Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Politecnico di Milano یک دانشگاه دولتی علمی-تکنولوژیکی ایتالیا است که در تاریخ 29 نوامبر سال 1863 در میلان به نام "موسسه فنی عالی سلطنتی" تاسیس شد. رشته های تحصیلی و تحقیقات علمی او مهندسی، معماری و طراحی است. Politecnico عناوین دانشگاهی درجه، مدرک کارشناسی و دکترای پژوهشی را آزاد می کند و سایت چندین دوره دکترای پژوهشی و استادان دانشگاه است. در حال حاضر دانشگاه دارای حدود 36000 دانش آموز است.

نسخه 2015 از رتبه بندی دانشگاه های جهان QS، یکی از رتبه بندی های مشهور و مشهور در دانشگاه های بین المللی، Politecnico di Milano را در میان پنجاه هزار بهترین دانشگاه ها در جهان قرار می دهد و به ویژه حکم هایی که در زمینه مهندسی عمران و مهندسی منطقه طراحی Politecnico di Milano به ترتیب به شرح زیر است:

- ITALY: جایگاه 1 (مهندسی عمران) 1 محل (طراحی)
- اروپا: 4 جایگاه (مهندسی عمران) 4 جایگاه (طراحی)
- WORLD: مکان 13 (مهندسی عمران و ساخت و ساز) محل 11 (طراحی)

فرناندو ملنی / Unsplash

سنت

پس زمینه فرهنگی:
ایتالیا حدود دو سوم میراث هنری جهان را به خود اختصاص داده است، این پس از دو هزار سال رهبری در تاریخ و فرهنگ تمدن مدرن اروپا است. این یک کشور است که شامل پیشینه های تاریخی و جاری در زمینه طراحی معماری و مهندسی است. دانشکده های معماری و مهندسی پلی تکنیک میلان از سال 1863 تا امروز، بدون وقفه در این برتری ها حفظ کرده اند.


پس زمینه اقتصادی:
میلان پایتخت لمباردی، یکی از مناطق اقتصادی مهم اقتصادی اروپا است؛ در این سالها ما درباره "رنسانس جدید میلان" صحبت می کنیم. برای بیش از یک قرن آن، نقش اقتصادی و مولد خود را تثبیت کرده است، تبدیل شدن به بزرگترین بازار مالی ایتالیا، و همچنین یکی از پایتخت های جهان مد و طراحی و خانه Expo 2015 است. برتری تولیدی که برای کل ایتالیا بنیادین تر شده است زمانی که بحران مالی جهانی سال 2008 تاثیرات شدید منفی بر اقتصاد کشور و بازار کارش داشت. امروزه بیش از هر زمان دیگر، شرکت ها به دنبال کارکنان تخصصی می گردند که می توانند بلافاصله یک مزیت واقعی و واقعی را برای سازمان به ارمغان بیاورند: ما در مورد "قابلیت های استخدام" و "مهارت های استخدام" صحبت می کنیم.


پس زمینه جغرافیایی:
مرکزیت ایتالیا در مدیترانه همراه با شکل ضخیم آن، با شرایط مختلف اقلیمی، محیطی و لرزه ای، چالش های مختلف و نوآورانه مهندسی و راه حل های معماری است.
ماتئو ریموندی / Unsplash

ابداع

شرايط قبلي خلاصه شده و اراده مديريت مدرسه اجازه ميدهد مدرسه استادي F.lli Pesenti را به عنوان يک ابزار آموزشي که بتواند شکاف بين تحصيلات دانشگاهي و نوآوري حرفه ها را بويژه در دنياي ساخت و ساز زیرساخت ها است.

بین المللی از مهندس و معمار حرفه ای پیشنهاد به طور مداوم در حال ایجاد چالش با توجه به انتخاب های طراحی، که در آن کار مهندسی و معماری باید در میان گزینه های مختلف ممکن است، گاهی اوقات در درگیری متقابل بین آنها.

مدرسه به لطف همکاری مداوم بین ارقام دنیای دانشگاهی، تولید کنندگان مشهور و حرفه ای، دانش آموزان استاد را قادر می سازد تا با تمام جنبه های اصلی پروژه های ایتالیایی و بین المللی، از مطالعه اولیه امکان سرمایه گذاری املاک و مستغلات به محل ساخت و ساز، لمس کردن تمام مراحل پروژه، رسیدن به مدیریت ساخته شده است.

نوآوری که مدرسه را مشخص می کند می تواند در پیشنهاد 8 دوره کارشناسی ارشد (که همگی به فارغ التحصیلان 3 ساله و همچنین دانشجویان خارجی باز می شود) خوانده شود، برای نسخه بعدی 2016-2017 نیز ONLINE فعال می شود. این اجازه می دهد تا سنت های آموزشی مدرسه برای رسیدن به دانش آموزان در سراسر جهان، اجازه می دهد آنها را به روز شده و در یک مدرک کارشناسی در Politecnico دی میلانو بدون نیاز به حرکت و بدون نیاز به قطع فعالیت های کاری خود را. از سال 2014 تا 2015 AY، مدرسه استاد Flli Pesenti پیشنهادات آموزشی خود را گسترش داده و همچنین به افرادی که مایل به انجام حرفه ای هستند، بدون اینکه تمایل به انجام یک سال تمام را داشته باشند، گسترش یافته است. بنابراین، مدرسه پیشنهاد می کند در حوزه های مختلفی که متعلق به آن هستند، دوره های تخصصی 4 ماهه و دوره های CFP که مهارت های حرفه ای آموزش را برای مهندسین و معماران به رسمیت می شناسند. علاوه بر این، MOOC-Oriented ASP (برنامه تحصیلی پیشرفته) نیز مرتبط است، که در قیمت بسیار پایین اجازه می دهد شما را به تمام درس های یک مدرک کارشناسی ارشد کاملا آنلاین و بدون نیاز به اختصاص زمان زیادی برای آماده سازی پایان نهایی. همچنین دوره هایی که با شرکت های برجسته مانند Autodesk، اوراکل و زیمنس برگزار می شود. و همکاری با Adecco و Manpower.فرناندو ملنی / Unsplash

خلاصه

هدف از مدرسه استاد فلیلی پزنتین، ایجاد "قابلیت کار"، ارائه مهارت های تخصصی و نوآورانه به مهندسان و معماران در زمینه های مدیریت پروژه، مدیریت انرژی، مدیریت BIM، مهندسی لرزه، مهندسی قانونی و پایداری است.

تمام افرادی که در مدرسه کارشناسی ارشد فلیلی پیزتی مشغول به کار هستند، با هدف ایجاد مدارس ما مرجع ملی و بین المللی برای ایجاد فرصت های شغلی در بخش های مدنی، ساختمانی و زیربنایی است.

امروزه شرکت های ساختمانی، شرکت های مهندسی و شرکت های حرفه ای دقیقا به این نیاز دارند: حرفه ای های تخصصی که قادر به ایجاد ارزش بلافاصله، به طور موثر و بطور خاص.

غرور و حضور، به طرق مختلف، از همکاران متعدد در آثار بزرگ ایتالیایی و بین المللی، نیروی کار ماست. دانش آموزان به طور جدی در این پروژه ها قرار می گیرند و به آنها هدایت می شوند و مشکلات متعددی را برای آموزش حرفه ای هایی که آگاهی از اتحادیه، اساسا برای طبقه حاکمه آینده و امروزه بین آموزش دانشگاه و نوآوری تکنولوژیک و حرفه ای است، آموزش می دهد.

کارشناسی ارشد این دانشکده به طور فزاینده ای در جهان خارج از دانشگاه شناخته شده و شناخته شده است. دانش آموزان پیش از پایان تجربه کارشناسی ارشد، پیشنهادات حرفه ای دریافت می کنند؛ پیشنهاد موقعیت های حرفه ای برای مهندسین و معماران که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، در دبیرخانه مدرسه در حال افزایش است.

مکان ها

میلان

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32
20133 میلان, لومباردی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید