ISTUD Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از چهل سال تجربه در کنار سازمان

در سال 1970 توسط Assolombarda و یک گروه از شرکت بزرگ ایتالیایی و چند ملیتی (از جمله پیرلی، Olivetti کار و آی بی ام) بنا نهاده شده، « ISTUD همواره همراه تکامل مدیریت ایتالیایی، کمک قابل توجهی به گسترش مدرن "فرهنگ مدیریت" در کشور ما. اولین دانشکده مدرسه کسب و کار از استادان مدرسه کسب و کار هاروارد تشکیل شد که توسط متخصصین مشاوره مدیریت ایتالیایی پشتیبانی می شد.

بنیاد ISTUD امروز تنها مدرک مستقل برجسته ایتالیایی است . در 40 سال بیش از 51000 مدیران اجرایی و مدیران فعالیت، علاوه بر 2300 فارغ التحصیلان برنامه های آموزشی و کارشناسی ارشد و بسیاری از حرفه ای شرکت کرده اند، کار در جهان از آموزش و پژوهش، ما همه 'فرمت ISTUD دهه هفتاد به امروز.Chronology

ماموریت ما

حمایت از رشد شرکت ها و مدیرانی که می خواهند با ایجاد یک مدل اقتصادی پایدار جدید رقابت کنند، بر ایجاد ارزش برای همه بازیگران در روند تمرکز کرده اند. این مأموریت بنیاد ISTUD ، اولین دانشکده بازرگانی مستقل در ایتالیا است که از سال 1970 در زمینه آموزش عالی و تحقیقات مدیریت فعالیت می کند، مجموعه ای جامع از برنامه های تحقیق و آموزش مدیریتی را که به طور مستقیم به واقعیت ها و چالش هایی که سازمان ها مواجه هستند

ارزشهای ما

پایداری: رویکرد سیستمیک، اخلاقی و پایدار.

رویکرد ما

بنیاد ISTUD قصد دارد که در زمینه توسعه آموزش و مدیریت ، صدای متفاوت داشته باشد و در همه فعالیت هایش، منحصر به فرد بودن و توانایی افراد و سازمان هایی را که در آن فعالیت می کنند، قرار دهد.
در مبنای طرح های پیشنهادی مختلف، یک فعالیت تحقیق و نوآوری مستمر وجود دارد، با توسعه یک دانش فنی به روز شده به مشکلات و موضوعاتی که امروزه به شرکت ها، سازمان ها، مدیران توجه می شود.

انتخاب ISTUD به معنای "در تماس" با یک شرکت پیشرو در زمینه آموزش مدیریت ایتالیایی، با تقریبا 40 سال تجربه در زمینه آموزش مدیریت و تحقیق در سازمان است .
توانایی نشان داده شده برای کمک به تکامل تفکر مدیریتی، شبکه بین المللی، حضور واجد شرایط در شرکت ها و موسسات، سطح بالایی از فرآیند پیشنهاد و فرایند تدریس همراه با کیفیت دانشکده، شهرت و اعتبار نام تجاری، برخی از عناصر اصلی که منجر به در نظر گرفتن ISTUD به عنوان یک انتخاب منحصر به فرد از برتری در صحنه ایتالیایی است.Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : تجربیات مقایسه شده

شرکت در یک سمینار یا مسیر ISTUD به معنای تجربه یک تجربه آموزشی بسیار جذاب است که در آن شرکت کننده اصلی ترین فرآیند یادگیری در یک محرک محرک است و حضور ISTUD متخصصان ISTUD برای همراه شدن با تمام دوره.
تجزیه و تحلیل شرایط بتن، جستجو برای راه حل های موثر، پذیرش مسئولیت، ارتباطات بین فردی، مذاکره و کار گروهی همیشه در کلاس های درس ارزشمند است. استادان دانشکده، در ارتباط با لحظات مختلف برنامه و محتویات مورد استفاده، از یک ترکیب گسترده و انعطاف پذیر از ابزارهای آموزشی مانند درس ها، تمرینات، بحث های مورد استفاده استفاده می کنند .

بر اساس رویکرد ما، اندازه مقایسه است . مقایسه ای که از گفتگو با شرکت کنندگان در بخش های مختلف و خانواده های حرفه ای و از بحث دائمی و تبادل با اساتید دانشکده، همه متخصصان در زمینه تخصص و با دانش موثر در زمینه مشاغل تجاری حاصل از تجربه قابل توجه در مدیریت، مشاوره و یا پژوهش.
همه شرکت کنندگان همیشه دارای طیف گسترده ای از اسناد نظری در مورد موضوعات تحت پوشش، و همچنین یک کتابشناسی کامل و به روز شده (علاوه بر استفاده از مواد منحصر به فرد ISTUD تهیه و سفارشی با توجه به نیاز مشتری).

مکان ها

استرزا

Address
Corso Umberto I, 71

28838 استرزا, پیمانت, ایتالیا