POLI.design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

POLI.design در زمینه طراحی عمل می کند به عنوان رابط بین دانشگاه ها، شرکت ها، و سازمان های حرفه ای، موسسات و سازمان ها.

این توسعه برنامه های آموزشی برای فارغ التحصیلان جوان و حرفه ای، و همچنین برنامه های آموزشی برای شرکت هایی که از نزدیک بر نوآوری متمرکز شده است. از منظر بین المللی عمل، ایجاد مشارکت از هدف با دانشگاه ها، مدارس، بدن، موسسات، شرکت ها، و شرکت در صورت مورد به مورد.

سنگ بنای POLI.design نهفته است در رشته های طراحی و از حرفه مرتبط. این بعد از طراحی گسترده تر و سیستماتیک تر از همیشه است. آن را بر روی اهمیت استراتژیک طول می کشد و در تضاد نه تنها با ابعاد محصول، بلکه بعد از ارتباطات، خدمات، فضاهای، مد، و حوادث.

این یک ساختار انعطاف پذیر است که تساوی در مخزن عمیق از مهارت های داخلی در پلی تکنیک میلان است. این قرار می دهد روش های تدریس و پژوهش های پیشرفته برای آزمون، تحکیم و پیش بینی مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای انطباق با خواسته های جدید در یک جامعه، دستخوش دگرگونی رادیکال و به ارمغان می آورد عرضه آموزش و پژوهش در زمینه دانشگاه را به خط با تقاضا توسعه برای نوآوری در جهان تولید و در جامعه است.

POLI.designکه توسط Politecnico di Milano تأسیس شده است، دارای دسترسی به مخزن عمیق مهارت های چند رشته ای در اولین و مهمترین دانشگاه فنی ایتالیا است. همراه با دانشکده طراحی و گروه طراحی، این سیستم طراحی Politecnico di Milano را تشکیل می دهد که مجموعه ای از منابع، مهارت ها، امکانات و آزمایشگاه هایی است که یکی از مهم ترین در جهان است.

POLI.design در بر میلان، یک مرکز بین المللی شناخته شده و شناخته شده بین المللی برای طراحی. ساختارهای دائمی، نهادهای فرهنگی، نمایشگاه ها و نمایشگاه ها، صنعت چاپ و نشر، مدارس، صفحه نمایش، نمایشگاه ها، و حوادث است که شهرستان را ارائه کرده متعدد هستند و کمک به ایجاد آب و هوای فرهنگی پر جنب و جوش و پویا است که می توانید دوره های حرفه ای و آموزش غنی سازی، ارائه تجربه گسترده تر از طراحی در تمام بیشتر اشکال تا به روز خود، از منظر نوآوری ثابت.

ارتباط با حوزه حرفه ای با حضور سه انجمن مهم از سوی متخصصین طراحی در هیئت مدیره تایید شده است POLI.design:

  • انجمن ADI برای طراحی صنعتی
  • انجمن بین المللی طراحان داخلی ایتالیا AIPi
  • AIAP ایتالیا انجمن طراحی بصری بصری

مکان ها

میلان

Address
POLI.Design,
38/A, via Durando

20158 میلان, لومباردی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید