Raffles Milan - International Fashion and Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه که آنجا نبود.

این چیزی است که بازار برای مدت طولانی خواسته بود. یکی که دیوار بین مد و طراحی، بین معلم و دانش آموز، بین گذشته و آینده را تجزیه می کند. یکی که فکر می کند و صحبت می کند در زبان 14 کشور که در آن عمل می کند. یکی از بهترین ها برای انتخاب بهترین دانشجویان بهترین استادان را انتخاب کرده است.

مدرسه ای که اکنون اینجا است.

یکی که آنها را به چالش می کشد تا چالش هایی را که هیچ کس حتی در مورد آن فکر نکرده است، به شما آموزش دهد. یکی که در آن شما خود را به محدودیت های خود تست کنید و یاد بگیرید که در کنار شما بازی کنید ... با حس محدودیت ها. یکی که در آن زبان خود را صحبت می کنند ... و دیگری 13 نیز! کسی که هرگز نخواهد رفت

Raffles Milano Istituto Moda e Design

مدرسه جدید مد و طراحی در میلان؟ بله ، و نام آن Raffles Milano Istituto Moda e Design است . مدرسه ای با روحیه و روش غیر متعارف. مدرسه ای که برای دانش آموزانی طراحی شده است که قصد دارند آینده را مستقیماً در چشم نگاه کنند. و مهمتر از همه ، مدرسه ای که تیم بزرگی از مدرسین را گرد هم آورده است ، در بسیاری از موارد نام های اصلی را در صحنه بین المللی سبک و طراحی ارائه می دهد.

در بلوک های شروع، دوره های سه ساله ما در طراحی محصول، طراحی بصری و طراحی مد، در ایتالیایی و انگلیسی، و مجموعه ای از کارشناسی ارشد برای یادگیری از رهبران وجود دارد.

قدرت یک شبکه بدون مرز

RM Milano می خواهد شبکه فعلی بین المللی Raffles Group را تقویت کند که بیش از 25 سال پیش در سنگاپور تاسیس شده و در حال حاضر به طور گسترده فعالیت می کند و 26 کالج در 14 کشور دارد.

تصمیم به "میلان" به نام نشان دهنده تلاش ما برای برتری و ارتباط عمیق ما با یک شهر است که مدتهاست به عنوان سرمایه جهانی فرهنگ طراحی شناخته شده است.

مدرسه ای که خیلی بیشتر می دهد

روش آموزش که توسط Raffles Milano مورد استفاده قرار می گیرد الهام بخش خود از کارگاه کارگاه رنسانس است و هدف آن انجام کار واقعی در پروژه های واقعی برای مشتریان واقعی است.

از روز اول، سخنرانان و دانش آموزان در ارتباط با هیچ دیوار جدایی درگیر شده اند.

گفت و گو مدرس و دانش آموز، تلاش ثابت برای مسیرهای جدید و پایه های امن برای یک فرایند رشد فردی و تیمی است که دانش آموزان را برای فردا آماده می کند تا آنها را به عنوان تکامل طبیعی امروز تجربه کنند. دانش آموزان می آموزند تا رویاهای و آرزوهای آینده را اندازه گیری کنند.

مدرسه ای که در حال حاضر یک شغل است

Raffles Milano مدرسه ای است که در آن وجود ندارد، اما شرکت هایی برای چنین مدت زمان زیادی خواسته اند، همانطور که در حوزه فعالیت، همانند موضوع تئوری، قوی هستند.

تمام پروژه های ما دارای یک هدف، یک زمینه، یک منبع منابع، یک زمینه از تجربه قبلی، مجموعه ای از دلایل که آنها اتفاق می افتد و، البته، یک سری از دیوار برای شکستن. این همان چیزی است که دانش آموزان ما با هر مرحله ای که دارند، تنفس می کنند.

سنگ پایه مسیرهای آموزشی ما جهان کار است. در دوره های سه ساله ما، دانش آموزان با انجام، رسیدن به نزدیک ترین پیوند بین تئوری و عمل، بین ایده و اعدام یاد می گیرند. در دوره های کارشناسی ارشد، دانش آموزان به طور مستقیم با نام های پیشرو در بازار در اتاق سخنرانی ملاقات می کنند و فرصتی برای کنار آمدن با آنها دارند.

مکان ها

میلان

Address
Via Felice Casati, 16
20124 میلان, لومباردی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید