LUISS School of European Political Economy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه LUISS اقتصاد سیاسی اروپا (SEP)؟

DEGLI لیبریا * دانشگاه اینتر Studi در Sociali گیدو کارلی - مدرسه اقتصاد سیاسی اروپا (SEP) بخشی از LUISS است. یک دانشگاه مستقل ایجاد شده بین 1974 و 1978، آن را تا چهار بخش: علوم سیاسی، حقوق، کسب و کار و مدیریت، و اقتصاد و امور مالی. LUISS ارائه می دهد یک مدل پیشرفته از آموزش و پرورش، هدف نه تنها به انتقال دانش، بلکه برای کمک به دانشجویان در استدلال انعطاف پذیر و باز می کنند.

دلایل بسیاری که چرا LUISS از تحقیق و تدریس در حکومت و سیاست اروپا وجود دارد. یکی قادر است به هر دو به عنوان یک مدرسه و یک مخزن فکر می کنم - در یک دوره زمانی که مسائل اروپا فراگیر است و تعیین شالوده سیاست های اقتصادی ملی، ایتالیا یکی از معدود کشورهای عضو که یک سازمان اختصاص داده شده به این موضوع ندارد. LUISS در یک موقعیت عالی برای پر کردن این شکاف، به لطف توانایی خود را برای جذب تخصص پژوهش و ارتباط برقرار کردن بین المللی است. از طریق SEP، آن را به یک مرکز برای تحقیقات علمی و آموزش های پیشرفته است که می توانید در فروم سیاست گذاران کمک کند ایجاد کرده است.

تحصیل در مدرسه اقتصاد سیاسی اروپا به معنای تبدیل شدن به یک بخشی از جامعه LUISS پویا و بین المللی است. دانش آموزان از دوره های کارشناسی ارشد ما به طور فعال در تمام طرح های دانشگاهی ها، سمینارها، کنفرانس ها و در دانشگاه درگیر است. برای جزئیات در مورد این فعالیت ها، لطفا از وب سایت LUISS ببینید. در اینجا، با این حال، ما چند جنبه مهم برشمرد.

با توجه به آموزش، مدل LUISS است بر اساس:

بدن دانش آموز انتخابی؛ آزمون پذیرش؛ واجب، حضور و غیاب تمام وقت. دانشکده ها، با پیشینه در دانشگاه ها، و همچنین به عنوان بالاترین سطح از شرکت های بزرگ جهان؛ مطالعه فشرده زبان های خارجی و فن آوری اطلاعات؛ به خوبی مواجه نگردند، کتابخانه مورد نظر را با فروشگاه آنلاین؛ یک شبکه گسترده از مبادلات بین المللی با 100 دانشگاه های اروپایی و غیر اروپایی؛ کمک از اساتید واجد شرایط در طول برنامه درجه کل و کارآموزی؛ و سمینارها و بحث در مورد مسائل مهم، یکپارچه با دوره در طول سال تحصیلی برگزار می شود.

نامزدهای سپتامبر کارشناسی ارشد می توانید استفاده از تمام خدمات که ذخایر برای دانش آموزان خود LUISS است.

دربارهی ما

تعامل مؤثر با نهادهای اروپایی می تواند موفقیت شرکتهای دولتی و خصوصی تعیین می کند. این نشان دهنده یک کلید عامل برای رشد شرکت های بزرگ و متوسط ​​در تمام کشورهای عضو اتحادیه پولی اروپا. شرکت اغلب فاقد دانش کامل و کافی از چارچوب قانونی اروپا و نهادهای اروپایی نیاز به بهبود ظرفیت خود را برای ارزیابی تاثیر مقررات در بخش خصوصی است.

دانشکده اقتصاد سیاسی اروپا (SEP) دوقلو و نهاد مکمل به مدرسه LUISS دولت (SOG) است. هر دو زیر چتر مدرسه LUISS مطالعات دولتی (LSGS) به کار گیرند.

اهداف

سپتامبر با هدف کمک به ایجاد یک پایه محکم برای رونق اقتصادی و انسجام اجتماعی در اتحادیه اروپا است. به منظور رسیدن به این هدف به طور موثر به عنوان ممکن است، آن طول می کشد استفاده از توانایی LUISS برای جذب محققان و کارشناسان برجسته. آن را نیز از حدود چهل ارشد همراهان، که همه آنها اضافه ارتباطات بین المللی قابل توجه سود می برد. برخی از اعضای LIGEP، یک گروه سابق اقتصاد دانان بین المللی هماهنگ شده توسط ژان پل Fitoussi، شماره میان آنها است.

سپتامبر ارتباط با مراکز اصلی تحقیقات اقتصادی اروپا، که در آن دانشکده سپتامبر است در حال حاضر به طور فعال درگیر تاسیس شده است. همچنین این استخدام دانش پژوهان جوان بین المللی علاقه مند در تحقیق اقتصاد و نهادهای اروپایی.

انسان ها

سپتامبر توسط مارچلو Messori (دانشگاه LUISS، رم) به کارگردانی، و دارای یک شورای علمی ریاست استفانو Micossi (کالج D 'اروپا، در بروژ و Assonime، رم). دیگر اعضای شورای آن عبارتند از: مارچلو Clarich (LUISS)، مارچلو د Cecco (LUISS)، استفانو Manzocchi (LUISS)، پیر کارلو Padoan (دانشگاه رم لا ساپلنزا)، فرانچسکو Saraceno (OFCE، پاریس و علوم پو، پاریس) ، و جیانی Toniolo (LUISS).

تیم تحقیقاتی هسته ای است که از پنج محققان تمام وقت، تشکیل شده است و فکر می کنم تانک است دسترسی به تخصص از شبکه ذکر شده در بالا بورسیه ارشد. دانشمندان خارجی و پژوهشگران علاقه مند به فعالیت خود اعضای یک کمیته شناخته شده به عنوان سپتامبر دوستان می باشد.

Mariagiulia Porcelli مسئول هماهنگی اجرایی است. لئوناردو Risorto معلم دانشگاهی برای برنامه های کارشناسی ارشد سپتامبر است، و لیلا طرار سردبیر وب سایت ما است.

شبکه LUISS

وجه تمایز LUISS رابطه ممتاز خود را با دنیای کسب و کار است. بیش از 200 شرکت ها، شرکت های چند ملیتی، و نهادهای دولتی و خصوصی همکاری با دانشگاه، هر یک از ارائه فرصت های واقعی برای ورود به دنیای کسب و کار. LUISS دانش آموزان با فرصت های متعدد به دیدار و یادگیری از حرفه ای کسب و کار فراهم می کند. ارتباط آن را با شبکه سازمانی و اروپا افزایش چشم انداز شغلی فارغ التحصیلان آن است.

برنامه کارشناسی ارشد

سپتامبر ارائه می دهد یک استاد سطح دوم در حاکمیت اقتصادی اروپا (MEEG). این یک برنامه یک ساله به زبان انگلیسی تدریس، با هدف به شکل کارشناسان در مسائل قانونی اروپا با ارائه یک پس زمینه قوی در اقتصاد پیشرفته و یک درک عمیق از نهادهای اتحادیه اروپا و EMU است.

در رابطه با مدرسه مدیریت عمومی، SEP نیز ارائه می دهد یک استاد یک سال در Scienze Comportamentali E Amministrazioni (SCA). تدریس در ایتالیایی، آن را با هدف ارائه شرکت کنندگان با دانش و مهارت های لازم برای مشاغل سطح مدیریت در مدیریت عمومی ایتالیایی.

خدمات LUISS'S

کتابخانه

کتابخانه متخصص در علوم اجتماعی، به ویژه در حقوق، اقتصاد و علوم سیاسی. آن را نگه درباره 120.000 کتاب و مشترک به بیش از 2.000 مجلات کاغذ، 75 پایگاه های داده، و بیش از 30.000 مجله های الکترونیکی.

خدمات شاتل

خدمات شاتل رایگان لینک سالن های مختلف دانشگاه.

CASA LUISS

به منظور برآوردن نیازمندی های دانش آموزان را برای اقامت، دفتر املاک و مستغلات خدمات دانشگاه کمک می کند تا دانش آموزان است که و پشتیبانی به دنبال جایی برای اقامت. این سرویس رایگان برای دانش آموزان LUISS است.

بهداشت و درمان

در اتحادیه دانشگاه، دانش آموزان می توانند یک سرویس مراقبت های بهداشتی رایگان هزینه (مراقبت های پیشگیرانه و خدمات اورژانس پزشکی) دسترسی داشته باشید.

فعالیت های فرهنگی

LUISS سازماندهی بسیاری از فعالیت های فرهنگی برای دانش آموزان آن است. این دانشگاه همچنین دارای توافق با تعدادی تئاتر در رم، ارائه دانش آموزان بلیط کاهش قیمت یا تخفیف فصل بلیط.

ورزش ها

دانش آموزان تمرین انواع ورزش در LUISS: بسکتبال، فوتبال، والیبال، راگبی، دو و میدانی. فعالیت های ورزشی را در محل PALALUISS، آکوآ درست acetosa به، و زمینه CUS.

کتابفروشی

ARION کتابفروشی دارای یک انتخاب قابل توجهی از کتاب در زمینه مدیریت، حقوق، اقتصاد، بازاریابی، تاریخ و سیاست. کتابفروشی است که در داخل محوطه دانشگاه، واقع در نشانی: Viale رومانی، 32.

مرکز COPY

مرکز کپی (نشانی: Viale رومانی، 32 و پلا نشانی: Viale، 12) در دسترس برای فتوکپی و خدمات اتصال است، و یک انتخاب خوب از ثابت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در مدیریت اقتصادی اروپا (meeg)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Rome

استاد در حاکمیت اقتصادی اروپا (MEEG) با هدف آموزش اقتصاددانان و کارشناسان تمام عیار در زمینه مقررات و سیاست اروپا. شایستگی های فنی و تحلیلی به دست آورد از طریق برنامه در نظر گرفته شده به شکل حرفه ای با درک جامع از چارچوب قانونی اروپا، که ماهر در مدیریت روابط بین نهادهای ملی، شرکت ها، موسسات و اروپا می باشد. [+]

استاد در حاکمیت اقتصادی اروپا (MEEG) با هدف آموزش اقتصاددانان و کارشناسان تمام عیار در زمینه مقررات و سیاست اروپا. شایستگی های فنی و تحلیلی به دست آورد از طریق برنامه در نظر گرفته شده به شکل حرفه ای با درک جامع از چارچوب قانونی اروپا، که ماهر در مدیریت روابط بین نهادهای ملی، شرکت ها، موسسات و اروپا می باشد.

تقریبا تمام شرکت های بزرگ و متوسط ​​عامل در کشورهای عضو EMU سرگرم تعامل پایدار و مداوم با نهادهای کلیدی اروپا. این فعل و انفعالات اغلب توسط دانش ناکافی از چارچوب قانونی در کنار شرکت های متوقف می شود. در flipside، نهادهای اروپایی اغلب به عامل در ابزار فنی و خاص کشور، باعث آنها را به کافی ارزیابی تاثیر چارچوب قانونی خود را در بخش خصوصی است. MEEG با هدف حرفه ای آموزش که می تواند تصویر کامل را ببینید و به عنوان یک پیوند حیاتی بین نهادهای ملی، شرکت، و نهادهای اروپایی عمل می کنند. پس از یک سال، دانش آموزان MEEG خواهد مدرک فوق لیسانس بین المللی (استاد دی دوم livello) در اقتصاد به دست آورند.... [-]


ویدئو ها

Prof. Messori presents the Master in European Economic Governance