توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی در فلورانس در سال 2009 از الهام مولودگوادا نادژدا و آکادمی های ما در روسیه، تاسیس شده است که در شهر ایتالیایی فلورانس قرار دارد. یک مکان ایده آل برای یادگیری و توسعه هنر و زندگی است که در آن هر روز چشم را با زیبایی های تاریخی هنر ایتالیایی تاریخی، جایی که زندگی و تجربه واقعی " dolce vita " را تجربه می کند، گرفتار می کند.

این محل یک منبع شناخته شده الهام است که مسلما هنرمند را به نفع خود دارد. فلورانس یک محدوده غنی و تحریک کننده برای مطالعات هنر و زندگی است، یک تجربه زندگی عالی ارائه می دهد. در اینجا شما در تماس مستقیم با آثار بسیاری از استادان بزرگ - از جمله میکل آنژ ، لئوناردو داوینچی و Botticelli ، همه آنها نام خود را در این شهر ساخته شده است. در میان بسیاری از گالری های هنری و موزه ها، گالری " Uffizi " و " Palace Pitti " که مشهور به جهان هستند، وجود دارد.

این شهر شب زنده داری و ایمن را فراهم می کند و تمام طراحان فروشگاه های مد، تعدادی از بارها و رستوران ها را ارائه می دهد. آکادمی ما در حدود 20 دقیقه پیاده روی از مرکز ، در یک منطقه بسیار خدمت رسانی قرار دارد.

روش تدریس ما 300 سال پیش متولد شد، زمانی که هنرمندان روسی آن را توسعه دادند، عمدتا توسط استادان ایتالیایی و فرانسوی از رنسانس و دوره های بعد الهام گرفته شدند . هنرمندان معروف مختلف به این روش و در میان آنها کمک کرده است: رپین، Surikov، سروف، لویتان، واسنتسوف و Kuindzhi.

مأموریت آکادمی ما این است که بر روی چنین سنت های بزرگی بنا نهیم و دانش آموزان برای کشف راه های جدید، همانند اولین هنرمندان " آوانگارد " در زمان خود، کمک کنند. این بدین معنی است که از طریق درک عمیق تکنیک ها، از طریق یک رویکرد علمی یکپارچه، خود را از طریق روش های جدید بیان کنید.

استادان ما هنرمندان ماهر از آکادمی های برتر روسیه فارغ التحصیل می شوند. ما یک محیط بسیار دوستانه داریم که دانش آموزان نیاز به شدت کار دارند اما استادان ما همیشه آماده گوش دادن، هدایت و تشویق هستند.

با توجه به تجربه آنها، آنها قادر به کمک به دانش آموزان با کمک به آنها برای بیان پتانسیل خود و تبدیل شدن به هنرمندان حرفه ای، کار بر روی موضوعات مانند نقاشی ، نقاشی ، آناتومی ، ترکیب ، کروماتیک ، چشم انداز و تاریخ هنر است .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • روسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Florence Classical Arts Academy

این برنامه برای هنرمند حرفه ای روسیه که در زمینه فعالیت می کند، در دسترس است و با هدف ارتقاء سطح فنی خود و گسترش مهارت های خود می باشد. با توجه به رقابت سالانه، بورس تحصی ... [+]

مرحله کارشناسی ارشد در نقاشی و نقاشی

این برنامه برای هنرمند حرفه ای روسیه که در زمینه فعالیت می کند، در دسترس است و با هدف ارتقاء سطح فنی خود و گسترش مهارت های خود می باشد. با توجه به رقابت سالانه، بورس تحصیلی جزئی و کامل توزیع می شود.

کارشناسی ارشد در آموزش هنر

این برنامه برای هنرمند حرفه ای روسیه در این زمینه در حال انجام است و هدف از این کار ارتقاء رزومه خود و تمرین تدریس موضوع هنر و کمک به استادان در حین آموزش گروهی از دانشجویان بین المللی است. این برنامه به جوانان حرفه ای اجازه می دهد تا تجربه ای از روند مطالعه آموزشی در زمینه هنرهای تجسمی دریافت کنند. بورس تحصیلی جزئی و کامل با توجه به رقابت سالانه توزیع می شود.... [-]

ایتالیا فلورانس
اکتبر 2020
انگلیسی,روسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Florence Classical Arts Academy