IUAD Accademia della Moda

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

آکادمی ما در دهه 60 متولد شد، از یک ایده از Domenico Lettieri سفارشی Napolitan.

این داستان در پنجاه سالگی در Vico Equense آغاز شد، یک شهر کوچک در نزدیکی Sorrento پر از گردشگران و بازیگران آمریکایی و انگلیسی است. جوان Domenico Lettieri به آقایان تحسین می شود، که مایلند مثل آنها باشند.

بنابراین او تحقیق خود را در قلمرو پانسمان و خیاطی خوب آغاز کرد و به عنوان یک شاگرد در یک فروشگاه کوچک خیاطی پایان داد. با این حال، خیاط های بزرگ دوست ندارند کمک های جوان خود را آموزش دهند، که صرفا برای تمیزکاری کار می کردند.

Domenico می دانست که تنها راهی برای یادگیری چیزی بود که شاهد استادش را ببیند و تلاش کند تا اسرار را به عنوان بسیاری از اسرار سرقت کند. اولین لباس تسلطیاش ژاکت سنتی ناپلی بود.

ویژگی های متمایز ژاکت ناپولیتن عبارتند از: شانه های بدون پاشنه و آستین های نرم، آستین آستین آبرنگ، جیب پچ، کف پوش نیمه یا بدون پوشش، آستانه های جانبی.

از فروشگاه خیاطی تا صنعت

در دهه شصت، Domenico فرصتی برای کار در یکی از عمده صنایع نساجی و پوشاک ایتالیا، مارزوتو داشت. این جایی است که او می داند خیاطی می تواند تبدیل به صنعت شود، زیرا خیاطی ها نمی توانند با تقاضای رو به رشد برای انتخاب و راحتی مواجه شوند. Domenico Lettieri تقاضای روزافزونی را برای خیاطی های حرفه ای و الگوی ایجاد شده از صنعت دید، فرصتی طلایی برای ارتقا خیاطی.

Domenico یک روش جدید خیاطی، یک روش الگوی ساخت هندسی را کشف کرد که او تصمیم گرفت با ساده سازی رویکرد ریاضی خود در ناپل توسعه یابد. این تغییرات جدید پس از آن تبدیل به روش اختراع الگوی ساخت.

روش ثبت اختراع ما

روش ایجاد شده توسط Domenico Lettieri در حال حاضر سنگ بنای آکادمی است و عمدتا بر اساس ساده سازی است. الگوی ساخت از یک رویکرد هندسی اولیه است که به راحتی قابل درک و مناسب برای نیازهای صنعت است.

طراحی الگو به عقب بر اساس قوانین اساسی آن، به منظور ساده سازی روند از کاغذ به پارچه.

از مدارس تا آکادمی

از آن لحظه، Domenico Lettieri چندین مدرسه خیاطی را در سراسر ایتالیا باز کرد و لباس های زنان را معرفی کرد؛ زیرا زمان تغییر می کرد و زنان شروع به درخواست نقش خود در جامعه کردند.

امروز IUAD - Accademia della Moda تنها موسسه آموزش عالی در جنوب ایتالیا است که توسط وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و تحقیقات ایتالیایی در میان موسسات AFAM (موسسات عالی برای هنر، موسیقی و رقص) برای مدرک لیسانس خود مورد تایید قرار گرفته است.

سنت سازندگان هر روز در آکادمی نگهداری می شود. ما دانشجویان را آماده می کنیم تا آکادمی را به عنوان حرفه ای ترک کنند؛ چرا که برنامه های تحصیلی آنها بر اساس تقاضای شرکت ها و بازار کار طراحی شده اند و به همین دلیل در فعالیت های عملی مانند کارگاه ها، نمایشگاه ها، جلسات صنعت شرکت می کنند.

از ناپل به میلان

اخیرا شعبه جدیدی در یک ساختمان تاریخی در میلان با ایستگاه راه آهن میلان مرکزی راه اندازی کرده ایم.

ما این شاخه را به عنوان نقطه عطفی از تاریخ ما در نظر می گیریم، چرا که میلان به بسیاری از مدرسه های مد و آکادمی ها مهاجرت می کند و این هم افتخار و چالش است که دیدگاه منحصر به فرد ما، خلاقیت و سنتی خود را در میلان به ارمغان بیاورد.

مکان ها

ناپل

Address
Via G. Pica 62
ناپل, کامپانیا, ایتالیا

میلان

Address
Via Copernico 3
میلان, لومباردی, ایتالیا