ESOMAS, University of Turin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Unito در یک نگاه

سنت و نوآوری

دانشگاه تورین یکی از دانشگاه های کهن ترین و معتبر ایتالیایی است. میزبانی وب در مورد 70.000 دانش آموزان، 4.000 دانشگاهی، اداری و فنی کارکنان، 1800 دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا و با 120 ساختمان در مناطق مختلف در تورین و در مکان های کلیدی در Piedmont، دانشگاه تورین می تواند به عنوان "شهرستان در یک شهرستان" در نظر گرفته، ترویج فرهنگ و تولید پژوهش، نوآوری، آموزش و اشتغال.

دانشگاه تورین امروز است یکی از بزرگترین دانشگاه های ایتالیا، به تحقیق و آموزش های بین المللی باز است. آن را انجام پژوهش های علمی و سازماندهی دوره های در تمام رشته ها، به جز برای مهندسی و معماری. این بخشی جدایی ناپذیر از جامعه است، اقدام برای احیای مناطق شهری و برون شهری، ترویج تعامل فرهنگی، یکپارچگی اجتماعی و توسعه، تشویق گفتگو و بینش به واقعیت های جاری.

ارائه های دانشگاهی

دانشگاه تورین عملا پوشش می دهد هر حوزه از دانش؛ آن پزشکی و تشخیصی، Biosensoristics و فناوری نانو مراکز تحقیقاتی در میان بهترین آنهایی که در ایتالیا هستند. برخی از رشته ارائه شده است منحصر به فرد در ایتالیا، مانند استراتژی نظامی، بیوتکنولوژی، علوم ورزشی، مرمت و حفاظت (در Venaria).

دانشگاه تورین دارای یک سنت تحقیقات قابل توجهی در افراد سنتی مانند تاریخ، فلسفه، حقوق، اقتصاد و پزشکی اما در حال حاضر انشعاب را به بخش های مهم مدرن، مانند علوم و صنایع غذایی، سیاست اجتماعی، IT، هنرهای نمایشی و علوم ارتباطات است.

کتابخانه ها و موزه

وجود دارد بیش از 70 کتابخانه های دانشگاهی شامل دو کتاب میلیون ها نفر: 100.000 جلد عتیقه می باشد. گیاهی، باغ و موزه های مختلف دانشگاه از جمله "چزاره لومبروزو" - موزه مردم شناسی جنایی و "لوئیجی رولاندو" - موزه آناتومی انسان به خوبی شناخته شده است.

دانشگاه طول می کشد علاقه نزدیک در شبکه ای از موزه های محلی، در مورد موضوعات مختلف از مصر به هنر معاصر و آن را اجرا می واحدهای رسانه های خود، رادیو، تلویزیون و تولید فیلم آن است.

تعهد قوی

دانشگاه باعث می شود یک موضع فعال در تعدادی از مسائل اجتماعی، از جمله محیط زیست، مواد مخدر، فرصت ها و حقوق افراد با نیازهای خاص برابر است. همچنین در سطح بین المللی از طریق ترتیبات همکاری با هند، چین عمل می کند، کشور در آسیا، امریکا لاتین، شرق اروپا، منطقه مدیترانه و با تعدادی از سازمان های بین المللی که در منطقه در حال توسعه.

آژانس ناحیهای در شمال غربی منطقه ای برای حق تحصیل دانشگاه (EDISU) - یک موسسه منطقه ای ارائه کمک به دانش آموزان - جوایز کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان دانشگاه بر اساس پیش نیازها از شایستگی و نیاز: میزان کمک هزینه تحصیلی بسته به وضعیت مالی دانش آموز است.

UniTO در چهره

دانش آموزان (AY 2015-16)

 • 67.000 دانش آموزان
 • 62٪ زنان
 • 18٪ از خارج پیمونت منطقه
 • بیش از 3400 دانش آموزان بین المللی (5،2 درصد از کل ارسال ها)
 • حدود 18،500 دانش آموزان سال اول
 • بیش از 6٪ دانشجویان بین المللی
 • 1 و سطح 2 (AY 2014-15) - در اطراف 1500 دانش آموزان در برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای ثبت نام
 • 1256 دانشجوی دکترا (از 2015 دسامبر 31)

آموزش و یادگیری (AY 2014-2015)

 • برنامه 65 3 سال کارشناسی
 • 752 سال مقطع کارشناسی ارشد
 • 9 برنامه 5 ساله و 6 ساله
 • برنامه 48 کارشناسی ارشد حرفه ای - سطح 1
 • 38 برنامه های حرفه ای کارشناسی ارشد - سطح 2
 • 25 برنامه های دکترا
 • 11 دوره های حرفه ای
 • 40 مدرسه تخصصی (2014-2015)
 • 1 موسسه مطالعات عالی: Scuola با Studi در Superiori (SSST)

فارغ التحصیلان 2015

 • بیش از 11،700 فارغ التحصیلان
 • در اطراف 8100 فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی
 • در اطراف 3600 فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد
 • فارغ التحصیل اشتغال نرخ 2013-1 سال پس از فارغ التحصیلی: (منبع: Almalaurea - ISTAT نیروی کار)
 • مجموع: 62.6٪ (ملی به طور متوسط ​​51.8٪)

شبکه های بین المللی (AA 2015-16)

 • 30 دو ملیتی برنامه های درجه دو
 • بیش از 500 توافقنامه همکاری های بین المللی با دیگر دانشگاه
 • 7 برنامه به طور کامل در انگلیسی
 • 509 دانش آموزان اراسموس ورودی
 • 910 دانش آموزان اراسموس خروجی

رتبه بندی بین المللی

 • 1 در ایتالیا * و در میان 200 دانشگاه برتر در سراسر جهان، برای ARWU از SHANGAI (* با 4 دانشگاه های دیگر)
 • 7 در ایتالیا برای آموزش عالی تایمز
 • 6 در ایتالیا در اخبار ما بهترین جهانی (207 در سراسر جهان)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در اقتصاد

Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Turin

شرکت های مشاوره، نهادهای نظارتی، تولید بزرگ و شرکت های مالی در هر دو تفکر استراتژیک و اندازه گیری صدای روند کسب و کار تکیه می کنند. این برنامه ترکیبی از آموزش در اقتصاد و در روش های کمی پیشرفته. [+]

دو سال کارشناسی ارشد دوره شرکت های مشاوره، نهادهای نظارتی، تولید بزرگ و شرکت های مالی در هر دو تفکر استراتژیک و اندازه گیری صدای روند کسب و کار تکیه می کنند. این برنامه ترکیبی از آموزش در اقتصاد و در روش های کمی پیشرفته. مطالعه سیستم های اقتصادی و سیاست های اقتصادی، تفسیر و پیش بینی داده های اقتصاد کلان، و تجزیه و تحلیل ساختار بازار از جمله موضوعات هسته اصلی برنامه می باشد. فارغ التحصیلان دیپلم از LAUREA Magistrale نگه دارید. تعامل با کالج کارلو آلبرتو کالج کارلو آلبرتو یک پایه پرورش تحقیق و تدریس در اقتصاد، به اشتراک گذاری بهترین شیوه از جامعه دانشگاهی بین المللی است. دانشجویان اقتصاد به پیوستن سمینارها هفتگی، و همچنین به عنوان "aperto کالج" است، که یک سری سخنرانی در مورد موضوعات اقتصادی کنونی را تشویق کرد. آکادمیک دانش آموزان برجسته ممکن است اعمال شوند برای تبدیل شدن به ارشد Allievi از کالج. Allievi انتظار می رود که در تطابق با الزامات دانشگاهی خود را، و همچنین به شرکت در فعالیت های اضافی در کالج. مبادلات بین المللی دانشگاه شریک زیر را داشته باشد درجه کارشناسی ارشد که نزدیک به ما هستند. Freie Universitaet برلین، کارلوس III مادرید، کپنهاگ مدرسه کسب و کار، دانشگاه فرایبورگ، Katholieke Universiteit لوون، دانشگاه رن من، لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ، دانشگاه موناش ملبورن، دانشگاه سیدنی، دانشگاه هلسینکی، دانشگاه اتونوما دی بارسلونا، دانشگاه اتونوما مادرید . دو درجه این امکان برای به دست آوردن درجه دو (ایتالیایی LAUREA Magistrale در اقتصاد و استاد فرانسوی در اقتصاد عمومی و مالیه عمومی) با حضور در سال دوم در دانشکده اقتصاد دانشگاه رن 1 وجود دارد، زیر یک برنامه تخصصی در اقتصاد و آمار در بخش دولتی اعمال می شود. قرار دادن فارغ التحصیلان مشکل دارای مهارت های حل که منجر به موقعیت های حرفه ای در شرکت های مشاوره، شرکت های بزرگ و واسطه های مالی، سازمان های بین المللی و سازمان های نظارتی. حرفه ای با پس زمینه در اقتصاد موقعیت در Bain سن و C مشاوره، بریتیش پترولیوم، مدیریت سرمایه بلگریو، دویچه بانک، فررو، Fondaco SGR، اینتسا سانپائولو، نومورا Londra، یونی کردیت گروه، ارائه شد در میان دیگران. دانشجویان پژوهش محور با پس زمینه عالی دانشگاهی قادر به وارد برنامه بالا دکترا بین المللی، و در نهایت به عنوان اقتصاددان پژوهش و نمونه کارها در داخل و خارج از جهان دانشگاهی خواهد بود. فارغ التحصیلان با منافع در تحقیقات پذیرفته شده اند به بالا دکتری بین المللی برنامه ها، در میان است که دانشگاه هاروارد، مدرسه بازرگانی لندن، مدرسه اقتصاد لندن، دانشگاه نیویورک، دانشگاه نورث وسترن، دانشگاه استنفورد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه ییل. اطلاعات بیشتر کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در این دوره، از جمله نحوه اعمال می شود. [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی کمی و بیمه

Campus تمام وقت September 2017 ایتالیا Turin

دو سال برنامه اصلی در کمی دارایی و بیمه یک فرصت به چالش کشیدن برای دستیابی به صلاحیت های سطح بالا، هر دو روش و حرفه ای، در مدل سازی مالی و آماری و تصمیم گیری نشان دهنده. [+]

شرح برنامه دو سال برنامه اصلی در کمی دارایی و بیمه یک فرصت به چالش کشیدن برای دستیابی به صلاحیت های سطح بالا، هر دو روش و حرفه ای، در مدل سازی مالی و آماری و تصمیم گیری نشان دهنده. فارغ التحصیلان ما قادر به درستی شناسایی و نزدیک شدن به مشکلات مختلف آنها در یک محیط خطرناک و سرعت در حال تغییر روبرو خواهد شد، بهره برداری از تسلط خوبی از ریاضیات (حساب دیفرانسیل و انتگرال، بهینه سازی، معادلات دیفرانسیل، و بیشتر) خواهد بود، آمار و احتمال در نمی سطح ابتدایی، یک درک عمیق از "زندگی واقعی" امور مالی و بیمه، که خطر آگاه در یک مفهوم گسترده ای است. یک پس زمینه خوب در ریاضیات، آمار و احتمال شدت توصیه می شود برای به دست آوردن سود کامل از برنامه. برای کمک به دانشجویان به روز کردن دانش پایه خود را، یک دوره کوتاه فشرده بر ضرورت آنالیز ریاضی و احتمالات خواهد شد برای AY بعدی 2016-17 ارائه قبل از کلاس، از 6 سپتامبر - 16 سپتامبر. هدف آموزشی البته متناسب به همگرایی در حال حاضر از فعالیت های بانک ها و کسب و کار، شرکت های مالی، با فعالیت های بیمه و بیمه اتکایی و سیستم های امنیتی اجتماعی است. این سازمان با مسائل مربوط به یکدیگر است که مورد مطالعه در حال اجرای ابزارها، تکنیک ها و مدل های کاملا شبیه قابل ملاحظه یکسان زمانی که رسیدگی کند. هدف آموزشی این دوره، به طور کلی، این است که برای آماده سازی صدا، و آگاهی از این ابزارها، تکنیک ها و مدل های، آنها می توانند نرم افزار مناسب هر دو در مالی و در محیط بیمه، پیدا کردن و بودن در کل دوره در برگزار انگلیسی، هر دو در ایتالیا و تقریبا در سراسر جهان. به طور کلی معتقد بود که راه اندازی تا به امروز، به عنوان نیز برای فعالیت های حرفه ای و کسب و کار از تمام شرکت های مالی و بیمه خواسته به مقابله با مدیریت و صدور گواهینامه از هر دو دارایی ها و بدهی. لطفا توجه داشته باشید که این صلاحیت دو نیز در برنامه درسی برای تهیه سؤال از دولت برای دسترسی به سفارش ملی ACTUARIES، جدول، که فعالیت های این سایت متعلق به برنامه ریزی، و همچنین برای دسترسی به برنامه موسسه CFA برای دریافت حساب های مالی خبره اعتبار. این برنامه فراهم می کند دانش بسیار خوبی از روش ها و ابزارها منطقی، ریاضی و آماری و احتمالاتی، پایه و مهارت در کامپیوتر پردازش داده ها، استفاده از آنها به: امور مالی، واسطه گری مالی، بیمه، برنامه ریزی بازنشستگی، شناسایی ریسک و مدیریت، تجزیه و تحلیل بازارهای مالی، جنبه های قانونی از مالی و بیمه بازار، به دنبال ادغام رشته های مختلف مکمل یکدیگر. انواع مختلف موضوع یکپارچه را به یک طراحی تک نیز سازگاری آماده به زمینه های مختلف و در حال تحول اجازه می دهد. برخی از دانش آموزان یک ترم از مطالعه صرف خارج از کشور، در سئول، لوون، مسکو و دیگر دانشگاه های معتبر. مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان در کمی دارایی و بیمه، داشتن دانش کامل از مسائل مالی و آماری می توانید آرزوی تبدیل شدن به: تحلیلگر مالی، یک متخصص در امور مالی ساخت یافته "از درون" دبیر مدیریت ریسک شما قادر به اجرای این مهارت مستقل و به عهده گرفتن مسئولیت در زمینه های مختلف افزایش است، آن را به عنوان زیر گزارش خواهد شد. فرصت های شغلی به طور کلی، کارشناسی ارشد در کمی دارایی و بیمه اجازه می دهد تا ورود به: فعالیت های حرفه ای در امور مالی و وظایف آماری؛ بانک های تجاری، میان مدت وام بانک ها و کسب و کار، ملی و بین المللی؛ شرکت های کارگزاری و مشاوره سرمایه گذاری؛ بیمه و بیمه اتکایی شرکت به عنوان ACTUARIES و مدیران مالی؛ شرکت های خصوصی در خدمات مالی برای کسب و کار؛ نهادهای امنیتی عمومی و اجتماعی؛ صندوق های بازنشستگی؛ موسسات نظارت مالی و بیمه؛ شرکت های مشاوره مالی و بیمه؛ دیگر موسسات مالی و شرکت های بیمه و تامین اجتماعی [-]

تماس

University of Turin

آدرس Via Verdi, 8
10124 Turin, Italy
وب سایت http://www.unito.it/
تلفن +39 011 670 6111