Free University of Bozen-Bolzano

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Free University of Bozen-Bolzano در سال 1997 تأسیس شد. دانشگاه ما دارای چشم انداز بین المللی قوی است، که توسط دوره های چند زبانه (آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی و لیدن) و تعداد زیادی از دانشجویان و کارکنان آموزش از خارج از کشور شهادت داده شده است.

دانشگاه دارای پنج دانشکده است و درصد زیادی از استادان (35 درصد) و دانشجویان (17 درصد) از خارج می آیند و تحصیل می کنند، آموزش می دهند و در زمینه های اقتصاد، علوم طبیعی، مهندسی، علوم اجتماعی، آموزش و طراحی . ما 4،100 دانشجو در بیش از 30 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت شده است .

در رتبه بندی های ملی، دانشگاه ما هر ساله به مقام های بلند پایه ای می رسد. در سال 2018، برای چهارمین سال متوالی، مرکز تحقیقاتی ایتالیایی Censis، دانشگاه ما را به عنوان شماره یک در میان دانشگاه های خصوصی کوچکتر (کمتر از 5،000 دانش آموز) رتبه بندی کرده است. ما همچنین رتبه بندی بین المللی را نیز بالا می بریم، به خصوص در رده بندی های بین المللی، رضایت دانشجویان و تمرین گرا.

ماژولهای آموزش داده شده و پروژه های پژوهشی ما با شبکه های بین المللی و بین منطقهای ارتباط دارند. برای مثال، در پروژه Euregio، ما با دانشگاه های اینسبروک و ترنتو همکاری می کنیم و متعهد هستیم که استانداردهای بالای کیفیت را بپذیریم.

سؤالی راجع به WhatsApp از ما بپرسید

مکان ها

بولزانو

Address
Free University of Bozen-Bolzano
Universitätsplatz 1 Piazza Università 1

39100 بولزانو, ترنتینو - تیرول جنوبی, ایتالیا