Milano Fashion Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مد میلان دانشگاه بوکونی، دانشگاه Cattolica و پلی تکنیک میلان: یک کنسرسیوم راه اندازی به ارائه آموزش عالی در بخش مد توسط سه دانشگاه میلان است. سه دانشگاه نشان دهنده یک مرکز بین المللی تعالی، اتکا به تجربه تثبیت در فعالیت های تحقیقاتی و آموزش برای کسب و کار در بخش مد در زمینه های مدیریت، ارتباطات و طراحی. بنابراین، موسسه مد میلان یک ابتکار منحصر به فرد در اروپا برای رویکرد میان رشته ای اعمال شده به تواناییها و ظرفیتهای ارائه شده توسط شرکای دانشگاهی است. برنامه های آموزشی شامل دانشگاهیان و پژوهشگران در اقتصاد و رشته مدیریت از دانشگاه بوکونی، در علوم اجتماعی و ارتباطات از دانشگاه Cattolica، و در فن آوری و طراحی از پلی تکنیک میلان. معمولا، برنامه های در صنعت مد شامل تنها یک یا دو از این رشته ها و در نتیجه مشکل معرفی دانش آموزان به طیف عظیمی از مسائل مطرح شده توسط خلاق، تولید و ارتباطات فرایندهای درگیر در کسب و کار مد.


برنامه موسسه مد میلان، از سوی دیگر، مجموعه از به دانش آموزان با مهارت های میان رشته ای متخصص آنها نیاز به مدیریت موثر تمامی مراحل desgin، تولید و ارتباطات از محصولات مد.

حضور یک استاد از MFI یک فرصت فرهنگی، شخصی و حرفه ای و منحصر به فرد به صرف یک دوره بسیار شدید در میلان، یکی از پایتخت های بزرگ مد جهان فراهم می کند.

روابط قوی بین میلان و مد، تشکیل شده پس از نیمه دوم قرن گذشته، به طور انحصاری توسط بوتیک ها و فروشگاه که نمونه ای از شهرستانها جهان شمول ترین در سراسر جهان به نمایندگی نیست. در واقع، در میلان بیش از 600 نمایشگاه و 3،000 شرکت مد وجود دارد. میلان به خانه برخی از روابط عمومی فعال ترین و مهم و آژانس های تبلیغاتی در سطح بین المللی است. و این همه نیست. در استان های اطراف میلان و همه کسب و کار که تشکیل خط لوله مد وجود دارد: استودیو عکاسان، سازمان های استعدادیابی، شرکت تولید، سیستم چاپ و نشر و برخی از بهترین و شناخته شده، فرمت های پیشرفته ترین و نوآورانه توزیع در مقیاس جهانی است. میلان همچنین این شهرستان که در آن مهم ترین انجمن های صنعت راه اندازی شده است، مانند اتاق ملی برای مد ایتالیایی (CNMI) و سیستم مد ایتالیا (SMI).

بیش از یک تولید و سیستم حرفه ای، میلان یک مرحله مد جهانی است: وقایع پیشرو سیستم مد، از جمله میلان COLLEZIONI، MIPEL (چرم بین المللی محصولات بازار)، MIDO (نمایشگاه بین المللی عینک)، MICAM ShoeEvent (نمایشگاه بین المللی کفش)، و میلان یونیکا (ایتالیایی پارچه نمایشگاه)، به عنوان یک کاتالیزور عمل می کنند، نقاشی اپراتورهای بخش مد از سراسر جهان در طول سال.

فرهنگی زبان، میلان در شهرستان که در آن تاریخ ایتالیا به شدت وجود دارد و، علاوه بر این، که در آن هنر است که به شدت به پدیده های فرهنگی است که مشخص معاصریت، مانند مد و طراحی themselves.The اسکالا تئاتر، به Duomo در ارتباط است، کاخ سلطنتی، قلعه Sforzesco، تئاتر Arcimboldi، موزه طراحی Triennale، در بررا Pinacoteca، موزه Pezzoli Poldi، موزه قرن بیستم و موزه مد کاخ Morando نمادهای اصلی سیستم گسترده ای از سایت های فرهنگی که میزبان هستند رویدادها و نمایشگاه ها در طول سال.

در سطح شخصی، میلان ارائه می دهد بسیاری از فرصت های مختلف اوقات فراغت بیش از حد: رستوران ها و سالن در بررا و در امتداد کانال Navigli، بوتیک در مد طلایی چهارگوش (منطقه خرده فروشی لوکس در مرکز میلان) و مگا فروشگاه در کورسو ویتوریو امانوئل، نمایشگاه از مارک های بالا طراحی معاصر، حوادث متعدد، مانند نمایشگاه بین المللی مبلمان (دل Salone موبایل) و Fuorisalone حوادث، همراه با AA شبکه گسترده از بوتیک کوچک که تحریک و تشجیع زندگی بسیاری از محله های خارج از شناخته شده مرکز شهر. میلان نیز یک سنت ریشه های ورزشی در گذشته های دور، با تیم های که بیشترین عنوان قهرمانی در سطح اروپا و جهان به دست آورد، در هر دو ورزش عمده و جزئی. در نهایت، و همچنین به عنوان مرکزی در اروپا واقع شده، میلان مهم ترین مرکز راه آهن شمال ایتالیا، با بیش از 80 کیلومتر از شبکه های شهری (و دو خط در دست ساخت) و 280 کیلومتر از خطوط تراموا است.

مکان ها

میلان

Address
Milano Fashion Institute
Registered Office
Via Sarfatti 25,

20136 میلان, لومباردی, ایتالیا