توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

آکادمی ما در دهه 60 متولد شد، از یک ایده از Domenico Lettieri سفارشی Napolitan.

این داستان در پنجاه سالگی در Vico Equense آغاز شد، یک شهر کوچک در نزدیکی Sorrento پر از گردشگران و بازیگران آمریکایی و انگلیسی است. جوان Domenico Lettieri به آقایان تحسین می شود، که مایلند مثل آنها باشند.

بنابراین او تحقیق خود را در قلمرو پانسمان و خیاطی خوب آغاز کرد و به عنوان یک شاگرد در یک فروشگاه کوچک خیاطی پایان داد. با این حال، خیاط های بزرگ دوست ندارند کمک های جوان خود را آموزش دهند، که صرفا برای تمیزکاری کار می کردند.

Domenico می دانست که تنها راهی برای یادگیری چیزی بود که شاهد استادش را ببیند و تلاش کند تا اسرار را به عنوان بسیاری از اسرار سرقت کند. اولین لباس تسلطیاش ژاکت سنتی ناپلی بود.

ویژگی های متمایز ژاکت ناپولیتن عبارتند از: شانه های بدون پاشنه و آستین های نرم، آستین آستین آبرنگ، جیب پچ، کف پوش نیمه یا بدون پوشش، آستانه های جانبی.

از فروشگاه خیاطی تا صنعت

در دهه شصت، Domenico فرصتی برای کار در یکی از عمده صنایع نساجی و پوشاک ایتالیا، مارزوتو داشت. این جایی است که او می داند خیاطی می تواند تبدیل به صنعت شود، زیرا خیاطی ها نمی توانند با تقاضای رو به رشد برای انتخاب و راحتی مواجه شوند. Domenico Lettieri تقاضای روزافزونی را برای خیاطی های حرفه ای و الگوی ایجاد شده از صنعت دید، فرصتی طلایی برای ارتقا خیاطی.

Domenico یک روش جدید خیاطی، یک روش الگوی ساخت هندسی را کشف کرد که او تصمیم گرفت با ساده سازی رویکرد ریاضی خود در ناپل توسعه یابد. این تغییرات جدید پس از آن تبدیل به روش اختراع الگوی ساخت.

روش ثبت اختراع ما

روش ایجاد شده توسط Domenico Lettieri در حال حاضر سنگ بنای آکادمی است و عمدتا بر اساس ساده سازی است. الگوی ساخت از یک رویکرد هندسی اولیه است که به راحتی قابل درک و مناسب برای نیازهای صنعت است.

طراحی الگو به عقب بر اساس قوانین اساسی آن، به منظور ساده سازی روند از کاغذ به پارچه.

از مدارس تا آکادمی

از آن لحظه، Domenico Lettieri چندین مدرسه خیاطی را در سراسر ایتالیا باز کرد و لباس های زنان را معرفی کرد؛ زیرا زمان تغییر می کرد و زنان شروع به درخواست نقش خود در جامعه کردند.

امروز IUAD - Accademia della Moda تنها موسسه آموزش عالی در جنوب ایتالیا است که توسط وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و تحقیقات ایتالیایی در میان موسسات AFAM (موسسات عالی برای هنر، موسیقی و رقص) برای مدرک لیسانس خود مورد تایید قرار گرفته است.

سنت سازندگان هر روز در آکادمی نگهداری می شود. ما دانشجویان را آماده می کنیم تا آکادمی را به عنوان حرفه ای ترک کنند؛ چرا که برنامه های تحصیلی آنها بر اساس تقاضای شرکت ها و بازار کار طراحی شده اند و به همین دلیل در فعالیت های عملی مانند کارگاه ها، نمایشگاه ها، جلسات صنعت شرکت می کنند.

از ناپل به میلان

اخیرا شعبه جدیدی در یک ساختمان تاریخی در میلان با ایستگاه راه آهن میلان مرکزی راه اندازی کرده ایم.

ما این شاخه را به عنوان نقطه عطفی از تاریخ ما در نظر می گیریم، چرا که میلان به بسیاری از مدرسه های مد و آکادمی ها مهاجرت می کند و این هم افتخار و چالش است که دیدگاه منحصر به فرد ما، خلاقیت و سنتی خود را در میلان به ارمغان بیاورد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


IUAD Accademia della Moda

دوره دو ساله با هدف آموزش یک شخصیت حرفه ای با توانایی مدیریت طراحی و توسعه مجموعه های لوازم جانبی (کالاهای چرمی و کفش)، از نظر تکنیکی، فنی و تولیدی است. ... [+]

دوره دو ساله با هدف آموزش یک شخصیت حرفه ای با توانایی مدیریت طراحی و توسعه مجموعه های لوازم جانبی (کالاهای چرمی و کفش)، از نظر تکنیکی، فنی و تولیدی است. این پشتیبانی را در تحقیق و تجزیه و تحلیل روند مد و در تمام مراحل توسعه محصول ارائه می دهد: از تحقیق مواد و تعریف مدل ها، به طراحی سبک، تا نمونه گیری، از طریق تعریف مدل سازی.

شما مهارت های بالا در رابطه با فرایندهای زنجیره تامین و مواد / اجزای محصولات خواهید داشت. شما یاد خواهید گرفت که از فن آوری های اطلاعاتی نوین دیجیتال (CAD 2D و 3D) استفاده کنید و از روش های شرکت برای اطمینان از استانداردهای کیفیت بالا استفاده کنید.... [-]

ایتالیا ناپل
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IUAD Accademia della Moda

دوره دوساله تخصصی در هنر ... [+]

دوره دوساله تخصصی در هنر

این هدف عمدتا در دانشجویان، فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع کارشناسی در دوره های انسانی یا ارتباطی و بازاریابی است که قصد دارند در زمینه هنر و یا Copywriting متخصص باشند، که به رهبری متخصصان این بخش می باشد.

دوره ی تحصیلی شمامن سالی هستمآموزه دوم سالتست نهایی آزمایش و کار برای یادگیری

روش آکادمی شامل 30٪ سخنرانی ها و 70٪ کاربرد عملی است. دانش آموزان در یک آزمایشگاه آزاد کار خواهند کرد که در آن آنها می توانند آزمایش و یاد بگیرند، با شبیه سازی کلاس درس از شرایط واقعی، به عنوان مثال تحقق یک نمونه اولیه برای یک مشتری.... [-]

ایتالیا ناپل
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IUAD Accademia della Moda

سبک ایتالیایی چیزی است که منحصر به فرد است و به دنبال آن در سراسر جهان، یاد بگیرند که چگونه به شرکت ها در فرآیند های درونی خود با بازاریابی و ارتباطات از استاد ایتالیایی ... [+]

بررسی اجمالی

سبک ایتالیایی چیزی است که منحصر به فرد است و به دنبال آن در سراسر جهان، یاد بگیرند که چگونه به شرکت ها در فرآیند های درونی خود با بازاریابی و ارتباطات از استاد ایتالیایی سبک هدایت شرکت ها.

با این حال، به منظور توسعه استراتژی های خاص فرهنگی برای بازارهای رو به رشد، متخصصان بازاریابی باید مهارت های فنی و فرهنگی را به دست آورند. برای ثبت نام در این برنامه، ما نیاز به مدرک لیسانس، مدارک دیگر در مد، طراحی، هنر لیبرال یا عناوین معادل.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IUAD Accademia della Moda

با استفاده از این طرح فنی برای دوره کارشناسی ارشد مدرس، شما را از طریق آموزش های گسترده ای که شامل روش های برنامه ریزی بیان و فنی عملیاتی برای لباس های مردانه، لباس های ز ... [+]

بررسی اجمالی

ایجاد یک طراحی فنی روشن می تواند فرایند توسعه الگوی ساده را بهبود بخشد.

با استفاده از این طرح فنی برای دوره کارشناسی ارشد مدرس، شما را از طریق آموزش های گسترده ای که شامل روش های برنامه ریزی بیان و فنی عملیاتی برای لباس های مردانه، لباس های زنانه و لباس های کودکان است، به شما می آموزند.

برای ثبت نام، شما نیاز دارید که یک مدرک لیسانس یا سایر مدرک، مدرک، هنرهای لیبرال یا عناوین معادل آن داشته باشید.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2019
ایتالیایی
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

https://youtu.be/udrZRYZ_wyw

https://youtu.be/BWDd6ffW62A

Address
Via G. Pica 62
ناپل, کامپانیا, ایتالیا
Address
Via Copernico 3
میلان, لومباردی, ایتالیا