توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دستگاه انکوباتور دانش و تحقیق و پژوهش برای نوآوری است.

ونیز همواره تقاطع فرهنگ های مختلف، که اجازه داده است آن را به معرض بیش از سایر شهرستانها به تحت تاثیر قرار، روند و نوآوری، در هنر و همچنین در فرهنگ و تجارت، پرورش یک حرفه برای تحقیق و مواجهه با همه چیز است که جدید .

ونیز خانه از سازمان اولین و بزرگترین پروتو-صنعتی در جهان غرب، آرسنال، که در آن توده خط تولید نیروی دریایی اختراع شد و به اجرا است.

زبان، ایده ها و استعدادهای در ونیز گرد هم می آیند، و با آنها نیز اشیاء و مواد. این شهرستان حرفه مشخص به تحول کیفیت لازم برای چکش زدن و تماس بین جوامع مختلف و ترویج شرایط جدید است.

چه چیزی باعث IED ونیز مرکز آموزش عالی؟ توانایی خود را به سرگرم گفتمان با میراث از دانش است که در این شهرستان و به عنوان کاتالیزور برای طرح، پروژه ها، مردم و انرژی نه تنها در بافت محلی، اما ملی و بین المللی عمل می کنند رشد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IED – Istituto Europeo di Design Venice

نسخه هفتم - تحولات اخیر در دنیای هنر و فرهنگ، از یک سو، هنرمندان و سایر متخصصان درگیر در زمینه را با بخش خلاق و کسب و کار خود درگیر کرده است. از سوی دیگر، ایده و عملکرد ف ... [+]

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

از یک سو، تحولات اخیر در دنیای هنر و فرهنگ، هنرمندان و دیگر متخصصان درگیر در این زمینه را با بخش خلاق و کسب و کار خود درگیر کرده است. از سوی دیگر، ایده و عملکرد فرهنگ به سمت یک آگاهی عمومی و ساختار یافته اجتماعی و خدماتی، به نیاز حرفه ای با رویکرد کارآفرینی و تمرکز بر آگاهی اجتماعی و پایداری، تکامل یافته است.

دوره استاد در کسب و کار هنر و فرهنگ دانش آموزان را فراهم می کند زمینه ای قوی و عملی است که اجازه می دهد تا آنها را از یک ایده شروع و تعریف یک طرح کسب و کار موثر است که ایده کار و تولید نوآوری با ارزش است. با تشکر از تعطیلات ویژه ای که طبقات با مربیگری اختصاصی را پشتیبانی می کنند، شرکت کنندگان درمورد نحوه برنامه ریزی و مدیریت پروژه هنری یا فرهنگی در تمامیت خود، یاد می گیرند. در پایان کارشناسی ارشد، می توان یک حرفه ای را در مؤسسات فرهنگی خصوصی و دولتی آغاز کرد، برای راه اندازی یک کسب و کار یا برنامه ریزی پروژه های بدون سود.... [-]

ایتالیا Venice
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Venice

نسخه سوم - امروزه هنرهای معاصر در معرض نیاز به مهارتهای فراوانی هستند، زیرا زمینه های هنری و زبان ها وجود دارد. در حالی که یک پس زمینه جامد فرهنگی به اندازه مدیریت و مهار ... [+]

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

امروزه هنرهای معاصر معاصر به مهارت های بسیاری نیاز دارند، زیرا زمینه های هنری و زبان ها وجود دارد. در حالی که یک پس زمینه جامد فرهنگی به اندازه مدیریت و مهارتهای ارتباطی مهم است، مهمتر از همه برای نگهداری قرن بیست و یکم، ایجاد یک شبکه پایدار از روابط است تا یک پروژه محرمانه قابل ملاحظه و قابل گسترش باشد.

به همین دلیل، با تشکر از جایگاه و موقعیت منحصر به فرد شهر ونیز، شرکت کنندگان در این فرصت به طور انتقادی و فعالانه در بحث های کنونی در هنر کنفرانس و هنر معاصر شرکت می کنند و در زمینه بنیاد، انکوباتور تعالی و نوآوری شرکت می کنند. این دوره دانشجویان را هدایت می کند تا به طور فزاینده ی کار Curator در تمام اشکال خود، همچنین با تشکر از یک دانشکده بین المللی که شامل برخی از حرفه ای ترین برجسته ترین دنیای هنر می شود، یاد می گیرد. به این ترتیب، شرکت کنندگان می توانند از روش های تعاملی که موسسات مانند مجموعه Peggy Guggenheim، Fondation Pinault، Fondazione La Biennale di Venezia و Christie را اعمال می کنند، بدانند.... [-]

ایتالیا Venice
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

IED - Istituto Europeo di Design
Address
Venice, Veneto, ایتالیا
وب سایت
تلفن
+39 041 277 1164