NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1980 بنا نهاده شده، نبا هنر ابتکاری و طراحی آکادمی بین المللی شناخته شده بر اساس در قلب صحنه طراحی میلان است. نبا آن را بزرگترین آکادمی آموزشی خصوصی در ایتالیا ارائه شش BA و هفت دوره MA، همه شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه و پژوهش (MIUR) است.

ادامه موفقیت نبا بیش از 30 سال، ناشی از رویکرد چند رشته ای از تمام برنامه های ما و متکی بر ترکیبی متعادل از تئوری، آموزش داده شده توسط حرفه ای ممتاز آموزش و کار عملی با شرکت های پیشرو و استودیوهای. نبا خود را در شبکه های خود با شرکت های معتبر ترین و حرفه ای در سطح بالا، ارائه دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای توسعه شایستگی هنری حرفه ای خود را در حالی که آماده سازی آنها برای جهان کار می بالد. ظرف یک سال از فارغ التحصیلی 82 درصد دانشآموزان شغل پیدا کنید.

تنظیم در منطقه زیبای Navigli میلان، دانشگاه نبا مدرن 17،000 متر مربع است و شامل 12 ساختمان. همه استودیوهای امکانات، تجهیزات و موضوع های فردی طور مداوم به روز نگه داشتن کار دانش آموزان به عنوان تازه و برش لبه که ممکن است.

با 3.000 دانشجو از 70 کشور مختلف نبا یک احساس واقعی بین المللی است که می افزاید: ارزش و غنی تجربه دانش آموز. نبا با افتخار مبادلات آموزشی فشرده با هنر و طراحی دانشگاه های اروپا، آمریکا، امریکا لاتین و آسیای ترویج می کند.

نبا شبکه برنده جایزه بین المللی دانشگاه در سال 2009 پیوست. برنده جایزه یک رهبر جهانی قابل اعتماد در دسترسی به کیفیت بالا، موسسات خلاقانه از آموزش عالی است.

تاریخچه

ریشه ها

نبا در اصل در میلان در سال 1980 توسط Ausonio زاپا، گیدو Ballo و تیتو Varisco تاسیس شد. این سه نفر برای تغییر سنت های دانشگاهی سفت و سخت از گذشته با معرفی چشم انداز جدید و زبان بر اساس عمل هنری معاصر و حرفه های خلاق می خواستم. در سال 1981 نبا رسما توسط وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و پژوهش شناخته شد.

'80s در - یک دایره برجسته نام

در طول 1980s مدرسه به زودی یک آکادمی منجر شد و هنرمندان مشهور بین المللی از جمله Kengiro آزوما، امیلیو Isgrò، کارلو مو، امیلیو Tadini، لوسیو دل Pezzo، فرانکو Grignani، ماریو Carieri، امبرتو ماریانی، روبرتو Menghi، آلدو Montù، WALER والنتینی جذب، به Gino نگری و هیدتوشی Nagasawa. یکی دیگر از نام های مشهور با مدرسه می شود همراه است جیانی کلمبو، که بعدها مدیر آکادمی 1985-1993 شد و واقعا کمک کرد برای شکل دادن به فلسفه آموزش نبا، و آن را به عنوان معاصر را به عنوان آن امروز است.

در '90s - حرکت بین المللی

در سال 1990 آکادمی تحت روند بین المللی، که منجر به نبا پیوستن به ایلیا (لیگ اروپا موسسه هنر). پس از آن، در سال 1995 آکادمی بسیار معتبر ترین جایزه از شهردار میلان، که اهدا نبا گواهی شایستگی مدنی با جایزه را دریافت کردند: "نبا در اعتبار و شهرت رشد کرده و تبدیل شده است نقطه مرجع ایتالیایی برای هنرهای زیبا آکادمی در اروپا و بین المللی است. "

NOUGHTIES - رشد

در سال 2003-2004 نبا به پردیس جدید قابل توجه در طریق داروین 20، میلان نقل مکان کرد. از 2006-2011 نبا بیشتر هشت برنامه به لیست همیشه در حال رشد دوره های ارائه شده آن، از جمله دو سال برنامه MA اول و برنامه های یک ساله کارشناسی ارشد اضافه شده. در نهایت در ماه دسامبر سال 2009 نبا 21ST برنده جایزه آموزش و پرورش، یک شبکه بین المللی از دانشگاههای معتبر است که شامل یک جامعه بیش از 1،000،000 دانش آموزان در بیش از 80 موسسات در 29 کشور پیوست.

چرا نبا را انتخاب کنید

  1. بیش از 30 سال از تعالی - برای بیش از 30 سال، نبا تا با شرکت های بزرگ ملی و بین المللی همکاری، قادر می سازد بیشتر فارغ التحصیلان برای ورود به دنیای کار ظرف یک سال از فارغ التحصیلی. 2. اعتباربخشی - که توسط وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی از سال 1980 معتبر است، نبا ارائه می دهد بین المللی به رسمیت شناخته شده درجه هر دو در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد. 3. اعتبار - فارغ التحصیل در نبا یعنی بودن در یکی از موسسه برتر در زمینه طراحی با توجه به رهبر افکار مانند مجله ها Domus فارغ التحصیل شد. 4. قرار گرفتن در معرض خلاق جهانی حرفه ای - با تشکر از رویکرد آموزشی منحصر به فرد که نظریه تعادل با عمل، دانش آموزان باید این فرصت را به کار بر روی پروژه های واقعی با شرکت های ایتالیایی و بین المللی. 5. برنامه درسی منحصر به فرد - نبا ارائه می دهد طیف متنوعی از برنامه ها و تخصص های با تمرکز ابتکاری و حرفه گرا. 6. کلاس جهانی امکانات - پردیس نبا می توانید آزمایشگاه کاملا مجهز، پوشش بی سیم، کافه تریا و فضای سبز در حساب کند. 7. برتری علمی - 100٪ از استادان نبا حرفه ای و رهبران در این زمینه خود هستند و مدارک تحصیلی مورد نیاز برای دوره های آموزش می دهند. 8. ذهن دانش آموز محور - دانش آموزان برای اولین بار در نبا آمده است. کلاس های پروژه اندازه دانش آموزان کوچک کمک مالی گفتگوی مستقیم و باز با اعضای هیئت علمی است. 9. تنوع - دانش آموزان یک تجربه چند فرهنگی زندگی با 3000 دانشجو از بیش از 70 ملیت مختلف در پردیس ما به دست آورید. 10. میلان - در حال در میلان، مد و طراحی جهان سرمایه، دانش آموزان در نبا می توانید از این موقعیت منحصر به فرد سود به شرکت به حوادث بین المللی طراحی و سفر در سراسر اروپا است. 11. خدمات اختصاصی برای قرار دادن کار پس از مطالعات خود را - نبا دارای یک دفتر اختصاص داده شده که دانش آموزان یافتن کارآموزی و کار پس از مطالعات خود حمایت می کنند. با تشکر از ارتباط نزدیک با شرکت ها، نبا می توانید به طور متوسط ​​3 اینترشیپ در دانش آموزان ارائه دهد.

  2. یک شبکه بین المللی - به عنوان عضو موسسات آموزش نوبل، دانش آموزان در نبا می توانید از چند فرصت تحصیل در خارج از اراسموس به برنامه ترم، تابستان و یا ارز در مکان های مختلف در سراسر جهان سود.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در بازارهای هنر معاصر

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

استاد در بازار هنر معاصر یک مسیر مطالعه فشرده است که به شما واژگان هنری و تخصص به تفسیر پویایی و اقتصاد بازار هنر امروز را است. شما از این فرصت به شبکه با متخصصان صنعت تاسیس و به همکاری با گالری تحسین بین المللی هنر، خانه های حراج، نمایشگاه های هنری، موسسات، مجموعه ها، و مراکز هنری داشته باشد. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs بورسیه رقابت بازار هنر معاصر است. آخرین مهلت: 12 استاد در بازار هنر معاصر است مسیر مطالعه فشرده است که به شما واژگان هنری و تخصص به تفسیر پویایی و اقتصاد بازار هنر امروز است. شما از این فرصت به شبکه با باید متخصصان صنعت تاسیس و به همکاری با گالری تحسین بین المللی هنر، خانه های حراج، نمایشگاه های هنری، موسسات، مجموعه ها، و مراکز هنری. مسیر آموزشی شامل دو چرخه. دوره اول به اختصاص داده شده سخنرانی نظری و کارگاه های موضوعی در انسانی، اقتصادی و حقوقی جنبه های بازار هنر. موضوع انسانی خطاب زبان های مدرن و هنر معاصر، تاریخ مجموعه های خصوصی و عمومی، و ارزش نهادن به آثار تاریخی و معاصر از هنر است. موضوع اقتصادی و حقوقی با تمرکز بر ساختار عملیاتی و فرایندهای اقتصادی بازار هنر، در حالی که تجزیه و تحلیل عناصر مدیریتی، فنی و اداری. این مرحله اول همچنین شامل بازدیدکننده داشته است کلاس به گالری ها، نمایشگاه ها، بنیادها، و موزه. در طول چرخه دوم، شما خود را تکمیل کنید کارآموزی، شرکت در یک سری از کنفرانس برگزار شده توسط حرفه ای، و آماده شدن پروژه نهایی خود را. کارآموزی خود را یک فرصت ارزشمند برای قرار دادن دانش خود را به استفاده عملی و به دست آوردن بینش مستقیم به ابعاد مختلف بازار هنر است. همچنین این شانس را به شرکت در یک سه روزه زمینه سفر هیجان انگیز به هنر بازل در سوئیس است. استاد در برنامه هنر معاصر بازارهای توسط وزارت... [-]

استاد در عکاسی و طراحی بصری

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

استاد در عکاسی و برنامه طراحی بصری ادغام مطالعه نظری با آزمایشگاه ها و کارگاه پروژه. دوره های شما در تئوری های بصری و تاریخ عکاسی خواهد شد بازدیدکننده داشته است هدایت به مراکز تحقیقاتی، فضاهای نمایشی، امکانات تولید سمعی و بصری، چاپ و نشر، تئاتر، استودیوهای هنرمندان، موزه ها، و گالری هنر معاصر غنی شده است. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs بورسیه مسابقه عکس و طراحی بصری. مهلت ارسال آثار: 12 مه استاد در عکاسی و برنامه طراحی بصری ادغام مطالعه نظری با آزمایشگاه و پروژه کارگاه های آموزشی. دوره های شما در تئوری های بصری و تاریخ عکاسی خواهد شد غنی بازدیدکننده داشته است هدایت به مراکز تحقیقاتی، فضاهای نمایشی، امکانات تولید سمعی و بصری، چاپ و نشر، تئاتر، استودیوهای هنرمندان، موزه ها، و گالری هنر معاصر است. کارگاه های آموزشی خود را برگزار خواهد شد در را استودیوهای مجهز به آخرین تجهیزات و فن آوری. در همکاری با شرکت های همکار و موسسات، دانشکده را به شما تکالیف است که شبیه سازی را دنیای واقعی پروژه. کارگاه های آموزشی در زمینه های مختلف، از جمله عکاسی تمرکز نمایشگاه ها، عکاسی مجلات، تعاملات عکس / ویدئو، و پروژه های شرکت های بزرگ. در مرحله نهایی این برنامه، شما یک دوره کامل کارآموزی در یک شرکت یا موسسه، مانند یک شرکت چاپ و نشر، دفتر مجله، آژانس عکس، آرشیو عکس، موزه، گالری، و یا استودیو عکس انتخاب شده است. وجود دارد، شما باید یک فرصت برای ایجاد ارتباطات و به دست آوردن دانش عملی است که ورود شما را به دنیای عکاسی، هنرهای تجسمی، و ارتباطات را تسهیل میکند. شما تکنیک های ارائه حرفه ای که در محیط کار مفید باشد یاد بگیرند، و شما مهارت های فنی و عملی شما نیاز به به عنوان یک عکاس / طراح بصری در بازارهای ملی و بین المللی موفق را توسعه دهد. استاد در عکاسی و برنامه... [-]

کارشناسی ارشد در تبلیغات خلاق

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

استاد در خلاق Advertising یک ابتکار عمل مشترک بین نبا و رسانه مدرسه طراحی در اوکلند، نیوزیلند است. برنامه این یک سال کارشناسی ارشد بر روی تکنیک های تبلیغات ابتکاری و موثر است که مشتریان فکر کردن، صحبت کردن، و خرید متمرکز است. این دوره شامل تمام رسانه های که در آن تبلیغات به نظر می رسد، از چاپ، رادیو، و تلویزیون به اینترنت و رسانه های اجتماعی است. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs بورسیه رقابت تبلیغاتی خلاق. آخرین مهلت: 12 استاد در تبلیغات خلاق یک ابتکار عمل مشترک بین نبا و مدرسه طراحی رسانه در اوکلند، نیوزیلند. برنامه این یک سال کارشناسی ارشد به نوآورانه و موثر تمرکز تکنیک های تبلیغاتی که مشتریان فکر کردن، صحبت کردن و خرید. این دوره شامل تمام رسانه های که در آن تبلیغات به نظر می رسد، از چاپ، رادیو، و تلویزیون به اینترنت و رسانه های اجتماعی است. شما آماده برای ورود به بخش خلاق آژانس های تبلیغاتی با یادگیری چگونه به حل مشکلات خلاقانه و چگونه برای انتقال ایده به دیگران در راه مختصر و قانع کننده باشد. هر دو از این مهارت های زندگی هسته ای انتقال در سراسر هر تعداد از رشته ها، به ویژه کسانی که در ارتباط با خلاقیت تجاری هستند. علاوه بر گواهی تشخیص از Media مدرسه طراحی، فارغ التحصیلان واجد شرایط در رشته لیسانس دانشگاهی اعطا شده توسط نبا و شرکت Nuova Accademia دی بل آرتی، به رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات دریافت خواهید کرد. درباره رسانه مدرسه طراحی رسانه ها مدرسه طراحی ترین اعطا موسسه آموزش عالی خصوصی نیوزیلند برای صنایع خلاق است. مدرسه بر اساس اوکلند ارائه می دهد درجه متخصص در حال ظهور زمینه خلاق، از جمله مدرک کارشناسی را در انیمیشن 3D، طراحی رسانه ها، Eeffects بصری، هنر بازی، برنامه نویسی بازی. فارغ التحصیلان رسانه مدرسه طراحی شده اند به اشتغال با شرکت های بالا مانند دریم، پیکسار، BBDO، و ساعتچی... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

Master of Arts in Design (specialization in Product Design)

Campus تمام وقت February 2018 ایتالیا Milan

[+]

50 موافقتنامه های همکاری * اطلاعات عرضه شده توسط Demoskopea از نبا 2014 فارغ التحصیلان. کارآموزی نبا روابط قوی با شرکت های پیشرو که ارائه کارآموزی برای دانشجویان نبا توسعه داده است. شرکت [-]

کارشناسی ارشد هنر در طراحی (تخصص در طراحی داخلی)

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

البته عمیقا به بررسی مسائل و فرآیندهای روش مربوط به طراحی فضاهای داخلی با هدف توسعه پروفایل های حرفه ای است که بالغ، آگاه، قابل اعتماد و انعطاف پذیر هستند، قادر به بیان خودشان موفقیت در بازار جهانی از شغل خلاق. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs رقابت بورس تحصیلی INTERIOR DESIGN. آخرین مهلت: 12 در زمان معاصر ما، فضاهای داخلی به طور فزاینده نقش مهمی در تعریف محیط فردی و جمعی ما، ساکنان و تجربه شده توسط میلیاردها نفر از مردم بازی می کنند. فضای داخلی، ساخته شده است مصرف مواد، و ورود به آن معنا نیست که ورود یک فضای خالی اما تبدیل شدن به بخشی از بدن پیچیده است. طراحی داخلی می تواند "فعال" فضاهای عمومی و خصوصی از شهرستانها معاصر: آن را به ابزار است که می تواند روح و معنای به فضاهای فیزیکی و روانی است که در آن زندگی انسان تعریف شده است بیان شده است. طراح داخلی ایجاد داستان های جدید و ارزش های جدید در سازه های موجود. این ظرفیت های حرفه ای که جامعه همواره در تاریخ مورد نیاز است، و خواهد شد که همیشه در آینده مورد نیاز است. البته عمیقا بررسی مسائل و فرآیندهای روش مربوط به طراحی فضاهای داخلی با هدف توسعه پروفایل های حرفه ای است که بالغ، آگاه، قابل اعتماد و انعطاف پذیر هستند، قادر به بیان خودشان موفقیت در بازار جهانی از شغل خلاق. این برنامه البته در معرض دانش آموز را به چند تجارب طراحی، هدایت مربیان بسیار ماهر و حرفه ای از ایتالیا و خارج از کشور، در زمینه های آموزشی گسترده تر از شهرستان از میلان، یکی از پایتخت های مهم جهان از طراحی معاصر، که متعلق به یکی از کشورهای ترین تاریخی و فرهنگی غنی در جهان . این دوره توسط وزارت... [-]

کارشناسی ارشد هنر در طراحی ارتباطات

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

متحرک در برنامه طراحی ارتباطات نزدیک ارتباطات کسب و کار به عنوان یک سنتز ابعاد اقتصادی و هنری. شما تخصص خود را در هر دو بعد در این برنامه دو ساله توسعه. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs بورسیه مسابقه طراحی ارتباطات است. آخرین مهلت: 12 متحرک در روش برنامه طراحی ارتباطات ارتباطات کسب و کار به عنوان یک سنتز ابعاد اقتصادی و هنری. شما تخصص خود را در هر دو بعد در این برنامه دو ساله توسعه. شما یک پس زمینه جامد در به دست آوردن ارتباطات بازاریابی یکپارچه، یک میدان است که ترکیبی از اشکال سنتی بازاریابی با جدید ارتباطات دیجیتال فن آوری. شما مهارت خود را در طراحی گرافیک آنالوگ و همچنین آخرین برنامه های گرافیک کامپیوتری را بهبود بخشد. همچنین این شانس را به پرورش مهارت های خود را در انواع غنی از ابزار تولید طراحی، از جمله عکاسی، طراحی وب، ویدئو دیجیتال، و رسانه های جدید یکپارچه شده است. در کنار این کار رسا، شما را به اصول مطالعه طراحی با نام تجاری، تبلیغات، و نوشتن روزنامه نگاری به گسترش دانش خود را از سمت کسب و کار از این حرفه است. در کار پروژه با شرکت ها، شما تمرین استراتژی ها شما باید به طور مستقل انجام تمام مراحل پروژه های ارتباطی پیچیده، از جمله کارگردانی هنری، مدیریت پروژه، طراحی، اجرا، و ارائه. و شما به یک آگاهی بیشتر از پیامدهای جامعه شناختی و اخلاقی از ارتباطات شما ایجاد توسعه. متحرک در ارتباطات برنامه طراحی است که توسط وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد (120 CFS) شناخته شده است. سال اول مدیریت پروژه من، گرافیک کامپیوتری، پروژه روش، مدیریت طراحی، بازاریابی یکپارچه ارتباطات، اخلاق ارتباطات، طراحی... [-]

کارشناسی ارشد هنر در مد و طراحی پارچه و لباس

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

کارشناسی ارشد هنر در مد و طراحی پارچه درجه مبتنی بر پروژه فشرده است. در طول این برنامه دو ساله، شما ابزار مد نوآورانه و فرآیندهای تولید و امکانات خلاقانه هزاران آنها استطاعت اکتشاف. شما ظرفیت برای ترجمه ایده ها را به زبان مد خود را را توسعه، و شما توانایی خود را به تجزیه و تحلیل و طراحی مد نقد در سطح بالا را با سنگ تیز کردن. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs بورس تحصیلی FASHION رقابت و طراحی پارچه. آخرین مهلت: 12 کارشناسی ارشد هنر در مد و طراحی پارچه فشرده است برپایه پروژه درجه. در طول این برنامه دو سال، شما ابتکاری کشف ابزار مد و فرآیندهای تولید و امکانات خلاقانه هزاران آنها را تقبل کنند. شما ظرفیت برای ترجمه ایده ها را به خود را توسعه زبان مد، و شما توانایی خود را به تجزیه و تحلیل و طراحی مد نقد در سطح بالا با سنگ تیز کردن. دوره های اصلی این برنامه به شدت در کار پروژه است. در پایان مطالعات خود را، شما یک دارند مجموعه ای از پروژه تمرکز بر مد و طراحی پارچه و لباس. کار خود را نیز عناصر ادغام تجهیزات جانبی و طراحی صحنه و لباس، بصری و نوشته شده داستان سرایی, عکاسی، طراحی گرافیک، و ساخت کلاه. حرفه ای مد با تجربه به شما در ایجاد یک مهارت شخصی را به عنوان بخشی از مربی گر چه هنر هویت خود را به عنوان یک طراح مد. در حالی که در بسیاری از مدارس حرفه ای صنعت نقش استادان مدعو داشته باشند، در این برنامه آنها منجر به یک طراحی کامل تجربه مربیگری، نظارت و هدایت توسعه سبک فردی هر دانش آموز و رویکرد به هنر و صنعت. این دوره توسط وزارت ایتالیایی آموزش و پرورش، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد (120 CFS) شناخته شده است. سال اول گرافیک کامپیوتری، فرهنگ مادی، پروژه روش، طراحی تجسمی، تاریخ هنرهای کاربردی، طراحی پارچه و... [-]

کارشناسی ارشد هنر در هنرهای تجسمی و مطالعات موزه

Campus تمام وقت February 2018 ایتالیا Milan

MA دو سال نبا در هنرهای تجسمی و مطالعات موزه تنها برنامه در اروپا است که ترکیبی از آموزش و پرورش جامد در تولید هنرهای تجسمی با آموزش نگهداری بسیار تخصصی است. [+]

5 کمک هزینه تحصیلی برای grabs رقابت بورس تحصیلی هنرهای تجسمی و مطالعات موزه. آخرین مهلت: 12 MA دو سال نبا در هنرهای تجسمی و مطالعات موزه تنها برنامه در اروپا است که ترکیبی از آموزش و پرورش جامد در است هنرهای بصری تولید با بسیار تخصصی آموزش نگهداری. شما فرهنگ بصری، هنرهای تجسمی و عملکرد، طراحی نمایشگاه، مدیریت هنر معاصر، مطالعات موزه، و نقد هنر، و همچنین نوشتن هنر و ارتباطات به کاوش. شما در یک طیف گسترده ای از شرکت پروژه های آزمایشگاه که به شما اجازه مذاکره مستقیم با هنرمندان و مسئولان از جایگاه بین المللی. شما این فرصت را به شما را داشته باشد: بدانید واژگان بصری و زیبایی شناختی برای کار با تصاویر تعمیق دانش خود را از تحقیق و روش های نظری مربوط به هنر معاصر پیشبرد دانش خود را از تاریخ هنر، اقتصاد هنر، و سیستم هنر معاصر توسعه تکنیک های پیشرفته در طراحی و نقاشی، طراحی گرافیک، ویدیو، عکاسی، طراحی صدا، و دیگر رسانه ها تولید و نمایش آثار هنری حرفه ای و پروژه های نگهداری توسعه مهارت های سطح حرفه ای در سازماندهی و گردآوری نمایشگاه ها و فعالیت های فرهنگی بدانید در مورد هنر ارسال از یک محل از درک عمیق متحرک در مطالعات موزه هنرهای تجسمی و توسط وزارت ایتالیایی آموزش و پرورش، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد (120 CFS) شناخته شده است. سال اول هنرهای تجسمی من، مطالعات موزه من، نمایشگاه طراحی من، انتشارات من، عکاسی من، پدیدارشناسی هنر معاصر، نظریه و... [-]

ویدئو ها

Benvenuti in NABA

تماس
آدرس محل سکونت
NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano
Via C. Darwin, 20

Milan, 20143 IT