MIB School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بیست سال، مدرسه MIB مدیریت شده است یکی از مدارس کسب و کار بالا بین المللی برای آموزش های مدیریتی در ایتالیا و در جهان است. MIB برای گزارشها به آن، کارشناسی ارشد و دوره های تحصیلات تکمیلی (اقتصاد، بازاریابی، امور مالی، بیمه، گردشگری)، برنامه برای کارآفرینان، شرکت ها، و ادارات دولتی اشاره کرد. بورس های تحصیلی برای دانشجویان اختصاص داده شده و با استعداد.

MIB بررسی اجمالی

مدرسه MIB مدیریت در سال 1988 به عنوان یک کنسرسیوم بین دانشگاه و جهان از تحقیقات، و سیستم های اقتصادی و کارآفرینی (GENERALI گروه، آلیانز گروه، illycaffè، بنتون، Fincantieri، و غیره) تاسیس شد.

مدرسه دوره های مدیریت آموزشی ارائه می دهد از چشم انداز بین المللی و تحقیق در حوزه های اصلی مدیریت بین المللی است.

مدرسه MIB مدیریت است:

 • فضای بین المللی است. همه کارشناسی ارشد تمام وقت ما بین المللی و به زبان انگلیسی در یک دانشگاه است که میزبان دانش آموزان از 60 کشور مختلف و مدرسان از 25 کشور آموزش داده می شوند. این مدرسه دارای توافقنامه های همکاری با مدارس کسب و کار خارجی متعدد و با شرکت های بین المللی، حصول اطمینان از مبادلات، پژوهش و مشاوره بین المللی، و فرصت برای کارآموزی بین المللی و قرار دادن.
 • اعتبارنامه. 8 اعتبارنامه ملی و بین المللی که در مدرسه به دست آورده است را MIB یکی از مدارس کسب و کار معتبر ترین در ایتالیا و تضمین موقعیت بسیار خوبی در بازار اروپا است.
 • روابط نزدیک با دنیای کسب و کار. شرکت های متعدد توافقنامه ای رسمی با مدرسه عنوان همکاران و / یا حامیان مالی از برنامه های مختلف استاد ما ایجاد کرده اند. برنامه های درسی با ورودی از شرکت های طراحی شده است. (: 96٪ متوسط ​​2006-7) نرخ قرار دادن بالا ما یک منبع افتخار برای مدرسه است.

این مدرسه آموزش و مدیریت آموزشی دوره های آموزشی از دیدگاه بین المللی و تحقیق در حوزه های اصلی مدیریت بین المللی: آموزش مدیریت، آموزش، کارشناسی ارشد و مدارک تحصیلی MBA، دوره در بسیاری از کسب و کار، اقتصاد، امور مالی، بیمه، بازاریابی، گردشگری مناطق و همچنین کسب و کار شراب.


برای تسهیل مشارکت برخی از دوره های هر دو تمام وقت و پاره وقت.

MIB بین المللی

مدرسه MIB مدیریت در نظر چشم انداز بین المللی بخشی جدایی ناپذیر از ماموریت خود را.

ارائه برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی (ما تنها مدرسه در ایتالیا به ارائه سه برنامه به زبان انگلیسی) اجازه می دهد تا ما را به میزبانی شرکت کنندگان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان، به اعضای و حمایت از استاندارد از سازمان های بین المللی، و برای ایجاد همکاری های بین المللی برای همکاری و تبادل با مدارس کسب و کار در کشورهای مختلف است.


شبکه MIB از شرکای مدرسه کسب و کار شامل:

 • مدرسه بوردو مدیریت (بوردو فرانسه)
 • CUFE - دانشگاه مرکزی اقتصاد و سرمایه گذاری مدرسه کسب و کار (پکن، چین)
 • تیم Escuela د آلتا Dirección Y Administración (بارسلونا، اسپانیا)
 • EOI - تیم Escuela د کسب و کار (مادرید، اسپانیا)
 • IEDC - مدرسه بلد مدیریت (خون دادند، اسلوونی)
 • IMISP - موسسه بین المللی مدیریت (سنت پترزبورگ، روسیه)
 • کالج Lingnan، خورشید دانشگاه یات سن (کانتون، چین)
 • رولینز کالج - Crummer دانشکده کسب و کار (فلوریدا، ایالات متحده)
 • را دانشگاه بارسلونا (بارسلونا، اسپانیا)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در بیمه و مدیریت ریسک

Campus تمام وقت 12  January 2017 ایتالیا Trieste

استاد در بیمه و مدیریت ریسک ایجاد حرفه ای بیمه مدیریت، مدیریت مالی و ریسک. E 'کارشناسی ارشد ساخته شده با گروه های صنعت پیشرو، آلیانز، GENERALI، از KPMG به ارنست و یانگ. [+]

استاد در بیمه و مدیریت ریسک

استاد در بیمه و مدیریت ریسک ایجاد حرفه ای بیمه مدیریت، مدیریت مالی و ریسک.

E 'کارشناسی ارشد ساخته شده با گروه های صنعت پیشرو، آلیانز، GENERALI، از KPMG به ارنست و یانگ.

شرکای نیاز به تخصصی دانش، توسعه در کلاس درس و بسیار در بازار کار پس از دنبال: اغلب سوال از منابع به گنجانده شود در شرکت بیش از پروفیل های در دسترس بودن!استاد در بیمه و مدیریت ریسک 'ارتباط بین شرکت ها و استعدادهای جوان است. ... [-]


ویدئو ها

Getting into MIB School of Management