توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LUISS Business School ، اعتباردهی شده توسط EQUIS، مدرسه کسب و کار دانشگاه LUISS Guido Carli است و در رم (ایتالیا) مستقر است. مدرسه منجر به رشد و رشد افراد و شرکت ها می شود. این استعدادها را آموزش می دهد که می تواند رشد اجتماعی و کسب و کار را در مؤسسات کوچک و بزرگ تقویت نماید و روحیه کارآفرینی را با ویژگی های غیر متعارف ترکیب کند: خلاقیت و توانایی برای مبارزه با مشکلات.

LUISS Business School به ارتباط شما با آینده شما بستگی دارد. آیا جاه طلبی شما در راه اندازی یک کسب و کار یا تغییر سازمان بزرگ، تبدیل دنیای شما یا تغییر جهان است.

LUISS Business School است که توسط نوآوری ، خلاقیت و فرصت های احاطه شده و احاطه شده است. در اینجا شما را از دانش آموزان کلاس جهانی، سخنرانان مهمان و رهبران صنعت مطلع خواهید شد.

یک دانشگاه بین المللی در قلب رم (ایتالیا). هیچ جایی مثل رم وجود ندارد LUISS Business School در سطح بالا در شهر میراث جهانی رم (ایتالیا) است که زیبایی، تاریخ و فرهنگ محیط شگفت انگیزی را فراهم می کند. مدرسه در یکی از بخش های قابل توجه، تاریخی و هنری رم قرار دارد و ساختمان های آن جو و زیبایی شهر را آشکار می کند. با تاریخ و فرهنگ غنی شهر و خلاقیت کسب و کارهای ایتالیایی، همه چیزهایی که برای تجربه تحول آمیز نیاز دارید وجود دارد.

یک مدرسه کسب و کار را در 1٪ بالا در سراسر جهان تجربه کنید

LUISS Business School مدرک EQUIS استاندارد طلا را به دست آورد، و اطمینان حاصل کرد که تجربه یادگیری با بالاترین کیفیت داشته باشید.

اخلاق، مسئولیت و پایداری

اصول اخلاقی، مسئولیت و پایداری (ERSub) ایجاد شده است تا به اخلاق، مسئولیت و پایداری در آموزش مدیریت و در عمل اقتصادی به طور کلی اهمیت دهد. ERShub این ایده را مطرح می کند که یک رویکرد اخلاقی، مسئول و پایدار در انجام کسب و کار، برای دستیابی به نتایج اقتصادی ماندگار و طولانی مدت، موثر است، در حالی که اجازه می دهد به درستی تفسیر دینامیک جهانی امروز و چالش های جهانی آن را مشخص کند.

برنامه ریزی برای شروع یک کسب و کار. اگر شروع کسب و کار است که تمرکز مرحله بعدی حرفه شما است، مدرسه دسترسی به مدل سازی، برنامه ریزی و فرصت های مالی برای دانش آموزان را فراهم می کند که چه چیزی برای تبدیل شدن به کارآفرینان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

LUISS Business School

استاد قصد دارد دانش آموزان 360 درجه چشم انداز از ویژگی های صنعت لوکس و سیستم مد است. ... [+]

استاد ارائه می دهد دو آهنگ مختلف:

عمده در لوکس

این اجازه می دهد تا درک مکانیسم های عامل در بخش های مختلف لوکس و در صنعت لوکس به عنوان یک کل.

عمده در مد

این توانایی های بتن را در اختیار یک دنیای بسیار جذاب قرار می دهد که با مکانیزم های بسیار پیچیده و تغییرات مداوم شناخته می شود.

[-]
ایتالیا Rome
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS Business School

این برنامه برای دانشجویانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره دیجیتال سازی کسب و کار، پایداری و روند جدید مدیریت ریسک هستند، طراحی شده است. ... [+]

استاد 3 آهنگ دارد :

عمده در اکوسیستم دیجیتال

این قابلیت های متمایز و دانش ارزشمند مورد نیاز برای ادغام استراتژی های کسب و کار و فن آوری را توسعه می دهد.

عمده در صنعت انرژی

این شرکت دانش آموزان با دانش جامع اکوسیستم انرژی را برای مقابله با چالش هایی مانند: گرمایش جهانی، خستگی از سوخت های فسیلی، تهدیدات پایدار، فراهم می کند.

عمده در مدیریت ریسک و بیمه

این یک مروری جامع از زمینه مدیریت ریسک را برای ارزیابی و جمع آوری انواع انواع ریسک های خطر و ارزیابی تاثیرات تجمعی آن بر کل سازمان فراهم می کند.... [-]

ایتالیا Rome
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS Business School

برنامه آموزش منحصر به فرد با هدف فارغ التحصیلان جوان که انگیزه برای تبدیل شدن به مدیران جهانی هستند. تئوری را با تمرین تطبیق می دهد، دانشگاه ها و صنایع را به هم متصل می ک ... [+]

استاد مدیریت بین المللی (MIM) یک برنامه منحصر به فرد است که با هدف فارغ التحصیلان جوان، انگیزه ای برای تبدیل شدن به مدیران جهانی می شود. این تئوری را با تمرین، دانشگاه ها و صنعت پل ها ترکیب می کند و مهارت های سخت و نرم را ادغام می کند. برنامه MIM دوره های سنتی را با آزمایش های آموزشی ترکیب می کند تا تفکر انتقادی را ارتقاء دهد و دانشجویان را مستلزم به طور سیستماتیک درمورد وظایف فرهنگی و فکری خواسته باشد.... [-]

ایتالیا Rome
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS Business School

کارشناسی ارشد تجربه یادگیری مشتاق ارائه می دهد تا نگرش شما نسبت به صنعت گردشگری قابلیت رقابتی در بازار کار باشد. ... [+]

استاد مدیریت گردشگری در LUISS Business School ارائه می دهد تجربه یاد مشتاق برای ایجاد نگرش خود را به صنعت گردشگری قابلیت رقابتی در بازار کار. انتظار می رود صنعت گردشگری همچنان در حال رشد و افزایش در رابطه اقتصادی در دو دهه آینده باشد. این رشد منجر به تغییرات صنعت، رقابت شدید و اشکال جدید همکاری بین بازیگران دولتی و خصوصی و همچنین شرکت های کوچک و گروه های بزرگ بین المللی خواهد شد.

... [-]
ایتالیا Rome
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS Business School

کارشناسی ارشد هدف این است که متخصصان جوان علاقه مند به چالش های مالی پیچیده مالی را شکل دهند. ... [+]

امروزه مدیریت منابع مالی و روابط با بازارهای مالی و سرمایه گذاران اهداف حیاتی برای شرکت ها، موسسات مالی و سایر سازمان ها است. نقش استراتژیک امور مالی شرکت ها به دلیل توجه بیشتری که مدیران به افزایش سرمایه، برنامه ریزی مالی، مدیریت ریسک و فعالیت های سرمایه گذاری اختصاص داده اند، به طور فزاینده ای اهمیت یافته اند. محیط مالی فعلی نیازمند مهارت ها و توانایی های جدید است تا بتواند با خواسته های متخصصان موفق در این دوره های تغییر سریع مواجه شود.... [-]

ایتالیا Rome
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS Business School

هدف اصلی این است که به دانشآموزان نحوه کار با داده های ناهمگن، دنیای واقعی و ایجاد ارزش از آن را آموزش دهید. ... [+]

استاد در برنامه مدیریت داده های بزرگ دانش آموزان را آماده می کند تا به طور موثر با داده های پیچیده و واقعی در دنیای واقعی کار کنند و ارزش آن را ایجاد کنند.

مدیریت داده بزرگ بر بهبود درک الگوهای مشتری برای افزایش کسب و کار و بهبود سودآوری تمرکز دارد. کار در مدیریت داده های بزرگ نیاز به یک مجموعه ترکیبی از صلاحیت ها: تخصص کامپیوتر با دانش خوب از تکنیک های پیشرفته آماری، درک کامل از جهان کسب و کار و مهارت های ارتباطی عالی است. پیدا کردن این مجموعه توانایی ها در یک فرد تنها نادر است. آنها باید با ترکیب مناسب کلاس درس و یادگیری زمینه ای توسعه پیدا کنند.... [-]

ایتالیا Rome
دسامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
LUISS Business School
Address
Via Nomentana,216
00162 Rome, Lazio, ایتالیا
وب سایت
تلفن
+39 06 85 225 689