Domus Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

به Domus آکادمی یک آزمایشگاه زنده است. یک دستگاه انکوباتور استعدادها و سکوی پرشی برای ماجراهای میان رشته ای. جایی که در آن مشاغل ستاره ای راه اندازی شد.

در آکادمی به Domus، ما کمک به دانش آموزان قهرمانان در دنیای بسیار رقابتی مد و طراحی شده است. ارائه دوره های یک ساله کارشناسی ارشد در طیف گسترده ای از تخصص های طراحی، مراکز مدرسه در اطراف یک روش "یادگیری با طراحی"، که در آن دانش آموزان را حل کند در زندگی واقعی مشکلات طراحی با کمک اعضای هیات علمی در سطح جهانی که رهبران افکار در آنها زمینه. دانشجویان همچنین این فرصت را به کارآموز با برخی از مارک های هیجان انگیز ترین در مد، طراحی محصول، طراحی خودرو، طراحی تعامل، کالاهای لوکس، و بیشتر. کار به طور مستقیم با شرکت ها، شما خواهید آموخت که چگونه برای رسیدگی به چالش های طراحی معاصر در راه های تازه و اصلی است.

به Domus آکادمی یک مدرسه در آن دانش آموزان را به اتصالات که سرعت بخشیدن به حرفه خود، به دست آوردن الهام از پروژه های مشترک، و توسعه مهارت ها و استعدادهای خود را در راه خود به کارگردانی است. آیا دانش آموزان مایل به کار در یک شغل سنتی و یا پیدا استودیو طراحی خود را، به Domus آکادمی آنها آماده برای تبدیل شدن به رهبران در تمام جنبه های صنایع مد و طراحی.

یادگیری با طراحی

ما باور داریم که کار بر روی پروژه های دنیای واقعی بهترین راه برای یادگیری است. به همین دلیل 90 درصد از برنامه درسی ما این است که "یادگیری با طراحی." شما در تکالیف طراحی عملی است که تکرار شیوه های طراحی حرفه ای امروز در یک محیط حمایت از یادگیری و تجربه کار.

تعالی دانشکده

در آکادمی به Domus، شما جانبی توسط سمت با طراحان برجسته بین المللی و رهبران فکری که پالس از دنیای طراحی را به کلاس درس و انتقال دانش خود را از آخرین روند طراحی و شیوه های کار.

رویکرد چند رشته ای

بسیاری از راه حل های طراحی نوآورانه ترین از طریق همکاری از ابزار های مختلف طراحی، شایستگی ها، و دیدگاه های ایجاد شده است. دانش آموزان در سراسر نقاط اشتراک گذاری رشته های نمایش در طراحی و به ترکیب این ایده ها در عبارت تازه خود را یاد بگیرند.

چند فرهنگی

در حال حاضر، بیش از 50 ملیت در دانشگاه ها Domus آکادمی ارائه شده است. ما باور داریم که یک نقطه چند فرهنگی نمایش تاتنهام ارز پویا از ایده ها و اطلاع تعالی طراحی: یک ذهن باز تنوع از گزینه های را انتخاب می بیند و مفاهیم با رزونانس جهانی است.

تاریخچه

بنیانگذاران

الساندرو Mendini، آندریا Branzi، الساندرو Guerriero، به Valerio کاستلی و ماریا Grazia Mazzocchi هستند بنیانگذاران آکادمی به Domus در اوایل دهه هشتاد، میلان به عنوان مرکز طراحی ایتالیایی پدید آمده است. هنوز هیچ کس در شهرستان آموزش طراحی در راه رسمیت یافت. منتقدان هنری بالا و طراحان یک فرصت فوق العاده برای پر کردن این خلاء و مربی نسل بعدی از طراحان شناخته شده است. در سال 1982، آنها به Domus آکادمی، اولین مدرسه طراحی کارشناسی ارشد ایتالیا تاسیس شد.

بنیانگذاران پیش بینی یک مدرسه که در آن دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان دیدار و تبادل نظر. مدرسه ای که نمایندگان شرکت در را برای هدایت پروژه ها در دنیای واقعی تمرکز بر مهم ترین جنبه از طراحی معاصر.

در طول سال های اولیه، طراحان پیشرو مانند اتوره Sottsass، الساندرو Mendini، دنیس Santachiara، و فیلیپ استارک به عنوان استادان و رهبران کارگاه درگیر شدند. به Domus آکادمی به سرعت برای "یادگیری با طراحی" آن روش و رویکرد انسانی آن است، که در نظر فرآیند مهم تر از نتایج و مکان انسان را به عنوان جنبه مرکزی هر پروژه توسعه یک شهرت قوی در صحنه بین المللی.

در سال 2009، به Domus آکادمی برنده جایزه بین المللی دانشگاه ها، یک شبکه بین المللی که شامل بیش از 80 دانشگاه در دانشگاه بر اساس و معتبر آنلاین در 29 کشور در سراسر شمال امریکا، امریکا لاتین، اروپا، شمال آفریقا، آسیا و شرق میانه پیوست.

امروز، به Domus آکادمی کماکان شامل نام های برتر در جهان طراحی به عنوان مربی و استادان مدعو. دانشجویان برای بیان شخصیت خود را در یک زمینه است که به ترویج هر دو سعی و کوشش و اشتباهات به عنوان اولین گام به سوی یک پروژه موفق هستند. این مدرسه دارای یکی از اصول اساسی موسس آن وفادار باقی ماند: که، نه تنها ارائه راه حل های جدید، طراحی نیز باید مشکلات جدید نشان می دهد.

10 دلیل برای پیوستن به ما

1 مدرک جهانی به رسمیت شناخته

مدرک کارشناسی ارشد علمی است، مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی، دانشگاه ها و تحقیقات (MIUR) - هنگامی که شما از Domus آکادمی فارغ التحصیل، شما یک درجه است که در اروپا و سراسر جهان به رسمیت شناخته دریافت خواهید کرد. دیپلم به Domus آکادمی کارشناسی ارشد: شما همچنین می خواهید یک مدرک ارزشمند دوم به دست آورند.

2 مطالعه در آکادمی رتبه بسیار بالایی

در سال 2012، 2013، و 2014 کلاس آموزش راهنماهای خود، قاب ناشران به نام به Domus آکادمی در میان مدارس 30 فارغ التحصیل جهان برای طراحی، معماری، و مد. هر سال از سال 2012، مجله ها Domus به Domus آکادمی به عنوان یکی از 100 مدرسه برتر اروپا معماری و طراحی قرار داده است. در سال 2006، 2008، و 2009، تجارت به نام به Domus آکادمی در میان مدارس طراحی بالا در جهان است.

3 یادگیری از کارشناسان صنعت

دانشکده ما دارای برخی از رهبران جذاب ترین مد و طراحی بین المللی: طراح و معمار پاتریشیا Urquiola، گایا تروساردی (مدیر خلاق از تروساردی)، ماسیمو Banzi (Arduino می)، انیو Capasa (صحنه و لباس ملی)، طراح صنعتی راس Lovegrove، ژان کریستف Zoels (Experientia)، سارا Maino به (وگ)، آنتونیو Mancinelli (ماری کلر) و مارتینو Scabbia Guerrini (VF شرکت).

4 به دست آوردن تجربه عملی پروژه های واقعی با

90 درصد از برنامه درسی به Domus آکادمی از طریق پروژه دست در فشرده تحویل داده است. شما کار را برای حل مشکلات طراحی واقعی برای شرکت های ایتالیایی و بین المللی - بهترین راه برای به دست آوردن تجربه عملی در این زمینه خود را و سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را. دانش آموزان ما در پروژه ها با مازراتی، موتورولا، سنگ، ورساچه، بایر، P & G، آدیداس، فیات، تامی Hilfiger، BMW طراحی، د آبجو، تروساردی، و بیشتر کار کرده است.

5 دیدار با نام مهم در صحنه جهانی

دانش آموزان یک فرصت برای دیدار و یادگیری از اعضای باشگاه متافیزیکی به Domus آکادمی، متشکل از 14 از مهم ترین نوآوران در طراحی بین المللی، هنر، معماری و صحنه را داشته باشد. مانند یک سالن سطح بالا، باشگاه متافیزیکی هدایت فعالیت های عملی و مسیر آینده از مدرسه.

6 کارورز با یک شرکت پیشرو طراحی

قابلیت های کلیدی برنامه همه به Domus آکادمی کارشناسی ارشد کارآموزی خود را در یک استودیو طراحی و یا شرکت، که در آن شما می توانید نظر خودی از صنعت و ایجاد ارتباط با ارزش است. دانشجویان غیر اروپایی نیز واجد شرایط برای شرکت در کارآموزی هستند. آنها ممکن است ویزای خود را به کار در ایتالیا برای تا یک سال پس از اتمام درجه خود را گسترش دهد.

7 توسعه یک دیدگاه جهانی در طراحی

97 درصد از دانش آموزان ما بین المللی هستند، به نمایندگی از بیش از 47 ملیت های مختلف. در آکادمی به Domus، شما همکاری و به اشتراک گذاشتن ایده با همسالان خود را از سراسر جهان است. و شما باید یاد بگیرند به نظر طراحی از دیدگاه جهانی که توسط روش های چند فرهنگی به هنر و صنعت خود را.

8 دنبال رد پای از فارغ التحصیلان موفق

فارغ التحصیلان مشهور از به Domus آکادمی شامل وگ سردبیر در بزرگ آنا دلا روسو، طراح مبلمان فیلیپ Bestenheider، داخلی و کالا طراح مشهور جهان کریستف Pillet، و بسیاری از فارغ التحصیلان دیگر که به Domus آکادمی به عنوان سکوی پرشی برای حرفه ای درخشان استفاده کرده اند. ما بیش از 3،000 دانش آموختگان در حال کار در شرکت های پیشرو در طراحی بین المللی مانند نوکیا، گرداب، قورباغه طراحی، ال جی الکترونیک، گوچی، مایکروسافت، یونیلور، سامسونگ، جورجیو آرمانی، ماکس مارا، شرکت فورد موتور، و IDEO - به نام چند.

9 کار در ما امکانات دولت از هنر،

آزمایشگاه طراحی ما ارائه ابزار شما نیاز به ایجاد کار بزرگ: تجهیزات برای گرافیک کامپیوتری، ویرایش ویدئو، 2D و مدل سازی 3D، طراحی صدا، گرافیک، نقاشی، طراحی نور، خیاطی، و مدل سازی.

10 مطالعه در میلان، پایتخت دنیای طراحی

چه چیزی می تواند تحریک کننده تر به خلاقیت شما و حرفه ای خود را از مطالعه در میلان، پایتخت دنیای طراحی؟ خیابان میلان با انرژی مد و نوآوری پالس. شما می شود در صنعت غوطه ور، با این شانس را برای شرکت در مسابقات بین المللی طراحی و حوادث. به Domus آکادمی یک مرکز دانشگاهی، فرهنگی، و حرفه ای که در آن میلان در دیدار جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Fashion Styling & Visual Merchandising

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

[+]

وقتی که با توجه نامزدها برای پذیرش، مدیر پذیرش به نظر می رسد در کل مشخصات متقاضی، از جمله سوابق تحصیلی آنان، سابقه کار (در صورت وجود)، فعالیت های فوق برنامه، نمرات آزمون، و توصیه. آماده سازی اسناد پشتیبانی نمونه کارها و هنری / یا حرفه ای از پروژه های کپی از پاسپورت رسید پرداخت هزینه درخواست 100 € ارائه برنامه های خود [-]

استاد در طراحی اطلاعات

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در طراحی اطلاعات دارای یک رویکرد چند رشته ای که طراحی بصری، تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه نویسی خلاق با هم به ارمغان می آورد. دانش آموزان مهارت و طرز فکر به درک زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، ترجمه اطلاعات پیچیده را به درگیر شدن اشکال بصری و روایت که توسط مخاطبان مختلف قابل خواندن هستند، برای حمایت از استراتژی های ارتباطی جامع توسعه. [+]

ایجاد اطلاعات آماری قوی در حالی که تبدیل داده ها را به روایات. پرورش اطلاعات پیچیده در دسترس است. ما با یک مقدار زیادی از داده ها احاطه به تفسیر شود، تجزیه و تحلیل و ارائه شده است. اطلاعات طراحی یک رشته رو به رشد به شدت از سوی شرکت های خصوصی، شرکت های اجتماعی و سازمان های دولتی مورد نیاز به بحران، تفسیر و تجسم داده برای ارتباطات داخلی موثر و روابط عمومی است. استاد در طراحی اطلاعات دارای یک رویکرد چند رشته ای که طراحی بصری، تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه نویسی خلاق با هم به ارمغان می آورد. دانش آموزان مهارت و طرز فکر به درک زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، ترجمه اطلاعات پیچیده را به درگیر شدن اشکال بصری و روایت که توسط مخاطبان مختلف قابل خواندن هستند، برای حمایت از استراتژی های ارتباطی جامع توسعه. حضار این برنامه به نامزدها که دارای مدرک سطح اول و / یا تجربه حرفه ای در محصولات طراحی، بصری و طراحی گرافیک، رسانه ها و طراحی وب سایت، معماری، علوم کامپیوتر، مهندسی شده است. این برنامه همچنین به نامزدهای که مدرک یا دیپلم را در علوم ارتباطات، روانشناسی، جامعه شناسی، یا معادل آن، در صورتی که توسط علاقه پژوهشی صدا نسبت به مباحث برنامه و یک مجموعه قوی انگیزه باز است. نتیجه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در طراحی اطلاعات ممکن است اشتغال در شرکت های تاسیس شده، مانند شرکت های بزرگ، شرکت های خدماتی، مشاوره طراحی، و همچنین سازمان های غیردولتی، سازمان های دولتی، موسسات... [-]

استاد در طراحی خدمات

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در برنامه خدمات طراحی است که به منظور پرورش داستان سرایی و نمونه سازی مهارت ها، روش حل مسئله و طرح کسب و کار برای کمک به دانشجویان توسعه ایده های خدمات نوآورانه. از طریق مشاهده کاربران، دانش آموزان نیازهای کاربر برآورده نشده شناسایی و تهیه سناریو قانع کننده، سیستم های فیزیکی و مجازی تجربه خدمات، کار در تماس نزدیک با حرفه ای ها، شرکت ها و سازمان های بخش دولتی. [+]

فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید در حال آوردن در یک انقلاب که منجر به یک تغییر رادیکال در راه خدمات ارائه می شود و طبق آمار، تولید نیازهای در حال تحول و خواسته، هر دو در عمومی و بخش خصوصی. خدمات طراحی، از طریق یک رویکرد یکپارچه و چند رشته ای، عمل در این زمینه است کار برای درک و پذیرش تغییرات اجتماعی به منظور ارائه تجربیات و راه حل برای حالات غیر قابل پیش بینی آینده و. استاد در طراحی خدمات برنامه است که به منظور پرورش داستان سرایی و نمونه سازی مهارت ها، روش طراحی حل مسئله و کسب و کار برای کمک به دانشجویان توسعه ایده های خدمات نوآورانه. از طریق مشاهده کاربران، دانش آموزان نیازهای کاربر برآورده نشده شناسایی و تهیه سناریو قانع کننده، سیستم های فیزیکی و مجازی تجربه خدمات، کار در تماس نزدیک با حرفه ای ها، شرکت ها و سازمان های بخش دولتی. حضار این برنامه به نامزدها که دارای مدرک سطح اول و / یا تجربه حرفه ای در ویژوال و طراحی گرافیک، طراحی تعامل، معماری و برنامه نویسی خلاق پرداخته شده است. این برنامه همچنین به نامزدهای با دیپلم / درجه و یا تجربه حرفه ای در کسب و کار طراحی، علوم ارتباطات، رسانه های جدید، روانشناسی، جامعه شناسی، یا معادل آن باز است، اگر آنها توسط علاقه پژوهشی صدا نسبت به مباحث برنامه و یک مجموعه قوی انگیزه. نتیجه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در طراحی اطلاعات ممکن است اشتغال در شرکت های تاسیس شده، مانند شرکت های بزرگ، شرکت های... [-]

استاد در طراحی محصول

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در برنامه طراحی محصول ترکیبی از مطالعه تئوری با روند تجربه مستقیم. توانایی تعیین پارامترهای واقعی هر چالش طراحی: علاوه بر حد عالی رساندن "حل مساله" مهارت های که هر طراح نیاز دارد، شما همچنین می خواهد یک "مشکل تعریف" رویکرد توسعه. عنوان یاد می گیرید به دنبال شهود خود را و ترویج چشم انداز زیبایی خود را در آن پارامترها، شما آگاهی بیشتر از دلایل انتخاب طراحی خود را کشت، و کسانی که از دیگران است. [+]

فکر. طرح. است. یک محصول خوب به عنوان یک نیاز است که یک طراح شناسایی و در قالب یک شیء یا مکانیزمی برای زندگی به ارمغان آورد، آغاز شد. این بازتابی از جامعه است. آن را در مورد استعداد، سازگاری، کشف است. استاد در محصولات برنامه طراحی ترکیبی از مطالعه تئوری با روند تجربه مستقیم. توانایی تعیین پارامترهای واقعی هر چالش طراحی: علاوه بر حد عالی رساندن "حل مساله" مهارت های که هر طراح نیاز دارد، شما همچنین می خواهد یک "مشکل تعریف" رویکرد توسعه. عنوان یاد می گیرید به دنبال شهود خود را و ترویج چشم انداز زیبایی خود را در آن پارامترها، شما آگاهی بیشتر از دلایل انتخاب طراحی خود را کشت، و کسانی که از دیگران است. در طول همکاری کارگاه خود را با متخصصان برجسته از استودیو ها و کسب و کارهای محلی، شما را به وسیعی به آزمایش با روش های طراحی به عنوان توسعه درک عمیق تر از طراحی محصول و نقش آن در جهان داشته باشند. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در طراحی، معماری، مهندسی، هنرهای تجسمی، یا رشته های مرتبط طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مفهومی خود رانده با توجه به استانداردهای حرفه ای است. درست کار طراحی نوآورانه بر اساس درک درستی از نظم و انضباط و محل کار خود را در درون این زمینه. برقراری ارتباط مفاهیم، ​​روشها، و طرح های پیشنهادی طراحی در صحبت، تصویری، و فرم نوشته شده است. برنامه استاد در محصولات برنامه... [-]

استاد در طراحی مد

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در برنامه طراحی مد دانش آموزان به ارمغان می آورد در تماس مستقیم با این صنعت طراحی مد در ایتالیا و خارج از کشور. شما از این فرصت نادر و هیجان انگیز به توسعه اصلی خود را، مجموعه مد قانع کننده تحت هدایت متخصصان صنعت داشته باشد. [+]

خواب. بیان. است. استاد در طراحی مد برنامه دانش آموزان به ارمغان می آورد در تماس مستقیم با این صنعت طراحی مد در ایتالیا و خارج از کشور. شما از این فرصت نادر و هیجان انگیز به توسعه اصلی خود را، مجموعه مد قانع کننده تحت هدایت متخصصان صنعت داشته باشد. از طریق هر دو مطالعات نظری و تجربه پروژه، شما یک حالت فردی بیان توسعه، کشف عوامل فرهنگی که روند مد را تحت تاثیر قرار، یادگیری فهم و outs از تولید، و ایجاد راه حل های نوآورانه. توانایی تعیین پارامترهای واقعی هر چالش: علاوه بر حد عالی رساندن "حل مساله" مهارت های که هر طراح مد نیاز دارد، شما همچنین می خواهد یک "مشکل تعریف" رویکرد توسعه. عنوان یاد می گیرید به دنبال شهود خود را و ترویج چشم انداز زیبایی خود را در آن پارامترها، شما آگاهی بیشتر از دلایل انتخاب طرح مد خود را کشت، و کسانی که از دیگران است. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در طراحی مد، طراحی لوازم جانبی، و یا دیگر رشته های مرتبط، که مایل به توسعه مهارت های حرفه ای خود را و ایجاد ارتباط در صنعت مد طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: تکمیل یک پروژه خود رانده پژوهش در طراحی مد، با استفاده از روش سطح حرفه ای و تکنیک های ارتباط توسعه طرح های ابتکاری برای لباس و ایجاد یک مجموعه مد، در دانش خود را از مواد و تکنیک های ساخته شده برنامه این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی... [-]

استاد در طراحی کسب و کار

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در برنامه طراحی کسب و کار ارتباطات جدید بین دنیای کسب و کار و طراحی ایجاد می کند. شما در پروژه های مربوط به کسب و کار طراحی، و طراحی کسب و کار است. [+]

نوآوری. نظارت می کنند. استراتژی. استاد در طراحی کسب و کار برنامه ارتباطات جدید بین دنیای کسب و کار و طراحی ایجاد می کند. شما در پروژه های مربوط به کسب و کار طراحی، و طراحی کسب و کار است. تعالی و میان رشته ای، برنامه در مورد نحوه درخواست از روش های طراحی، حساسیت، و فرهنگ را به هر کسب و کار، تمرکز دارد. شما-طراحی محور مدیریت شرکت را مطالعه عنوان یاد می گیرید به پیش نویس برنامه برای توسعه کسب و کار، نام تجاری، بازاریابی، ارتباطات و خطوط تولید، برای، راه اندازی، و کسب و کار است. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در اقتصاد، علوم انسانی، طراحی، و یا موضوعات مرتبط طراحی شده است، و که علاقه مند به کسب مهارت های سازمانی و مدیریت از طریق یک رویکرد چند رشته ای می باشد. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: اعمال روش های مبتنی بر طراحی در زمینه های غیر طراحی. ارائه یک پروژه خلاق در یک راه کارآفرینی با نشان دادن اعتبار و اعتماد آن، از طریق آزمون، حمایت از شواهد، و حالات نرم افزار. نشان دادن استقلال و اصالت در حل مشکلات است. برنامه استاد در برنامه طراحی کسب و کار مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و مشاوره پروژه را هدایت کند. این برنامه متشکل از چهار ماژول اصلی، که هر کدام شامل یک دوره دو هفته ای... [-]

استاد در نام تجاری طراحی بصری

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

در استاد در طراحی نام تجاری بصری، شما را به مهارت های به دست آوردن به شناسایی دارایی های هسته ای یک شرکت است. به پرورش یک درک عمیق از محصول و بهترین راه برای ارتباط ارزش های آن، هر دو در فیزیکی و جهان رسانه های اجتماعی. به آن همه با هم به یک چشم انداز نام تجاری، صدا، و محیط زیست سازگار است. [+]

تصور کن. نماد. ترکیب کردن. مفهوم نام تجاری فراتر آرم شرکت ها و رنگ های تکامل یافته است. امروز، نام تجاری شامل چندین رشته، از طراحی بصری به صدا طراحی؛ از داستان سرایی به روانشناسی مصرف کننده برای بازاریابی است. نام تجاری ایجاد یک محیط غنی و جذاب که کاغذ برداشته توجه مصرف کننده و او را به ارمغان می آورد به جهان با نام تجاری برای به اشتراک گذاشتن ارزش های آن و تبدیل به یک ضامن رسمی با نام تجاری است. این صدا، لحن، چشم انداز یکپارچه تشکیل که با همکاری پژوهش، طراحی، روایت، گرافیک، موسیقی، و بیشتر است. در استاد در نام تجاری طراحی بصری، شما را به مهارت های به دست آوردن به شناسایی دارایی های هسته ای یک شرکت است. به پرورش یک درک عمیق از محصول و بهترین راه برای ارتباط ارزش های آن، هر دو در فیزیکی و جهان رسانه های اجتماعی. به آن همه با هم به یک چشم انداز نام تجاری، صدا، و محیط زیست سازگار است. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در بصری و طراحی گرافیک، طراحی، ارتباطات، بازاریابی، یا رشته های مرتبط طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: نشان دادن توانایی ایجاد مفاهیم ابتکاری بصری نام تجاری، حالات، و راه حل برای انواع شرکت های متنوع، صنایع، و سازمان ها. به طور موثر مفاهیم، ​​روشها، و طرح های پیشنهادی طراحی از طریق انواع تکنیک، از جمله بصری، کلامی، و نمونه سازی ارتباط برقرار کند. برنامه استاد در طراحی نام تجاری ویژوال... [-]

کارشناسی ارشد در داخل کشور، و طراحی

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در داخلی و طراحی دانش آموزان را تشویق به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شیوه های طراحی آنها یاد بگیرند برای شکل دادن به فضا از فضای داخلی. به شما خواهد شد با الهام برای غلبه بر رشته های، انتخاب هستند که هر دو پیچیده تر و جسورانه تر، و پرورش نگرش از پرس و جو به طور مداوم به مواد و جنبه های غیر مادی از فضا. شما تئوری، بهترین شیوه، و روش شما نیاز نه تنها به حل مشکلات خلاقانه، اما برای تعریف مشکلات و همچنین یاد می گیرند. همانطور که شما با همسالان بین المللی خود را بر روی پروژه های شرکت که دوباره اختراع دامنه داخلی همکاری، به شما خواهد آمد به تعریف کار خود را در زمینه این زمینه است. [+]

شکل. تجربه. زنده. استاد در داخلی و طراحی دانش آموزان را تشویق به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شیوه های طراحی آنها یاد بگیرند برای شکل دادن به فضا از فضای داخلی. به شما خواهد شد با الهام برای غلبه بر رشته های، انتخاب هستند که هر دو پیچیده تر و جسورانه تر، و پرورش نگرش از پرس و جو به طور مداوم به مواد و جنبه های غیر مادی از فضا. شما تئوری، بهترین شیوه، و روش شما نیاز نه تنها به حل مشکلات خلاقانه، اما برای تعریف مشکلات و همچنین یاد می گیرند. همانطور که شما با همسالان بین المللی خود را بر روی پروژه های شرکت که دوباره اختراع دامنه داخلی همکاری، به شما خواهد آمد به تعریف کار خود را در زمینه این زمینه است. میلان یک مکان ایده آل برای مطالعه طراحی داخلی، با سنت طولانی خود را از تجربه و حل چالش های طراحی از زندگی روزمره است. این ارائه می دهد انواع فضای داخلی تاریخی و معاصر نمونه برای شما را به بازدید و به عنوان الهام بخش است. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در طراحی داخلی، طراحی، معماری، مهندسی، هنرهای تجسمی، یا رشته های مرتبط طراحی شده است؛ که مایل به دنبال تخصص و جوی پیشرفته. و که مایل به گسترش مهارت های خود را با استفاده از ابزارهای جدید در زمینه طراحی داخلی. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: توسعه یک طرح طراحی داخلی حرفه ای، حسابداری برای مسائل زیبایی شناسی، کاربردی، و... [-]

کارشناسی ارشد در طراحی تعامل

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

در کارشناسی ارشد در برنامه طراحی تعامل، شما را به دانش نظری و مهارت های حرفه ای شما نیاز به تعریف مشکلات و راه حل در تعامل و طراحی کاربر به دست آورید. شما تجزیه و تحلیل و آزمایش با نرم افزار و تکنولوژی سخت افزار به منظور توسعه اعتماد به نفس با پالت ابزار و سیستم عامل است که پایه و اساس برای طراحی راه حل های تعاملی تشکیل می دهند. [+]

تصور کن. کد. کلیک کنید، کش رفتن، خرج کردن. طراحی تعامل است در مورد ایجاد یک محصول، خدمات، یا فضای که با بدن یا ذهن از طریق فن آوری های نوآورانه در تعامل است. این در مورد تقاطع عناصر دیجیتال و زندگی روزمره است. ایجاد رابط کاربری بصری بیشتر؛ پذیرش فن آوری دیجیتال برای تجربه خدمات غنی شده؛ تحول سند چشم انداز طراحی به فرصت های بازار. در استاد در طراحی تعامل برنامه، شما را به دانش نظری و مهارت های حرفه ای شما نیاز به تعریف مشکلات و راه حل در تعامل و طراحی کاربر به دست آورید. شما تجزیه و تحلیل و آزمایش با نرم افزار و تکنولوژی سخت افزار به منظور توسعه اعتماد به نفس با پالت ابزار و سیستم عامل است که پایه و اساس برای طراحی راه حل های تعاملی تشکیل می دهند. "یادگیری با طراحی" به Domus آکادمی روش بر سنت مربیگری ایتالیایی در طراحی است. شما به طور مستقیم با شرکت های کار به توسعه مفاهیم، ​​سناریوها و استراتژی های مبتنی بر استفاده از فن آوری های تعاملی و دیجیتال در زندگی روزمره. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول و / یا تجربه حرفه ای در طراحی محصول، طراحی بصری و گرافیکی، رسانه ای و طراحی وب، معماری، علوم کامپیوتر، مهندسی، علوم ارتباطات، روانشناسی، جامعه شناسی و یا طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مفهومی خود رانده با توجه به استانداردهای حرفه ای است. درست از مفاهیم ابتکاری، راه حل، و... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت مد

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

استاد در مدیریت مد یک برنامه چند رشته برای افراد پویا که مایل به افزایش هر دو مهارت های خلاق و مدیریتی خود را در جهان از مد است. از طریق ترکیبی از تئوری و دست در عمل، این برنامه دانش آموزان را به حرفه ای که زبان و قواعد سیستم مد درک، و، که تخصص در مدیریت نام تجاری و ارتباطات تبدیل می شود. [+]

تجزیه و تحلیل. استراتژی. ظاهر. کارشناسی ارشد در مدیریت مد یک برنامه چند رشته برای افراد پویا که مایل به افزایش هر دو مهارت های خلاق و مدیریتی خود را در جهان از مد است. از طریق ترکیبی از تئوری و دست در عمل، این برنامه دانش آموزان را به حرفه ای که زبان و قواعد سیستم مد درک، و، که تخصص در مدیریت نام تجاری و ارتباطات تبدیل می شود. شما با کار به طور مستقیم با مدیران صنعت مد و حرفه ای خلاق یاد بگیرند. شما مهارت های لازم برای تولید طرح به دست آورید؛ هدایت فرآیند خلاق؛ و نظارت بر تولید، توزیع و بازاریابی است. شما رویکرد تحلیلی خود را و زبان بیان تعریف و توسعه پروژه های تحقیقات پیشرفته در طیف وسیعی از موضوعات و ایده ها. حضار این برنامه برای داوطلبانی که دارای مدرک سطح اول در کسب و کار، طراحی، هنرهای آزاد، و یا علوم انسانی طراحی شده است، و که مایل به کسب مهارت های برای آغاز فعالیت در کسب و کار مد. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: به دست آوردن دانش عمیق از پویایی تولید مد با یکپارچه سازی و نظارت بر هر مرحله از ایجاد یک مجموعه مد بررسی بازاریابی، توزیع، و ارتباطات استراتژی برای خرده فروشی مد کاوش روش برای خرید مد، مدیریت بودجه، و مذاکرات عادلانه برنامه این برنامه مبتنی بر کارگاه آموزشی است، با حمایت سمینارها، سخنرانی ها، آموزش ها، و مزارع. متخصصان صنعت، رهبر البته، و رهبران پروژه های دانشجویان از طریق مربیگری فردی و... [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت نام تجاری لوکس

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

اگر شما تصور کنید خود را در جهان از کار لوکس از خوب، محصولات و متمایز تجارب استاد در مدیریت نام تجاری لوکس ممکن است برنامه خود را. این برنامه که تبدیل شرکت کنندگان را به مدیران و بازاریابان الهام گرفته در زمینه های بسیار رقابتی مد لوکس، جواهرات، لوازم آرایشی، مهمان نوازی، خوری، زیبایی، و یا هنر است. [+]

تجربه. بالا بردن. اکسل. اگر شما تصور کنید خود را در جهان از لوکس از خوب، محصولات و تجارب متمایز کار استاد در لوکس مدیریت نام تجاری ممکن است برنامه خود را. این برنامه که تبدیل شرکت کنندگان را به مدیران و بازاریابان الهام گرفته در زمینه های بسیار رقابتی مد لوکس، جواهرات، لوازم آرایشی، مهمان نوازی، خوری، زیبایی، و یا هنر است. خلاق، سازمانی، مدیریتی: شما کالاها و خدمات لوکس از چندین دیدگاه نزدیک شود. شما بازاریابی، نام تجاری، و ارتباطات برای این بازار منحصر به فرد، و همچنین مدیریت مالی و تیم را بررسی کند. شما کشف چگونه برای ایجاد محصولات زیبا و تجارب افزایش برای مشتریان منحصر به فرد خود را، در حالی که باقی مانده حساس به عوامل فرهنگی که مفهوم لوکس احاطه کرده است. شما باید یاد بگیرند به استراتژی نام تجاری نوآورانه از مفهوم اعدام، مانند الماس خشن است که باید برش و جلا برای به دست آوردن ارزش کامل خود را. شما خود رویکرد تحلیلی شخصی شما و زبان بیان شوند. و، در طول یک مسیر آموزشی است که ترکیبی از نظریه و پژوهش با تمرین، شما را در یک پاداش، گفتگوی مشترک با متخصصان صنعت و مشاوران که هدایت توسعه خود را درگیر. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در رشته های خلاق که مایل به دست آوردن مهارت در بازاریابی و مدیریت کسب و کار برای صنعت لوکس طراحی شده است. آن را نیز در فارغ التحصیلان با درجه در علوم اجتماعی و یا در / رشته مدیریت... [-]

کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و طراحی معماری

Campus تمام وقت 12  September 2017 ایتالیا Milan

در کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری، شما استراتژی برای تبدیل یک شهرستان، از تحولات خصوصی به فضای عمومی را یاد بگیرند. شما خواهید سناریوهای شهری و معماری آینده با توجه به دینامیک پیچیده و الزامات در حال تحول پیش بینی،. [+]

تجسم. وفق دهند. تغییر دادن. برای سرپناه، روابط، جنبش، تجارت: شهرستانها آزمایشگاه تجربی که در آن انسان تدوین و اصلاح پاسخ به نیازهای اساسی ما است. در استاد در چشم انداز شهری و طراحی معماری برنامه، شما خواهد شد استراتژی برای تبدیل یک شهرستان، از تحولات خصوصی به فضای عمومی یاد بگیرند. شما خواهید سناریوهای شهری و معماری آینده با توجه به دینامیک پیچیده و الزامات در حال تحول پیش بینی،. حضار این برنامه برای نامزدها با درجه سطح اول در برنامه ریزی و / یا معماری شهری، و همچنین به عنوان کسانی که دارای مدرک سطح اول در اقتصاد، علوم انسانی، علوم اجتماعی، ارتباطات، و یا دیگر رشته های مرتبط طراحی شده است. نتیجه در طول این رشته، دانش آموزان: یاد بگیرند که چگونه به درخواست تحقیق و طراحی روش های مناسب برای پروژه های طراحی شهری و معماری پروژه های طراحی از آغاز تا پایان، با استفاده از یک توالی منظم از مراحل مربوط به فرم، ساختار، تکنولوژی، و زیبایی شناسی. تصور، پیشنهاد، و تحقق بخشیدن به تحقیق و ارائه طراحی در سطح حرفه ای، انتخاب بهترین استراتژی های ارتباطی و زبان برای مخاطبان چند فرهنگی است. برنامه در کارشناسی ارشد در چشم انداز شهری و برنامه طراحی معماری، شما یاد بگیرند به پیش بینی تحولات فضاهای شهری. شما یک فرصت برای ارائه راه حل های نوآورانه برای مشکلات در زمینه معماری معاصر، طراحی منظر، و برنامه ریزی شهری داشته باشد. و شما به این درک تغییر نقش معماران و طراحان شهری در زمینه های مختلف. این برنامه... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Domus Academy
Via C. Darwin 20

Milan, 20143 IT