Politecnico di Milano

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Politecnico دی میلان همواره بر روی کیفیت و نوآوری در آموزش و پژوهش بر اساس، و در نتیجه رابطه پرکار با جهان اقتصادی و تولیدی از طریق تحقیقات تجربی و انتقال تکنولوژی.

تحقیق علمی

Politecnico دی میلان خارج از غرفه برای تعهد استوار خود به Researchis، به طور عمده در زمینه های انرژی، حمل و نقل، برنامه ریزی، مدیریت، معماری، طراحی، ریاضیات انجام شده، طبیعی و علوم، فناوری اطلاعات و ارتباطات، محیط زیست و میراث فرهنگی اعمال ..

تحقیقات نشان دهنده یک عنصر کلیدی برای مقایسه و رقابت در میان بهترین موسسات دانشگاهی بر اساس بین المللی، از برنامه های آموزشی پیشرفته و نوآورانه هستند ابداع، ایجاد یک محل که در آن دانشگاه و جهان از کسب و کار را ملاقات کند، در نتیجه دادن به کمک قوی برای نوآوری و تحول از جامعه است.

در اروپا، Politecnico دی میلان طول می کشد در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی و آموزشی با بهترین دانشگاه واجد شرایط اروپا، و همچنین گسترش به کشورهای دیگر: از شمال امریکا به جنوب شرق آسیا. این دانشگاه بخشی از لیگ IDEA، یک اتحاد استراتژیک میان پنج دانشگاه پیشرو اروپا از تکنولوژی که با هدف آموزش نسل جدیدی از مهندسین با فعالیت های فوق برنامه برای انتخاب، دانش آموزان بسیار با استعداد.

دانشگاه ها

پلی تکنیک میلان دارای هفت شعبه در شهرستانها از میلان (لئوناردو و Bovisa دانشگاه)، کومو، لکو، کرمونا، مانتوا و پیاچنزا. این ساختار چند مرکزی است که به نام پلی تکنیک شبکه. در میلان، و شهرستانها در این نزدیکی یکی از بزرگترین عرصه های اقتصادی و فرهنگی در اروپا را تشکیل می دهند. میلان خود شهرت در سراسر جهان در زمینه های مد و طراحی است.

دانشجویان بین المللی و ورزشی در PoliMi خوش آمدید

چند امکانات ورزشی در دسترس هستند Politecnico دی میلان و در سایر مراکز وابسته به دانشگاه. دانش آموزان می توانند تمرین دو و میدانی، فوتبال، راگبی، شنا، تناسب اندام، گلف، والیبال، بسکتبال، فوتبال، جودو، شمشیربازی، کوهنوردی، اسکی، و غیره

مکان ها

میلان

Politecnico di Milano

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32

20133 میلان, لومباردی, ایتالیا
تلفن
+39 02 2399 2008

کومو

Address
Polo Territoriale di Como
Via Natta 12/14

22100 کومو, لومباردی, ایتالیا

لکو

Address
Polo Territoriale di Lecco
Via Gaetano Previati, 1/c

23900 لکو, لومباردی, ایتالیا

کرمونا

Address
Polo Territoriale di Cremona
Via Sesto 39/41

26100 کرمونا, لومباردی, ایتالیا

پیاچنزا

Address
Polo Territoriale di Piacenza
Via Scalabrini 76

29121 پیاچنزا, امیلیا-رومانا, ایتالیا

مانتوا

Address
Polo Territoriale di Mantova
Piazza d'Arco 3

46100 مانتوا, لومباردی, ایتالیا

میلان

Address
Milano Bovisa Campus
میلان, لومباردی, ایتالیا

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MSc)
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: