Quasar Design University in Rome

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه طراحی کوازار

دربارهی ما

دانشگاه طراحی کوازار در رم در سال 1987 به یک گروه از متخصصان و استادان دانشگاه به دنیا آمد، به لطف، به عنوان یک ساختار پژوهش و آموزش تمرکز بر روی مطالعه و برنامه ریزی محیط زیست، محصولات و اشکال جدیدی از ارتباطات.

دانشگاه طراحی

امروز، با بیش از بیست و پنج سال تجربه، دانشگاه طراحی کوازار در ماموریت خود را به عنوان یک به طور کامل خود تامین مالی و تسهیلات خصوصی مستقل همچنان ادامه دارد. آن را از متخصصان و کارشناسان مشهور انتخاب کادر آموزشی آن است. این نویسنده اصلی آموزش برنامه های است که آن را در آموزش اعمال است که به طور مداوم به روز رسانی در پاسخگویی به جهان در حال تغییر از کار است. از آن است که کارکنان اختصاص داده شده برای هدایت و سازماندهی کار دانش آموزان خود را.

برتری

این پایگاه خود را در مرکز رم است که همراه با کارآمد و به روز تجهیزات، که دانش آموزان استقبال از سراسر جهان است. میل به همیشه حفظ کیفیت بالا آموزش غلظت فعالیت خود را در یک مرکز واحد برای آموزش و توسعه که ادغام فرهنگ طراحی در عبارات مختلف آن تشویق کرده است.

فعالیت های فرهنگی و تحقیقات

در کنار فعالیت های آموزشی اصلی آن، خطوط دانشگاه طراحی کوازار یک کار در حال انجام پژوهش های فرهنگی و ارتقاء در افزایش آگاهی عمومی از تم های چند رشته ای است. ترویج فرهنگ ایتالیایی و "ساخته شده در ایتالیا" در خارج از کشور، شرکت در مسابقات ملی و بین المللی طراحی، سازماندهی نمایشگاه ها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی، و چاپ و نشر؛ بیش از سه صد وقایع دانشگاه طراحی کوازار به عنوان قهرمان داستان خود را از سال 1987 داشته اند، و به گسترش دانش و آگاهی در تم ها از محیط واقعی و مجازی کمک کرده است. صرفا از طریق یک مثال، ما به خاطر نشریات در فضای شهری Alberate رم و Lessico Cittadino؛ پروژه های اولیه برای مسکن سازگار با محیط زیست پایدار در مقیاس کامل ایجاد نمونه های اولیه لا کاسا عصر جدید و لا کاسا Armonica، تمام راه را تا به QOS - کوازار فضا، یک چرخه چند رشته ای از سخنرانی ها، جلسه های دوره ای است که به روی عموم باز، بلکه بخشی جدایی ناپذیر از این دوره آموزشی، که به عنوان قهرمانان آن هنرمندان مهم و کاشفان رویایی از می بیند آنچه فراتر از معاصر است. حرفه ای، هنرمندان و اپراتورهای از بخش دعوت به کمک به آموزش دانش آموزان، هر دو از طریق کمک در کلاس درس و شرکت با دانش آموزان و معلمان در بازدیدکننده داشته است یا رویدادهای مهم.

زمینه عامل

در کلان حوزه "طراحی و ارتباطات بصری"، تحقیق و تمرکز آموزش در این مناطق: داخلی و طراحی باغ؛ بازسازی و نوسازی ساختمان؛ محصول، مبلمان و طراحی نمایشگاه؛ تبلیغات، چاپ و نشر و چند رسانه ای گرافیک؛ عکاسی دیجیتال و videomaking؛ وب و طراحی تعامل؛ گرافیک کامپیوتری 3D، جلوه های بصری و انیمیشن. طراحی قایق بادبانی.

انواع البته

آموزش است که در برنامه های از شدت و مدت زمان های مختلف انجام می شود:

مدرک لیسانس (3 سال) صلاحیت حرفه ای (15 ماه) استاد دانشگاهی (12 ماه) باز (متفاوت مدت زمان)

مدارک صادر

دانشگاه طراحی کوازار شده است برای بیش از بیست سال عملیاتی به عنوان یک مرکز رسمی مجاز برای آموزش حرفه ای است. مدارک تحصیلی و تخصص اهدا در پایان از سه سال و دوره های آموزشی حرفه ای از نظر قانونی برای مقاصد استخدامی معتبر هستند. علاوه بر این، دوره اجازه می دهد کسب اعتبارات دانشگاه (ECTS) مطابق با مقررات آموزشی از موسسات میزبان در ایتالیا و خارج از کشور.

گواهینامه ها

دوره های درجه کارشناسی از مرتبه علمی آزاد علمی گواهینامه سطح اول دوره صلاحیت حرفه ای آزاد گواهی صلاحیت حرفه ای در اروپا است.

انتشار کارشناسی ارشد علمی دیپلم سطح اول کارشناسی ارشد

حامیان

سفارش از معماران منظر برنامه ریزی و حفاظت از رم و استان خود سفارش از معماران رم و استان خود، علاوه بر فعالیت های فرهنگی، حامیان مالی تمام استادان: دوره های آموزشی بسیار تخصصی برای دانشگاه طراحی کوازار توسط کارشناسان برجسته در زمینه های مختلف را اجرا کنید. هرج و مرج گروه توصیه می شود مرکز سازندگان از V-Ray، نرم افزار رندر شناخته شده، توصیه دانشگاه طراحی کوازار به عنوان یک مرکز آموزش عالی است.

راهنمایی

روش دانشگاه طراحی کوازار را هدایت است به عنوان هدف آن دانش آموزان نسبت به انتخاب دوره آموزشی مناسب برای توسعه مهارت های فردی خود را با اشاره. این را از طریق یک جلسه شخصی که در طی آن بیشترین توجه به نگرش نامزدها پرداخت به دست آورد. روز کوازار ORIENTA - که می گیرد در طول سال - شامل شرکت کنندگان در تحریک کارگاه های خلاق و ارائه یک تصویر دقیق از دوره های آموزشی در دسترس است. با دانشگاه مدارس پروژه کوازار طراحی حضور در مدارس بالا با روز راهنمایی اختصاص یافته است. از طریق مشارکت خود را در نمایشگاه بین المللی هدایت، هر کس که امکان تبدیل شدن از کیفیت آموزش در دانشگاه طراحی کوازار آگاه است.

Facilitations

هر facilitations سال جالب برای کسانی که دوره ای که دانشگاه طراحی کوازار نظر دارد برای ترویج را انتخاب کنید، با توجه به آنها را به مورد علاقه خاص برای تحولات آینده در بازار کار و یا اینکه آنها سوله حرفه ای امیدوار کننده در زمینه رسانه های جدید را تشکیل می دهند، به سرعت می شود محفوظ در حال رشد است، اما هنوز به طور گسترده ای در میان عموم مردم شناخته شده است. به لطف توافق با نهادهای دولتی و خصوصی و شرکت های دانش آموزان در دانشگاه طراحی کوازار می توانید استفاده از facilitations خاص است.

مشاغل فارغ التحصیل

تعداد در حال حاضر بزرگ از فارغ التحصیلان دانشگاه طراحی کوازار که با آنها تماس نگهداری می شود به منزله یک شبکه نه تنها در سراسر کشور، اما در بسیاری از کشورهای جهان است. تعدادی از دانش آموزان سابق دستاوردهای قابل توجهی که تایید اعتبار روش کوازار انجام داده اند. موسسه اغلب آنها را برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با همکاران جوان خود را که هنوز آموزش، نشان دادن آنها کار خود و ارائه مطالعات موردی جالب استقبال.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در طراحی قایق بادبانی

Campus تمام وقت پاره وقت January 2018 ایتالیا Rome

استاد را به دانش آموزان می دهد: صلاحیت در نرم افزار 3DRhino و 3D نهنگ قاتل و reltive پلاگین (3D استودیو مکس، Realflow، از V-Ray و محفل ققنوس) دانش خوبی از فضای داخلی و بیرونی طراحی و یک ظاهر طراحی شده درک عمومی از مسائل ساختاری و مصالح ساختمانی و مراحل اساسی Hydrodinamics و هیدرواستاتیک. [+]

استاد در طراحی قایق بادبانی استاد را به دانش آموزان می دهد: صلاحیت در نرم افزار 3DRhino و 3D نهنگ قاتل و reltive پلاگین (3D استودیو مکس، Realflow، از V-Ray و محفل ققنوس) دانش خوبی از فضای داخلی و بیرونی طراحی و یک ظاهر طراحی شده درک عمومی از مسائل ساختاری و مصالح ساختمانی و مراحل اساسی Hydrodinamics و هیدرواستاتیک. اهداف آموزشی طراحی یک قایق بادبانی به طور کامل توسط دانش آموزان توسعه هدف اصلی و uniquess استاد ما است. افراد طراحی: typolgies موتور و قایقرانی قایق بادبانی، قایق بادبانی تولید، قایق بادبانی سفارشی Hydrodinamics: مفاهیم اساسی 3D طراحی بکمک کامپیوتر (CAD): کرگدن نرم افزار 3D، از V-Ray، 3D استودیو مکس، رئال جریان و Phoenix نرم افزار 3D هال طراحی و صیقل کاری: نهنگ قاتل 3D نرم افزار achitecture دریایی، دست نخورده مفاهیم اساسی هیدرواستاتیک و ثبات استفاده از نهنگ قاتل 3D البته محل سکونت البته "استاد در طراحی قایق بادبانی - EN" خواهد شد در رم در دانشگاه طراحی کوازار برگزار شد. از طریق Crescenzio 17 A رم (RM) - 00،193 [-]

استاد در طراحی محصول

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 1  March 2018 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

از طریق درس و کارگاه های آموزشی، دانش آموزان خواهد شد از مفهوم شروع به نمونه اولیه منجر شود، توسعه مدل های طراحی در نمایش های مختلف دیجیتال، تجزیه و تحلیل استفاده از NURBS و مش نرم افزار مدل سازی. در حالی که کار، آنها با استفاده از روش ها و تکنیک های نمونه سازی سریع برخورد خواهد کرد. این کارگاه نهایی، از طریق تحقق تم طراحی های مختلف، اجازه خواهد داد که به مجموعه ای از فرایند طراحی از طراحی صنعتی، طراحی مستقل، و از طراحی تعاملی است. [+]

استاد در طراحی محصول از طریق درس و کارگاه های آموزشی، دانش آموزان خواهد شد از مفهوم شروع به نمونه اولیه منجر شود، توسعه مدل های طراحی در نمایش های مختلف دیجیتال، تجزیه و تحلیل استفاده از NURBS و مش نرم افزار مدل سازی. در حالی که کار، آنها با استفاده از روش ها و تکنیک های نمونه سازی سریع برخورد خواهد کرد. این کارگاه نهایی، از طریق تحقق تم طراحی های مختلف، اجازه خواهد داد که به مجموعه ای از فرایند طراحی از طراحی صنعتی، طراحی مستقل، و از طراحی تعاملی است. زمینه های اصلی که محتویات ماژول های مختلف متعلق به عبارتند از: بازار یابی؛ نمایندگی / مدل / نمونه سازی سریع. فن آوری مواد برای طراحی. کارگاه های آموزشی. چه کسی آن را هدف قرار داده است استاد است به فارغ التحصیلان و نزدیک به فارغ التحصیلان سطح اول و دوم در هر رشته با هدف، به حرفه ای و یا دوستداران شاخه با دانش طراحی و توانایی اساسی در مدل سازی CAD علاقه مند در مدیریت در 360 درجه از طراحی محصول است. دانش ابتدایی از زبان انگلیسی مورد نیاز است. اهداف آموزشی هدف از استادان این است که دانش آموزان با عمل طراحی در مقدمه، از طریق درس فرونتال و مراحل کار گره خورده است به توسعه تم طراحی بیشتر آشنا باشد. صدور گواهینامه اعطا پس از عبور از امتحان نهایی، QDU گواهی استاد صادر می شود. استاد با حمایت مالی Consiglio در Nazionale رسیده Degli Architetti Pianificatori Paesaggisti E Conservatori، آزاد 15 واحد حرفه... [-]

استاد در معماری مجازی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 1  March 2018 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

استاد در معماری مجازی، است که در حال اجرا از سال 1999 و به طور مداوم با توجه به روش ها و نرم افزار است که به بهترین وجه نیازهای تجسم و تایید پاسخ به روز شده، آماده اپراتورهای در زمینه معماری (معماران، طراحان، مهندسان، نقشه برداران و متخصصان مرتبط ) به تجسم پروژه ها در گرافیک های 3D، توضیح مناسب ترین روش اجرای برای هر نوع از پروژه و استفاده از برنامه های 2D و 3D CAD و پس از تولید و تکنیک های انیمیشن. محصول نهایی به ویژه پیچیده است و بسته به هدف، دستیابی به تصاویر واقی کل. [+]

استاد در معماری مجازی استاد در معماری مجازی، است که در حال اجرا از سال 1999 و به طور مداوم با توجه به روش ها و نرم افزار است که به بهترین وجه نیازهای تجسم و تایید پاسخ به روز شده، آماده اپراتورهای در زمینه معماری (معماران، طراحان، مهندسان، نقشه برداران و متخصصان مرتبط ) به تجسم پروژه ها در گرافیک های 3D، توضیح مناسب ترین روش اجرای برای هر نوع از پروژه و استفاده از برنامه های 2D و 3D CAD و پس از تولید و تکنیک های انیمیشن. محصول نهایی به ویژه پیچیده است و بسته به هدف، دستیابی به تصاویر واقی کل. فضا و مواد گشوده و تجسم ایده های معماری. نور سنتز ضروری می شود، مواد اقتباس و رد و بدل، مجازی یک ابزار قدرتمند برای آزمایش خالص تبدیل می شود. طراح تصور و تایید، تجزیه و تحلیل و بررسی، شناسایی و اندازه گیری با اعتبار ایده های خود، پیش بینی تحقق آنها. نتیجه شکل پیشرفته ترین راه ارتباطی استاتیک و دینامیک از پروژه با استفاده از اکثر تا به روز فن آوری گرافیک کامپیوتری. چه کسی آن را هدف قرار داده است استاد است که در طراحان، فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر در معماری یا مهندسی عمران، معماران راهنمایی یا طراحان، که می خواهند برای تکمیل مهارت های خود را و به دست آوردن ظرفیتهای ویژه در تکنیک های فعلی نمایندگی است. مهارت های مورد نیاز برای شرکت در این دوره می باشد: تجربه طراحی، آشنایی با ابزار فناوری اطلاعات، آگاهی از 2D CAD... [-]

کارشناسی ارشد در Hypergraphics

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 1  March 2018 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

هدف از این دوره این است که به به دانش آموزان دانش حرفه ای از زمینه های سینمایی و تلویزیون 3D از طریق آموزش تکنیک های مورد استفاده در تولیدات عمده در ایتالیا و خارج از کشور. [+]

استاد در Hypergraphics هدف از این دوره این است که به به دانش آموزان دانش حرفه ای از زمینه های سینمایی و تلویزیون 3D از طریق آموزش تکنیک های مورد استفاده در تولیدات عمده در ایتالیا و خارج از کشور. کارکنان معلم است که توسط متخصصان با مشخصات بالا با تجربه در سینما و تلویزیون درست ملی و بین المللی ساخته شده است. درس و کارگاه های آموزشی برگزار خواهد شد در طول ایجاد داستان تا پایان پروژه در تمام جزئیات آن را، رسیدن به تحقق یک تجاری و یا یک سکانس آغازین تلویزیون یا یک انیمیشن و یک Demoreel یا Showreel از جمله تمرینات انجام شده در طول امسال. درس برگزار خواهد شد در همان زمان با کارگاههای عملی با حضور مداوم معلمان است که به دنبال خواهد داشت و دانش آموزان منجر شود، همچنین در حال دور شدن از طریق یک تدریس خصوصی در خط، در ایجاد هر مرحله را، رسیدن به تولید سینمای کامل و یا پروژه های تلویزیون است. شرکت تولید، انیمیشن، تولید ارسال و جلوه های بصری دیجیتال، در طول سال، دانش آموزان را برای مراحل برنامه میزبان، برای تکمیل ارزش آموزشی این دوره است. چه کسی آن را هدف قرار داده است استاد در Hypergraphics ترجیحا به فارغ التحصیلان و نزدیک به فارغ التحصیلان سطح اول و دوم در هر رشته است، و به کسانی که در حال حاضر در مسیر هنری به دنبال و یا این که یک مسیر شخصی در مورد افراد از کارشناسی ارشد انجام می شود. دانش ابتدایی از زبان... [-]

ویدئو ها

Villa Mairea - Donato Locantore, Master in Architettura Virtuale