توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی

طراز آینده آکادمی مد یک موسسه آموزش سطح بالا در بخش پایان بالا مد لوکس، طراحی لباس ومد بانوان و مفهوم طراحی است.

آن را در میلان، سرمایه بین المللی مد و طراحی راه اندازی شد، با هدف آموزش نسل جدیدی از مدیران خلاق و مدیران استراتژیک و ارائه پاسخ عملی به تقاضا برای چهره های حرفه ای به طور فزاینده متنوع و تخصصی.

با استفاده از روش آوانگارد، HFFA در نظر دارد به بازسازی آموزش در ابعاد بین المللی بشود نسبت به آینده است. هدف این است که به کشف مهارت های هنر و صنعت و افزایش محصولات مد ایتالیایی.

روش HFFA

مهارت های هنر و صنعت دستی، همراه با یک جستجو برای کیفیت های بیانی و هنری، به لطف شهرت به علاقه در جنبه های عملی "ایجاد مد" بازگشته است. این است که چرا از آن بسیار مهم به دانش آموزان با ابزار فرهنگی و مهارت های طراحی که آنها را برای دنیای کار آماده خواهد شد و آنها را قادر به ایجاد یک تاثیر موفق در بالاترین سطح از سیستم مد.

بخشی جدایی ناپذیر از روش آموزش HFFA شامل کارگاه های آموزشی مهارت های حرفه ای، اجرا بر روی خطوط شرکت سبک، که دانش آموزان را قادر به گرفتن دست در تجربه از الزامات، ریتم و نگرش محیط کار.

این کامل، البته نوآورانه دارای استانداردهای بالای علمی و همچنین روابط کاملا تثبیت با موسسات و شرکت های پیشرو در سیستم مد. این باعث می شود HFFA یک مرکز عالی برای دانش آموزان و یک نقطه مرجع برای کسب و کار که انتخاب می کنید به سرمایه گذاری و نوآوری در این بخش استراتژیک است.

پردیس HFFA

پردیس HFFA در مرکز تاریخی میلان واقع شده است و اشغال یک موقعیت استراتژیک، پر از دفاتر سبک و بوتیک ها، فقط پرتاب یک سنگ به دور از Duomo و از طریق Montenapoleone.

این است که در محل تاریخی از موسسه SIAM، جامعه برای Furtherment هنر و صنایع دستی (SOCIETA دی Incoraggiamento آرتی E Mestieri) واقع شده است: مدتها پیش راه اندازی به عنوان سال 1838، پیش از اتحاد ملی، آن را همواره همراه فرآیندهای نوآوری که شهرستان از میلان و به کل ایتالیا درگیر کرده است.

این ساختمان دارای یک سطح بیش از 5،000 متر مربع و میزبان، در دیوار روم باستان، منابع تاریخی و فرهنگی معتبر مانند سالن قدیمی بزرگ و مشهور کارلو Cattaneo کتابخانه، که شامل بیش از 6،500 متون و نسخه های خطی قدمت آن به قرن هجدهم.

ساختار یک بهشت ​​واقعی در مرکز میلان است. با دو حیاط بزرگ پر از گل و گیاه و یک تراس با منظره فوق العاده، محل طراحی شده اند به بالاترین سطح راحتی ارائه به دانش آموزان. گسترش 8:00-10:00، آکادمی نیز ارائه می دهد فرصت های فوق العاده به معاشرت، به لطف مناطق مورد مطالعه بزرگ، کافه تریا زیبا و مد باشگاه، به دانش آموزان و حرفه ای در مد و طراحی بخش در دسترس است.

سالن های سخنرانی و آزمایشگاه

سالن سخنرانی برای آموزش ارائه یک محیط دوستانه و تحریک کننده، غرق در زیبایی و فن آوری، و با رایانه های مک و یک اتصال Wi-Fi مجهز شده است.

و همچنین سالن های سخنرانی، همچنین آزمایشگاه های به طور انحصاری برای فعالیت های مختلف عملی، مانند خیاطی و خیاطی آتلیه، عطر و طراحی صدا طراحی شده است. در طول فعالیت، دانش آموزان خواهد شد توسط یک کارشناس فنی، یک معلم خصوصی که آنها را در یادگیری فن آوری و تجهیزات را راهنمایی خواهد کرد کمک کرده است.

کتابخانه مد و طراحی

و همچنین به عنوان کتابخانه های قدیمی از موسسه سیام، آکادمی نیز ارائه می دهد کتابخانه فوق العاده خوبی مواجه نگردند خود را از مد و طراحی. با بیش از 6،000 جلد، از جمله متون هر دو قدیمی و مدرن، کتابخانه را به دانش آموزان و حرفه ای که می توانید انجام تحقیقات دانشگاهی و یا متون مشورت برای مقاصد خود در دسترس است.

خدمات تلفن همراه برای دانش آموزان

HFFA اولین آکادمی آموزش پیشرفته با سیستم های نوآورانه تلفن همراه برای مدیریت داده ها مجهز است. به لطف استفاده از یک برنامه کاربردی برای گوشی های هوشمند و تبلت ها، دانش آموزان قادر خواهند اطلاعات دائما به روز در مورد دوره، جدول زمانی و سالن های سخنرانی و همچنین به دست آوردن دسترسی به مطالب آموزشی مانند کارت های فلش، آزمایش، کتاب متن و یادداشت های سخنرانی و یا چک به مشورت علائم و دیگر اطلاعات شخصی.

پردیس تابستان

پردیس تابستان در HFFA فرصت ایده آل برای هر کسی که مایل به کشف یک حرفه در میدان لوکس است.

دوره های ارائه در طول دوره تابستان این امکان را به یک تجربه منحصر به فرد در یکی از شهرستانها پویا ترین اروپا و صرف تابستان در میلان بر اساس خلاقیت فراهم می کند.

طبقات خواهد شد در انگلیسی / ایتالیایی، هر روز از دوشنبه تا جمعه برگزار شد.

Créateur د عطر عکاسی مد طراحی مد لوکس کیسه طراحی کفش های لوکس طراحی مد خرید مد روزنامه نگاری مد تصویر مشاوره بازاریابی و ارتباطات برای طراحی داخلی لوکس

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Haute Future Fashion Academy

مد طرفدار شخصی است که عمدتا مسئول استراتژی ارتباطات مارک مد و ارتقاء است. هدف از دوره کارشناسی ارشد آموزش حرفه ای در سطح بالا است که می توانند با موفقیت در فعالیت های ارت ... [+]

ارتقاء مد و استراتژی های ارتباطات

مد طرفدار شخصی است که عمدتا مسئول استراتژی ارتباطات مارک مد و ارتقاء است. وظیفه او این است که با دیدار، سبک و ارزشهای مارک، با سازماندهی رویدادها، نمایشگاهها، نمایشهای مد، سخنرانیها و کمپینهای تبلیغاتی با هدف تبدیل محصول به یک هدف از تمایل، تقویت شخصیت فرد، از طریق تبلیغ محصولات مد و لوکس، تحقق یابد. ، که می تواند از راه بدرفتاری و زرنگی کند.

رئیس دفتر مطبوعاتی اغلب روابط خارجی این شرکت را مدیریت می کند، روابط را با روزنامه نگاران، تبلیغ کنندگان، استودیوهای سبک و همه ذینفعان مرتبط مدیریت می کند.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Haute Future Fashion Academy

مدیران هنری مهمترین مشهورترین سیستم های مد هستند: از خانه های مد بزرگ و شناخته شده در سراسر جهان، از معروفیت مجموعه های فراموش نشدنی و ایده های درخشان و یا برای احیا شدن، ... [+]

رویکرد ART برای طراحی مد و COUTURE HAUTE

مدیران هنری مهمترین مشهورترین سیستم های مد هستند: از خانه های مد بزرگ و شناخته شده در سراسر جهان، از معروفیت مجموعه های فراموش نشدنی و ایده های درخشان و یا برای احیا شدن، با گهگاه گزاف گویی، سرنوشت مارک های کاهش یافته است.

مدیر خلاق مد خانه، رهبر تیم خلاق است و وظیفه ایجاد مجموعه هایی است که سنت مارک را احترام می گذارند و در عین حال حامل روح نوآورانه و رقابتی در بازار هستند. این یک نقش مهم و یکی از مسئولیت های بزرگ است که نیاز به تخصص هنری و مدیریتی دارد.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Haute Future Fashion Academy

مدیر خلاق از لوازم جانبی و محصولات لوکس یک چهره بسیار مهم است که وظیفه بسیار ظریف است است: که از ترکیب جوهر و منحصر به فرد از یک نام تجاری با خلاقیت و قابلیت های یک لوازم ... [+]

استاد در لوازم جانبی طراحی، تبادل نظر لوکس و و ساخت دیجیتال

مدیر خلاق از لوازم جانبی و محصولات لوکس یک چهره بسیار مهم است که وظیفه بسیار ظریف است است: که از ترکیب جوهر و منحصر به فرد از یک نام تجاری با خلاقیت و قابلیت های یک لوازم جانبی لوکس بالابرنده کیفیت و قدرت اغوا. با کمک مدل سازی و ساخت دیجیتال، دانش آموزان قادر خواهند بود تا قطعاتی با بالاترین تکنولوژی و ماشین آلات برای تولید مانند برش لیزری، چاپگر 3D و تکنولوژی پوشیدنی Arduino تولید کنند. در طول دوره، دانش آموزان مهارت های خود را در مدل سازی 3D به لطف برنامه Opensource Blender تحت نظارت استادان و متخصصین با تحصیلات عالی توسعه خواهند داد. مدیر خلاق مسئول منجر کارکنان خلاق در ایجاد خطوط لوازم جانبی که با تعریف کالاهای لوکس، ترکیب توانایی های خلاق، مهارت های طراحی و تخصص صنعتگران است.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Haute Future Fashion Academy

طراح لوکس داخلی، ذهن خلاق است که مسئول طراحی فضاهای داخلی بسیاری از محیط های مختلف است: بوتیک های معتبر، باشگاه ها، استراحتگاه های اختصاصی، خانه های خصوصی و یا قایق های ل ... [+]

طراحی داخلی لوکس

طراح لوکس داخلی، ذهن خلاق است که مسئول طراحی فضاهای داخلی بسیاری از محیط های مختلف است: بوتیک های معتبر، باشگاه ها، استراحتگاه های اختصاصی، خانه های خصوصی و یا قایق های لوکس.

او به عنوان یک طراح داخلی در نظر گرفته می شود و تخصص وی باید الزاما طیف گسترده ای از زمینه ها مانند معماری، طراحی، مد و هنر را در بر بگیرد.

این یک حرفه نیاز به مهارت های طراحی، حس زیبایی است و توانایی نوآوری، به منظور ارائه ایده های با کیفیت عالی است که قادر به جذب و ارضای نخبگان بیشتر خواستار است.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Haute Future Fashion Academy

بوتیک معتبر، باشگاه را انتخاب کنید، استراحتگاه منحصر به فرد، خوابگاه های خصوصی و یا قایق بادبانی لوکس: طراح داخلی ذهن خلاق که مسئول طراحی فضاهای داخلی از بی شمار از محیط ... [+]

استاد در طراحی داخلی برای سواری لوکس (قایق بادبانی، جت خصوصی و هلیکوپتر)

بوتیک معتبر، باشگاه را انتخاب کنید، استراحتگاه منحصر به فرد، خوابگاه های خصوصی و یا قایق بادبانی لوکس: طراح داخلی ذهن خلاق که مسئول طراحی فضاهای داخلی از بی شمار از محیط های مختلف است. این است که به تمام اثرات در نظر گرفته یک طراح از فضای داخلی و تخصص خود را باید لزوما در آغوش طیف گسترده ای از زمینه هایی از قبیل معماری، طراحی، مد و هنر. این یک حرفه نیاز به مهارت های طراحی، حس زیبایی است و توانایی نوآوری، به منظور ارائه ایده های با کیفیت عالی است که قادر به جذب و ارضای نخبگان بیشتر خواستار است.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی