Fondazione Giangiacomo Feltrinelli

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مباحث اصلی وی که به آنها می پردازد موضوعاتی از اروپا ، دموکراسی ، کار ، شهر ، منابع است که از ریشه های تاریخی آنها و از مطالعه شیوه های خوب و موارد مربوطه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

121316_salalettura_low_phcpajewski-4068.jpg

هدف اصلی از منطقه تحقیق ، گفتگو آکادمی و دنیای شرکت ها و انجمن ها است. از همه مهمتر، تمایل بنیاد برای بازگشت به نتایج جستجو را به عموم مردم از طریق طرح، سرمقاله و محصولات آموزشی، نمایشگاه ها و لحظات نمایشی که با استفاده از تعدد زبان و حالت، با توجه به مشارکت شهروندان مستقیم طراحی شده است.

از سال 1949 ، Fondazione Giangiacomo Feltrinelli - که به عنوان یک کتابخانه متولد شد و بعداً به عنوان انستیتوی بدست آمد - منابع لازم برای مطالعه تاریخ ایده ها و جنبش های اجتماعی را جمع آوری کرده و آنها را در شبکه ای که 350 موسسه از همه دارد ، در اختیار محققان ، موسسات و دانشگاه ها قرار می دهد. جهان این بنیاد با ایجاد یک میراث که شامل 1.5 میلیون کارت بایگانی ، 250،000 جلد کتاب ، 17 هزار و 500 عنوان مجله و 15000 پوستر ، پوستر و اثر است ، ساخته شده است ، بلافاصله خود را در صحنه بین المللی به عنوان مرکز حفاظت و تحقیقات در تاریخ تاسیس شده است. سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی با توجه ویژه به مطالعه و رمزگشایی معاصر .

دفتر مرکزی بنیاد Feltrinelli در داخل ساختمان در Viale Pasubio ، اولین ساختمان عمومی در ایتالیا طراحی شده توسط استودیوی سوئیس Herzog121317_CreditsObbligatoriFilippoRomano-FondazioneFeltrinelliVialePasubio.jpg فیلیپو رومانو - بنیاد Feltrinelli Viale Pasubio

Fondazione Giangiacomo Feltrinelli تقویم فعالیت هایی را برای مخاطبان مختلف پیشنهاد می کند: علاوه بر انتشار مرتبط با بحث معاصر ، با فعالیت هایی که در درجه اول در اتاق چند منظوره انجام می شود ، جلساتی در اطراف کتاب و کتابخوانی برگزار می شود که دارای موارد خاص خود هستند. هدف از این کار ، ارتقاء میراث بایگانی و ارتقاء دانش آزاد و مستقل و پرداختن به موضوعات اعم از کتابهای کاغذ گرفته تا نوآوریهای فناوری ، از عوام خلاق تا مدیریت منابع دیجیتال است.

علاوه بر این ، بنیاد تدریس نوآورانه را برای دانش آموزان ، معلمان ، کودکان و بزرگسالان ، با حضور و از راه دور ، که با تکنیک های یادگیری غیر متعارف ، که اغلب بر اساس یادگیری با انجام انجام می شود ، آزمایش می کند ، تا یک تجربه کاربردی را به یک واقعیت ارائه دهد. گنجاندن در دنیای کار . حوزه آموزشی بنیاد نقطه ورود زنجیره تأمین است که هدف از آن تقویت میراث و نتایج تحقیقات با توجه به انتشار محتوا است. با هدف پاسخگویی به نیازهای آموزشی فعلی که با تغییر مداوم در حال تغییر در بازار کار تعیین می شود ، برنامه های آموزشی بنیاد در یک جامعه متنوع قرار گرفته است: متخصصان ، فارغ التحصیلان و محققان ، مدارس متوسطه ، کودکان.

www.fondazionefeltrinelli.it

پیشنهاد تدریس تحصیلات تکمیلی

مدرک کارشناسی ارشد تاریخ عمومی

برای پاسخ به دنیای کار مداوم در حال تحول ، Fondazione Giangiacomo Feltrinelli و دانشگاه میلان در حال ارتقاء استاد سطح I در تاریخ عمومی "داستان تاریخ ، حرفه های فرهنگ" هستند. یک دوره از مطالعات آموزش عالی است که تاریخچه را به عنوان شغل آینده در سناریوی کار 4.0 در نظر دارد.

با دروس از مدیریت پروژه گرفته تا ارتباطات در زمینه فرهنگی ، از تاریخ نگاری کاربردی گرفته تا رسانه های جدید گرفته تا تولید صدا و تصویر برای آموزش های انضباطی ، آموزش های حرفه ای و تمرکز بر مهارت های عرضی.

این پیشنهاد آموزشی که شامل جلسات نظری و روش شناختی می باشد ، با آزمایشگاه ها ، کارورزی ها ، کارگاه ها و تجربیات میدانی با همکاری مؤسسات فرهنگی ، شرکت ها و شرکت های خصوصی فعال در بخش نشر و رسانه ، در زمینه موزه ها و دارایی های بایگانی غنی می شود . کتابشناختی و تاریخی. بیش از 25 شریک کارشناسی ارشد شامل سازمان ها ، موسسات ، شرکت هایی که به روایت تاریخی ، ارتباطات و تقویت میراث فرهنگی مرتبط هستند.

عکاس هنگام عکسبرداری = "http://fondazionefeltrinelli.it/publichistory

مدرک کارشناسی ارشد در مشاغل توسعه پایدار

جهانی سازی ، انقلاب دیجیتالی ، بحران زیست محیطی ، عدم پایداری سیستم های اقتصادی معاصر فقط برخی از پدیده های بزرگ هستند که در حال طراحی مجدد چالش های اصلی توسعه هستند که توسط اهداف توسعه پایدار ( SDG ) در دستور کار سازمان ملل قرار گرفته است. در این سناریو در حال تغییر و پیچیده ، که خواستار اقدام مؤسسات ، مؤسسات تحقیقاتی و سازمان های بین المللی است ، Fondazione Giangiacomo Feltrinelli و دانشگاه میلان-بیكوكا اولین دوره كارشناسی ارشد را در زمینه توسعه پایدار "مشاغل پایداری" ارتقا می دهند. با همکاری دانشگاه میلان ، پلی تکنیک میلان ، دانشگاه پاویا و اتحاد ایتالیا برای توسعه پایدار (ASviS). مسیری کاملاً حرفه ای ، چند رشته ای ، کاملاً محور به دنیای کار ، که نظریه و شیوه های پایداری را بهم نزدیک می کند. این دوره آموزشی شامل فعالیت های آموزشی است که علاوه بر چارچوب های نظری مباحث مورد بحث ، ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل ، طراحی ، مدیریت و نظارت ضروری برای درک و مدیریت یکپارچه از جنبه های اجتماعی ، زیست محیطی ، اقتصادی و فرهنگی است که توسعه سوخت را ارائه می دهد. پایدار است.

عکاس هنگام عکسبرداری = "http://fondazionefeltrinelli.it/mastersdj/

مکان ها

میلان

Address
Viale Pasubio 5
Milano

20154 میلان, لومباردی, ایتالیا

برنامه ها