LUISS Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LUISS Business School ، اعتباردهی شده توسط EQUIS، مدرسه کسب و کار دانشگاه LUISS Guido Carli است و در رم (ایتالیا) مستقر است. مدرسه منجر به رشد و رشد افراد و شرکت ها می شود. این استعدادها را آموزش می دهد که می تواند رشد اجتماعی و کسب و کار را در مؤسسات کوچک و بزرگ تقویت نماید و روحیه کارآفرینی را با ویژگی های غیر متعارف ترکیب کند: خلاقیت و توانایی برای مبارزه با مشکلات.

LUISS Business School به ارتباط شما با آینده شما بستگی دارد. آیا جاه طلبی شما در راه اندازی یک کسب و کار یا تغییر سازمان بزرگ، تبدیل دنیای شما یا تغییر جهان است.

LUISS Business School است که توسط نوآوری ، خلاقیت و فرصت های احاطه شده و احاطه شده است. در اینجا شما را از دانش آموزان کلاس جهانی، سخنرانان مهمان و رهبران صنعت مطلع خواهید شد.

یک دانشگاه بین المللی در قلب رم (ایتالیا). هیچ جایی مثل رم وجود ندارد LUISS Business School در سطح بالا در شهر میراث جهانی رم (ایتالیا) است که زیبایی، تاریخ و فرهنگ محیط شگفت انگیزی را فراهم می کند. مدرسه در یکی از بخش های قابل توجه، تاریخی و هنری رم قرار دارد و ساختمان های آن جو و زیبایی شهر را آشکار می کند. با تاریخ و فرهنگ غنی شهر و خلاقیت کسب و کارهای ایتالیایی، همه چیزهایی که برای تجربه تحول آمیز نیاز دارید وجود دارد.

یک مدرسه کسب و کار را در 1٪ بالا در سراسر جهان تجربه کنید

LUISS Business School مدرک EQUIS استاندارد طلا را به دست آورد، و اطمینان حاصل کرد که تجربه یادگیری با بالاترین کیفیت داشته باشید.

اخلاق، مسئولیت و پایداری

اصول اخلاقی، مسئولیت و پایداری (ERSub) ایجاد شده است تا به اخلاق، مسئولیت و پایداری در آموزش مدیریت و در عمل اقتصادی به طور کلی اهمیت دهد. ERShub این ایده را مطرح می کند که یک رویکرد اخلاقی، مسئول و پایدار در انجام کسب و کار، برای دستیابی به نتایج اقتصادی ماندگار و طولانی مدت، موثر است، در حالی که اجازه می دهد به درستی تفسیر دینامیک جهانی امروز و چالش های جهانی آن را مشخص کند.

برنامه ریزی برای شروع یک کسب و کار. اگر شروع کسب و کار است که تمرکز مرحله بعدی حرفه شما است، مدرسه دسترسی به مدل سازی، برنامه ریزی و فرصت های مالی برای دانش آموزان را فراهم می کند که چه چیزی برای تبدیل شدن به کارآفرینان.

مکان ها

رم

LUISS Business School

Address
Via Nomentana,216
00162 رم, لاتزیو, ایتالیا
تلفن
+39 06 85 225 689

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید