توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ و ماموریت

"می دانم، می دانم چگونه می شود، می دانند که چگونه به انجام". آن را در این سه سنگ بنای که دانشگاه IULM ماموریت آموزش خود را بر اساس است، با الهام از اصول یونسکو است. با توجه به قدرت از حرفه خود را از یکپارچه سازی دانش فرهنگی و توانمندیهای حرفهای، دانشگاه از همان ابتدا بیش از 40 سال پیش همیشه خود را به عنوان یک نقطه جلسه بین بازارهای جهانی و کار دانشگاهی ارائه شده است.

موسسه Universitario در دی Lingue مدرن (IULM) در سال 1968 توسط Fondazione Scuola با Superiore با هر Interpreti E Traduttori تاسیس شد، تحت الهام سناتور کارلو بو و استاد سیلویو Baridon. از همان ابتدا ایده پشت این پروژه به برآوردن خواسته های بازار کار بر اساس تجزیه و تحلیل روند فعلی.

70

IULM، آن را به عنوان پس شناخته شده بود، توجه خود را بر مطالعه زبان، یک نیاز ضروری برای ورود به بازارهای بین المللی به طور فزاینده و زمینه تمرکز بر افزایش هنر و بازارهای فرهنگ متمرکز شده است.

80

دانشگاه برای اولین بار در ایتالیا به درک چگونه جهان ارتباطات و جامعه مصرف کننده در حال تحول بود، و در نتیجه آن را دیدم نیاز به به روز رسانی دوره های خود را با ارائه یک سری خاص از ابزار است. در این دوره است که آن را تأسیس نمود Scuola با اختصاصی دی Relazioni Pubbliche است.

90

دهه است که نشانه تقویت قطعی از موقعیت دانشگاه در زمینه ارتباطات: دانشکده مطالعات ارتباطات و سرگرمی است تا در کنار اولین دانشکده دانشگاه زبان و ادبیات خارجی تنظیم شده است. در سال 1998 دانشگاه را در نام فعلی خود را: لیبریا * دانشگاه دی Lingue E Comunicazione IULM.

از سال 2000 تا به امروز

در حالی که همچنان به توجه نزدیک به پویایی جهان کار، دانشگاه IULM مصمم در هدف آن از طریق دوره های نوآورانه از مطالعه دانش آموزان خود را با آموزش های فرهنگی است. به عنوان یک نقطه مرجع برای آموزش در بخش های زبان و ارتباطات تاسیس شد، آن در حال حاضر نیز یک مرکز عالی در زمینه های گردشگری و بهره برداری از میراث فرهنگی تبدیل شده است. با 4 دانشکده خود، دوره اول چرخه درجه، دوره چرخه درجه دو، دوره های متعدد کارشناسی ارشد و دوره های پس از تجربه، دانشگاه ارائه می دهد طیف کاملی از دوره های در تمام سطوح.

ماموریت

ماموریت دانشگاه IULM است برای آموزش و تدریس حرفه ای قادر به گرفتن بر روی چالش ها و بتواند فرصت های در حال ظهور از بازارهای بین المللی و حالات، در حالی که همچنین شکل دادن به مردان و زنان وجود و ارزش خود آگاه.

IULM را تضمین می کند دانش آموزان خود آگاهی فرهنگی عمیق و آموزش و پرورش دانشگاه جامد - ترکیبی از تئوری و عمل: آن را تصویب یک رویکرد یکپارچه، که ثابت شده است که نه تنها در کمک به دانش آموزان موفقیت دنیای کار وارد بسیار مفید است، بلکه در کمک به آنها پیدا رضایت شخصی در زندگی خود.

دانشگاه IULM همواره خود را به عنوان یک پیشگام دیده می شود: در طول سال از آن شده است قادر به پیش بینی روند و انطباق است به تغییر، عامل به عنوان یک مخاطب پویا در یک سیستم به طور مداوم در حال تحول. شرط ممتاز است که اجازه می دهد تا آن را به نزدیک شدن به بدن و موسسات غیر دانشگاهی مهم به منظور ارائه پروژه های مشترک است که می تواند ارزش افزوده برای آموزش و پژوهش تولید: امروز آن را یک نهاد به خوبی تثبیت در مکانیسم های اجتماعی و اقتصادی منطقه نفوذ خود است.

IULM در کوتاه

فقط کلمات. ارزش دانشگاه IULM نیز در ارقام آن نهفته است.

روابط بین المللی

میدانم جهان برای ساختن آینده. این سیاست بین المللی IULM است. دانشگاه مبادلات با دانشگاه های خارجی و شرکت های برای دانش آموزان، فارغ التحصیلان و معلمان را تشویق می کند.

IULM استقبال بسیاری از دانشجویان خارجی و همچنین استادان مدعو و سازماندهی فعالیت های تحت حمایت از پروژه های جامعه اروپا و یا در همکاری با شبکه های بین دانشگاه به توسعه پروژه های آموزشی و پژوهش محور.

این به معنی افزایش احتمالات را برای دانش آموزان برای شرکت درس و امتحانات خارج از کشور، آنها را تشویق به سعی کنید تجربه های جدید و به چالش کشیدن و به دنبال که غنی سازی که از یک جلسه با فرهنگ های دیگر می آید. آن را نیز به فارغ التحصیلان و دانشجویان فرصتی برای بهره مندی از مزایای تجربه کار با ارزش و حرفه ای واجد شرایط. برای این منظور، IULM نیز در چندین پروژه مربوطه گرفته شده است و اعطای بورس های تحصیلی برای سه یا شش ماه سابقه کار در زمینه های مختلف کارآفرینی در سراسر اروپا.

به منظور تسهیل در تحرک دانش آموز و به رسمیت شناختن آکادمیک مطالعات خارج از کشور، IULM سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) اتخاذ کرده است. نهادی، منطقه ای، ملی و اروپا: در ابتدا برای انتقال اعتبار درک میشود، ECTS به یک سیستم انباشت به در تمام سطوح استفاده می شود تبدیل شده است.

نتیجه یکی دیگر از این فعالیت ها تحکیم شبکه دانشگاه از روابط با دیگر دانشگاه های پیشرو در اروپا و با بسیاری از موسسات و شرکت های درگیر در ارائه تجارب کار است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

International University of Languages and Media

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات برای روابط بین المللی (MICRI) آموزش حرفه ای ارتباط با آموزش های خاص که منجر به کار فرصت در زمینه بین المللی، در سازمان های دولتی و یا خصوصی ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات برای روابط بین المللی (MICRI) آموزش حرفه ای ارتباط با آموزش های خاص که منجر به کار فرصت در زمینه بین المللی، در سازمان های دولتی و یا خصوصی.

درجه سطح 1 دانشگاه کارشناسی ارشد در ارتباطات برای روابط بین المللی (MICRI)

درجه MICRI کارشناسی ارشد دوره های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد 1 با هدف فارغ التحصیلان جوان و حرفه ای ارتباطات است، ارائه می دهد و آموزش با کیفیت بالا برای فرصت های شغلی در زمینه بین المللی است.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International University of Languages and Media

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات بین المللی مدرک فوق لیسانس بین المللی توسط دانشگاه IULM در همکاری با سه دانشگاه معتبر اروپایی متخصص در روابط عمومی و ارتباطات ارائه شده است ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات بین المللی مدرک فوق لیسانس بین المللی توسط دانشگاه IULM در همکاری با سه دانشگاه معتبر اروپایی متخصص در روابط عمومی و ارتباطات ارائه شده است. از MIC این فرصت را به تحصیل در دانشگاه های مختلف و برای به دست آوردن تخصص هدفمند در ارتباطات جهانی ارائه می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات بین المللی (MIC) یک برنامه کارشناسی ارشد به طور کامل در انگلیسی به مدت 18 ماه و با هدف فارغ التحصیلان در رشته های ارتباطات و یا افراد مرتبط است. با حضور در دوره کارشناسی ارشد MIC شما قادر به تحصیل در دانشگاه های مختلف در سراسر اروپا و در نتیجه به دست آوردن شناخت دو خواهد بود.... [-]

ایتالیا میلان بریتانیا لیدز لیتوانی ویلنیوس هلند گرونینگن  + 4 بیشتر
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International University of Languages and Media

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری همچنان به روز رسانی و تکامل است. برای نسخه 13TH آن، MTM تبدیل شده است مدرک کارشناسی ارشد در مهمان نوازی و مدیریت گردشگری (HTM)، یک مس ... [+]

چرا HTM

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری همچنان به روز رسانی و تکامل است. برای نسخه 13TH آن، MTM تبدیل شده است کارشناسی ارشد در مهمان نوازی و مدیریت گردشگری (HTM)، یک مسیر زبان انگلیسی را به بسیاری از استعداد خود را و شروع یک حرفه ای درخشان در گردشگری.

مدرک کارشناسی ارشد در مهمان نوازی و مدیریت گردشگری (HTM)، با تعداد محدودی و حضور اجباری، ویژگی های

محتوای دوره به طور کامل در انگلیسی مخلوط دانشجویان بین المللی معلمان از مراکز تحقیقاتی بین المللی بالا تجربه زمینه منحصر به فرد برای اجرای پروژه های نوآورانه دست در رویکرد با مدیران از شرکت های گردشگری مهمترین 6 ماه کارآموزی طراحی در ایتالیا و یا در خارج از کشور 87 درصد از فارغ التحصیلان کار به عنوان حرفه ای گردشگری در عرض 3 ماه به لطف پشتیبانی از قرار دادن HTM 50 درصد از فارغ التحصیلان استخدام شده توسط شرکت میزبان کارآموزی خود ... [-]
ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International University of Languages and Media

استاد دوره ما دارای یک روش منحصر به فرد موزه شناسی در روند نوآورانه ترین آن به خصوص در سطح اروپا است. این است که در تحت نظارت موزه آکادمی بنیاد اروپایی (NL) که با کارشناس ... [+]

استاد هدف

استاد دوره ما دارای یک روش منحصر به فرد موزه شناسی در روند نوآورانه ترین آن به خصوص در سطح اروپا است. این است که در تحت نظارت موزه آکادمی بنیاد اروپایی (NL) که با کارشناسان خود و با منابع آموزشی کمک انجام شده است. ماژول های آنلاین فرصت را به شرکت در این دوره همچنین به دانش آموزان در خارج از کشور تحت قیمومت توجه ارائه دهد. مدرسه تابستانی خواهد شد در پردیس IULM در میلان، پایتخت در سراسر جهان از طراحی و مد و شهر پر جنب و جوش ترین ایتالیایی برگزار شد. همایش ها و سمینارها در میلان و همچنین در مکان های دیگر اروپا برنامه ریزی شده.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 ترم
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

LIBERA UNIVERSITÀ DI LINGUE E COMUNICAZIONE IULM