توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Iavav Masters (برنامه های تخصص انفرادی) و دوره های تخصصی پیشرفته

Università Iuav di Venezia دوره های پیشرفته برای فارغ التحصیلان و متخصصان ارائه می دهد.

برنامه های تحصیلات تکمیلی مختلف به سه شاخه متفاوت تقسیم می شوند:

  • سطح اول برنامه کارشناسی ارشد
  • سطح دوم برنامه استاد
  • دوره های تخصصی تخصصی

کارشناسی ارشد (برنامه های تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد) هدف توسعه دانش و مهارت در بخش های نوآورانه و استراتژیک دنیای صنعتی و صنعتی است و با رویکرد بین رشته ای و کاربردی مشخص می شود.

آنها برای فارغ التحصیلان از رشته های مختلف (هنر، معماری، برنامه ریزی شهری، جامعه شناسی، مهندسی، اقتصاد، فلسفه، ادبیات و غیره) هستند که علاقه مند به کسب آموزش حرفه ای در کارآفرینی، کارکردهای شرکت ها و برخی بخش های اداری و مالی هستند.

همه برنامه های کارشناسی ارشد دسترسی به کنترل دارند. شرایط پذیرش در هر اطلاعیه برنامه فردی داده می شود.

برنامه های کارشناسی ارشد انفرادی برای کسانی که دارای عناوین زیر هستند (بخش های خاص دارای اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعیه برنامه خود) هستند:

  • سطح اول کارشناسی ارشد - پیش نیاز: لیسانس هنر و یا علم
  • سطح دوم برنامه استاد - پیش نیاز: استاد هنر و یا علم

یک برنامه کارشناسی ارشد مقطع کارشناسی طول یک سال تحصیلی است که حدود ساعت 375/450 کل ساعت درس است. فعالیت های علمی در اعتبارات دانشگاهی (اعتبار مربوط به 25 ساعت کار دانشجویی) محاسبه می شود. بنابراین، کل حجم دانش آموزان به طور کلی در 60 اعتبار در نظر گرفته شده است.

برای کسب مدرک کارشناسی ارشد فوق دیپلم، دانش آموزان باید حداقل 70٪ از کل مدت دوره تحصیل را داشته باشند و امتحانات لازم را انجام دهند. طرح مطالعه شامل یک دوره کارآموزی، آزمایش و اعمال دانش در دست است و پایان نامه تحقیق نهایی.

دوره های تخصصی تخصصی دوره های تخصصی دوره های مختلف هستند. آنها برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی یا فارغ التحصیل هستند باز هستند. آنها همچنین برای کسانی که تجربه حرفه ای را به دست می آورند، شناخته شده و مناسب برای اهداف دوره هستند.

همه برنامه های فارغ التحصیل دسترسی کنترل دارند: بنابراین، توصیه می شود برای مشاهده اعلامیه فردی هر برنامه به دانستن شرایط دقیق پذیرش، توصیه شود.

برنامه های فارغ التحصیل می تواند شامل کسب اعتبار دانشگاهی باشد.

نرخ حضور و غیاب به درصد مشخصی از ساعت ها اجباری است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IUAV University of Architecture in Venice, Italy

ReADs یک سطح تخصصی برنامه فوق لیسانس برای فارغ التحصیلان جدید و حرفه ای است که می خواهند مهارت های بنیادی را برای فضای، معماری و تجربه های تجاری برای مکان های تجاری و اجت ... [+]

ReADs یک دوره کارشناسی ارشد استادیار سطح 1 برای فارغ التحصیلان و متخصصان جدید است که می خواهند مهارت های بنیادی را برای فضای، معماری و تجربیات مکان های تجاری و اجتماعی طراحی و طراحی کنند.

برگزار شده در دانشگاه معماری در ونیز IUAV- ReADs یک دوره عالی استاد است که با هدف آموزش متخصصان طراحی خرده فروشی از طریق آموزش " یادگیری با انجام " آموزش شامل درس های پیشانی یکپارچه توسط کارگاه ها، کارآموزی، بازدید از شرکت های بین المللی اصلی رهبران نوآوری و یک سفر به سوئد، خانه کشور خرده فروشی.... [-]

ایتالیا Venice
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی