ESOMAS, University of Turin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Unito در یک نگاه

سنت و نوآوری

دانشگاه تورین یکی از دانشگاه های کهن ترین و معتبر ایتالیایی است. میزبانی وب در مورد 70.000 دانش آموزان، 4.000 دانشگاهی، اداری و فنی کارکنان، 1800 دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا و با 120 ساختمان در مناطق مختلف در تورین و در مکان های کلیدی در Piedmont، دانشگاه تورین می تواند به عنوان "شهرستان در یک شهرستان" در نظر گرفته، ترویج فرهنگ و تولید پژوهش، نوآوری، آموزش و اشتغال.

دانشگاه تورین امروز است یکی از بزرگترین دانشگاه های ایتالیا، به تحقیق و آموزش های بین المللی باز است. آن را انجام پژوهش های علمی و سازماندهی دوره های در تمام رشته ها، به جز برای مهندسی و معماری. این بخشی جدایی ناپذیر از جامعه است، اقدام برای احیای مناطق شهری و برون شهری، ترویج تعامل فرهنگی، یکپارچگی اجتماعی و توسعه، تشویق گفتگو و بینش به واقعیت های جاری.

ارائه های دانشگاهی

دانشگاه تورین عملا پوشش می دهد هر حوزه از دانش؛ آن پزشکی و تشخیصی، Biosensoristics و فناوری نانو مراکز تحقیقاتی در میان بهترین آنهایی که در ایتالیا هستند. برخی از رشته ارائه شده است منحصر به فرد در ایتالیا، مانند استراتژی نظامی، بیوتکنولوژی، علوم ورزشی، مرمت و حفاظت (در Venaria).

دانشگاه تورین دارای یک سنت تحقیقات قابل توجهی در افراد سنتی مانند تاریخ، فلسفه، حقوق، اقتصاد و پزشکی اما در حال حاضر انشعاب را به بخش های مهم مدرن، مانند علوم و صنایع غذایی، سیاست اجتماعی، IT، هنرهای نمایشی و علوم ارتباطات است.

کتابخانه ها و موزه

وجود دارد بیش از 70 کتابخانه های دانشگاهی شامل دو کتاب میلیون ها نفر: 100.000 جلد عتیقه می باشد. گیاهی، باغ و موزه های مختلف دانشگاه از جمله "چزاره لومبروزو" - موزه مردم شناسی جنایی و "لوئیجی رولاندو" - موزه آناتومی انسان به خوبی شناخته شده است.

دانشگاه طول می کشد علاقه نزدیک در شبکه ای از موزه های محلی، در مورد موضوعات مختلف از مصر به هنر معاصر و آن را اجرا می واحدهای رسانه های خود، رادیو، تلویزیون و تولید فیلم آن است.

تعهد قوی

دانشگاه باعث می شود یک موضع فعال در تعدادی از مسائل اجتماعی، از جمله محیط زیست، مواد مخدر، فرصت ها و حقوق افراد با نیازهای خاص برابر است. همچنین در سطح بین المللی از طریق ترتیبات همکاری با هند، چین عمل می کند، کشور در آسیا، امریکا لاتین، شرق اروپا، منطقه مدیترانه و با تعدادی از سازمان های بین المللی که در منطقه در حال توسعه.

آژانس ناحیهای در شمال غربی منطقه ای برای حق تحصیل دانشگاه (EDISU) - یک موسسه منطقه ای ارائه کمک به دانش آموزان - جوایز کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان دانشگاه بر اساس پیش نیازها از شایستگی و نیاز: میزان کمک هزینه تحصیلی بسته به وضعیت مالی دانش آموز است.

UniTO در چهره

دانش آموزان (AY 2015-16)

67.000 دانش آموزان 62٪ زنان 18٪ از خارج پیمونت منطقه بیش از 3400 دانش آموزان بین المللی (5،2 درصد از کل ارسال ها) حدود 18،500 دانش آموزان سال اول بیش از 6٪ دانشجویان بین المللی 1 و سطح 2 (AY 2014-15) - در اطراف 1500 دانش آموزان در برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای ثبت نام 1256 دانشجوی دکترا (از 2015 دسامبر 31)

آموزش و یادگیری (AY 2014-2015)

برنامه 65 3 سال کارشناسی 752 سال مقطع کارشناسی ارشد 9 برنامه 5 ساله و 6 ساله برنامه 48 کارشناسی ارشد حرفه ای - سطح 1 38 برنامه های حرفه ای کارشناسی ارشد - سطح 2 25 برنامه های دکترا 11 دوره های حرفه ای 40 مدرسه تخصصی (2014-2015) 1 موسسه مطالعات عالی: Scuola با Studi در Superiori (SSST)

فارغ التحصیلان 2015

بیش از 11،700 فارغ التحصیلان در اطراف 8100 فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی در اطراف 3600 فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل اشتغال نرخ 2013-1 سال پس از فارغ التحصیلی: (منبع: Almalaurea - ISTAT نیروی کار) مجموع: 62.6٪ (ملی به طور متوسط ​​51.8٪)

شبکه های بین المللی (AA 2015-16)

30 دو ملیتی برنامه های درجه دو بیش از 500 توافقنامه همکاری های بین المللی با دیگر دانشگاه 7 برنامه به طور کامل در انگلیسی 509 دانش آموزان اراسموس ورودی 910 دانش آموزان اراسموس خروجی

رتبه بندی بین المللی

1 در ایتالیا و در میان 200 دانشگاه برتر در سراسر جهان، برای ARWU از SHANGAI ( با 4 دانشگاه های دیگر) 7 در ایتالیا برای آموزش عالی تایمز 6 در ایتالیا در اخبار ما بهترین جهانی (207 در سراسر جهان)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در اقتصاد

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Turin

شرکت های مشاوره، نهادهای نظارتی، تولید بزرگ و شرکت های مالی در هر دو تفکر استراتژیک و اندازه گیری صدای روند کسب و کار تکیه می کنند. این برنامه ترکیبی از آموزش در اقتصاد و در روش های کمی پیشرفته. [+]

دو سال کارشناسی ارشد دوره

شرکت های مشاوره، نهادهای نظارتی، تولید بزرگ و شرکت های مالی در هر دو تفکر استراتژیک و اندازه گیری صدای روند کسب و کار تکیه می کنند. این برنامه ترکیبی از آموزش در اقتصاد و در روش های کمی پیشرفته. مطالعه سیستم های اقتصادی و سیاست های اقتصادی، تفسیر و پیش بینی داده های اقتصاد کلان، و تجزیه و تحلیل ساختار بازار از جمله موضوعات هسته اصلی برنامه می باشد. فارغ التحصیلان دیپلم از LAUREA Magistrale نگه دارید. ... [-]


کارشناسی ارشد در امور مالی کمی و بیمه

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Turin

دو سال برنامه اصلی در کمی دارایی و بیمه یک فرصت به چالش کشیدن برای دستیابی به صلاحیت های سطح بالا، هر دو روش و حرفه ای، در مدل سازی مالی و آماری و تصمیم گیری نشان دهنده. [+]

شرح برنامه

دو سال برنامه اصلی در کمی دارایی و بیمه یک فرصت به چالش کشیدن برای دستیابی به صلاحیت های سطح بالا، هر دو روش و حرفه ای، در مدل سازی مالی و آماری و تصمیم گیری نشان دهنده. فارغ التحصیلان ما قادر به درستی شناسایی و نزدیک شدن به مشکلات مختلف آنها در یک محیط خطرناک و سرعت در حال تغییر روبرو خواهد شد، بهره برداری از تسلط خوبی از ریاضیات (حساب دیفرانسیل و انتگرال، بهینه سازی، معادلات دیفرانسیل، و بیشتر) خواهد بود، آمار و احتمال در نمی سطح ابتدایی، یک درک عمیق از "زندگی واقعی" امور مالی و بیمه، که خطر آگاه در یک مفهوم گسترده ای است.... [-]