توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه پخت و پز ما در توسکانی از سال 1999 در برج زیبای رنسانس ویلا پاندولفینی در نزدیکی فلورانس کار می کند

مانند هر چیز مهم، مدرسه آشپزی ما در ایتالیا در طول زمان تکامل یافته است، درست مانند بهترین اسپساتینو توسکانی که نیاز به نشستن بر روی اجاق گاز دار است که از شعله های کم استفاده می شود و اکنون کایندی شراب اضافه شده است.

ما یک تیم عالی از افراد اختصاص داده شده در اطراف ما، مشتریان فوق العاده ای داریم (هر چند ما ترجیح می دهیم آنها را با دوستان خود تماس بگیریم؛ می توانید صفحه خود را در فیس بوک بررسی کنید) و اشتیاق واقعی برای پخت و پز واقعا باعث موفقیت مدرسه آشپزی ایتالیایی شده است.

ما کمی و کیبرد کمی اضافه میکنیم.

ما به غذاهای سنتی، غذاهای معتبر توسکان، دستور العمل های اصلی اعتقاد داریم و درس هایی برای آشپزی ارائه می دهیم. یادگیری از طریق سرگرم کننده و غرق شدن در یک محیط تاریخی مطمئنا بهترین راه برای جذب Taste of Tuscany به خانه است. همه سرآشپزها ايتاليايي بومی هستند و به زبان انگليسی صحبت می کنند، لذا فهمیدن مشکل نیست. حتی اگر آنها این کار را نکنند، شگفت انگیز است که شما فقط می توانید با استفاده از حرکات دست، یک گلدان، چاقو، برخی از مواد تشکیل دهنده، تعداد زیادی از خنده ها و یک بطری خوب از شراب ارتباط برقرار کنید.

یکی از چیزهایی که بازدیدکنندگان مدرسه ی آشپزی ما در ایتالیا هرگز درک نمی کنند، اشتیاقی است که ایتالیایی ها برای زندگی می کنند و بخش مهمی از این به طور مستقیم به زمان صرف آشپزخانه مربوط می شود. پخت و پز با اعضای خانواده ایتالیایی و ایجاد گلدان های بی شماری از Salsa di pomodoro در تابستان که شامل جوان و پیر می شود با خنده در اطراف جداول در طول زمان غذا. این چیزها فقط در ایتالیا تجربه می شود. صاحبان رستوران در ماه نوامبر به میز شما می آیند و شما را با یک لبخند افتخار یک بطری سبز روشن Olio Nuovo، ​​روغن زیتون فوق العاده فوق العاده با ارزش برای نان خود را امتحان کنید.

روغن زیتون و شراب در املاک تولید می شود. تمام مواد دیگر تازه خریداری شده اند و فقط در فصل است. 14 سال پیش، مدرسه آشپزی شروع شد، ابتدا برای سرگرمی و پس از آن توسعه یافته به عنوان اولین از کلاس های منحصر به فرد کلاس آشپز و سرآشپزان حرفه ای بود، ما تقلید شده است، اما هرگز همسان نیست. بخش بزرگی از هر تجربه ایتالیایی، بدیهی است که غذا، شراب و سنت هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنند. در طول سالها ما واقعا بخاطر لذت بخش بخاری توسکانی عزیزمان را دوست داشتیم. به اشتراک گذاری آنچه ما با شما می دانیم برای ما صادقانه گیلاس در کیک است. از یک روز کلاس ها، ما سپس دوره های چند روزه و پس از آن ماجراجویی 7 روز غذا - ما در هفته آشپزی در ایتالیا است که واقعا بهترین راه برای هر کسی که دوست غذا و شراب برای لذت بردن از بهترین آنچه توسکانی ارائه می دهد. برای تجربه چیزهایی که گردشگران روزمره فقط این فرصت را دریافت نمی کنند. مانند شکار طوفان در پاییز بعد از Tartufaio و سگ های مخصوص آموزش دیده خود را به جنگل های مرطوب با امید پیدا کردن قطعات کوچکی که ارزش بیشتری از طلا دارند. بازدید از مزارع پنیر که پنیر پیکورینو و ریکوتا را با آب شیرین پخت و پز می خورند یا به یک مایع روغن زیتون در کارخانه ای که زیتون خرد شده است، می پردازد.

امروز، مدرسه آشپزی به طور بین المللی شناخته شده است و شناخته شده و جوایز، برنامه های حرفه ای برای آشپزان مشتاق و برنامه های اصلی برای سرآشپز و حرفه ای که مایل به گسترش مهارت های آشپزی خود را دریافت کرده است.

همکاری ما با Accademia Italiana di cucina Pandolfini با سرآشپزهای مختلف تاسکان و خانواده های ایتالیایی است که ما به عنوان خودمان شناخته ایم. تیم ما متشکل از کارکنان سازمان در ایالات متحده آمریکا، صاحبان دارن است

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: