RM Istituto Moda e Design Milano

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک مدرسه از مردم تشکیل شده است.

RM Istituto Moda e Design Milano دارای اعداد برای ارائه دوره آموزشی بسیار بالا: دارای تجربه در بخش آموزش، قدرت مالی و سازمانی، حساسیت به خواسته های بازار، توانایی ایجاد ایده های پیشرفته در زمینه چگونه برای پرداخت آموزش و کار، ایده ها و کسب و کار، خلاقیت و پایداری. اما بالاتر از همه، او دارای افرادی مناسب است که این کار را انجام دهند.

مدرسه ای که در حال حاضر وجود دارد.

یکی که در آن خودتان را آماده چالش هایی می کنید که هنوز نمی دانید. یکی که در آن شما خود را به شدید تست کنید و شما یاد خواهید گرفت که با محدودیت در بانک بازی کنید. یکی که در آن زبان خود را صحبت می کنید و همچنین دیگران 13. یکی از آن ها هرگز نمی خواهید ترک کنید.

RM Istituto Moda e Design Milano

مدرسه مد و طراحی جدید در میلان؟ بله، و نام او RM Istituto Moda e Design Milano . مدرسه با روح و روش غیر سنتی. یک مدرسه برای کسانی که میخواهند به آینده در چشم نگاه کنند طراحی شده است. و بالاتر از همه یک مدرسه است که در اطراف خود یک تیم قابل ملاحظه از معلمان جمع آوری کرده است، در بسیاری از موارد نام های برجسته از صحنه بین المللی از سبک و طراحی.

در خط شروع، دوره های سه ساله در طراحی محصول، طراحی بصری و مد طراحی، در ایتالیایی و انگلیسی و مجموعه ای از کارشناسی ارشد برای یادگیری از قهرمانان وجود دارد.

قدرت یک شبکه بدون مرز

Raffles Milano قصد دارد شبکه بین المللی Raffles Group را که بیش از بیست و پنج سال پیش در سنگاپور و در حال حاضر پرجمعیت است، با 26 کالج در چهارده کشور تاسیس کرد.

انتخاب نام میلان به نام نشان دهنده تنش برتری و تمایزی عمیق با شهرانی است که به عنوان سرمایه فرهنگی پروژه در جهان شناخته شده است.

مدرسه ای که بیشتر می دهد

روش آموزش RM Milan از "کارگاه آموزشی رنسانس" الهام گرفته شده و هدف قطعی کارایی پروژه های واقعی برای مشتریان واقعی است.

معلمان و دانش آموزان بلافاصله در یک رابطه بدون دیوار جداسازی دخالت می کنند. گفتگو، جستجوی مسیرهای جدید و اعتماد استاد / شاگرد، اساس رشد فردی و تیمی است که آینده را آموزش می دهد. به این ترتیب، آن را آماده می کند تا آن را به عنوان تکامل طبقاتی فعلی زندگی کند. دانش آموزان اندازه گیری طعم و مزه و فردا را انجام می دهند.

مدرسه ای که در حال حاضر یک شغل است

RM مدرسه ای است که در آن وجود نداشت اما شرکت ها برای مدت طولانی خواسته اند که در زمینه انجام کاری کمتری نسبت به دانش داشته باشند.

این پروژه ها دارای هدف، زمینه، منابع منابع، ثروت از تجارب گذشته، مجموعه ای از دلایل متولد شدن و البته مجموعه ای از دیوار هایی است که باید شکسته شوند. این همان چیزی است که دانش آموزان با هر مرحله تنفس می کنند.

دنیای کار بر پایه مسیرهای آموزشی است. در دوره های سه ساله، دانش آموزان با انجام حداکثر ارتباط بین تئوری و عمل، بین ایده و اعدام یاد می گیرند. در کارشناسی ارشد، دانش آموزان با شخصیت های بازار در کلاس درس آشنا می شوند و فرصت کار در کنار آنها را دارند.

مکان ها

میلان

Address
Via Felice Casati, 16
20124 میلان, لومباردی, ایتالیا