت های به دست آورد تا بتواند به کار - در میان دیگر پروفیل - به عنوان: مدیر عامل مدیر کل مدیر پروژه مدیر توسعه تجاری مدیر منابع انسانی مدیر بازاریابی استراتژی مدیریت مدیر مالی مشاور مدیریتی گزینه های یادگیری رم مدرسه کسب و کار 12 ماه MBA می تواند یا در دانشگاه و یا آنلاین با حضور شرح زیر است: در محوطه دانشگاه - هر دو هفته یکبار، در روز جمعه و شنبه آنلاین - با سخنرانی های فعال از طریق پلت فرم برش لبه. برنامه MBA رم مدرسه کسب و کار شما اجازه می دهد تا انتخاب شروع تاریخ. شهریه15.000 € - بورسیه در دسترس ... [-]

مدرک کارشناسی ارشد در هنر و فرهنگ مدیریت

Campus or Online پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! - طراحی شده برای شرکت کنندگان بین المللی با انگیزه با هدف گرفتن شایستگی در سطح جهانی و در حال توسعه یک حرفه ای موفق جهانی در زمینه هنر و فرهنگ. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! آموزش عالی، کارآموزی پرداخت می شود، خدمات حرفه ای، شبکه های بین المللی و بسیاری از مزایای دیگر برای توسعه حرفه ای و شخصی خود را. آموزش فرمول برای هر تقاضا.

کارشناسی ارشد رم مدرسه کسب و کار در هنر و فرهنگ مدیریت برنامه منحصر به فرد طراحی شده برای شرکت کنندگان بین المللی با انگیزه با هدف گرفتن شایستگی در سطح جهانی و در حال توسعه یک حرفه ای موفق جهانی در زمینه هنر و فرهنگ است. اهداف آموزش پس از اتمام این برنامه، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا: درک ویژگی ها و روند از هنر و فرهنگ بازار و نقش بدهید فرهنگی تشخیص تقاطع مدیریت فرهنگی با مناطق دیگر از نگرانی های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، مانند هویت ملی، تنوع فرهنگی، توسعه اقتصادی، بازسازی شهری و حفظ میراث توسعه و اعمال استراتژی های بازاریابی و ارتباط موثر در محیط زیست جهانی هنر و فرهنگ، هر دو برای سازمان / غیر انتفاعی خصوصی و عمومی شناسایی و مدیریت ویژگی های کسب و کار اصلی هنری و مربوط به فرهنگ و به توسعه استراتژی های مدیریتی موثر توسعه و پرورش مارک های فرهنگی استاد استفاده از فن آوری های جدید در سازمان های فرهنگی و ابزار ارتباطی پیشرفته ترین و کانال ساختار موثر فرآیندهای مدیریتی و توابع برای سازمان های فرهنگی سازماندهی فعالیت های جمع آوری اعانه و وقایع را به حمایت از طرح های فرهنگی بررسی تأثیر قانون در بازار فرهنگی مدیریت ابعاد مالی مربوط به فعالیت های فرهنگی در اقتصاد جهانی توسعه یک طرح کسب و کار جامع برای هنر و سرمایه گذاری های فرهنگی درک و استفاده از تکنیک های مدیریت پروژه برای فعالیت های مدیریتی culturerelated ارزیابی و اعمال مدل رهبری به عنوان ابزار برای اخلاقی و فرهنگی را تحت تاثیر قرار تصمیم گیری فهرست مدیریت هنر و فرهنگ در عصر جهانی یک مدیر فرهنگی رویدادها سازمان تولید و به عنوان یک ارتقاء از میراث فرهنگی بازاریابی، ارتباطات و جمع آوری کمک برای هنر و فرهنگ ایجاد شرکت های فرهنگی مدیریت پروژه برای سازمان های فرهنگی برنامه ریزی کسب و کار مدیریت منابع انسانی هنر گالری ها و موزه مدیریت مدیریت صنعت چاپ و نشر مدیریت صنعت صوتی و تصویری مدیریت هنرهای نمایشی موسیقی تولید و مدیریت هنرمند تئاتر و کسب و کار نشان می دهد مدیریت مدیریت وب سایت سری مدیریت رویداد فرهنگی آموزش گزینه ها و شهریه کارشناسی ارشد رم مدرسه کسب و کار در هنر و هزینه مشارکت مدیریت فرهنگ € 3.500،00 است. البته در دسترس است یا در دانشگاه و یا از طریق آموزش از راه دور است، و در ساختار: 20 دو سمینار ساعت و کار پروژه نهایی. [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی

Campus or Online پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی است که در ارائه دانش و توانایی های لازم را به طور موثر و حرفه ای مدیریت ارتباطات و بازاریابی فرآیندهای است که مبارزات و فعالیت های سیاسی حمایت است. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! کار در سیاست به عنوان بسیاری از شایستگی های حرفه ای در این دوره تاریخی مورد نیاز هرگز. نقش فعالی در مبارزه انتخاباتی در عمر یک حزب، بلکه در مورد سیاست نوشتن به صورت روزانه، فعالیت های که بدون آموزش خاص و بدون تسلط بر ترین تکنیک های به روز، خطر ابتلا به بی فایده بودن .

مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی است که در ارائه دانش و توانایی های لازم را به طور موثر و حرفه ای مدیریت ارتباطات و بازاریابی فرآیندهای است که مبارزات و فعالیت های سیاسی حمایت است. فهرست بازاریابی سیاسی-انتخاباتی استراتژی تحقیقات بازار برای سیاست بخش بندی، هدف و موقعیت برای سیاست بازاریابی سیاسی-انتخاباتی بازاریابی 2.0 و 3.0 برای سیاست وب و رسانه های اجتماعی برای سیاست وب و برنامه ریزی کمپین رسانه های اجتماعی، اجرا و کنترل برای سیاست با استفاده از فیس بوک، توییتر، LinkedIn و + Google برای ارتباطات سیاسی وبلاگ نویسی سیاسی تکنیک های ایمیل زبان عمومی ارتباط کلامی و غیر کلامی اثر فیدبک گوش دادن فعال این مراحل را برای ارائه عمومی موثر دفتر مطبوعاتی سیاسی روزنامه نگاری سیاسی دفتر مطبوعاتی برنامه ریزی فعالیت اجرای اقدامات و نظارت بر نتایج. حوادث سازماندهی انتخاب و افکار از این رویداد مناسب ترین به منظور رسیدن به اهداف تعریف پروژه تعریف بودجه از طریق ارزیابی جنبه های اقتصادی توسعه: آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی و آفلاین طریق رسانه های سنتی سازمان های عملی از این رویداد. سیستم انتخاباتی و ویژگی آن سیستم های کثرت سیستم اکثریت سیستم های تناسبی سیستم های مخلوط رهبری برای سیاست نفوذ فردی سبک های رهبری تکنیک Doctoring اسپین نقش و فعالیت تکامل استراتژی ها و تکنیک موارد جناب جمع آوری کمک برای سیاست تکنیک ها و تاکتیک های جمع آوری اعانه الگوهای جمع آوری کمک مدیریت ارتباط با اهدا کنندگان مدل های بودجه بندی و نیروی انسانی پروفایل موثر و اخلاقی سنگ تیز کردن بانکی، توجه و برنامه های ویژه مدیریت مبارزات انتخاباتی سنتی در مقابل مبارزات دیجیتال مدیریت منابع انسانی و سازمان برای کمپاین انتخاباتی شان کمپین های موضوعی کمپین ارضی مطالعات مخازن تکنیک های ارتباطی ابتکاری برای سیاست گرافیک، تصویری و طراحی های دیجیتال مدلسازی و انیمیشن 3D واقعیت افزوده برنامه های تلفن همراه نقشه برداری ویدیو موارد جناب بین المللی: مدل holos به Edsegovi است (مکزیک) گزینه های یادگیری این دوره ممکن است در فرمول زیر حضور داشتند: در محوطه دانشگاه، در مقر رم کسب و کار مدرسه رم. آموزش از راه دور، از طریق یک لبه برش پلت فرم آموزش الکترونیکی با سخنرانی زندگی می کنند و تعامل معلم و دانش آموز است. هزینه های مشارکت به منظور اطمینان از یک دوره آموزشی با کیفیت بالا، حضور و غیاب است به حداکثر 20 شرکت محدود شده است. انتخاب بر ارزیابی رزومه و به نتایج حاصل از مصاحبه های فنی-انگیزشی است. هزینه مشارکت برای مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی است از € 3.500،00 (مالیات بر ارزش افزوده شامل). ... [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی و ارتباطات

Campus or Online تمام وقت پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! درجه کارشناسی ارشد این یک انتخاب ایده آل برای حرفه ای به دنبال یک برنامه درجه در سطح جهانی در این افراد، برای شروع و یا تحکیم یک حرفه ای موفق در یک محیط بین المللی است. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! مارس 2017 - مارس 2018. درجه رم مدرسه کسب و کار کارشناسی ارشد در بازاریابی و ارتباطات شما ارائه می دهد آموزش عالی، کارآموزی، خدمات حرفه ای، شبکه های بین المللی و بسیاری دیگر مزایای برای توسعه حرفه ای و شخصی خود را پرداخت می شود. فرمول آموزش های مختلف در دسترس با توجه به هر مورد نیاز می باشد. دریافت کنندگان هدف دانشجویان دوره کارشناسی و یا فارغ التحصیلان حرفه ای در زمینه بازاریابی و ارتباطات کارآفرینان به دنبال یک ساختار جامد در بازاریابی و ارتباطات. اهداف آموزش مدرک کارشناسی ارشد برای همه کسانی که به دنبال اولین بار قرار گرفتن در معرض خود را به دنیای بازاریابی و ارتباطات و یا برای همه کسانی که در حال حاضر در این محیط کار است، اما به دنبال گسترش دانش خود را از زمینه خود، همه در یک محیط ساختار یافته . پس از اتمام دوره آموزشی، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا: گسترش دانش و توانایی اعمال ترین استراتژی های بازاریابی برش، لبه و ارتباطات کسب و کار. تشخیص اجزای بازار فردی و استفاده از این درک برای مدیریت بازاریابی بهتر است. یاد بگیرید چگونه به راه اندازی و مدیریت استراتژی های بازاریابی موثر ترین. تشکیل یک طرح بازاریابی یکپارچه موثر است. درک روند تعریف و اجرای استراتژی های ارتباطی کارآمد تراز وسط قرار دارد با اهداف کسب و کار. استاد استفاده از ابزارهای ارتباطی و کانال. درخواست بازاریابی و دانش ارتباطات به انواع زمینه های کسب و کار. روش های تدریس مدرسه کسب و کار رم از یک آرایه وسیعی از روش های تدریس: سخنرانی تجزیه و تحلیل مطالعه موردی تمرینات کمک های خصوصی تحصیل سخنرانان مهمان ویدئو ها تورهای شرکت ابتکارات فرهنگی مکمل کارآموزی پرداخت و خدمات حرفه ای حضور در دوره کارشناسی این استاد حق به: بین المللی کارآموزی در شرکت های پیشرو و سازمان پرداخت می شود. programne کارآموزی بیشتر در شهر نیویورک. گنجاندن CV خود را در پایگاه داده رم دانشکده کسب و کار و توزیع آن به کسب و کار، سازمان ها و شکارچیان سر متعلق به شبکه بین المللی رم دانشکده کسب و کار؛ بررسی CV رایگان. پشتیبانی در مدیریت مصاحبه شغلی؛ شبکه جلسات با مدیران بین المللی، حرفه ای و صاحبان کسب و کار؛ جستجو شخصی و خدمات ضعیف برای بهترین فرصت های شغلی در ایتالیا و خارج از کشور. ... [-]

کارشناسی ارشد در منابع انسانی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت March 2017 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! انتخاب ایده آل برای تمام کسانی که مایل به عنوان حرفه ای منابع انسانی در بازار کار در سطح بین المللی اکسل. آموزش در سطح جهانی، کارآموزی، تورهای مطالعه، فرصت های حرفه ای و شبکه های در مقیاس جهانی. [+]

بورس های تحصیلی آخرین موجود، درخواست کن! امروزه منابع انسانی نشان دهنده یک عامل بسیار مهم برای شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی به منظور به دست آوردن یک مزیت رقابتی. فرد شایستگی، انگیزه ها، قابلیت های نوآوری و کیفیت عملکرد کلی حرفه ای را تعیین موفقیت یک سازمان. انتخاب، استخدام، آموزش، ارتباطات، توسعه و جبران خسارت: از چنین منظری، شرکت ها و موسسات باید خود را با کارشناسان قادر به هر دو به طور کامل درک نقش محوری فرد و نظارت بر فرآیندهای مرتبط مدیریتی، مانند تجهیز. ساختار (1 سال) 6 ماه در رم: سخنرانی + فعالیت های اضافی 6 ماه کار پروژه تورهای مطالعه در اروپا کارآموزی پرداخت بین المللی: در یک کشور از انتخاب شما   دریافت کنندگان هدف دانشجویان دوره کارشناسی و یا فارغ التحصیلان استخدام. مربیان؛ مربیان؛ حرفه ای که در زمینه های دیگر از منابع انسانی به کار گیرند کارآفرینان که مایل به دست آوردن آموزش و پرورش پیشرفته در مدیریت منابع انسانی است. فهرست قسمت 1 - مدیریت عمومی این شرکت و محیط رقابتی استراتژی کسب و کار مدیریت پروژه اصول مدیریت بازاریابی امور مالی و کسب و کار برنامه ریزی بخش 2 - Professionalising آموزه مدیریت استراتژیک منابع انسانی: روش، روند و ابزار تجزیه و تحلیل شغل و برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی انتخاب، استخدام و حفظ آموزش توسعه: مربیگری، مشاوره، نظارت برنامه کاری و توسعه حرفه ای مدیریت عملکرد و ارزیابی جبران خسارت جهانی نظریه های توسعه سازمانی و روابط صنعتی و چانه زنی جمعی سلامت محل کار و ایمنی مدیریت منابع انسانی بین المللی قسمت 3 - تمرکز مضمون روانشناسی کار رفتار سازمانی مدیریت و رهبری تیم قسمت 4 - مطالعه و پژوهش سمینارها تنوع نیروی کار، ورود و اشتغال فرصت های برابر ارتباطات داخلی مدیریت تغییر منابع انسانی معیارهای قسمت 5 - مطالب ویژه فنی / آموزش حرفه ای توسط غنی شده: تورهای شرکت، برای رسیدن به سیستم مدیریتی و بازیکنان از داخل برنامه های هنری، فرهنگی، با هدف تحریک خلاقیت، نوآوری و درک قابلیت سیستم پیچیده آموزش در صلاحیت میان رشته ای، مانند: کسب و کار انگلیسی خود بازاریابی تکنیک های ارتباطات بین فردی و PNL زبان عمومی آموزش تنظیمات و شهریه مدرسه کسب و کار ارائه می دهد رم فرمول آموزشی متعدد، اجازه می دهد تا شما را به استفاده از استاد در بین المللی مدیریت منابع انسانی در راه مناسب برای نیازهای خود را. فرمول تمام وقت (در دانشگاه و یا آنلاین): 12.000 € فرمول اجرایی (در دانشگاه و یا آنلاین): € 5.500 € فرمول حرفه ای (در دانشگاه یا آنلاین): € € 3.500 ... [-]

ویدئو ها

Rome Business School - better managers for a better world

RBS Distance Learning

RBS Nikole Kirsten Eriksen's experience

RBS Gulnaz Sharipova's experience

RBS Temitope Mariam Jaja's experience

تماس

Rome Business School

آدرس Via salaria 44
00198 Roma, Italy
وب سایت http://romebusinessschool.it/
تلفن +39 06 4004 4672