توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده دولت بخشی از لیبریا * دانشگاه اینتر رسیده Degli Studi در Sociali (LUISS) گیدو کارلی است، یک دانشگاه چند رشته ارائه درجه در تمام سطوح تحصیلی. تمرکز بر مطالعات کسب و کار، اقتصاد، سیاست و قانون است. این پردیس در مرکز رم واقع شده و یک محیط مطالعه مدرن برای 7000 دانش آموزان است. مکان های جدید، واقع در داخل یک منطقه بزرگ نیمه پارک در نشانی: Viale رومانی، یک مجتمع دانشگاه مدرن مجهز به آخرین تکنولوژی پیشرفته. معماری ویژگی های باز، پویا، فضاهای شفاف است که به طور کامل بیان حس اجتماعی و شدت زندگی در دانشگاه.

LUISS گیدو کارلی است دانشگاه از نظر سرمایه گذاری قابل توجهی در آموزش و پژوهش به تعالی متعهد است. با تشکر از وابستگی خود را با کانفیندوستریا Confindustria، کنفدراسیون صنعتگران ایتالیا، دانشگاه دارای روابط نزدیک به نگرانی های صنعتی کشور، که اکثر آنها در سطح بین المللی به کار گیرند. برتری تحقیق و تدریس از LUISS شده است به تازگی از طریق یک ارزیابی مستقل توسط ایل Sole 24 Ore، یکی از روزنامه های پیشرو در اروپا، و Nationplacing نهاد در میان بالا در ایتالیا را تایید کرد. از زمان تاسیس آن LUISS گیدو کارلی نقش کلیدی در توسعه اقتصادی و فرهنگی ایتالیا بازی کرده است. نه تنها آن رهبران در سطح جهانی حساس به ارزش های فرهنگ بازار و قواعد یک دموکراسی مدرن آموزش دیده، اما آن را نیز مقالات علمی مهم در زمینه های اقتصادی و مالی، حقوق و علوم سیاسی ساخته شده است.

بشنوید در مورد مدرسه LUISS دولت به طور مستقیم از مدیر آن پروفسور سرجیو Fabbrini

دانشکده دولتی از آندریا Giannone در Vimeo و.

چرا LUISS گیدو کارلی

LUISS گیدو کارلی دانشگاه چند رشته ارائه درجه در تمام سطوح دانشگاهی است. تمرکز بر مطالعات کسب و کار، اقتصاد، سیاست و قانون است. این پردیس در مرکز رم واقع شده و یک محیط مطالعه مدرن برای 7000 دانش آموزان است. مکان های جدید، واقع در داخل یک منطقه بزرگ نیمه پارک در نشانی: Viale رومانی، یک مجتمع دانشگاه مدرن مجهز به آخرین تکنولوژی پیشرفته.

معماری ویژگی های باز، پویا، فضاهای شفاف است که به طور کامل بیان حس اجتماعی و شدت زندگی در دانشگاه. LUISS گیدو کارلی یک دانشگاه متعهد به تعالی است که جذب بهترین استعدادها (از نظر هر دو دانشجویان و اساتید) از طریق سرمایه گذاری قابل توجهی در آموزش و پژوهش است. با تشکر از وابستگی خود را با کانفیندوستریا Confindustria، کنفدراسیون صنعتگران ایتالیا، دانشگاه دارای روابط نزدیک به نگرانی های صنعتی کشور، که اکثر آنها در سطح بین المللی به کار گیرند. در بیش از چهل سال از زمان تاسیس آن در سال 1966، لوییس گیدو کارلی نقش کلیدی در توسعه اقتصادی و فرهنگی ایتالیا بازی کرده است. نه تنها آن رهبران در سطح جهانی حساس به ارزش های فرهنگ بازار و قواعد یک دموکراسی مدرن آموزش دیده، اما آن را نیز مقالات علمی مهم در زمینه های اقتصادی و مالی، حقوق و علوم سیاسی ساخته شده است.

محل سکونت و خدمات

تحصیل در دانشکده دولتی به معنای بخشی از جامعه پویا و بین المللی LUISS است که سهام تالش های دانشگاهی، شور و شوق و تجربه. دانش آموزان نقش فعال در آموزش و پرورش خود را نگه دارید و می توانید در یک رابطه نزدیک با اعضای هیئت علمی به حساب. LUISS فرصت زیادی برای دانش آموزان برای درگیر شدن در پارچه از دانشگاه و فراتر از آن، از جمله رادیو خود را دارد و از WebTV، مهم ترین در جامعه دانشجویی ایتالیایی.

غذا خوردن

دانشجویان به کافه تریا در نشانی: Viale رومانی دانشگاه است که ساعات زیر را داشته باشد:

 • ناهار: از دوشنبه تا جمعه، 12.00-14.30
 • شام: از دوشنبه تا جمعه، 19.00-20.45
 • شنبه: 12.00-13.30

کافه تریا ارائه می دهد یک سرویس را دور برای شام و در روزهای شنبه باز است. آن را به رزرو خدمات توسط 13.30 ضروری است. تغییرات در کافه تریا ساعات خواهد شد در هیئت مدیره اطلاع و در وب سایت LUISS شده است. در ماه اوت، سالن های غذاخوری بسته خواهد شد. اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس هستند.

ایمیل و IT

واحد IT خدمات دانشگاه را تضمین بهره برداری و به روز رسانی از خدمات فناوری اطلاعات در LUISS، ارائه دانش آموزان، استادان و کارکنان با برنامه های کاربردی نرم افزار افزایش یافته است. همچنین تضمین می کند سیستم و پلت فرم ایجاد قابلیت همکاری مورد استفاده در آموزش، پژوهش و خدمات اداری. فعالیت های اصلی این خدمات IT هستند:

 • خدمات شبکه و امنیت
 • کمک به کاربران
 • خرید سخت افزار و نرم افزار
 • اجرای فن آوری های جدید
 • تعمیر و نگهداری و توسعه برنامه های کاربردی

به عنوان یک دانش آموز از مدرسه از دولت، به شما خواهد شد با یک حساب کاربری ایمیل و دسترسی به خدمات مختلف webbased ارائه شده است. دانشگاه LUISS همچنین دسترسی بی سیم فراهم می کند.

کتابخانه

مدرسه از دانش آموزان دولت آزادانه می توانید کتابخانه LUISS که یک مجموعه بزرگ از آفلاین و آنلاین تحقیقات منابع، کتاب ها و مجلات را فراهم می کند دسترسی داشته باشید. اطلاعات بیشتر در مورد کتابخانه در دسترس هستند.

ورزش ها

فعالیت LUISS ورزشی با هدف ساخت دانش آموزان شرکت و احساس بخشی از یک جامعه از طریق پیام با ارزش از ورزش است. به عنوان بخشی از دانشکده دولتی، شما می توانید همه نوع از ورزش گرفته تا از جمله بسکتبال، فوتبال، والیبال، راگبی، دو و میدانی تمرین. تمام فعالیت های ورزشی را در محل در دانشگاه مرکز ورزشی PALALUISS، در این زمینه ها Acqua acetosa به، که در عرض 30 دقیقه از نشانی: Viale رومانی محوطه دانشگاه، با حمل و نقل عمومی. برای اطلاعات بیشتر، اینجا را ببینید.

فعالیت های فرهنگی

دانش آموزان ما نیز می تواند به فعالیت های مختلف فرهنگی توسط دانش آموزان LUISS مانند، عکاسی و نوشتن مسابقات، آزمایشگاه تئاتر سازمان شرکت کنند. دانشگاه همچنین دارای موافقت نامه با تعدادی تئاتر در رم، ارائه دانش آموزان قطع بلیط قیمت و یا تخفیف بلیط فصل است. اطلاعات بیشتر ارائه خواهد شد که شما در دانشگاه می رسند.

در دانشگاه مراقبت های بهداشتی

دانش آموزان می توانند خدمات مراقبت های بهداشتی رایگان هزینه ارائه شده توسط LUISS و مدیریت توسط دکتر در خانه که ساعات اداری دسترسی داشته باشید:

 • دوشنبه، چهارشنبه، جمعه: 15.30-16.30
 • سه شنبه و پنجشنبه: 10.00-12.00

در ماه اوت، خدمات مراقبت در دانشگاه بسته شده است. دکتر نیز می توانید از طریق ایمیل و تلفن تماس گرفته شود.

خدمات اورژانس پزشکی

یک خدمات پزشکی اورژانس برای همه دانش آموزان LUISS، که هر دو در دانشگاه و در خانه دانش آموز موجود است وجود دارد. این خدمات توسط مراقبت های پزشکی ارائه شده و شما می توانید در تماس با آنها از طریق تماس با تلفن رایگان تعداد 800 94 94 89 دریافت کنید.

آژانس مسافرتی

LUISS گیدو کارلی توافق با آژانس های مسافرتی CTS (سنترو Turistico Studentesco E Giovanile) که در آن دانش آموزان می توانند از تعدادی از خدمات بهره مند امضا کرده است. دانش آموزان از مدرسه دولت می تواند یک کارت عضویت CTS برای € 18 به جای 30 € خرید،. اعضای CTS دریافت کارت عضویت CTS و کارت بینالمللی دانشگاهیان، که دسترسی به تخفیف می دهد و کاهش قیمت در هواپیمایی، قطار، کشتی، سینما و تئاتر بلیط در ایتالیا و خارج از کشور. شما همچنین می توانید بسته های تعطیلات به هر نقطه از اطلاعات destination.Details در مورد این خدمات لطفا با کارکنان پذیرش از دانشکده دولتی در آدرس زیر خرید: مدرسه LUISS دولت از طریق دی ویلا Emiliani 14 00197 رم ایتالیا تلفن: 0039 06 85225052 / 5065 فکس: 0039 06 85225056 ایمیل: اطلاعات sog@luiss.it.More در مورد خدمات LUISS در دسترس هستند LUISS بین المللی بروشور

اعتباربخشی

دانشکده دولت بخشی جدایی ناپذیر از LUISS گیدو کارلی است. دانشگاه یک موسسه علمی و پژوهشی به طور کامل به رسمیت شناخته شده توسط وزارت ایتالیا در آموزش و پرورش، دانشگاه و پژوهش است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

LUISS School of Government

به طور مشترک توسط مدرسه LUISS از Governmentand و مدرسه LUISS قانون ترویج، این سطح دوم کارشناسی ارشد پیشرفته در اتحادیه اروپا (EU) مسائل حقوقی، نهادی و سیاست متمرکز است. ر ... [+]

به طور مشترک توسط مدرسه LUISS از Governmentand و مدرسه LUISS قانون ترویج، این سطح دوم کارشناسی ارشد پیشرفته در اتحادیه اروپا (EU) مسائل حقوقی، نهادی و سیاست متمرکز است. روند Europeanization را زیر سوال جدایی بین نظام های حقوقی و سیاست های داخلی و اروپایی است. این استاد سطح دوم پیشرفته آموزش های لازم را برای فعال کردن فارغ التحصیلان در امور حقوقی و سیاسی به کار در این زمینه جدید در نهادهای اتحادیه اروپا فراهم می کند. شرکت های حقوقی و شرکت های خصوصی. سازمانهای دولتی و خصوصی. سازمان های غیر دولتی و انجمن های غیر انتفاعی. نهادهای منطقه ای و ملی؛ نظارتی و مشاوره سازمان؛ بانک ها و موسسات مالی. ... [-]

ایتالیا Rome
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS School of Government

این یک دوره یک ساله چند رشته منعکس کننده نیاز به رهبران بین المللی که می تواند در زمینه متخصص رسیدن به پیدا کردن راه حل خلاقانه تر به چالش های سیاست عمومی سخت پیچیده است. ... [+]

این یک دوره یک ساله چند رشته منعکس کننده نیاز به رهبران بین المللی که می تواند در زمینه متخصص رسیدن به پیدا کردن راه حل خلاقانه تر به چالش های سیاست عمومی سخت پیچیده است. این عملی است، در پاسخ به طور مستقیم به تقاضا برای کارشناسان بین المللی با مهارت های پیشرفته در مذاکره، مدیریت و تجزیه و تحلیل سیاست های عمومی برای ارائه نتایج موفق است. در طول این دانشجویان کارشناسی ارشد یاد بگیرند که چگونه بین المللی سیاست های عمومی ساخته می شوند، اجرا و ارزیابی توسط دولت های ملی، نهادهای بین المللی، شرکت های چند ملیتی و جامعه مدنی به عنوان یک کل.... [-]

ایتالیا Rome
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS School of Government

متحرک در مطالعات اروپا (MES) یک برنامه یک ساله میان رشته ای با هدف آموزش کارشناسان آینده در امور اتحادیه اروپا و موسسات است. استاد دانش آموزان برگزاری حداقل مدرک کارشناسی ... [+]

متحرک در مطالعات اروپا (MES) یک برنامه یک ساله میان رشته ای با هدف آموزش کارشناسان آینده در امور اتحادیه اروپا و موسسات است. استاد دانش آموزان برگزاری حداقل مدرک کارشناسی (یا LAUREA Triennale ایتالیا) با مهارت در عین حال خاص گسترده در نهادها و سیاستهای اتحادیه اروپا.

این برنامه، به ویژه، فراهم می کند: آموزش های پیشرفته در نهادهای اتحادیه اروپا و سیاست های اروپا دیدگاه های چند ملیتی در سیاستهای عمومی اتحادیه اروپا و امور اتحادیه اروپا مدیترانه آموزش سمینار سبک بدن دانشجویان بین المللی در طبقه بالا موسسات دانشگاهی صلاحیت علمی بی رقیب با هیئت علمی بین المللی قوی حرفه ای و شبکه با جلسه به طور منظم با کارشناسان حرفه ای اتحادیه اروپا و practicioners آموزش عملی در روش انتخاب EPSO و چرخه مدیریت پروژه اتحادیه اروپا دسترسی به نهادهای ملی و بین المللی مستقر در رم ... [-]
ایتالیا Rome
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

#DreamersOnTheRun - LUISS School of Government

LUISS School of Government
Address
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Rome, Lazio, ایتالیا
وب سایت
تلفن
+39 06 85225053