IED – Istituto Europeo di Design Venice

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دستگاه انکوباتور دانش و تحقیق و پژوهش برای نوآوری است.

ونیز همواره تقاطع فرهنگ های مختلف، که اجازه داده است آن را به معرض بیش از سایر شهرستانها به تحت تاثیر قرار، روند و نوآوری، در هنر و همچنین در فرهنگ و تجارت، پرورش یک حرفه برای تحقیق و مواجهه با همه چیز است که جدید .

ونیز خانه از سازمان اولین و بزرگترین پروتو-صنعتی در جهان غرب، آرسنال، که در آن توده خط تولید نیروی دریایی اختراع شد و به اجرا است.

زبان، ایده ها و استعدادهای در ونیز گرد هم می آیند، و با آنها نیز اشیاء و مواد. این شهرستان حرفه مشخص به تحول کیفیت لازم برای چکش زدن و تماس بین جوامع مختلف و ترویج شرایط جدید است.

چه چیزی باعث IED ونیز مرکز آموزش عالی؟ توانایی خود را به سرگرم گفتمان با میراث از دانش است که در این شهرستان و به عنوان کاتالیزور برای طرح، پروژه ها، مردم و انرژی نه تنها در بافت محلی، اما ملی و بین المللی عمل می کنند رشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در عمل نگهداری

Campus تمام وقت 12  March 2018 ایتالیا Venice

استاد در موزه تمرین ترویج شده توسط IED ونیز یک برنامه خرید و فروش در یک راه کامل و عملی با جهت طراحی نمایشگاه و مدیریت مربوط به رشته هنر و فراتر از آن، حرفه ای آموزش آماده برای ورود به با حقوق کامل صنعت هنر. [+]

هدف این مسیر مطالعه برای دانشجویان کارشناسی ارشد که از سراسر جهان که می خواهند به تخصص حرفه ای در بخش نگهداری، از جمله موزه ها، گالری ها، نمایشگاه ها و یا برای خانه های حراج طراحی شده است. مطالعه قبلی در زمینه هنر و مدیریت مطلوب است، اما لازم نیست. روش و ساختار برنامه درسی دوره شامل بررسی هنر معاصر مدرن و بین المللی، و همچنین در نظر گرفتن نزدیک نهادهای تجسمی و شیوه، آموزش در سازمان نمایشگاه و برنامه های عمومی در موزه ها و نه برای سود گالری ها، راه اندازی، نوشتن، چاپ و نشر و فعالیت گالری های تجاری. آموزش ترکیب دوره های مبتنی بر سخنرانی، تحقیقات خود را آغاز، سمینارها، بازدید از محل و کار مشترک. آن را نیز شامل تحقق یک پروژه در همکاری با یک غرفه ای ملی در دوسالانه ونیز. مدت زمان از برنامه های کارشناسی ارشد به شرح زیر تقسیم می شود: هفت ماه از سخنرانی ها، فعالیت های آزمایشگاه، موزه و گالری بازدیدکننده داشته است، یکپارچه با مطالعه فردی، توسعه پروژه و سه ماه اختصاص داده شده به بسط و گسترش پروژه پایان نامه نهایی است که می تواند به تنهایی یا در انجام یک گروه. برنامه کارشناسی ارشد دارای یک رویکرد بسیار عملگرا، ارائه دانش آموزان با روش و یک مسیر گام به گام توسط به گام است که برای تحقق یک پروژه نمایشگاه منجر خواهد شد. به همین دلیل ساختار آن را به 3 بخش اصلی تقسیم می شوند: - 1_THEORY منطقه بخش اول دانش آموزان با معرفی... [-]

ویدئو ها

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

تماس

IED - Istituto Europeo di Design

آدرس Campo S. Stefano 2842
30124, Italy
وب سایت http://www.ied.it/venezia/home
تلفن +39 041 277 1164