Haute Future Fashion Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی

طراز آینده آکادمی مد یک موسسه آموزش سطح بالا در بخش پایان بالا مد لوکس، طراحی لباس ومد بانوان و مفهوم طراحی است.

آن را در میلان، سرمایه بین المللی مد و طراحی راه اندازی شد، با هدف آموزش نسل جدیدی از مدیران خلاق و مدیران استراتژیک و ارائه پاسخ عملی به تقاضا برای چهره های حرفه ای به طور فزاینده متنوع و تخصصی.

با استفاده از روش آوانگارد، HFFA در نظر دارد به بازسازی آموزش در ابعاد بین المللی بشود نسبت به آینده است. هدف این است که به کشف مهارت های هنر و صنعت و افزایش محصولات مد ایتالیایی.

روش HFFA

مهارت های هنر و صنعت دستی، همراه با یک جستجو برای کیفیت های بیانی و هنری، به لطف شهرت به علاقه در جنبه های عملی "ایجاد مد" بازگشته است. این است که چرا از آن بسیار مهم به دانش آموزان با ابزار فرهنگی و مهارت های طراحی که آنها را برای دنیای کار آماده خواهد شد و آنها را قادر به ایجاد یک تاثیر موفق در بالاترین سطح از سیستم مد.

بخشی جدایی ناپذیر از روش آموزش HFFA شامل کارگاه های آموزشی مهارت های حرفه ای، اجرا بر روی خطوط شرکت سبک، که دانش آموزان را قادر به گرفتن دست در تجربه از الزامات، ریتم و نگرش محیط کار.

این کامل، البته نوآورانه دارای استانداردهای بالای علمی و همچنین روابط کاملا تثبیت با موسسات و شرکت های پیشرو در سیستم مد. این باعث می شود HFFA یک مرکز عالی برای دانش آموزان و یک نقطه مرجع برای کسب و کار که انتخاب می کنید به سرمایه گذاری و نوآوری در این بخش استراتژیک است.

پردیس HFFA

پردیس HFFA در مرکز تاریخی میلان واقع شده است و اشغال یک موقعیت استراتژیک، پر از دفاتر سبک و بوتیک ها، فقط پرتاب یک سنگ به دور از Duomo و از طریق Montenapoleone.

این است که در محل تاریخی از موسسه SIAM، جامعه برای Furtherment هنر و صنایع دستی (SOCIETA دی Incoraggiamento آرتی E Mestieri) واقع شده است: مدتها پیش راه اندازی به عنوان سال 1838، پیش از اتحاد ملی، آن را همواره همراه فرآیندهای نوآوری که شهرستان از میلان و به کل ایتالیا درگیر کرده است.

این ساختمان دارای یک سطح بیش از 5،000 متر مربع و میزبان، در دیوار روم باستان، منابع تاریخی و فرهنگی معتبر مانند سالن قدیمی بزرگ و مشهور کارلو Cattaneo کتابخانه، که شامل بیش از 6،500 متون و نسخه های خطی قدمت آن به قرن هجدهم.

ساختار یک بهشت ​​واقعی در مرکز میلان است. با دو حیاط بزرگ پر از گل و گیاه و یک تراس با منظره فوق العاده، محل طراحی شده اند به بالاترین سطح راحتی ارائه به دانش آموزان. گسترش 8:00-10:00، آکادمی نیز ارائه می دهد فرصت های فوق العاده به معاشرت، به لطف مناطق مورد مطالعه بزرگ، کافه تریا زیبا و مد باشگاه، به دانش آموزان و حرفه ای در مد و طراحی بخش در دسترس است.

سالن های سخنرانی و آزمایشگاه

سالن سخنرانی برای آموزش ارائه یک محیط دوستانه و تحریک کننده، غرق در زیبایی و فن آوری، و با رایانه های مک و یک اتصال Wi-Fi مجهز شده است.

و همچنین سالن های سخنرانی، همچنین آزمایشگاه های به طور انحصاری برای فعالیت های مختلف عملی، مانند خیاطی و خیاطی آتلیه، عطر و طراحی صدا طراحی شده است. در طول فعالیت، دانش آموزان خواهد شد توسط یک کارشناس فنی، یک معلم خصوصی که آنها را در یادگیری فن آوری و تجهیزات را راهنمایی خواهد کرد کمک کرده است.

کتابخانه مد و طراحی

و همچنین به عنوان کتابخانه های قدیمی از موسسه سیام، آکادمی نیز ارائه می دهد کتابخانه فوق العاده خوبی مواجه نگردند خود را از مد و طراحی. با بیش از 6،000 جلد، از جمله متون هر دو قدیمی و مدرن، کتابخانه را به دانش آموزان و حرفه ای که می توانید انجام تحقیقات دانشگاهی و یا متون مشورت برای مقاصد خود در دسترس است.

خدمات تلفن همراه برای دانش آموزان

HFFA اولین آکادمی آموزش پیشرفته با سیستم های نوآورانه تلفن همراه برای مدیریت داده ها مجهز است. به لطف استفاده از یک برنامه کاربردی برای گوشی های هوشمند و تبلت ها، دانش آموزان قادر خواهند اطلاعات دائما به روز در مورد دوره، جدول زمانی و سالن های سخنرانی و همچنین به دست آوردن دسترسی به مطالب آموزشی مانند کارت های فلش، آزمایش، کتاب متن و یادداشت های سخنرانی و یا چک به مشورت علائم و دیگر اطلاعات شخصی.

پردیس تابستان

پردیس تابستان در HFFA فرصت ایده آل برای هر کسی که مایل به کشف یک حرفه در میدان لوکس است.

دوره های ارائه در طول دوره تابستان این امکان را به یک تجربه منحصر به فرد در یکی از شهرستانها پویا ترین اروپا و صرف تابستان در میلان بر اساس خلاقیت فراهم می کند.

طبقات خواهد شد در انگلیسی / ایتالیایی، هر روز از دوشنبه تا جمعه برگزار شد.

Créateur د عطر عکاسی مد طراحی مد لوکس کیسه طراحی کفش های لوکس طراحی مد خرید مد روزنامه نگاری مد تصویر مشاوره بازاریابی و ارتباطات برای طراحی داخلی لوکس

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Art Direction for Fashion Design & Haute Couture

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

The Art Directors are the Fashion System’s most important celebrities: wooed by the big Fashion houses and known worldwide, they are famous for their unforgettable collections and brilliant ideas, or for having revived, with sometimes audacious choices, the fates of brands in decline. [+]

ART DIRECTION FOR FASHION DESIGN & HAUTE COUTURE The Art Directors are the Fashion System’s most important celebrities: wooed by the big Fashion houses and known worldwide, they are famous for their unforgettable collections and brilliant ideas, or for having revived, with sometimes audacious choices, the fates of brands in decline. The Fashion house’s Creative Director is the creative team’s leader and has the task of creating collections that respect the brand’s tradition and are at the same time carriers of an innovative and competitive spirit in the marketplace. It is an important role and one of great responsibility that requires artistic and managerial expertise. The Master course in Art Direction for Fashion Design & Haute Couture aims to provide excellent training for future Creative Directors of Fashion and Luxury Brands. Its innovative approach combines the traditions of high quality Italian tailoring with the most recent design techniques. The course will enable students to discover all the secrets required to create Luxury Pret-a-Porter and Haute Couture collections, which are guaranteed to have international success. Students will also learn to orient themselves between styles and cultural traditions, gaining a profound knowledge of the lifestyles and consumption models of elites from all periods. At the end of the Master course, students will have acquired strong creative skills, a sophisticated aesthetic sense and the most advanced design and management skills, all of which are essential qualities for becoming Creative Directors and for running or setting up a Fashion Brand. This course is aimed... [-]

Master in Fashion Promotion & Communication Strategies

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

[+]

این دوره است که در هدف: دانش آموزانی که در حال حاضر به دست آورد آماده سازی خوب در توسعه و ارتباطات. [-]

Master in Luxury Interior Design

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

The Luxury Interior Designer is the creative mind who is responsible for designing the interior spaces of a myriad of different environments: prestigious boutiques, select clubs, exclusive resorts, private residences or luxury yachts. [+]

LUXURY INTERIOR DESIGN The Luxury Interior Designer is the creative mind who is responsible for designing the interior spaces of a myriad of different environments: prestigious boutiques, select clubs, exclusive resorts, private residences or luxury yachts. He is considered to all effects a designer of interiors and his expertise must necessarily embrace a broad range of areas such as Architecture, Design, Fashion and Art. It is a profession requiring design skills, aesthetic sense and ability to innovate, in order to propose excellent quality ideas that are able to attract and satisfy the most demanding elites. The most famous Interior Designers, as a matter of fact, are often likened to real artists and their names appear in magazines and daily newspapers throughout the world. They are much sought after personalities and deal with people who are very prominent and of high social standing on a daily basis. The aim of the Master course is to train professionals who are specialized in the Luxury sector, who are able to combine their own creative flair with the needs of different clients, paying particular attention to the aesthetical aspects, but also to the practical and functional ones, always respecting the highest standards. The course program is structured in such a way as to provide students both with practical skills, with an extensive background on planning spaces and 3D and CAD design, and with theoretical knowledge, paying particular attention to the studying of materials and to the search for new trends, drawing from the panorama... [-]

استاد در طراحی داخلی برای سواری لوکس (قایق بادبانی، جت خصوصی و هلیکوپتر)

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

بوتیک معتبر، باشگاه را انتخاب کنید، استراحتگاه منحصر به فرد، خوابگاه های خصوصی و یا قایق بادبانی لوکس: طراح داخلی ذهن خلاق که مسئول طراحی فضاهای داخلی از بی شمار از محیط های مختلف است. [+]

استاد در طراحی داخلی برای سواری لوکس (قایق بادبانی، جت خصوصی و هلیکوپتر) بوتیک معتبر، باشگاه را انتخاب کنید، استراحتگاه منحصر به فرد، خوابگاه های خصوصی و یا قایق بادبانی لوکس: طراح داخلی ذهن خلاق که مسئول طراحی فضاهای داخلی از بی شمار از محیط های مختلف است. این است که به تمام اثرات در نظر گرفته یک طراح از فضای داخلی و تخصص خود را باید لزوما در آغوش طیف گسترده ای از زمینه هایی از قبیل معماری، طراحی، مد و هنر. این یک حرفه نیاز به مهارت های طراحی، حس زیبایی است و توانایی نوآوری، به منظور ارائه ایده های با کیفیت عالی است که قادر به جذب و ارضای نخبگان بیشتر خواستار است. طراحان داخلی معروف ترین، به عنوان یک ماده در واقع، اغلب به هنرمندان واقعی تشبیه و نام خود را در مجلات و روزنامه ها در سراسر جهان ظاهر می شود. آنها بسیار پس از دنبال شخصیت و برخورد با افرادی که بسیار برجسته و از موقعیت اجتماعی بالا به صورت روزانه می باشد. هدف از دوره کارشناسی ارشد است برای آموزش حرفه ای که در بخش های لوکس تخصصی، به منظور توسعه مهارت های خود را برای طراحی فضای داخلی از عناصر لوکس ترین "Yacht- شخصی jet- هلیکوپتر". آنها قادر به ترکیب استعداد خلاق خود را با نیازهای مشتریان مختلف، توجه خاص به جنبه های زیبایی شناسی، بلکه به آنهایی که عملی و کاربردی خواهد بود، و در همان زمان احترام به بالاترین استانداردهای. این برنامه البته در این راه به عنوان به دانش... [-]

استاد در طراحی لوازم جانبی، اسباب بازی لوکس و ساخت دیجیتال

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

مدیر خلاق از لوازم جانبی و محصولات لوکس یک چهره بسیار مهم است که وظیفه بسیار ظریف است است: که از ترکیب جوهر و منحصر به فرد از یک نام تجاری با خلاقیت و قابلیت های یک لوازم جانبی لوکس بالابرنده کیفیت و قدرت اغوا. [+]

استاد در لوازم جانبی طراحی، تبادل نظر لوکس و و ساخت دیجیتال مدیر خلاق از لوازم جانبی و محصولات لوکس یک چهره بسیار مهم است که وظیفه بسیار ظریف است است: که از ترکیب جوهر و منحصر به فرد از یک نام تجاری با خلاقیت و قابلیت های یک لوازم جانبی لوکس بالابرنده کیفیت و قدرت اغوا. با کمک مدل سازی دیجیتال و ساخت همه دانش آموزان قادر به تولید برخی از قطعات با بالاترین تکنولوژی و ماشین آلات برای ساخت مانند برش لیزری، 3D پرینتر و فن آوری های پوشیدنی آردوینو خواهد بود. در طول این دوره دانش آموزان به مهارت های خود در به لطف مدل سازی 3D به برنامه بلندر موتورلا تحت نظارت استادان دارای تحصیلات عالی و حرفه ای را توسعه دهد. مدیر خلاق مسئول منجر کارکنان خلاق در ایجاد خطوط لوازم جانبی که با تعریف کالاهای لوکس، ترکیب توانایی های خلاق، مهارت های طراحی و تخصص صنعتگران است. این نقش استراتژیک است، به خصوص در زمینه مد نام تجاری، که اغلب مدیون بخش قابل توجهی از درآمد خود را دارد و تصویر را به این خط تولید. هدف از دوره کارشناسی ارشد است برای آموزش مدیران خلاق آینده متخصص در بخش های لوکس، چهره های بسیار تخصصی که قادر به ایجاد چیزهایی که ایستادگی کردن به عنوان آیکون های واقعی سبک و ظرافت، کل نسل دلربا، به لطف پیچیدگی و منحصر به فرد ضروری خود را . برنامه دوره ساختار طوری که دانش آموزان ممکن است قابلیت های خلاق و طراحی توسعه، به دست آوردن... [-]

تماس
آدرس پستی
via santa marta, 18
Milano, 20123 IT
آدرس محل سکونت
Via Santa Marta, 18
Milan, 20123 IT