توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Ca 'Foscari

دانشگاه Ca 'Foscari در ونیز در سال 1868 اولین مدرسه کسب و کار ایتالیا را تاسیس کرد و اکنون موسسه چند رشته ای است که طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی در اقتصاد و مدیریت، زبان های خارجی، علوم انسانی و علوم را ارائه می دهد و تبدیل به یکی از کشور های دانشگاه های برتر Ca 'Foscari دارای دانشجویان 20،000 دانشجوی کارشناسی و 4000 دانشجوی فارغ التحصیلی است و هر سال بیش از 1000 دانشجوی خارجی میزبان است.

با تشکر از موقعیت آن در مرکز تاریخی هیجان انگیز ونیز، دانشگاه فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای مطالعه و انجام تحقیقات در یکی از زیباترین شهرهای جهان را فراهم می کند که نشان دهنده زمینه ای است که در آن سنت فرهنگی و نوآوری فکری با یکدیگر روبرو می شوند.

با داشتن شهرت برای برتری در تحقیقات، Ca 'Foscari یکی از 150 دانشگاه برتر جهان برای زبانهای مدرن است که بیش از هر نوع کمک مالی موری کوری به اتحادیه اروپا نسبت به هر موسسه ایتالیایی در سال های اخیر و در رتبه بندی موضوع QS 2018 کسب کرده است. در بالای 200 برای اقتصاد

این دانشگاه همچنین از طریق فراهم آوردن یک مجموعه خدمات دانشجویی و انواع فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی، یک تجربه تحصیلی خوب را به پیش می برد.

محل

دانشگاه Ca 'Foscari در شهر معروف جهان ونیز واقع شده است، یک مرکز منحصر به فرد شهری واقع در یک تالاب در ساحل شمال شرقی ایتالیا است که به طور مستقیم به دریای آدریاتیک متصل است.

ونیز یک شهر در شمال شرقی ایتالیا و پایتخت ونکو است. این معماری در یک مجمع الجزایر واقع شده است که در یک لابی کم عمق است که شامل بیش از 100 جزیره که توسط پیاده روی متصل است. از آنجا که کانالها جای جاده ها را می گیرند، مردم از راه پیاده روی و قایق در اطراف شهر حرکت می کنند. در واقع، ونیز بزرگترین شهر شهری بدون ماشین در اروپا است.

این شهر با ثروت از معماری و هنر تاریخی خیره کننده شناخته شده است؛ زیرا جمهوری تاریخی ونیز یک بندر تجاری پربار و قدرت عمده دریایی در قرون وسطی و رنسانس است، بنابراین برخی از سایت های این شهر در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. .

با این حال، علاوه بر گذشته های رنگارنگ، ونیز به همان اندازه پر جنب و جوش موجود است، زیرا همچنان یک مرکز هنری و فرهنگ معاصر است.

زندگی در مرکز تاریخی ونیز به معنای زندگی یک سبک زندگی آگاهانه محیطی است. با توجه به نیاز به راه رفتن بیشتر مکان ها، فضاهای عمومی شهر تبدیل به مراکز اجتماعی می شود. در واقع، یکی از مشتاق ترین لحظات انتظار در روز دانشجوی ونیزی، به اصطلاح aperitivo در campo یا aperitif در فضای باز است: از بعد از ظهر تا اواخر شب، مناطق مانند Campo سانتا Margherita و Erbaría در Rialto تبدیل به سالن جایی که مردم برای صحبت کردن و گوش دادن به موسیقی در حالی که اسپریت را می خورند و برایشان غذا می خورند جمع می کنند - محلی که سنتی محلی و اسنک است که ونیز مشهور است.

تجربه مطالعه

پیشنهادات دانشگاه Ca 'Foscari University of Venice به 8 بخش مربوط به فعالیت های پژوهشی و تدریس لیسانس و کارشناسی ارشد، 3 مدرسه و Collegio Internazionale معتبر (کالج بین المللی) تقسیم می شود. سه ساختار دیگر در کنار این وجود دارد:

· کالج فارغ التحصیل دکتری، که دکترای پژوهشی (دکترا) را هماهنگ می کند.

· کالج چالش Foscari Ca، که برنامه های حرفه ای استاد (سطوح اول و دوم) و سایر فرصت ها برای آموزش اجرایی را سازماندهی می کند.

· دانشکده آموزش و پرورش بین المللی Foscari، که دوره های تابستان و پاییز شدید، برنامه های جهت گیری، برنامه های سال تحصیلی و سایر فعالیت های اضافی را برای دانشجویان ایتالیایی و بین المللی ترویج می کند.

Ca 'Foscari، اختصاص داده شده به آموزش دانش آموزان با آموزش و تحریک، رقابتی و پیشرفته، یک شبکه گسترده دانشگاهی از دانشگاه های شریک ایجاد شده در سراسر جهان را ایجاد کرده است، و در نتیجه، آن را ارائه می دهد انواع مدارک مشترک و دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای بیش از 700 قرارداد مبادله بین المللی فعال است. Ca 'Foscari به عنوان یک نتیجه از تعهد دانشگاه به پرورش جامعه بین المللی دانشگاهی، تعداد قابل توجهی از برنامه های تحصیلی که به زبان انگلیسی تدریس می شود ارائه می دهد.

برنامه های کارشناسی در:

· مدیریت دیجیتال

· فلسفه، مطالعات بین المللی و اقتصادی

· مدیریت کسب و کار (برنامه درسی مدیریت و مدیریت)

· اقتصاد و تجارت (اقتصاد، بازار و برنامه درسی مالی)

برنامه های کارشناسی ارشد در:

· توسعه جهانی و کارآفرینی

· علم و فناوری حفاظت از میراث فرهنگی

· روابط بین المللی مقطعی (برنامه درسی روابط بین الملل و بین فرهنگی)

· علوم کامپیوتر

· اقتصاد و دارایی (اقتصاد - برنامه درسی برنامه درسی QEM / برنامه درسی)

· علوم زیست محیطی (برنامه درسی تغییر محیط زیست جهانی)

· زبان و ادبیات اروپایی، آمریکایی و پست مدرن (برنامه درسی برنامه درسی / برنامه درسی انگلیسی)

· مدیریت

· علوم زبان (برنامه درسی علوم زبان)

· علم و فناوری بیو و نانومواد؛

· شیمی پایدار و فن آوری (محیط زیست، برنامه درسی شیمی پایدار و برنامه درسی)

برای مشاهده کلی از تمام برنامه های درجه (هر دو ایتالیایی و انگلیسی آموزش) بازدید از این صفحه

امکانات و خدمات دانشجویی

محوطه اصلی کلمبیا Foscari در قلب مرکز تاریخی ونیز واقع شده است، اما در محوطه دانشگاه نیز دانشگاه های بیشتری وجود دارد. این دانش آموزان از 6 کتابخانه، دانشکده آموزش بین المللی، دانشکده چالش های پس از فارغ التحصیل و یک مرکز مطالعه زبان ارائه می دهد. همچنین دارای فضای نمایشگاهی، تئاتر، مرکز ورزشی و غذاهای آماده است.

Ca 'Foscari در طول تحصیلات کل دانشگاه خود به دانش آموزان کمک می کند و از طریق دفتر کمک مالی خود، طیف وسیعی از وام ها، کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. حمایت های سفارشی برای دانشجویان بین المللی، دانش آموزانی که کار می کنند و دانش آموزانی که دارای معلولیت هستند، در دسترس است.

گروه بین المللی خوش آمدگویی طیف گسترده ای از خدمات را برای افراد ذیصلاح بین المللی ارائه می دهد، مانند راهنمایی و کمک به مراحل ثبت نام، شناخت مدارک تحصیلی، روند درخواست ویزا، اجازه اقامت، خدمات دانشجویی، مسائل بهداشتی و حمل و نقل.

بورس تحصیلی

Ca 'Foscari به منظور تقویت حضور دانشجویان بین المللی و غنی سازی جامعه جهانی خود، کمک مالی مالی دانشجویان با استعداد بین المللی را به دو شکل ارائه می دهد:

• اخراج از پرداخت هزینه تحصیل - معافیت کامل از پرداخت هزینه تحصیل و دانشگاه

• بورس تحصیلی یک بار - 5000 یورو / هرکدام

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید

محل اقامت:

دفتر مسکن Ca 'Foscari خدماتی است برای دانشجویان، محققان، استادان و کارکنان اداری ایتالیایی و بین المللی که برای تحصیل یا کار در Ca' Foscari هستند. این اطلاعات مفید و مخاطبین را برای یافتن راه حل های مناسب و مناسب در محل اقامت در ونیز و منطقه مجاور ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

واحد خوش آمدید

بخش خوش آمدگویی ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات اختصاص داده شده به دانش آموزان و دانشجویان بین المللی مانند راهنمایی / اطلاعات در مورد کمک و کمک به شناخت مدارک تحصیلی، روند درخواست ویزا و ثبت نام. همچنین اطلاعات عمومی در مورد خدمات دانشجویی دانشگاه، کمک مالی، مسکن، خدمات بهداشتی و حمل و نقل را فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

مرکز زبان

این مرکز دوره های زبان های انگلیسی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی و آلمانی را در سطوح مختلف فراهم می کند.

غذا خوردن

این دانشگاه در بسیاری از نقاط، هر دو در مرکز تاریخی ونیز و در محوطه های مدیترانه ای در مستر، مارگره و ترویزو، غذا دارد.

فرصت های تحرک خروجی

با تشکر از بیش از 650 موافقتنامه همکاری بین دانشگاه های بین المللی و Ca 'Foscari، شما می توانید برخی از زمان تحصیل در خارج از کشور در بیش از 70 کشور در سراسر جهان را صرف . دفتر بین المللی، با مشارکت در برنامه های تحرک بین المللی بین المللی، توسعه روابط با دانشگاه های میزبان خارجی و شرکت ها، و ایجاد انگیزه برای مشارکت همه اعضای جامعه دانشگاه، ارتقا می یابد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید

پشتیبانی شغلی

دفتر حرفه ای ترتیب دوره های کارآموزی و کار در ایتالیا و خارج از کشور، همچنین نمایشگاه های حرفه ای، درایور های استخدام و کارگاه های آموزشی را برای کمک به دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر به دست می آورد مهارت های حرفه ای که نیاز به رقابت در بازار کار دارند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

روز مشاغل

روز کاری یک رویداد تمام روز اختصاص داده شده به استخدام است که طی آن دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان اخیر می توانند با مدیران شرکت های شرکت کننده دیدار کنند و به جهان کار مشغول شوند. دانش آموزان می توانند از شرکت های تجاری بازدید کنند، CV های خود را توزیع کنند، در مصاحبه ها شرکت کنند و اطلاعات در مورد فرصت های حرفه ای و گزینه های شغلی را برای آنها فراهم کند. روز کاری نیز شامل تعدادی از کارگاه ها، سمینارها و نمایشگاه های شرکت می باشد.

زندگی دانشجویی

چند دانشگاه دیگر فرصت مطالعه و انجام تحقیقات در یکی از زیباترین شهرهای جهان را ارائه می دهند. در کا فوساری، سنت فرهنگی و نوآوری فکری می توانند با هم متحد شوند.

مطالعه در Ca 'Foscari فراهم می کند فرصتی برای مطالعه و زندگی در یک شهر بسیار منحصر به فرد، که در آن شما می توانید ساعت ها سرگردان و حتی لذت بردن از از دست رفته، یک Spritz در یکی از مربع زیبا ونیز، بازدید از موزه های معروف جهان و نمایشگاه ها، سفر توسط قایق از طریق جزایر کوچکتر از تالاب، لذت بردن از سواحل Lido و طعم غذای خوشمزه است.

این دانشگاه همچنین بسیاری از رویدادهای فرهنگی را سازماندهی می کند تا دانشجویان و کارکنان را در یک شهر در یک شهر قرار دهد که مانند هیچ کس دیگری نیست، جایی که گذشته با نوآوری همراه است و تشنگی برای دانش از طریق ابتکارات متعدد تحریک می شود. زندگی در ونیز زندگی هنر، معماری، توسعه، پژوهش، توجه به محیط زیست و کشف سنت های باستانی و فرهنگ های مختلف است.

علاوه بر این، Ca 'Foscari فراهم می کند دانش آموزان یک تجربه تحقیق جامع از طریق ارائه آن انواع مختلفی از فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی:

· شبکه دانشجویی اراسموس (ESN) - با بیش از 12،000 عضو از 36 کشور، شبکه دانشجویان Erasmus حمایت و ترویج شبکه های بین المللی با فراهم کردن فرصت های شغلی برای درک فرهنگی و توسعه خود با توجه به اصل دانش آموزان برای کمک به دانش آموزان است.

· مرکز ورزش دانشگاه (CUS) - CUS به دانشجویان فرصتی می دهد تا به وسیله امکانات خود در مرکز تاریخی ونیز شرکت کنند.

· رادیو Ca 'Foscari - ایجاد شده توسط دانش آموزان Ca' Foscari، ایستگاه رادیویی آنلاین دانشگاه وسیله ای وسیع از ارتباطات است. دانش آموزان جالب می توانند در عملیات خود بر اساس مهارت و تجربه فردی خود شرکت کنند.

· کوه دانشگاه و ارکستر - برای بیش از بیست و پنج ساله گروه کر و ارکستر Ca 'Foscari به دانش آموزان فرصت داد تا عشق خود را به موسیقی کشف و تقویت کنند. گروه های گروهی از سال به سال تغییر می کنند و از دوره های قرون وسطایی تا معاصر متغیرند.

· مرکز تئاتر دانشگاه شیلوک (CUT) - شیلوک یک انجمن فرهنگی است که با هدف ارتقای نوآوری فنی و هنری در زمینه نمایش تئاتر است. این سازمان کارگاه های آموزشی و تجربی، میزبان بازدید از نمایشگاه ها و نمایشگاه ها را انجام می دهد و پروژه های پژوهشی و تولیدی را انجام می دهد.

مخاطب

· آدرس ایمیل recruiting@unive.it

· فیس بوک

· توییتر

· نمایش مشخصات عمومی - زندگی دانشجویی در ونیز

· نمایش مشخصات عمومی - صفحه رسمی Ca 'Foscari

· LinkedIn

· یوتیوب

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Ca' Foscari University of Venice

ITES یک دوره منحصر به فرد در ایتالیا ارائه مسیری است که مهارت های ترجمه، مهارت تفسیر و ترکیبی از چینی به انگلیسی و چینی به ایتالیایی را در یک برنامه درسی و همچنین جنبه اض ... [+]

برنامه تحصیلات تکمیلی ITES با هدف ایجاد حرفه ای هایی با مهارت های زبان شناختی خاص در زمینه تفسیر و ترجمه، چه تخصصی و ادبی، و چه از لحاظ تکنیکی و ابزار برای کمک به ترجمه. زبان مورد مطالعه چینی استاندارد است، با ترکیبی از چینی-انگلیسی و چینی-ایتالیایی. علاوه بر این، شناخت کانتونی ها در سطح ابتدایی لازم است. مطالعات ترجمه، که نه تنها به عنوان ارتباطی، بلکه به عنوان یک شکل اصلی واسطه شناخته می شود، با سایر مباحث زبانی / ادبی و اجتماعی و فرهنگی روبرو است که از نقطه نظر بین فرهنگی و تطبیقی برخوردار است.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی,چینی ها,ایتالیایی
تمام وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

برای دانش آموزانی که دارای پس زمینه مدرسه کمتر از 12 سال هستند یا مایل به گرفتن اعتبار در موضوعات خاص هستند یا مایل به بهبود توانایی های خود در زبان ایتالیایی و / یا انگل ... [+]

ما سه سال تحصیلی برای برنامه های آمادگی دانشگاهی (برنامه های بنیاد) ارائه می دهیم که هدف آن ارائه دانش آموزان به زمینه های جامع در آماده سازی تحصیلات خود در دانشگاه ایتالیا است. هر برنامه ارائه می دهد یک مسیر مطالعه موضوعی همراه با یک جزء زبان و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است.

سال تاسیس

سال تاسیس بنیاد Ca 'Foscari طراحی شده است تا دانش آموزان بین المللی فرصتی برای تقویت زمینه های تحصیلی خود را قبل از شروع دوره کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی در دانشگاه ایتالیا طراحی شده است. این برنامه دوره های زبان انگلیسی، مقدمه ای برای تاریخ ایتالیایی و کلی اروپایی ارائه می دهد، و همچنین مقدمه اصلی در رشته های اصلی مطالعه آینده است. برنامه های کاربردی برای سال تحصیلی 2019/2020 در اوایل سال 2019 باز خواهد شد.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این دوره سه برنامه آموزشی را برای تیز کردن دانش اقتصادی و مالی شما ارائه می دهد: دوره ای در اقتصاد کمی به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود که به شما اجازه می دهد تا ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد به منظور ایجاد حرفه ای با تخصص در زمینه های اصلی اقتصاد و مالی و یک زمین شناسی جامع نظری و کمی قانونی است. سه حوزه اصلی تخصص وجود دارد، دو مورد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. برنامه درسی اقتصاد - QEM (انگلیسی تدریس) بر موضوعات اقتصادی، کمی و حقوقی تمرکز دارد. دانش آموزانی که این برنامه درسی را انتخاب می کنند می توانند در برنامه Erasmus Mundus (QEM) شرکت کنند. برنامه درسی در زمینه امور مالی (یکی به زبان ایتالیایی تدریس شده، یکی به زبان انگلیسی تدریس می شود) با هدف آموزش دانش آموزان در زمینه های مالی مالی و مالی (اعتبار، امور مالی، خزانه، اوراق بهادار، سازمان، برنامه ریزی و کنترل )، مدیریت سرمایه گذاری های مالی و اندازه گیری و مدیریت ریسک مالی، مشاوره مالی و بیمه، طرح های حفاظت مکمل و مدیریت صندوق بازنشستگی، مدیریت فرآیندهای داخلی و مدیریت بانک ها و واسطه های مالی به طور کلی.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این دوره به نوعی مطالعه روابط بین الملل مرتبط با زبان ها و فرهنگ های خارجی، حقوق و اقتصاد بین الملل برای ایتالیا منحصر به فرد است. شما در مطالعات زبانی و فرهنگی در اروپا، ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در روابط بین المللی مقایسه ای در مطالعات زبانی و فرهنگی اروپا، اروپای شرقی، آسیا و کشورهای آتلانتیک معمولی از سنت Ca 'Foscari درگیر است و به این ترتیب، نشان دهنده پیشنهاد منحصر به فرد در ایتالیا است برای مطالعه روابط بین الملل مرتبط با آن زبان ها و فرهنگ های خارجی، حقوق و اقتصاد بین الملل. دانش آموزان قادر خواهند بود مسائل واقعی را از طریق مطالعه رشته های خاص مربوط به مناطق مختلف فرهنگی و ژئوپلیتیکی با توجه خاص به آمریکا، دریای مدیترانه، اروپای شرقی، آسیا و سیاست های آنها برای توسعه اقتصادی مطابق با مسیرهای بسیاری مطالعه.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این دوره مهارت هایی را برای پیشرفت شما در زمینه زبان ها، ادبیات و فرهنگ در کشورهای پست مدرن اروپایی و آمریکایی فراهم می کند و به برنامه های مختلف (مطالعات آمریکا، مطالعات ... [+]

این دوره کارشناسی ارشد، دانش پیشرفته ای را از زبان ها، ادبیات و فرهنگ کشورهای اروپایی، آمریکایی و پست سلطنتی، پیشرفت های بین فرهنگی را در زمینه های جامع در علوم انسانی به پیش می برد.

زبان های موجود: آلبانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، مدرن یونانی، لهستانی، پرتغالی و برزیل، رومنیان، روسی، صرب کرواتی، اسپانیایی.

برنامه درسی موجود است:

ادبیات و فرهنگ. برنامه های درسی زیر موجود است:مطالعات آمریکایی؛مطالعات انگلیسی؛مطالعات فرانسوی؛مطالعات آلمانی؛مطالعات آیبیام؛مطالعات اسلاوی و بالکان.مطالعات ادبی و فرهنگی انگلیسی و آمریکایی. برنامه های درسی زیر موجود است:مطالعات ادبی؛مطالعات فرهنگی (درجه مشترک).Estudios Ibericos و Iberoamericanos (درجه دو).استاد یوروپن و اتوات فرانسه و فرانسه (دو درجه).... [-]
ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

برنامه مدرک کارشناسی ارشد شیمیدانان حرفه ای را قادر می سازد که ایده های اصلی و طراحی فرایندهای جدید را در زمینه تحقیق و یا در یک زمینه کاربردی / صنعتی بسازند. این برنامه ... [+]

برنامه مدرک کارشناسی ارشد به دانشجویان کارشناسی ارشد شامل آموزش جامع علمی و درک جامع از جنبه های پیشرفت، هر دو تجربی و نظری از زمینه های اصلی شیمی است. شکل حرفه ای که دانش آموزان به آن شکل می گیرند این است که یک شیمیدان واجد شرایط است که بتواند مفاهیم اصلی را بسط دهد و یا آن را در یک زمینه تحقیق یا یک محیط کاربردی / صنعتی اجرا کند. به ویژه، دانش آموزان قادر خواهند بود پروژه ها و واکنش های جدید یا فرآیندهای جدید را انجام دهند، سنتز ترکیبات جدید را انجام دهند و از تجزیه و تحلیل محصولات شیمیایی و مواد استفاده کنند - چه از طریق پیشرفته ترین تکنیک های ابزار، و چه از طریق تحلیلی نوآورانه و پیچیده روش ها - و نتایج حاصل از ابزارهای پردازش داده های انتقادی مورد نیاز جمع آوری شده و کسانی که در ادبیات حضور دارند، با استفاده از دانش در محیط های مختلف کار با توجه خاص به سازگاری محیطی از فرایندها، تولید می شود.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

ارائه شده به طور مشترک با دانشگاه پل والری مونپلیه (UPVM) و در همکاری با دانشگاه استراسبورگ، سوس و Meknès، دوره مدرک عبور از مدیترانه: به سمت سرمایه گذاری و ادغام (MIM) ب ... [+]

دوره مرمت گذر از مدیترانه: به سمت سرمایه گذاری و ادغام (MIM) دانش عمیقی از کشورهای ساحلی دریای مدیترانه و تعاملات آنها با اروپا معاصر را ارائه می دهد. در طی دو سال، دوره مهارت های بین رشته ای نظری مربوط به مطالعه مهاجرت در منطقه مدیترانه و میانجیگری میان فرهنگی، مهارت های اجتماعی هنجاری، مهارت های تجزیه و تحلیل کمی و کیفی، تکنیک های تحقیق در حوزه تحلیل و داده های جمع آوری شده را فراهم می کند.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این دوره به دانش آموزان فرمان پیشرفته یک زبان خارجی را می دهد که از زبان های زیر انتخاب شده اند: آلبانیایی، عربی، چک، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، زبان اشاره ایتالیایی (LIS، ... [+]

برنامه مدرک کارشناسی ارشد درک زبانشناختی و فرهنگی پیشرفته از زبان خارجی انتخاب شده و توانایی برقراری ارتباط با گروههای تحقیقاتی چندفرهنگی و چند فرهنگی است. با توجه به برنامه انتخاب شده، دانش آموزان قادر به بررسی عمیق خواهند بود: تکامل تاریخی-دیهریکی زبان انتخابی (روش های فنولوژیکی / اطلاع رسانی برای تفسیر و ویرایش متون)؛ تم ها و ابزارهای آموزشی برای آموزش ایتالیایی به عنوان زبان خارجی و زبان های خارجی به ایتالیایی؛ ابزار زبان شناختی برای تحلیل موانع زبان و یادگیری زبان در موارد ناشنوایی؛ تجزیه و تحلیل رسمی زبان؛ زبان، فرهنگ و ادبیات مراحل مختلف توسعه آنها.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه کارشناسی ارشد کسانی است که علاقه مند به فناوری نانو هستند یک آموزش عالی چند رشته ای در زمینه علوم مواد، شیمی و زیست شناسی، و آماده سازی آنها برای تبدیل شدن به ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد به منظور ارائه فارغ التحصیلان به آموزش جامع چند رشته ای در زمینه های فیزیک، شیمی و زیست شناسی و توانایی نگه داشتن موقعیت های مسئولیت بالا در مدیریت فرایندهای پیچیده مانند برنامه ریزی، سنتز و مشخص کردن مواد، طبیعت بیولوژیکی نیز می باشد. فعالیت های آموزشی شامل فعالیت های نظری و آزمایشگاهی مربوط به آماده سازی و مشخص کردن مواد زیستی و نانو می باشد. به طور خاص، مشخصات شیمیایی، ویژگی های فیزیکی، خواص و روش های آماده سازی مواد نانو ساختار یافته، و همچنین کاربرد آنها، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی,عربی,چینی ها,ژاپنی
تمام وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه مدرک کارشناسی ارشد در حفاظت از میراث فرهنگی با دانش علمی بین رشته ای (شیمی، فیزیک، زیست شناسی، علوم رایانه، زمین شناسی) و تجربیات کاربردی با تکنولوژی های محافظ ... [+]

برنامه مدرک کارشناسی ارشد دانشمندان حفاظتی را که در حفاظت از میراث تاریخی و هنری فعالیت می کنند، آموزش می بینند، از جمله در زمینه شیمی، فیزیک، زیست شناسی، علوم رایانه و زمین شناسی و همچنین فن آوری های نوین برای حفاظت از مصنوعات، که قادر به با متخصصان دیگر زمینه های درگیر در فرایند حفاظت از محیط زیست ارتباط برقرار کنید.

فارغ التحصیل خواهد بود قادر به طراحی و استفاده از فن آوری های جدید برای بازسازی، برای توسعه پروژه های پیشگیری و انجام تحقیقات در مورد آثار.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه مدرک در مدیریت به شما امکان می دهد تا مدرک تحصیلی خود را به سازمان های دولتی و خصوصی که با هر شرایطی در صحنه بین المللی اقتصادی می آیند معرفی کنید. در راستای ب ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت به منظور ایجاد کارشناسان در مدیریت سازمان های دولتی و خصوصی است که با مشکلات و فرصت های ناشی از تحولات عمیق در صحنه اقتصادی در سطح ملی و بین المللی مواجه هستند. این دوره دانش و مهارت خاصی را در زمینه مدیریت با استفاده از تدابیر نوآورانه که دانش آموز را به طور فعال شامل می شود، در مقایسه با بازیکنان اصلی در دنیای کسب و کار و موسسات محلی، توسعه می دهد. بسته به برنامه درسی دانشجویان، دوره ای را فراهم می کند و عمیق تر جنبه های برنامه ریزی استراتژیک شرکت هایی که در فرایند باز کردن در سطح بین المللی، مدیریت اداری، برنامه ریزی سیستم و سیستم های کنترل کسب و کار بین المللی، یا مدیریت سیاست های توزیع، ارتباطات و نوآوری محصول توانایی برای سرمایه گذاری در فرصت های ارائه شده از سناریوی اقتصادی که در آن سازمان ها به کار گرفته می شوند، سرمایه گذاری کنند.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Ca' Foscari University of Venice

برنامه کارشناسی ارشد دارای تخصص و تخصص بالا در زمینه های زیر است: استفاده از روش تحقیق و طراحی عملیات بازیابی و توانبخشی زیست محیطی؛ ارزیابی منابع زیست محیطی؛ مدیریت و بر ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد دارای تخصص و تخصص بالا در زمینه های زیر است: استفاده از روش تحقیق و طراحی عملیات بازیابی و توانبخشی زیست محیطی؛ ارزیابی منابع زیست محیطی؛ مدیریت و برنامه ریزی منطقه ای و سیستم های دریایی ساحلی ارزیابی و مدیریت مسائل مربوط به تغییرات اقلیمی و پویایی سیستم زمین، فن آوری های مورد توجه محیط زیست و محصولات و فرایندهای پاک کننده. دانش آموزان در انجام این دوره ها تشویق و پشتیبانی می شوند تا آموزش در زمینه های حرفه ای خاص را توسعه دهند.... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه انگیزه تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد، طیف گسترده ای از دانش و مهارت در روش ها، ابزار و فن آوری های توانمند را برای مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های بزرگی از داد ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و طیف گسترده ای از دانش و مهارت ها را در زمینه روش، ابزار و تکنولوژی ارائه می دهد تا:

مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های بزرگی از داده ها با استفاده از آمار و یادگیری ماشین؛طراحی نرم افزار قابل اعتماد با توجه به امنیت، صحت و عملکرد.

دو برنامه درسی بر بخش های رشد بخش صنعت و خدمات ایتالیایی و بین المللی مانند Big Data تمرکز دارد... [-]

ایتالیا Venice
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Dorsoduro 3246
30123 Venice, Veneto, ایتالیا
تلفن
false
Address
Via Sile 41, 31056 Roncade (TV)
31056 Ca' Tron, Veneto, ایتالیا
تلفن
false