IUAD Accademia della Moda

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

IUAD Accademia della Moda متولد شد ، در دهه شصت ، از ایده استاد خیاط دومنیکو لتتیری ، که هسته اصلی آکادمی را تأسیس کرد و روشی را برای ساختن الگوی صنعتی به ثبت رساند و با این آرزو کرد که زندگی جدیدی را به سنت ببخشد. خیاطی ناپلی. این روش جدید برای نزدیک کردن خیاط به نیازهای انتخاب عظیم مردم و صنعت پوشاک در نظر گرفته شده است.

حتی امروز ، IUAD دانشجویان را برای ورود به دنیای کار به عنوان حرفه ای آماده می کند ، با همان الهام بخش ، به لطف برنامه های مطالعاتی پیشرفته ، که با همکاری شرکت ها ساخته شده و از نیاز بازار شروع می شود. بیش از پنجاه سال ، IUAD Accademia della Moda با ارائه طیف گسترده ای از دوره های آموزشی در رشته های مد و طراحی ، در زمینه آموزش فعالیت می کند.

IUAD Accademia della Moda در بین موسسات AFAM برای کلیه دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد توسط وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات در بین موسسات AFAM شناخته شده است.

ناپل

ناپل ، شهر سنت خیاطی مردان است ، مدرسه ای که انقلابی در کانون های کلاسیک ایجاد کرده و ظرافت آرام و کمتری را ایجاد می کند.

در 50 سال سن ، IUAD Accademia della Moda با وارد کردن دوره های خود ، پیشرفت خلاقیت ناپلی را دنبال کرده است. ایده این است که تاریخ و سنت را ادامه دهیم و آن را با کانن های معاصر به روز کنید: طراحی دست ساز.

میلان

دفتر مرکزی جدید میلان که در سال 2017 در یک ساختمان تاریخی در نزدیکی ایستگاه مرکزی افتتاح شده است ، مظهر دیدار بین سنت و طراحی نوآورانه است.

چالشی که ناشی از تمایل به پیشنهاد چشم انداز IUAD در مورد مد و طراحی ، ترکیب سنت خیاطی و استقلال ناپلی با تحقیق و پویایی در شهر از سطح مد است .

فعالیت های اضافی

IUAD می تواند برای فعال کردن برنامه Erasmus + روی شبکه ای متراکم از موسسات اروپایی حساب کند.

مشارکتهای بیشمار امکان مشارکت فعال در رویدادهای مهم ملی و بین المللی ، مانند کنگره جهانی کفش ، مجله مد مد ایتالیا ، هفته مد فارغ التحصیلان در لندن ، دانشگاهی ، جشنواره بین المللی ارتباطات خلاق ، اگر! ، و نمایشگاه های Milano Unica ، Micam و Lineapelle ، برای مد ، و Arkeda در ناپل و Salone del Mobile در میلان ، برای صنعت داخلی.

مکان ها

میلان

Address
Via Copernico 3
20125 میلان, لومباردی, ایتالیا

ناپل

Address
Via G. Pica 62
80142 ناپل, کامپانیا, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید