EMOTION

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

UPO ( www.uniupo.it ) یک دانشگاه عمومی است که دارای 15،000 دانش آموز، 400 استاد / محقق و 300 کارمند اداری و پشتیبانی است. این دوره شامل 19 دوره کارشناسی (کارشناسی / کارشناسی)، 12 دوره 2 ساله کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد)، 5 دوره تک مدرک (کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد)، 3 دکتری Ph.D. برنامه ها و همچنین فراوانی دوره های آموزش عالی. در حال حاضر 9 موافقتنامه برای برنامه های مشترک با دانشگاه های اروپایی، از جمله کارشناسی ارشد اروپا در مطالعات مواد مخدر و الکل (EMDAS) که توسط کمیسیون اروپا تامین می شود، وجود دارد. دانشگاه به تازگی 5 از 31 دانشگاه با اندازه متوسط در 2017 توسط آژانس ملی برای ارزیابی کیفیت برای تحقیق آن قرار گرفت. UPO در حال حاضر در 21 پروژه FP7 (1 grant grant) و 9 پروژه H2020 (2 هماهنگ کننده) درگیر است.118634_img2.jpg

گروه علوم دارویی، DSF ( www.dsf.uniupo.it ) شامل 35 نفر از کارکنان است و هدف تحقیق و آموزش خود را در اطراف مواد مخدر، لوازم آرایشی و مواد پاک کننده، از نیمکت تا کنار تخت تمرکز می کند. این مدرک را در رشته داروسازی، مدرک شیمی و فن آوری داروسازی و یک برنامه استاد در علوم مقدماتی و دسترسی به بازار ارائه می دهد. محققان آن در 3 سال گذشته دو کمک مالی از اتحادیه اروپا دریافت کرده اند: TriforC (پروفسور آپندینو، در منطقه محصولات طبیعی) و Foodintegrity (در زمینه نوشیدنی). این بیش از 100 توافق با صنایع دارویی و لوازم آرایشی برای اداره دارد. در حال حاضر 5 بخش تولید شده توسط وزارتخانه وجود دارد.

UMH ( www.umh.es/ ) یک دانشگاه عمومی است که برای آموزش دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر است. در پنجمین رتبه رتبه بندی دانشگاه های اسپانیا توسط بنیاد BBVA و موسسه تحقیقات اقتصادی Valencian (IVIE)، UMH رتبه پنجم را در رتبه بندی بهترین دانشگاه های اسپانیا قرار می دهد.

موسسه بیولوژی مولکولی و سلولی ، IBMC ( ibmc.umh.es/ ) یک برنامه ریزی چندسطحی عالی در سطوح مولکولی و سلولی به منظور شناسایی، اعتبارسنجی و توسعه مولکول های فعال زیستی با کاربرد در زمینه های بیوتکنولوژی و سلامت رانندگی می کند. برای دستیابی به هدف خود، IBMC از طریق بنیاد قووروم در پارک علمی پشتیبانی کامل از فعالیت های کارآفرینی داشته است. علاوه بر این، این موسسه چندین سیستم عامل را جمع آوری کرده است: i) پلت فرم غربالگری باالی زیست محیطی؛ ب) پلت فرم مدل سازی مولکولی؛ iii) پلت فرم پژوهش پوست (SRP)، یک طرح عمومی-خصوصی که مأموریت آن تحقیقات مولکولی و سلولی در همه جنبه های مربوط به پوست برای توسعه محصولات و خدمات پیشرفته تکنولوژیک در زمینه لوازم آرایشی و پوست است.118635_img1.jpg

گروه های تحقیقاتی IBMC در سطح بین المللی رقابتی هستند، با بهره وری عالی نیز از نظر برنامه های ثبت اختراع و ایجاد شرکت های Spin-off. در پنج سال گذشته، IBMC منابع به ارزش 1.5 میلیون یورو به طور عمده از طرح ملی R دریافت کرده است

یونامور (www.unamur.be) بیش از 40 برنامه مختلف را در سطح لیسانس، استاد و دکتری ارائه می دهد و از حدود 7000 دانش آموز در شش دانشکده: هنر، حقوق، اقتصاد، ادبیات و علوم انسانی، علوم کامپیوتر، علوم پزشکی و علوم می پذیرد. تحقیقات در 11 موسسه تحقیقاتی بین رشته ای فعال در هنر، حقوق، علوم اجتماعی و دقیق، پزشکی و علوم رایانه ای انجام شده است. در بخش هایی از قبیل علوم بهداشتی (پیری، ترومبوز، زیست شناسی زیستی، سرطان)، علوم و فن آوری ( فناوری نانو و نانو سمشناسی، درمان های سطحی، مواد جدید و انرژی های تجدید پذیر، بیوفوتونی، سیستم های پیچیده، تحرک، مهندسی نرم افزار) و علوم انسانی (اقتصاد توسعه، زبان شناسی زبان اشاره، اطلاعات، قانون و جامعه). فعالیت های پژوهشی بر پایه پیشرفته ترین تجهیزات علمی در 8 سیستم عامل فناوری متمرکز شده و محققان، پروژه های بین رشته ای و بین رشته ای را که شامل تحقیقات پایه و کاربردی هستند، تکمیل می کنند. UNAMUR در پروژه های تحقیقاتی متعددی که توسط اتحادیه اروپا، دولت فدرال، مناطق و فلوجه والونیا بروکسل.118636_img4.jpg

گروه علوم زیستی (www.unamur.be/en/med/mbi) از 34 عضو هیأت علمی تشکیل شده است. گروه تحقیقاتی آن بخشی از NARILIS، موسسه تحقیقات علوم Namur است، و تمرکز بر مطالعات غیر کلاسیک و ترجمه در زیست شناسی مولکولی و سلولی است. گروه علوم زیست پزشکی برنامه های زیر را ارائه می دهد: یک لیسانس از سال 1997 (577 واحد)، یک استادیار 60 از سال 2014 (578 واحد)، یک استاد 120 از سال 2012 (579 نفر) و یک گواهی دانشگاه در امور تنظیم محصولات بهداشتی از سال 2016 (شماره 1834). برنامه های کارشناسی ارشد به طور کامل از سال 2014 به زبان انگلیسی تدریس می شود.

گروه علوم زیست پزشکی به ARES درخواست ارائه 2019 برنامه های چند رشته ای در زمینه های غیر کلاسیک و تحقیقات بالینی و مدیریت داده ها را ارائه می دهد. این برنامه های اصلی نیز به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس خواهد شد. در انتظار تایید ARES ما در سال 2019 برنامه های جدید زیر را ارائه خواهیم داد: استاد 120 در تحقیقات پیش از موعد، در تحقیقات بالینی و در مدیریت داده ها.

118637_img3.jpg

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) یک دانشگاه عمومی است که دارای 32553 دانشجو (به استثنای Charité) و دوره های 189 درجه، 424 استاد، و 2 012 سخنران / دستیار است. در سال 2015 رتبه بندی رتبهبندی جهانی رتبهبندی تحصیلی Times Humboldt-Universität را در میان 50 دانشگاه برتر جهان قرار داده است (موقعیت 41). در زمینه رقابت در آلمان، پژوهش و تمرین بین المللی بین رشته ای و تمرکز آن، HU را یک موقعیت پیشرو در ابتکار اکشن دولت های ملی و منطقه ای آلمان قرار داده است.

تاریخ Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) در سال 1710 با تأسیس تاسیسات قرنطینه برای قربانیان طاعون در خارج از شهر محدود شده است. در سال 1997/1998، با دانشکده پزشکی دانشگاه هومبولت و ویرچو-کلینیکوم دانشگاه آزاد ادغام شد تا "Universitätsklinikum Charité، Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin" را تشکیل دهد، در نتیجه تبدیل به یکی از بزرگترین کلینیک ها در اروپا شد . Charité در 4 محوطه دانشگاه قرار دارد و دارای بیش از 100 کلینیک است. در حال حاضر، بیش از 7،000 دانش آموز (1،300 نفر از خارج از کشور) در Charité ثبت نام می شوند. Charité ارائه می دهد 7 دوره های استاد: پزشکی مغز و اعصاب، پزشکی مولکولی، مراقبت های بهداشتی مصرف کننده، سم شناسی، سلامت بین المللی، آموزش بهداشت حرفه، علوم اعصاب پزشکی.

در بخش پوست، فنولوژی و آلرژی ( بین المللی - سلامت - مراقبت. charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) بیش از 80 پزشک در تمام رشته ها را پوشش می دهد. این یکی از مهمترین امکانات پوستی در سراسر جهان است و به شدت در تحقیقات انسانی و در آزمایشات بالینی دخیل است.

مکان ها

نوارا

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 نوارا, پیمانت, ایتالیا

برلین

Address
Unter den Linden,6
10099 برلین, برلین, آلمان

الچه

Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 الچه, جامعه والنسی, اسپانیا

نامور

Address
Rue de Bruxelles,61
5000 نامور, منطقه والون, بلژیک