توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

UPO ( www.uniupo.it ) یک دانشگاه عمومی است که دارای 15،000 دانش آموز، 400 استاد / محقق و 300 کارمند اداری و پشتیبانی است. این دوره شامل 19 دوره کارشناسی (کارشناسی / کارشناسی)، 12 دوره 2 ساله کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد)، 5 دوره تک مدرک (کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد)، 3 دکتری Ph.D. برنامه ها و همچنین فراوانی دوره های آموزش عالی. در حال حاضر 9 موافقتنامه برای برنامه های مشترک با دانشگاه های اروپایی، از جمله کارشناسی ارشد اروپا در مطالعات مواد مخدر و الکل (EMDAS) که توسط کمیسیون اروپا تامین می شود، وجود دارد. دانشگاه به تازگی 5 از 31 دانشگاه با اندازه متوسط در 2017 توسط آژانس ملی برای ارزیابی کیفیت برای تحقیق آن قرار گرفت. UPO در حال حاضر در 21 پروژه FP7 (1 grant grant) و 9 پروژه H2020 (2 هماهنگ کننده) درگیر است.

گروه علوم دارویی ( www.dsf.uniupo.it ؛ DSF) متشکل از 35 نفر از کارکنان است و هدف تحقیق و آموزش خود را در اطراف مواد مخدر، لوازم آرایشی و مواد مغذی، از نیمکت تا کنار تخت تمرکز می کند. این مدرک را در رشته داروسازی، مدرک شیمی و فن آوری داروسازی و یک برنامه استاد در علوم مقدماتی و دسترسی به بازار ارائه می دهد. محققان آن در 3 سال گذشته دو کمک مالی از اتحادیه اروپا دریافت کرده اند: TriforC (پروفسور آپندینو، در منطقه محصولات طبیعی) و Foodintegrity (در زمینه نوشیدنی). این بیش از 100 توافق با صنایع دارویی و لوازم آرایشی برای اداره دارد. در حال حاضر 5 بخش تولید شده توسط وزارتخانه وجود دارد.

UMH ( www.umh.es/ ) یک دانشگاه عمومی است که برای آموزش دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر است. در پنجمین رتبه رتبه بندی دانشگاه های اسپانیا توسط بنیاد BBVA و موسسه تحقیقات اقتصادی Valencian (IVIE)، UMH رتبه پنجم را در رتبه بندی بهترین دانشگاه های اسپانیا قرار می دهد.

موسسه بیولوژی مولکولی و سلولی ، IBMC ( ibmc.umh.es/ ) یک برنامه ریزی چندسطحی عالی در سطوح مولکولی و سلولی به منظور شناسایی، اعتبارسنجی و توسعه مولکول های فعال زیستی با کاربرد در زمینه های بیوتکنولوژی و سلامت رانندگی می کند. برای دستیابی به هدف خود، IBMC از طریق بنیاد قووروم در پارک علمی پشتیبانی کامل از فعالیت های کارآفرینی داشته است. علاوه بر این، این موسسه چندین سیستم عامل را جمع آوری کرده است: i) پلت فرم غربالگری باالی زیست محیطی؛ ب) پلت فرم مدل سازی مولکولی؛ iii) پلت فرم پژوهش پوست (SRP)، یک طرح عمومی-خصوصی که مأموریت آن تحقیقات مولکولی و سلولی در همه جنبه های مربوط به پوست برای توسعه محصولات و خدمات پیشرفته تکنولوژیک در زمینه لوازم آرایشی و پوست است.

گروه های تحقیقاتی IBMC در سطح بین المللی رقابتی هستند، با بهره وری عالی نیز از نظر برنامه های ثبت اختراع و ایجاد شرکت های Spin-off. در پنج سال گذشته، IBMC منابع به ارزش 1.5 میلیون یورو به طور عمده از طرح ملی R دریافت کرده است

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) یک دانشگاه عمومی است که دارای 32553 دانشجو (به استثنای Charité) و دوره های 189 درجه، 424 استاد، و 2 012 سخنران / دستیار است. در سال 2015 رتبه بندی رتبهبندی جهانی رتبهبندی تحصیلی Times Humboldt-Universität را در میان 50 دانشگاه برتر جهان قرار داده است (موقعیت 41). در زمینه رقابت در آلمان، پژوهش و تمرین بین المللی بین رشته ای و تمرکز آن، HU را یک موقعیت پیشرو در ابتکار اکشن دولت های ملی و منطقه ای آلمان قرار داده است.

تاریخ Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) در سال 1710 با تأسیس تاسیسات قرنطینه برای قربانیان طاعون در خارج از شهر محدود شده است. در سال 1997/1998، با دانشکده پزشکی دانشگاه هومبولت و ویرچو-کلینیکوم دانشگاه آزاد ادغام شد تا "Universitätsklinikum Charité، Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin" را تشکیل دهد، در نتیجه تبدیل به یکی از بزرگترین کلینیک ها در اروپا شد . Charité در 4 محوطه دانشگاه قرار دارد و دارای بیش از 100 کلینیک است. در حال حاضر، بیش از 7،000 دانش آموز (1،300 نفر از خارج از کشور) در Charité ثبت نام می شوند. Charité ارائه می دهد 7 دوره های استاد: پزشکی مغز و اعصاب، پزشکی مولکولی، مراقبت های بهداشتی مصرف کننده، سم شناسی، سلامت بین المللی، آموزش بهداشت حرفه، علوم اعصاب پزشکی.

در بخش پوست، فنولوژی و آلرژی ( بین المللی - سلامت - مراقبت. charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) بیش از 80 پزشک در تمام رشته ها را پوشش می دهد. این یکی از مهمترین امکانات پوستی در سراسر جهان است و به شدت در تحقیقات انسانی و در آزمایشات بالینی دخیل است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piedmont, ایتالیا
Address
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, آلمان
Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencian Community, اسپانیا
Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Walloon Region, بلژیک