Domus Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

به Domus آکادمی یک آزمایشگاه زنده است. یک دستگاه انکوباتور استعدادها و سکوی پرشی برای ماجراهای میان رشته ای. جایی که در آن مشاغل ستاره ای راه اندازی شد.

در آکادمی به Domus، ما کمک به دانش آموزان قهرمانان در دنیای بسیار رقابتی مد و طراحی شده است. ارائه دوره های یک ساله کارشناسی ارشد در طیف گسترده ای از تخصص های طراحی، مراکز مدرسه در اطراف یک روش "یادگیری با طراحی"، که در آن دانش آموزان را حل کند در زندگی واقعی مشکلات طراحی با کمک اعضای هیات علمی در سطح جهانی که رهبران افکار در آنها زمینه. دانشجویان همچنین این فرصت را به کارآموز با برخی از مارک های هیجان انگیز ترین در مد، طراحی محصول، طراحی خودرو، طراحی تعامل، کالاهای لوکس، و بیشتر. کار به طور مستقیم با شرکت ها، شما خواهید آموخت که چگونه برای رسیدگی به چالش های طراحی معاصر در راه های تازه و اصلی است.

به Domus آکادمی یک مدرسه در آن دانش آموزان را به اتصالات که سرعت بخشیدن به حرفه خود، به دست آوردن الهام از پروژه های مشترک، و توسعه مهارت ها و استعدادهای خود را در راه خود به کارگردانی است. آیا دانش آموزان مایل به کار در یک شغل سنتی و یا پیدا استودیو طراحی خود را، به Domus آکادمی آنها آماده برای تبدیل شدن به رهبران در تمام جنبه های صنایع مد و طراحی.

یادگیری با طراحی

ما باور داریم که کار بر روی پروژه های دنیای واقعی بهترین راه برای یادگیری است. به همین دلیل 90 درصد از برنامه درسی ما این است که "یادگیری با طراحی." شما در تکالیف طراحی عملی است که تکرار شیوه های طراحی حرفه ای امروز در یک محیط حمایت از یادگیری و تجربه کار.

تعالی دانشکده

در آکادمی به Domus، شما جانبی توسط سمت با طراحان برجسته بین المللی و رهبران فکری که پالس از دنیای طراحی را به کلاس درس و انتقال دانش خود را از آخرین روند طراحی و شیوه های کار.

رویکرد چند رشته ای

بسیاری از راه حل های طراحی نوآورانه ترین از طریق همکاری از ابزار های مختلف طراحی، شایستگی ها، و دیدگاه های ایجاد شده است. دانش آموزان در سراسر نقاط اشتراک گذاری رشته های نمایش در طراحی و به ترکیب این ایده ها در عبارت تازه خود را یاد بگیرند.

چند فرهنگی

در حال حاضر، بیش از 50 ملیت در دانشگاه ها Domus آکادمی ارائه شده است. ما باور داریم که یک نقطه چند فرهنگی نمایش تاتنهام ارز پویا از ایده ها و اطلاع تعالی طراحی: یک ذهن باز تنوع از گزینه های را انتخاب می بیند و مفاهیم با رزونانس جهانی است.

تاریخچه

بنیانگذاران

الساندرو Mendini، آندریا Branzi، الساندرو Guerriero، به Valerio کاستلی و ماریا Grazia Mazzocchi هستند بنیانگذاران آکادمی به Domus در اوایل دهه هشتاد، میلان به عنوان مرکز طراحی ایتالیایی پدید آمده است. هنوز هیچ کس در شهرستان آموزش طراحی در راه رسمیت یافت. منتقدان هنری بالا و طراحان یک فرصت فوق العاده برای پر کردن این خلاء و مربی نسل بعدی از طراحان شناخته شده است. در سال 1982، آنها به Domus آکادمی، اولین مدرسه طراحی کارشناسی ارشد ایتالیا تاسیس شد.

بنیانگذاران پیش بینی یک مدرسه که در آن دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان دیدار و تبادل نظر. مدرسه ای که نمایندگان شرکت در را برای هدایت پروژه ها در دنیای واقعی تمرکز بر مهم ترین جنبه از طراحی معاصر.

در طول سال های اولیه، طراحان پیشرو مانند اتوره Sottsass، الساندرو Mendini، دنیس Santachiara، و فیلیپ استارک به عنوان استادان و رهبران کارگاه درگیر شدند. به Domus آکادمی به سرعت برای "یادگیری با طراحی" آن روش و رویکرد انسانی آن است، که در نظر فرآیند مهم تر از نتایج و مکان انسان را به عنوان جنبه مرکزی هر پروژه توسعه یک شهرت قوی در صحنه بین المللی.

در سال 2009، به Domus آکادمی برنده جایزه بین المللی دانشگاه ها، یک شبکه بین المللی که شامل بیش از 80 دانشگاه در دانشگاه بر اساس و معتبر آنلاین در 29 کشور در سراسر شمال امریکا، امریکا لاتین، اروپا، شمال آفریقا، آسیا و شرق میانه پیوست.

امروز، به Domus آکادمی کماکان شامل نام های برتر در جهان طراحی به عنوان مربی و استادان مدعو. دانشجویان برای بیان شخصیت خود را در یک زمینه است که به ترویج هر دو سعی و کوشش و اشتباهات به عنوان اولین گام به سوی یک پروژه موفق هستند. این مدرسه دارای یکی از اصول اساسی موسس آن وفادار باقی ماند: که، نه تنها ارائه راه حل های جدید، طراحی نیز باید مشکلات جدید نشان می دهد.

10 دلیل برای پیوستن به ما

1 مدرک جهانی به رسمیت شناخته

مدرک کارشناسی ارشد علمی است، مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) - هنگامی که شما از Domus آکادمی فارغ التحصیل، شما یک درجه است که در اروپا و سراسر جهان به رسمیت شناخته دریافت خواهید کرد. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند.

2 مطالعه در آکادمی رتبه بسیار بالایی

در سال 2012، 2013، و 2014 کلاس آموزش راهنماهای خود، قاب ناشران به نام به Domus آکادمی در میان مدارس 30 فارغ التحصیل جهان برای طراحی، معماری، و مد. هر سال از سال 2012، مجله ها Domus به Domus آکادمی به عنوان یکی از 100 مدرسه برتر اروپا معماری و طراحی قرار داده است. در سال 2006، 2008، و 2009، تجارت به نام به Domus آکادمی در میان مدارس طراحی بالا در جهان است.

3 یادگیری از کارشناسان صنعت

دانشکده ما دارای برخی از رهبران جذاب ترین مد و طراحی بین المللی: طراح و معمار پاتریشیا Urquiola، گایا تروساردی (مدیر خلاق از تروساردی)، ماسیمو Banzi (Arduino می)، انیو Capasa (صحنه و لباس ملی)، طراح صنعتی راس Lovegrove، ژان کریستف Zoels (Experientia)، سارا Maino به (وگ)، آنتونیو Mancinelli (ماری کلر) و مارتینو Scabbia Guerrini (VF شرکت).

4 به دست آوردن تجربه عملی پروژه های واقعی با

90 درصد از برنامه درسی به Domus آکادمی از طریق پروژه دست در فشرده تحویل داده است. شما کار را برای حل مشکلات طراحی واقعی برای شرکت های ایتالیایی و بین المللی - بهترین راه برای به دست آوردن تجربه عملی در این زمینه خود را و سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را. دانش آموزان ما در پروژه ها با مازراتی، موتورولا، سنگ، ورساچه، بایر، P & G، آدیداس، فیات، تامی Hilfiger، BMW طراحی، د آبجو، تروساردی، و بیشتر کار کرده است.

5 دیدار با نام مهم در صحنه جهانی

دانش آموزان یک فرصت برای دیدار و یادگیری از اعضای باشگاه متافیزیکی به Domus آکادمی، متشکل از 14 از مهم ترین نوآوران در طراحی بین المللی، هنر، معماری و صحنه را داشته باشد. مانند یک سالن سطح بالا، باشگاه متافیزیکی هدایت فعالیت های عملی و مسیر آینده از مدرسه.

6 کارورز با یک شرکت پیشرو طراحی

قابلیت های کلیدی برنامه همه به Domus آکادمی کارشناسی ارشد کارآموزی خود را در یک استودیو طراحی و یا شرکت، که در آن شما می توانید نظر خودی از صنعت و ایجاد ارتباط با ارزش است. دانشجویان غیر اروپایی نیز واجد شرایط برای شرکت در کارآموزی هستند. آنها ممکن است ویزای خود را به کار در ایتالیا برای تا یک سال پس از اتمام درجه خود را گسترش دهد.

7 توسعه یک دیدگاه جهانی در طراحی

97 درصد از دانش آموزان ما بین المللی هستند، به نمایندگی از بیش از 47 ملیت های مختلف. در آکادمی به Domus، شما همکاری و به اشتراک گذاشتن ایده با همسالان خود را از سراسر جهان است. و شما باید یاد بگیرند به نظر طراحی از دیدگاه جهانی که توسط روش های چند فرهنگی به هنر و صنعت خود را.

8 دنبال رد پای از فارغ التحصیلان موفق

فارغ التحصیلان مشهور از به Domus آکادمی شامل وگ سردبیر در بزرگ آنا دلا روسو، طراح مبلمان فیلیپ Bestenheider، داخلی و کالا طراح مشهور جهان کریستف Pillet، و بسیاری از فارغ التحصیلان دیگر که به Domus آکادمی به عنوان سکوی پرشی برای حرفه ای درخشان استفاده کرده اند. ما بیش از 3،000 دانش آموختگان در حال کار در شرکت های پیشرو در طراحی بین المللی مانند نوکیا، گرداب، قورباغه طراحی، ال جی الکترونیک، گوچی، مایکروسافت، یونیلور، سامسونگ، جورجیو آرمانی، ماکس مارا، شرکت فورد موتور، و IDEO - به نام چند.

9 کار در ما امکانات دولت از هنر،

آزمایشگاه طراحی ما ارائه ابزار شما نیاز به ایجاد کار بزرگ: تجهیزات برای گرافیک کامپیوتری، ویرایش ویدئو، 2D و مدل سازی 3D، طراحی صدا، گرافیک، نقاشی، طراحی نور، خیاطی، و مدل سازی.

10 مطالعه در میلان، پایتخت دنیای طراحی

چه چیزی می تواند تحریک کننده تر به خلاقیت شما و حرفه ای خود را از مطالعه در میلان، پایتخت دنیای طراحی؟ خیابان میلان با انرژی مد و نوآوری پالس. شما می شود در صنعت غوطه ور، با این شانس را برای شرکت در مسابقات بین المللی طراحی و حوادث. به Domus آکادمی یک مرکز دانشگاهی، فرهنگی، و حرفه ای که در آن میلان در دیدار جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در طراحی محصول

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در برنامه طراحی محصول ترکیبی از مطالعه تئوری با روند تجربه مستقیم. توانایی تعیین پارامترهای واقعی هر چالش طراحی: علاوه بر حد عالی رساندن "حل مساله" مهارت های که هر طراح نیاز دارد، شما همچنین می خواهد یک "مشکل تعریف" رویکرد توسعه. [+]

فکر. طرح. است. یک محصول خوب به عنوان یک نیاز است که یک طراح شناسایی و در قالب یک شیء یا مکانیزمی برای زندگی به ارمغان آورد، آغاز شد. این بازتابی از جامعه است. آن را در مورد استعداد، سازگاری، کشف است. استاد در طراحی محصول برنامه ترکیبی از مطالعه تئوری با روند تجربه مستقیم. توانایی تعیین پارامترهای واقعی هر چالش طراحی: علاوه بر حد عالی رساندن "حل مساله" مهارت های که هر طراح نیاز دارد، شما همچنین می خواهد یک "مشکل تعریف" رویکرد توسعه. عنوان یاد می گیرید به دنبال شهود خود را و ترویج چشم انداز زیبایی خود را در آن پارامترها، شما آگاهی بیشتر از دلایل انتخاب طراحی خود را کشت، و کسانی که از دیگران است. در طول همکاری کارگاه خود را با متخصصان برجسته از استودیو ها و کسب و کارهای محلی، شما را به وسیعی به آزمایش با روش های طراحی به عنوان توسعه درک عمیق تر از طراحی محصول و نقش آن در جهان داشته باشند. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در طراحی، معماری، مهندسی، هنرهای تجسمی، یا رشته های مرتبط طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مفهومی خود رانده با توجه به استانداردهای حرفه ای است. درست کار طراحی نوآورانه بر اساس درک درستی از نظم و انضباط و محل کار خود را در درون این زمینه. برقراری ارتباط مفاهیم، ​​روشها، و طرح های پیشنهادی طراحی در صحبت، تصویری، و فرم نوشته شده است. برنامه استاد در محصولات برنامه طراحی مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی طبیعت، زبان، و ارزش های صحنه طراحی معاصر تجزیه و تحلیل روند زیبایی و رفتاری جدید در بازار شناسایی عوامل کلیدی است که یک راه حل طراحی موفق تعریف و حل مشکلات طراحی نام تجاری کار خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به طراحی محصول کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: تجزیه و تحلیل فعالیت های کاربر و رفتار اجتماعی برای حل مشکلات طراحی محصول؛ استفاده از ابزار طراحی روایت، مانند قصه گویی، استوری بورد، و تصویری. بررسی راه هایی که یک شرکت می تواند نوآوری در طراحی محصول و فرایندهای صنعتی با اتخاذ فن آوری های پیشرفته تولید و استفاده از مواد جدید آتش. توسعه یک طرح است که ترکیبی از روش های طراحی در یک راه جدید، نوآورانه، و تعجب آور است. پروژه خود را ممکن است نام تجاری تاسیس یک شرکت در حال ظهور، یک شرکت که مایل به تغییر موقعیت کسب و کار خود، و یا یک سرمایه گذاری جدید باشد. به عنوان رابطه بین مردم و سیستم های فضایی اکتشاف به شما، توسعه مفاهیم است که پرداختن به طراحی برای / فضاهای اجتماعی شخصی، کسب و کار و فضاهای خرده فروشی، و یا فضاهای عمومی است. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در محصولات برنامه طراحی، به طور فعال در دوره ها، کارگاه، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت هایی مانند این در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت های درگیر در این برنامه عبارتند از: 3M، ها Alpi، ARTEMIDE شرکت Bayer Materials، BLM، درصد قند، آب نبات، کانن، کانفیندوستریا Confindustria سرامیک، الکترولوکس، دهد Elica، Fondazione Bracco، Gufram، Hager از گروه، IKEA، illywords، IMRA Aisin، Industreal، Leroy مرلین ، LG، مواد ارتباط، پیرلی، Rotaliana، سامسونگ، سنگ، ها Teuco، هم رفته، ونتا Cucine، Veuve Clicquot، WEGA. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی استاد در طراحی محصول آموزش حرفه ای برای طراحی و ساخت محصولات برای بخش های مختلف صنعت در هر دو مقیاس محلی و بین المللی است. فارغ التحصیلان ممکن است به مشاغل رفتن در شرکت های طراحی، در معماری و طراحی استودیو، و یا در محیط پژوهش، یا آنها ممکن است یک مسیر کارآفرینی را انتخاب نمایید. [-]

استاد در طراحی مد

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در برنامه طراحی مد دانش آموزان به ارمغان می آورد در تماس مستقیم با این صنعت طراحی مد در ایتالیا و خارج از کشور. شما از این فرصت نادر و هیجان انگیز به توسعه اصلی خود را، مجموعه مد قانع کننده تحت هدایت متخصصان صنعت داشته باشد. [+]

خواب. بیان. است. استاد در طراحی مد برنامه دانش آموزان به ارمغان می آورد در تماس مستقیم با این صنعت طراحی مد در ایتالیا و خارج از کشور. شما از این فرصت نادر و هیجان انگیز به توسعه اصلی خود را، مجموعه مد قانع کننده تحت هدایت متخصصان صنعت داشته باشد. از طریق هر دو مطالعات نظری و تجربه پروژه، شما یک حالت فردی بیان توسعه، کشف عوامل فرهنگی که روند مد را تحت تاثیر قرار، یادگیری فهم و outs از تولید، و ایجاد راه حل های نوآورانه. توانایی تعیین پارامترهای واقعی هر چالش: علاوه بر حد عالی رساندن "حل مساله" مهارت های که هر طراح مد نیاز دارد، شما همچنین می خواهد یک "مشکل تعریف" رویکرد توسعه. عنوان یاد می گیرید به دنبال شهود خود را و ترویج چشم انداز زیبایی خود را در آن پارامترها، شما آگاهی بیشتر از دلایل انتخاب طرح مد خود را کشت، و کسانی که از دیگران است. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در طراحی مد، طراحی لوازم جانبی، و یا دیگر رشته های مرتبط، که مایل به توسعه مهارت های حرفه ای خود را و ایجاد ارتباط در صنعت مد طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: تکمیل یک پروژه خود رانده پژوهش در طراحی مد، با استفاده از روش سطح حرفه ای و تکنیک های ارتباط توسعه طرح های ابتکاری برای لباس و ایجاد یک مجموعه مد، در دانش خود را از مواد و تکنیک های ساخته شده برنامه این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی جنبه های تاریخی، معاصر، روانشناسی، انسان شناسی و جامعه شناختی از پدیده مد آموزش مدیریت و استراتژی های بازاریابی برای شرکت های مد و کالاهای لوکس کشف ابزار جدید 3D برای مدل سازی لباس بررسی روشها و ابزار برای تحقیقات مد و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را و در حال توسعه هویت حرفه ای خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به طراحی مد کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: کمک به ساخت یک نوآورانه، مجموعه مد سازگار از پژوهش به تحقق. کاوش خود هویت خود را طراحی مد و تعریف یک زبان بیان و زیبایی شناسی. بررسی گزینه های جدید در ساختار و مواد به عنوان شما تولید ایده برای یک مجموعه مد معاصر برای بازار بین المللی است. تحقیق و توسعه مواد مناسب و ایجاد ساختار اصلی برای یک کیسه و کالاهای چرمی مجموعه است. تولید هر یک از سرمقاله مد واقعی برای چاپ و یا مجله آنلاین و یا یک پیشنهاد برای یک کمپین تبلیغاتی. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت های متعددی از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی با استاد در برنامه طراحی مد همکاری، به طور فعال در دوره ها، کارگاه، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: تروساردی، MUUSE، 7 برای تمام نوع بشر، الساندرو Dell'Acqua، آنتونیو براردی، صحنه و لباس ملی، Eastpak، پری، Fiorucci عشق درمانی، Fondazione جانفرانکو فرره، فرانکی ترش، Havaianas، هوگان، به Maurizio گالانته و تل Lancman (Interware)، Meltin، گیاهان، Napapijri، نیل بارت، نایک، SAOBC (آفریقای جنوبی شترمرغ اتاق کسب و کار)، Stefanel، منوده و همکاران Bantine، ورساچه، Veuve Clicquot، Ermenegildo Zegna. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه طراحی مد ممکن است حرفه ای خود را به عنوان یک طراح مد، کارگردان هنری، طراح پارچه و لباس، مدیر محصول، محقق روند، شکارچی سرد، و یا ویرایشگر مد راه اندازی. آنها همچنین می تواند نقش در بازاریابی / ارتباطات یا توزیع شود. آنها ممکن است برای مارک های مد، آژانس های طراحی، و یا مجلات کار می کنند، و یا ممکن است آنها را انتخاب کنید به خود اشتغالی. [-]

استاد در طراحی کسب و کار

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در طراحی کسب و کار نتیجه "پروژه فرهنگی"، که در دیدار و تغذیه مهارت های مدیریتی است. هدف از این استاد است آموزش طراحان قادر به طراحی برنامه های استراتژیک برای شرکت ها، جوامع و شروع یو پی اس، قادر به ترکیب طراحی به بازاریابی و ارتباطات است. [+]

كشف كردن. مختصات. ذهن جزئیات. استاد در طراحی کسب و کار نتیجه "پروژه فرهنگی"، که در دیدار و تغذیه مهارت های مدیریتی است. هدف از این استاد است آموزش طراحان قادر به طراحی برنامه های استراتژیک برای شرکت ها، جوامع و شروع یو پی اس، قادر به ترکیب طراحی به بازاریابی و ارتباطات است. دانش آموز در طراحی کسب و کار تجزیه و تحلیل مشکلات، طراحی و بررسی راه حل، برای ایجاد استراتژی های موفق و به طراحی کار در یک دیدگاه جهانی است. در واقع هدف اصلی از استاد است که به همراه کیفیت در قلمرو، خدمات، و کسب و کار اجتماعی، حفظ مشخصات بالا از یک چشم انداز جامع است که باعث افزایش نام تجاری، بازار و صنعت. آموزشی و میان رشته ای، طراحی در برنامه مطالعات کسب و کار روابط جدید بین جهان کسب و کار و دنیای طراحی، طراحی شده توسط ارز ثابت از اطلاعات و همکاری با جهان از کارآفرینان و حرفه ای ایجاد می کند. که است البته به فارغ التحصیلان در اقتصاد، علوم انسانی و یا طراحی، که علاقه مند به کسب مهارت های سازمانی و مدیریت با رویکرد چند رشته ای هستند باز است. فرصت های حرفه ای دانش آموزانی که می تواند مسیر از استاد روبرو خواهد شد هر دو مسیر دوران مربیگری پوشش نقش کسب و کار از طبیعت تخصصی، هر دو نقش عرضی در استودیو معماری، سازمان های ارتباطات و بازاریابی و یا مشاوره و خدمات است. برنامه استاد در طراحی کسب و کار در آکادمی به Domus دانش و تقویت فرایندهای ساخته شده در ایتالیا فراهم می کند، به آنها سرعت، آنها را بزرگتر و بهینه سازی آنها، و مدیریت کسب و کار بر اساس تحقیق و توسعه از معانی که معتقد است که کار با نظر به یک پروژه جهانی، قادر به افزایش نام تجاری، بازار و بخش. البته در طراحی کسب و کار یک فرایند مداوم است که با هدف توسعه ایده های جدید، به منظور آنها را بسته و راه اندازی آنها به بازارهای جدید است. استاد در طراحی کسب و کار است که در یک کارگاه، توسط کارگاه های آموزشی، آموزش، سخنرانی ها، تمرینات درست و پروژه های دنبال شده توسط کارشناسان حرفه ای، پشتیبانی از طریق یک رابطه فعال با رهبر دوره و رهبر پروژه است. این برنامه به چهار ماژول اصلی پایدار هشت هفته هر جمله دوره ها و کارگاه های آموزشی، پس از یک دوره کارآموزی هشت هفته و یک ارائه نهایی از نمونه کارها سازمان یافته است. کارگاه های آموزشی پروژه های اختصاص داده شده به دانش آموزان که به یک دانش خاص با توجه به برنامه درسی کارشناسی ارشد می باشد. این کارگاه با ارائه مختصر توسط دانشکده در همکاری با شرکای خارجی و شرکت های حرفه ای تعریف شده آغاز می شود. دانش آموزان خواهد شد توسط طبقات زمان پشتیبانی به گسترش دانش خود در مورد این موضوع خاص، که شامل طراحان، پژوهشگران، سهامداران و نمایندگان کسب و کار. هر کارگاه به اوج می رسد در ارائه باز است. استراتژی محصول و کارآفرینی از طریق طراحی هسته از استاد در کسب و کار کارگاه طراحی می باشد. علاوه بر این، دانش آموزان برنامه درسی خود را با انتخاب از مکمل انتخابی کارگاه های آموزشی - تجربه طراحی، طراحی هویت، طراحی پیشرفته و فرآیند - و انتخاب آزاد از یک کارگاه اختیاری است. دوره های، همراه با سخنرانی، تمرین و تمرین، ارائه دانش آموزان با ابزار ها و تجربیات مناسب برای توسعه کار حرفه ای خود. آنها شامل هر دو موضوع کلیدی - طراحی فرهنگ، کارآفرینی و کسب و کار برای طراحی - هر دو مبحث مربوط به توسعه هر یک از سبک کار فردی - روش ها و ابزارهای تحقیقات و طراحی، نام تجاری شخصی. دوره انترنی کارآموزی در شرکت های خاص در بخش بخش قابل توجهی از برنامه آموزشی است که اجازه می دهد تا شما را به آزمون، تعمیق و اجرای آنچه که در کارگاه ها و سمینارها به دست شده است. همچنین آن را یک فرصت عالی برای شروع به ایجاد شبکه ای از ارتباطات و دانش، برای آینده حرفه ای خود مفید است. استاد ارائه می دهد دو نوع کارآموزی: - تجربه کار در یک شرکت در زمینه های مورد علاقه خود، - برگزاری کارگاه های فشرده با همکاری یک شرکت در پردیس به Domus آکادمی. شرکت شبکه ای از متخصصان و رهبران در مناطق مختلف همکاری علاقه و تعامل به طور مداوم و سودآوری با استاد در طراحی کسب و کار در آکادمی به Domus، به طور فعال در برنامه های آموزشی، کارگاه های آموزشی و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط گروه های شرکت کننده. استاد با 3M، اشکال دیگر، راحتی خانه ها، شرکت Barilla، ها BTicino، Co.Import، Comieco، DB پوشاک، ای بی ایتالیا، مارپیچ، بنیاد INTERIEUR، ایتالیا مستقل، ام دی اف ایتالیا، Moreschi، Pininfarina به، Piquadro، پراکتر و گمبل کار می کرد، Rilastil، رویال رز، Sevengrams، Slowear، SUNSTAR، کوکا کولا شرکت، Unieuro، یونیلور، Veuve Clicquot، WEGA. اعتباربخشی پس از موفقیت تکمیل برنامه، دانش آموزان دیپلم کارشناسی ارشد آکادمی به Domus دریافت خواهید کرد. دانش آموزانی که از شرایط از نبا خواهد دستیابی به مطالعات دریافت عنوان استاد دانشگاه 1 سطح (60 ECTS) است که توسط وزارت ایتالیایی دانشگاه و پژوهش (MIUR) از طریق نبا به رسمیت شناخته شده - ها Nuova Accademia دی بل آرتی میلان. [-]

استاد در نام تجاری طراحی بصری

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

در استاد در طراحی نام تجاری بصری، شما را به مهارت های به دست آوردن به شناسایی دارایی های هسته ای یک شرکت است. به پرورش یک درک عمیق از محصول و بهترین راه برای ارتباط ارزش های آن، هر دو در فیزیکی و جهان رسانه های اجتماعی. به آن همه با هم به یک چشم انداز نام تجاری، صدا، و محیط زیست سازگار است. [+]

تصور کن. نماد. ترکیب کردن. مفهوم نام تجاری فراتر آرم شرکت ها و رنگ های تکامل یافته است. امروز، نام تجاری شامل چندین رشته، از طراحی بصری به صدا طراحی؛ از داستان سرایی به روانشناسی مصرف کننده برای بازاریابی است. نام تجاری ایجاد یک محیط غنی و جذاب که کاغذ برداشته توجه مصرف کننده و او را به ارمغان می آورد به جهان با نام تجاری برای به اشتراک گذاشتن ارزش های آن و تبدیل به یک ضامن رسمی با نام تجاری است. این صدا، لحن، چشم انداز یکپارچه تشکیل که با همکاری پژوهش، طراحی، روایت، گرافیک، موسیقی، و بیشتر است. در استاد در نام تجاری طراحی بصری، شما را به مهارت های به دست آوردن به شناسایی دارایی های هسته ای یک شرکت است. به پرورش یک درک عمیق از محصول و بهترین راه برای ارتباط ارزش های آن، هر دو در فیزیکی و جهان رسانه های اجتماعی. به آن همه با هم به یک چشم انداز نام تجاری، صدا، و محیط زیست سازگار است. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در بصری و طراحی گرافیک، طراحی، ارتباطات، بازاریابی، یا رشته های مرتبط طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: نشان دادن توانایی ایجاد مفاهیم ابتکاری بصری نام تجاری، حالات، و راه حل برای انواع شرکت های متنوع، صنایع، و سازمان ها. به طور موثر مفاهیم، ​​روشها، و طرح های پیشنهادی طراحی از طریق انواع تکنیک، از جمله بصری، کلامی، و نمونه سازی ارتباط برقرار کند. برنامه استاد در طراحی نام تجاری ویژوال هدف به شکل طراحان نام تجاری بصری و مدیران نام تجاری پویا که نوآورانه، رویایی، همه کاره، مستقیم، و موثر است. این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی طبیعت، زبان، و ارزش های صحنه طراحی معاصر تجزیه و تحلیل روند زیبایی و رفتاری جدید در بازار به دست آوردن تجربه عملی با طیف گسترده ای از تکنیک های طراحی بصری بررسی روشها و ابزار برای تحقیق و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به طراحی با نام تجاری بصری کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: استفاده از ترکیبی از استراتژی های ارتباطی و ابزار طراحی به منظور توسعه هویت نام تجاری جهانی از کوچک تا متوسط ​​شرکت، یک خط تولید، و / یا راه اندازی. توسعه یک طرح است که ترکیبی از روش های طراحی در یک راه جدید، نوآورانه، و تعجب آور است. پروژه خود را ممکن است نام تجاری تاسیس یک شرکت در حال ظهور، یک شرکت که مایل به تغییر موقعیت کسب و کار خود، و یا یک سرمایه گذاری جدید باشد. تجزیه و تحلیل فعالیت های کاربر و رفتار اجتماعی برای حل مشکلات طراحی محصول؛ استفاده از ابزار طراحی روایت، مانند قصه گویی، استوری بورد، و تصویری. کاوش فرایند طراحی از نقطه نظر مردم و فعالیت های خود را در زمینه های روزمره. بدانید به کشف مردم نیازها، انتظارات و خواسته؛ توسعه سناریوهای استفاده می کنند؛ و ایجاد و اعتبار راه حل. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در ویژوال برنامه طراحی با نام تجاری، به طور فعال در دوره ها، کارگاه های آموزشی، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت هایی مانند این در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: حرامزاده، دنون، Forevermark، بنیاد Escultor Berrocal، زرق و برق، Mondadori را، پارک هایت، رویال رز، SMARTBOX، Unieuro. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. دانشکده استاد در ویژوال برنامه طراحی با نام تجاری متکی بر همکاری شبکه ای از استادان مدعو، طراحان، و نمایندگان شرکت، که از بخش های مختلف صنعت، منجر به کارگاه عملی و شامل دانش آموزان در طرح های بین المللی است. فرصت های شغلی استاد در ویژوال برنامه طراحی با نام تجاری نام تجاری آموزش طراحان بصری و مدیران نام تجاری به طراحی و مدیریت هویت نام تجاری برای شرکت در بخش های مختلف صنعت در هر دو مقیاس محلی و بین المللی است. فارغ التحصیلان ممکن است کار خود را در زمینه هایی مانند مد، طراحی، حوادث، نشان می دهد تجارت، خدمات، رسانه های دیجیتال، و یا مدیریت عمومی راه اندازی. آنها ممکن است برای بخش بازاریابی هر شرکت و یا برای طراحی و یا تبلیغات گرافیکی سازمان کار می کنند. یا آنها ممکن است یک مسیر کارآفرینی را انتخاب نمایید. [-]

کارشناسی ارشد در داخل کشور، و طراحی

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در داخلی و طراحی دانش آموزان را تشویق به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شیوه های طراحی آنها یاد بگیرند برای شکل دادن به فضا از فضای داخلی. به شما خواهد شد با الهام برای غلبه بر رشته های، انتخاب هستند که هر دو پیچیده تر و جسورانه تر، و پرورش نگرش از پرس و جو به طور مداوم به مواد و جنبه های غیر مادی از فضا. [+]

شکل. تجربه. زنده. استاد در داخلی و طراحی دانش آموزان را تشویق به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شیوه های طراحی آنها یاد بگیرند برای شکل دادن به فضا از فضای داخلی. به شما خواهد شد با الهام برای غلبه بر رشته های، انتخاب هستند که هر دو پیچیده تر و جسورانه تر، و پرورش نگرش از پرس و جو به طور مداوم به مواد و جنبه های غیر مادی از فضا. شما تئوری، بهترین شیوه، و روش شما نیاز نه تنها به حل مشکلات خلاقانه، اما برای تعریف مشکلات و همچنین یاد می گیرند. همانطور که شما با همسالان بین المللی خود را بر روی پروژه های شرکت که دوباره اختراع دامنه داخلی همکاری، به شما خواهد آمد به تعریف کار خود را در زمینه این زمینه است. میلان یک مکان ایده آل برای مطالعه طراحی داخلی، با سنت طولانی خود را از تجربه و حل چالش های طراحی از زندگی روزمره است. این ارائه می دهد انواع فضای داخلی تاریخی و معاصر نمونه برای شما را به بازدید و به عنوان الهام بخش است. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در طراحی داخلی، طراحی، معماری، مهندسی، هنرهای تجسمی، یا رشته های مرتبط طراحی شده است؛ که مایل به دنبال تخصص و جوی پیشرفته. و که مایل به گسترش مهارت های خود را با استفاده از ابزارهای جدید در زمینه طراحی داخلی. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: توسعه یک طرح طراحی داخلی حرفه ای، حسابداری برای مسائل زیبایی شناسی، کاربردی، و ارگونومیک در درون محدودیت های پروژه می باشد. درک و دوباره تفسیر رویکرد چند رشته ای ایتالیایی به راه اندازی فضا و طراحی. درک، از یک دیدگاه انتقادی، نقش تکنولوژی و تاثیر آن بر محیط زیست طراحی داخلی. برنامه استاد در برنامه داخلی و طراحی با هدف توسعه حرفه ای که ترکیب زرنگ و دانا طراحی فنی با حساسیت فرهنگی، تفکر استراتژیک، مهارت های کار تیمی، دانش از فرآیندهای مدیریت پروژه و توانایی مدیریت ضرب العجل ها. این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی طبیعت، زبان، و ارزش های صحنه طراحی معاصر تجزیه و تحلیل روند زیبایی و رفتاری جدید در بازار مهارت های با تجسم و رندر گرافیک در حال توسعه بررسی روشها و ابزار برای تحقیق و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به داخلی و طراحی کار می کنند. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: توسعه مفاهیم طراحی داخلی و حالات برای محیط Microsystem این، فضاهای اجتماعی / شخصی، کسب و کار و فضاهای خرده فروشی، و یا فضاهای عمومی است. تجزیه و تحلیل فعالیت های کاربر و رفتار اجتماعی برای حل مشکلات طراحی محصول؛ استفاده از ابزار طراحی روایت، مانند قصه گویی، استوری بورد، و تصویری. استفاده از ترکیبی از استراتژی های ارتباطی و ابزار طراحی به منظور توسعه هویت نام تجاری جهانی از کوچک تا متوسط ​​شرکت، یک خط تولید، و / یا راه اندازی. بررسی راه هایی که یک شرکت می تواند نوآوری در طراحی محصول و فرایندهای صنعتی با اتخاذ فن آوری های پیشرفته تولید و استفاده از مواد جدید آتش. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. کارآموزی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در زندگی داخلی و طراحی برنامه، به طور فعال در دوره ها، کارگاه های آموزشی، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت هایی مانند این در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: آگاپه ALESSI، B & B ایتالیا، Boffi، کاروان، باشگاه پزشکی، سکه، دبورا میلان، Fiorucci، فلوس، FNAC، هاورت، ها Kvadrat، لا Triennale DI میلان، MOLESKINE، Mondadori را، Moroso، موتینا ، پارک هایت میلان، Pitti، روسانا Orlandi، توکانو، Veuve Clicquot. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی استاد در برنامه داخلی و طراحی قطار حرفه ای برای طراحی و ایجاد فضا برای بخش های مختلف صنعت در هر دو مقیاس محلی و بین المللی است. فارغ التحصیلان ممکن است اشتغال در بخش هایی مانند خرده فروشی، مهمان نوازی، نمایشگاه / حوادث، روشنایی، و یا طراحی مبلمان پیدا کنید. آنها ممکن است برای معماری، طراحی داخلی، و یا شرکت های ساختمانی کار می کنند، و یا ممکن است آنها را انتخاب کنید به خود اشتغالی. [-]

کارشناسی ارشد در طراحی تعامل

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

در کارشناسی ارشد در برنامه طراحی تعامل، شما را به دانش نظری و مهارت های حرفه ای شما نیاز به تعریف مشکلات و راه حل در تعامل و طراحی کاربر به دست آورید. [+]

تصور کن. کد. کلیک کنید، کش رفتن، خرج کردن. طراحی تعامل است در مورد ایجاد یک محصول، خدمات، و یا فضایی که با بدن یا ذهن را از طریق فن آوری های نوآورانه در تعامل است. این در مورد تقاطع عناصر دیجیتال و زندگی روزمره است. ایجاد رابط کاربری بصری بیشتر؛ پذیرش فن آوری دیجیتال برای تجربه خدمات غنی شده؛ تحول سند چشم انداز طراحی به فرصت های بازار. در استاد در برنامه طراحی تعامل، شما را به دانش نظری و مهارت های حرفه ای شما نیاز به تعریف مشکلات و راه حل در تعامل و طراحی کاربر به دست آورید. شما تجزیه و تحلیل و آزمایش با نرم افزار و تکنولوژی سخت افزار به منظور توسعه اعتماد به نفس با پالت ابزار و سیستم عامل است که پایه و اساس برای طراحی راه حل های تعاملی تشکیل می دهند. "یادگیری با طراحی" به Domus آکادمی روش بر سنت مربیگری ایتالیایی در طراحی است. شما به طور مستقیم با شرکت های کار به توسعه مفاهیم، ​​سناریوها و استراتژی های مبتنی بر استفاده از فن آوری های تعاملی و دیجیتال در زندگی روزمره. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول و / یا تجربه حرفه ای در طراحی محصول، طراحی بصری و گرافیکی، رسانه ای و طراحی وب، معماری، علوم کامپیوتر، مهندسی، علوم ارتباطات، روانشناسی، جامعه شناسی و یا طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مفهومی خود رانده با توجه به استانداردهای حرفه ای است. درست از مفاهیم ابتکاری، راه حل، و تجربه در طراحی تعامل برای صنایع و بخش های متنوع است. نشان دادن سطح حرفه ای از همکاری و مدیریت مهلت در یک تیم چند فرهنگی است. برنامه استاد در برنامه طراحی تعامل است به عنوان کشف تجارب تحقیقات و طراحی است که نه تنها فراهم می کند ابزار برای کمک به دانش آموزان به درک که چگونه همه چیز انجام می شود، بلکه آنها را در افشای دلیل این که چرا آنها انجام می شود کمک می ساخت یافته است. شما دانش نظری و مهارت های حرفه ای برای تمرین طراحی تعامل در شرکت و مشاوره طرح توسعه؛ شناسایی ویژگی هایی که یک تجربه کاربری خاص؛ پیش بینی سناریوهای آینده؛ و توسعه شایستگی در انتخاب و استفاده از روش ها، ابزارها و منابع برای اجرای یک طرح هدایت می شود. این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی طبیعت، زبان، و ارزش های صحنه طراحی معاصر تجزیه و تحلیل روند زیبایی و رفتاری جدید در بازار نمونه سازی برای محصولات و خدمات تعاملی، استفاده از نرم افزار و سخت افزار عمومی بررسی روشها و ابزار برای تحقیق و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به طراحی تعامل کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: کاوش فرایند طراحی از نقطه نظر مردم و فعالیت های خود را در زمینه های روزمره. بدانید به کشف مردم نیازها، انتظارات و خواسته؛ توسعه سناریوهای استفاده می کنند؛ و ایجاد و اعتبار راه حل. توسعه پروژه های در حوزه محاسبات فیزیکی و رابط لمسی (فعل و انفعالات کاربر شامل لمسی) در یک طیف از واکنش ساده برای تعامل کامل. استفاده از ترکیبی از استراتژی های ارتباطی و ابزار طراحی به منظور توسعه هویت نام تجاری جهانی از کوچک تا متوسط ​​شرکت، یک خط تولید، و / یا راه اندازی. توسعه یک طرح است که ترکیبی از روش های طراحی در یک راه جدید، نوآورانه، و تعجب آور است. پروژه خود را ممکن است نام تجاری تاسیس یک شرکت در حال ظهور، یک شرکت که مایل به تغییر موقعیت کسب و کار خود، و یا یک سرمایه گذاری جدید باشد. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. کارآموزی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در برنامه طراحی تعامل، به طور فعال در دوره ها، کارگاه های آموزشی، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت هایی مانند این در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: نرم افزار Adobe، کانن، سیسکو، Nast مسافر، فوجیتسو، بنیاد Escultor Berrocal، Hager از گروه، illywords، IKS هسته مشاوره، ماتل، دیدار با رسانه ها گورو، MIT موبایل تجربه آزمایشگاه، موتورولا، نوکیا، پارک هایت، RCS MediaGroup، دوباره قدرت، سامسونگ، استودیو موزه آشیل Castiglioni. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی دانش آموزان از استاد در طراحی تعامل را به مهارت ها و شایستگی آنها نیاز به راه اندازی یک حرفه ای در طراحی تعامل را توسعه دهد. عنوان شغلی احتمالی عبارتند از طراح تعامل، تجربه کاربری (UX) طراح، مدیر خلاق، استراتژیست های دیجیتال، و مدیر طراحی. فارغ التحصیلان ممکن است اشتغال در شرکت های مانند تاسیس به عنوان موسسات تحقیقاتی، شرکت های مخابراتی، یا معماری / طراحی به دنبال استودیو و یا شروع کسب و کار مشاوره خود را. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت مد

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در مدیریت مد یک برنامه چند رشته برای افراد پویا که مایل به افزایش هر دو مهارت های خلاق و مدیریتی خود را در جهان از مد است. از طریق ترکیبی از تئوری و دست در عمل، این برنامه دانش آموزان را به حرفه ای که زبان و قواعد سیستم مد درک، و، که تخصص در مدیریت نام تجاری و ارتباطات تبدیل می شود. [+]

تجزیه و تحلیل. استراتژی. ظاهر. کارشناسی ارشد در مدیریت مد یک برنامه چند رشته برای افراد پویا که مایل به افزایش هر دو مهارت های خلاق و مدیریتی خود را در جهان از مد است. از طریق ترکیبی از تئوری و دست در عمل، این برنامه دانش آموزان را به حرفه ای که زبان و قواعد سیستم مد درک، و، که تخصص در مدیریت نام تجاری و ارتباطات تبدیل می شود. شما با کار به طور مستقیم با مدیران صنعت مد و حرفه ای خلاق یاد بگیرند. شما مهارت های لازم برای تولید طرح به دست آورید؛ هدایت فرآیند خلاق؛ و نظارت بر تولید، توزیع و بازاریابی است. شما رویکرد تحلیلی خود را و زبان بیان تعریف و توسعه پروژه های تحقیقات پیشرفته در طیف وسیعی از موضوعات و ایده ها. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در کسب و کار، طراحی، هنرهای آزاد، و یا علوم انسانی طراحی شده است، و که مایل به کسب مهارت های برای آغاز فعالیت در کسب و کار مد. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: به دست آوردن دانش عمیق از پویایی تولید مد با یکپارچه سازی و نظارت بر هر مرحله از ایجاد یک مجموعه مد بررسی بازاریابی، توزیع، و ارتباطات استراتژی برای خرده فروشی مد کاوش روش برای خرید مد، مدیریت بودجه، و مذاکرات عادلانه برنامه این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی جنبه های تاریخی، معاصر، روانشناسی، انسان شناسی و جامعه شناختی از پدیده مد آموزش مدیریت و استراتژی های بازاریابی برای مد و لوکس شرکت توسعه استراتژی های برقراری ارتباط موثر برای دنیای لوکس و مد بررسی روشها و ابزار برای تحقیقات مد و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را و در حال توسعه هویت حرفه ای خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به مدیریت مد کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: تجزیه و تحلیل DNA کلامی و غیر کلامی یک نام تجاری لوکس و بیان ارزش های اصلی خود را در جهت توسعه پسوندهای جدید (به عنوان مثال، محصولات و یا دسته بندی محصولات) در نام تجاری. به دست آوردن مشخصات خودی بر نقش کلیدی خریدار مد. فیلتر را از طریق ارائه محصول را انتخاب کنید ترکیب مناسبی از کالا است که می تواند در مقادیر کافی برای رسیدن به اهداف فروش سود حاشیه یک خرده فروش است. تولید هر یک از سرمقاله مد واقعی برای چاپ و یا مجله آنلاین و یا یک پیشنهاد برای یک کمپین تبلیغات. توسعه یک صفحه نمایش منسجم تجارت بصری از مفهوم اعدام. یاد بگیرند که چگونه به استفاده از هر دو آنلاین و ارتباط آنلاین و تبلیغات، و همچنین رویدادهای تبلیغاتی، برای ترویج یک پروژه مد. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در برنامه مدیریت مد، به طور فعال در دوره ها، کارگاه، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: 10 کورسو کومو، نژاد آلبینو، Antonioli، کالوین کلاین مجموعه، دوربین ایتالیا خریدار MODA، Bonaveri، فلیس Limosani، فندی و مازراتی، گوگل ایتالیا، هوگان / شاخ و برگ، LA Distribuzione، اورآل، لا فروشگاه خودمان آوردم، جام، Montblanc در Germania به فروشگاه پنه لوپه، طرح پارچه برجسته چین خورده چین پلیسه لطفا، Privalia، قرمز والنتینو، روبرتو کاوالی، سالواتور فراگامو، سرجیو Tacchini بین المللی، سیسلی - ها Fabrica، Slowear، جزیره سنگ، سنگ عناصر، Sonae سیرا، تروساردی، ورساچه Gioielli، در مقابل / VJC، Vionnet می، یوتیوب. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت مد ممکن است حرفه ای خود را به عنوان یک مدیر با نام تجاری مد، مدیر محصول، بدهید خرده فروشی / اینترنتی، و یا خریدار مد راه اندازی. آنها همچنین می تواند در یک نقش در بازاریابی / روابط عمومی و یا برنامه ریزی حوادث است. آنها ممکن است برای مارک های مد و یا سازمان های طراحی، و یا ممکن است آنها را انتخاب کنید به خود اشتغالی. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت نام تجاری لوکس

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در رشته های خلاق که مایل به دست آوردن مهارت در بازاریابی و مدیریت کسب و کار برای صنعت لوکس طراحی شده است. آن را نیز در فارغ التحصیلان با درجه در علوم اجتماعی و یا در / رشته مدیریت اقتصادی که مایل به تعمیق دانش خود را از زمینه کالاهای لوکس، از خدمات، و تجربه است. [+]

تجربه. بالا بردن. اکسل. اگر شما تصور کنید خود را در جهان از کار لوکس از خوب، محصولات و متمایز تجارب استاد در مدیریت نام تجاری لوکس ممکن است برنامه خود را. این برنامه که تبدیل شرکت کنندگان را به مدیران و بازاریابان الهام گرفته در زمینه های بسیار رقابتی مد لوکس، جواهرات، لوازم آرایشی، مهمان نوازی، خوری، زیبایی، و یا هنر است. خلاق، سازمانی، مدیریتی: شما کالاها و خدمات لوکس از چندین دیدگاه نزدیک شود. شما بازاریابی، نام تجاری، و ارتباطات برای این بازار منحصر به فرد، و همچنین مدیریت مالی و تیم را بررسی کند. شما کشف چگونه برای ایجاد محصولات زیبا و تجارب افزایش برای مشتریان منحصر به فرد خود را، در حالی که باقی مانده حساس به عوامل فرهنگی که مفهوم لوکس احاطه کرده است. شما باید یاد بگیرند به استراتژی نام تجاری نوآورانه از مفهوم اعدام، مانند الماس خشن است که باید برش و جلا برای به دست آوردن ارزش کامل خود را. شما خود رویکرد تحلیلی شخصی شما و زبان بیان شوند. و، در طول یک مسیر آموزشی است که ترکیبی از نظریه و پژوهش با تمرین، شما را در یک پاداش، گفتگوی مشترک با متخصصان صنعت و مشاوران که هدایت توسعه خود را درگیر. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در رشته های خلاق که مایل به دست آوردن مهارت در بازاریابی و مدیریت کسب و کار برای صنعت لوکس طراحی شده است. آن را نیز در فارغ التحصیلان با درجه در علوم اجتماعی و یا در / رشته مدیریت اقتصادی که مایل به تعمیق دانش خود را از زمینه کالاهای لوکس، از خدمات، و تجربه است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: توسعه پروژه های برای بازار لوکس بر اساس دانش عمیق از صنعت به دست آوردن تجربه در همکاری با یک تیم خلاق استراتژی های تمرین ارتباطات نام تجاری لوکس، از رسانه های سنتی (تبلیغات، روابط عمومی، حوادث) به رسانه های دیجیتال و اجتماعی برنامه این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی جنبه های تاریخی، معاصر، روانشناسی، انسان شناسی و جامعه شناختی از پدیده مد آموزش مدیریت و استراتژی های بازاریابی برای مد و لوکس شرکت توسعه استراتژی های برقراری ارتباط موثر برای دنیای لوکس و مد بررسی روشها و ابزار برای تحقیقات مد و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را و در حال توسعه هویت حرفه ای خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به مدیریت نام تجاری لوکس کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: تجزیه و تحلیل DNA کلامی و غیر کلامی یک نام تجاری لوکس، و بیان ارزش های اصلی خود، به منظور توسعه پسوندهای جدید (به عنوان مثال، محصولات و یا دسته بندی محصولات) در نام تجاری. ترویج یک پروژه با استفاده از مد آنلاین نیست و ارتباطات آنلاین، تبلیغات، و حوادث. به دست آوردن مشخصات خودی بر نقش کلیدی خریدار مد. فیلتر را از طریق ارائه محصول را انتخاب کنید ترکیب مناسبی از کالا است که می تواند در مقادیر کافی برای رسیدن به اهداف فروش سود حاشیه یک خرده فروش است. تولید هر یک از سرمقاله مد واقعی برای چاپ و یا مجله آنلاین و یا یک پیشنهاد برای یک کمپین تبلیغات. توسعه یک صفحه نمایش منسجم تصویری از مفهوم اعدام. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در برنامه مدیریت نام تجاری لوکس، فعالانه در دوره ها، کارگاه، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: کارتیه، قلعه در Monastero آبگرم و توچال، کریستی، د آبجو (Forevermark)، 10 کورسو کومو، FutureBrand، جام، Oteri، پارک هایت میلان، Pommery، Recarlo، سالواتور فراگامو، جزیره سنگ، تروساردی ، Zagliani. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت نام تجاری لوکس ممکن است یک کار به عنوان یک مدیر نام تجاری لوکس، مدیر محصول، مدیر بازاریابی، مدیریت نام تجاری، ارتباطات / مدیر روابط عمومی راه اندازی. آنها ممکن است برای مارک های مد و یا سازمان های طراحی، و یا ممکن است آنها را انتخاب کنید برای شروع خود را نام تجاری و بازاریابی مشاوره خود را. [-]

کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و طراحی معماری

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

در کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری، شما استراتژی برای تبدیل یک شهرستان، از تحولات خصوصی به فضای عمومی را یاد بگیرند. شما خواهید سناریوهای شهری و معماری آینده با توجه به دینامیک پیچیده و الزامات در حال تحول پیش بینی،. [+]

تجسم. وفق دهند. تغییر دادن. برای سرپناه، روابط، جنبش، تجارت: شهرستانها آزمایشگاه تجربی که در آن انسان تدوین و اصلاح پاسخ به نیازهای اساسی ما است. در استاد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری، شما استراتژی برای تبدیل یک شهرستان، از تحولات خصوصی به فضای عمومی را یاد بگیرند. شما خواهید سناریوهای شهری و معماری آینده با توجه به دینامیک پیچیده و الزامات در حال تحول پیش بینی،. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در برنامه ریزی و / یا معماری شهری، و همچنین به عنوان کسانی که دارای مدرک سطح اول در اقتصاد، علوم انسانی، علوم اجتماعی، ارتباطات، و یا دیگر رشته های مرتبط طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: یاد بگیرند که چگونه به درخواست تحقیق و طراحی روش های مناسب برای پروژه های طراحی شهری و معماری پروژه های طراحی از آغاز تا پایان، با استفاده از یک توالی منظم از مراحل مربوط به فرم، ساختار، تکنولوژی، و زیبایی شناسی. تصور، پیشنهاد، و تحقق بخشیدن به تحقیق و ارائه طراحی در سطح حرفه ای، انتخاب بهترین استراتژی های ارتباطی و زبان برای مخاطبان چند فرهنگی است. برنامه در کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری، شما یاد بگیرند به پیش بینی تحولات فضاهای شهری. شما یک فرصت برای ارائه راه حل های نوآورانه برای مشکلات در زمینه معماری معاصر، طراحی منظر، و برنامه ریزی شهری داشته باشد. و شما به این درک تغییر نقش معماران و طراحان شهری در زمینه های مختلف. این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه حمایت می کنند. استاد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری دارای یک ساختار منحصر به فرد در میان برنامه های به Domus آکادمی: آن را با دو دوره و به دنبال آن چهار کارگاه آغاز می شود. آن را با کارآموزی در ادامه و نتیجه گیری با پروژه کارشناسی ارشد نهایی است. دوره های آموزشی در دوره، شما روش های انتقادی پژوهش، تئوری طراحی، تفکر استراتژیک، و شیوه های تمام طراحی های تاریخی و معاصر در بافت وسیعتر مطالعات طراحی شهری و معماری را مطالعه کنید. بعد از آن شما خواهد کشف یک طیف گسترده ای از روش ها، ابزارها و موضوعاتی که پروژه های شهری و معماری معاصر تعریف، بررسی روابط بین شیوه های طراحی و فرهنگ و زمینه های آنها خدمت می کنند. کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه از مفهوم کار خواهد کرد برای طراحی، از خرد به کلان. همچنین شما می خواهد پروژه های خود را از اقتصادی، بازاریابی، اجتماعی و انسان شناسی از نقطه نظر تجزیه و تحلیل. برخی از چالش های کارگاه های امکان پذیر شامل موارد زیر است: توسعه یک چشم انداز استراتژیک برای حل یک مشکل خاص شهری، در حال حرکت از یک مداخله خاص به یک برنامه در یک چارچوب گسترده تر است. بررسی رابطه بین معماری و برنامه ریزی شهری و زمینه های مرتبط مطالعه، مانند طراحی محصول، طراحی تعامل، و طراحی ارتباطات. آزمایش با زبان بین رشتهای، فنون و روش. قطعات طراحی فضاهای باز که بخشی از یک بافت طبیعی و یا برون شهری و یا این که در شکاف شهری قرار گرفته است. منتقدانه ارزیابی عناصر چشم انداز که نیاز به حفظ شود، دوباره طراحی شده، و یا بازسازی؛ تدوین و فرموله کردن طرح پروژه که پیچیدگی فضایی، پیامدهای اجتماعی و فرهنگی، و مسائل زیست محیطی و انرژی می داند. طرح پیشنهادی برای مداخله های معماری، با در نظر گرفتن عناصر که فضای شهری اطراف معماری، از جمله عوامل جسمی، فرهنگی، اقتصادی، و اجتماعی را تشکیل می دهند. پروژه نهایی کار تحت هدایت متخصصان صنعت اگر آنها را انتخاب، دانش آموزان باید تحقیق و نوشتن یک گزارش نهایی در مورد یک موضوع به انتخاب خود، به صورت اختیاری با مدل های 3D داده شده است. دانش آموزان نقش کار خود را در چارچوب بزرگتر از میدان کشف، به کار نظریه ها و روش آنها در طول دوره خود را از مطالعات به دست، و نشان دادن سطح خود را از مهارت فنی. دانش آموزان پروژه نهایی خود را در حال حاضر به نمایندگان شرکت. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. شما قبل از پروژه نهایی خود را کارآموزی خود را تکمیل کنید. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که می تواند ویزای آنها تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری، به طور فعال در دوره ها، کارگاه های آموزشی، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت هایی مانند این در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت عبارتند از: ARUP، شرکت Bayer Material، قلعه در Monastero، CNS SPA (ها Tecnologia در L'AMBIENTE)، هاینز ایتالیا SRL، ING املاک و مستغلات توسعه ایتالیا SRL، Legnolandia، لو Fonds سازمان Belval، آژانس توسعه کلانشهر میلان، MUVITA (موزه ویوو دله Tecnologie در L'ها Ambiente)، Peverelli (ها Giardini E paesaggi D'autore)، Prelios، پیرلی RE. علمی و سازمانی همکاران: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا فلورانس، i2a موسسه بین المللی معماری، شهر میلان. اعتباربخشی پس از فارغ التحصیلی از Domus آکادمی، شما یک درجه است که در اطراف اروپا به رسمیت شناخته و جهان-درجه لیسانس دانشگاهی (60 ECTS اعتبار) مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) * به دست آورند. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند. مجوز رسمی ما کمک کرده است تا به Domus آکادمی ایجاد روابط با شرکت های معتبر، بنابراین شما باید این فرصت را برای به دست آوردن تجربه کار عملی در طول دوره مطالعه است. درجه معتبر، به علاوه تجربه عملی شما را از طریق کارآموزی به دست آورید، کارفرمایان نشان می دهد که شما یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا دریافت کرده و است که شما را از دانش و مهارت صنعت مربوط به جدول زمانی که شما تیم خود بپیوندید. مجوز رسمی ما نیز بدان معنی است که اعتبار علمی مربوطه به شما کسب درآمد در آکادمی به Domus خواهد به نهادهای دیگر انتقال اگر شما را انتخاب کنید به کار به سمت یکی دیگر کارشناسی ارشد یا مدرک سطح دکترا. فرصت های شغلی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری ممکن است برای تبدیل شدن به معماران، برنامه ریزان شهری، طراحان شهری، و یا مدیران پروژه. آنها ممکن است به عنوان مشاور یا کارکنان برای معماری، مهندسی، و یا استودیوهای طراحی کار می کنند؛ سازمان های توسعه قلمرو؛ گروه های برنامه ریزی عمومی / شهری؛ سازمان های غیر انتفاعی؛ مراکز تحقیقاتی؛ و یا املاک و مستغلات و یا ساخت و ساز شرکت. [-]

کارشناسی ارشد در یک ظاهر طراحی مد و تجارت بصری

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در مد یک ظاهر طراحی شده و برنامه تجارت بصری بررسی نقش مد سبک-کسی است که لباس برای سرمقاله مد، تبلیغات، موسیقی فیلم، و غیره، در کنار نقش merchandiser بصری انتخاب، کسی که صفحه نمایش مد سه بعدی ایجاد برای ارائه به مشتریان با تجارب تازه در فروشگاه. [+]

نگاه کن. انتخاب کنید. ترکیب. کارشناسی ارشد در یک ظاهر طراحی مد و تجارت بصری برنامه بررسی نقش مد سبک-کسی است که لباس برای سرمقاله مد، تبلیغات، موسیقی فیلم، و غیره را انتخاب-در کنار نقش merchandiser بصری، کسی است که مد سه بعدی ایجاد نمایش برای ارائه به مشتریان با تازه در فروشگاه تجربه. این برنامه پیشنهاد ادغام این دو نقش برای ایجاد یک پروفایل جدید حرفه ای: که از "ارتباط برقرار نام تجاری مد های بصری،" چه کسی هدایت ارتباط تصویری از یک نام تجاری مد. همانطور که شما مطالعه برای تبدیل شدن به یک ارتباط با نام تجاری مد بصری، به شما خواهد آموخت برای انتقال هویت و ارزش یک نام تجاری از طریق ابزار های بصری و ایجاد داستان سرایی یک زبان بصری قانع کننده برای نام تجاری. شما تجارت بصری استراتژی های پنجره نمایش تجزیه و تحلیل، برنامه های کف نمایشگاه، فروشگاه مفهوم، فروشگاه های monobrand، فروشگاه های گروه. در طول سال خود را در آکادمی ها Domus، شما رویکرد نظری، تحلیلی، و عملی خود را نسبت به مسائل مربوط به یک بخش خاص از یک ظاهر طراحی مد و درست تجارت بصری را توسعه دهد. و شما تجربه مستقیم کار با حرفه ای بالا و مارک های معتبر به دست آورید. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در طراحی مد، طراحی، عکاسی، معماری، ارتباطات، و یا دیگر رشته های مرتبط طراحی شده است. آن را نیز در جوانان حرفه ای که در زمینه های طراحی صنعتی و روزنامه نگاری کار است، و در کسانی که در دفاتر رسانه ها از مد، یک ظاهر طراحی مد، و یا شرکت تجارت بصری کار می کنند. صاحبان استودیو مد و شرکت ها نیز ممکن است برای بهبود مهارت های خود را در یک ظاهر طراحی مد و تجارت بصری ثبت نام. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: ایجاد یک زبان استراتژیک بصری برای یک نام تجاری مد توسعه یک صفحه نمایش منسجم تجارت بصری و اعمال دانش نظری، تحلیلی و انتقادی پیشرفته از مسائل مربوط به یک بخش خاص در یک ظاهر طراحی شده مد، تجارت بصری، و با نام تجاری زمینه ارتباطات برنامه این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای و کارگاه شش هفته. ماژول ها با یک دوره آموزشی دو ماهه و یک ارائه نمونه کارها نهایی شده است. ساختار مدولار قابل تنظیم است، اجازه می دهد انعطاف پذیری و تنوع برای خدمت بهتر به نیازها و اهداف هر دانش آموز. دوره های آموزشی دوره متمرکز است بر: بررسی جنبه های تاریخی، معاصر، روانشناسی، انسان شناسی و جامعه شناختی از پدیده مد آموزش مدیریت و استراتژی های بازاریابی برای مد و لوکس شرکت مهارت های با تجسم و رندر گرافیک در حال توسعه بررسی روشها و ابزار برای تحقیقات مد و طراحی بررسی عوامل تعیین کننده عملکرد اقتصادی یک نام تجاری یا شرکت نام تجاری کار خود را و در حال توسعه هویت حرفه ای خود را کارگاه های آموزشی هدایت شده توسط متخصصان صنعت و رهبران پروژه دانشکده، در همکاری با شرکت های پیشرو در پروژه های عملی مربوط به یک ظاهر طراحی مد و تجارت بصری کار خواهد کرد. برخی از عناوین کارگاه های آموزشی ممکن است شامل موارد زیر است: تولید هر یک از سرمقاله مد واقعی برای چاپ و یا مجله آنلاین و یا یک پیشنهاد برای یک کمپین تبلیغات. توسعه یک صفحه نمایش منسجم تصویری از مفهوم اعدام. تجزیه و تحلیل DNA کلامی و غیر کلامی یک نام تجاری لوکس و بیان ارزش های اصلی خود را در جهت توسعه پسوندهای جدید (به عنوان مثال، محصولات و یا دسته بندی محصولات) در نام تجاری. به دست آوردن مشخصات خودی بر نقش کلیدی خریدار مد. فیلتر را از طریق ارائه محصول را انتخاب کنید ترکیب مناسبی از کالا است که می تواند در مقادیر کافی برای رسیدن به اهداف فروش سود حاشیه یک خرده فروش است. ترویج یک پروژه با استفاده از مد آفلاین و آنلاین ارتباطات و تبلیغات و حوادث. مقام عنصر نهایی برنامه بررسی نمونه کارها است. شما نمونه کارها خود را از کار در طول سال در مقابل یک هیئت مدیره آزمون برای ارزیابی تکمیل شود. دوره انترنی هیچ راه بهتری برای شما برای به دست آوردن تجربه در زمینه خود را از در واقع در آن کار وجود دارد. کارآموزی یک شانس برای شما به کار در محل برای یک شرکت یا استودیو طراحی در زمینه خود را از علاقه، در حالی که استفاده از تمام استراتژی های شما در کلاس درس و در کارگاه های آموزشی به دست. متناوبا، شما می توانید یک پروژه فشرده با همکاری یک شرکت در محوطه دانشگاه به Domus آکادمی کامل است. در هر صورت، شما یک چشم انداز در داخل در صنعت خود را چگونه واقعا کار می کند، و شما می توانید اتصالات مهم است که زندگی حرفه ای خود را بیشتر کند. کارآموزی دو ماه طول می کشد و می آید در پایان سال خود را از مطالعات است. 100٪ از دانش آموزان ما در کارآموزی، از جمله دانشجویان غیر اروپایی، که ممکن است ویزای خود را تا یک سال برای تکمیل این بخش از مطالعات خود را گسترش شرکت می کنند. شرکت بسیاری از شرکت های معتبر و استودیوهای طراحی همکاری با استاد در مد یک ظاهر طراحی شده و برنامه تجارت بصری، به طور فعال در دوره ها، کارگاه های آموزشی، کارآموزی، و مسابقات بین المللی برگزار شده توسط وزارت شرکت کننده است. دانش آموزان این فرصت را به کار به طور مستقیم با شرکت در پروژه های کارگاه و کارآموزی خود را دارند. این همکاری مستقیم تسهیل مربیگری و می دهد دسترسی دانش آموزان به یک شبکه گسترده ای از اتصالات حرفه ای است. شرکت ها و سازمان های درگیر در این برنامه عبارتند از: 10 کورسو کومو، Bonaveri، مفهوم آینده آزمایشگاه، GQ، جام، Marni، موسچینو، پاتریزیا په په، طرح پارچه برجسته چین خورده چین پلیسه لطفا، جزیره سنگ، سالواتور فراگامو، MUUSE، تروساردی. [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Domus Academy
Via C. Darwin 20

Milan, 20143 IT