توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Ca 'Foscari

دانشگاه Ca 'Foscari در ونیز در سال 1868 اولین مدرسه کسب و کار ایتالیا را تاسیس کرد و اکنون موسسه چند رشته ای است که طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی در اقتصاد و مدیریت، زبان های خارجی، علوم انسانی و علوم را ارائه می دهد و تبدیل به یکی از کشور های دانشگاه های برتر Ca 'Foscari دارای دانشجویان 20،000 دانشجوی کارشناسی و 4000 دانشجوی فارغ التحصیلی است و هر سال بیش از 1000 دانشجوی خارجی میزبان است.

با تشکر از موقعیت آن در مرکز تاریخی هیجان انگیز ونیز، دانشگاه فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای مطالعه و انجام تحقیقات در یکی از زیباترین شهرهای جهان را فراهم می کند که نشان دهنده زمینه ای است که در آن سنت فرهنگی و نوآوری فکری با یکدیگر روبرو می شوند.

با داشتن شهرت برای برتری در تحقیقات، Ca 'Foscari یکی از 150 دانشگاه برتر جهان برای زبانهای مدرن است که بیش از هر نوع کمک مالی موری کوری به اتحادیه اروپا نسبت به هر موسسه ایتالیایی در سال های اخیر و در رتبه بندی موضوع QS 2018 کسب کرده است. در بالای 200 برای اقتصاد

این دانشگاه همچنین از طریق فراهم آوردن یک مجموعه خدمات دانشجویی و انواع فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی، یک تجربه تحصیلی خوب را به پیش می برد.

محل

دانشگاه Ca 'Foscari در شهر معروف جهان ونیز واقع شده است، یک مرکز منحصر به فرد شهری واقع در یک تالاب در ساحل شمال شرقی ایتالیا است که به طور مستقیم به دریای آدریاتیک متصل است.

ونیز یک شهر در شمال شرقی ایتالیا و پایتخت ونکو است. این معماری در یک مجمع الجزایر واقع شده است که در یک لابی کم عمق است که شامل بیش از 100 جزیره که توسط پیاده روی متصل است. از آنجا که کانالها جای جاده ها را می گیرند، مردم از راه پیاده روی و قایق در اطراف شهر حرکت می کنند. در واقع، ونیز بزرگترین شهر شهری بدون ماشین در اروپا است.

این شهر با ثروت از معماری و هنر تاریخی خیره کننده شناخته شده است؛ زیرا جمهوری تاریخی ونیز یک بندر تجاری پربار و قدرت عمده دریایی در قرون وسطی و رنسانس است، بنابراین برخی از سایت های این شهر در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. .

با این حال، علاوه بر گذشته های رنگارنگ، ونیز به همان اندازه پر جنب و جوش موجود است، زیرا همچنان یک مرکز هنری و فرهنگ معاصر است.

زندگی در مرکز تاریخی ونیز به معنای زندگی یک سبک زندگی آگاهانه محیطی است. با توجه به نیاز به راه رفتن بیشتر مکان ها، فضاهای عمومی شهر تبدیل به مراکز اجتماعی می شود. در واقع، یکی از مشتاق ترین لحظات انتظار در روز دانشجوی ونیزی، به اصطلاح aperitivo در campo یا aperitif در فضای باز است: از بعد از ظهر تا اواخر شب، مناطق مانند Campo سانتا Margherita و Erbaría در Rialto تبدیل به سالن جایی که مردم برای صحبت کردن و گوش دادن به موسیقی در حالی که اسپریت را می خورند و برایشان غذا می خورند جمع می کنند - محلی که سنتی محلی و اسنک است که ونیز مشهور است.

تجربه مطالعه

پیشنهادات دانشگاه Ca 'Foscari University of Venice به 8 بخش مربوط به فعالیت های پژوهشی و تدریس لیسانس و کارشناسی ارشد، 3 مدرسه و Collegio Internazionale معتبر (کالج بین المللی) تقسیم می شود. سه ساختار دیگر در کنار این وجود دارد:

· کالج فارغ التحصیل دکتری، که دکترای پژوهشی (دکترا) را هماهنگ می کند.

· کالج چالش Foscari Ca، که برنامه های حرفه ای استاد (سطوح اول و دوم) و سایر فرصت ها برای آموزش اجرایی را سازماندهی می کند.

· دانشکده آموزش و پرورش بین المللی Foscari، که دوره های تابستان و پاییز شدید، برنامه های جهت گیری، برنامه های سال تحصیلی و سایر فعالیت های اضافی را برای دانشجویان ایتالیایی و بین المللی ترویج می کند.

Ca 'Foscari، اختصاص داده شده به آموزش دانش آموزان با آموزش و تحریک، رقابتی و پیشرفته، یک شبکه گسترده دانشگاهی از دانشگاه های شریک ایجاد شده در سراسر جهان را ایجاد کرده است، و در نتیجه، آن را ارائه می دهد انواع مدارک مشترک و دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای بیش از 700 قرارداد مبادله بین المللی فعال است. Ca 'Foscari به عنوان یک نتیجه از تعهد دانشگاه به پرورش جامعه بین المللی دانشگاهی، تعداد قابل توجهی از برنامه های تحصیلی که به زبان انگلیسی تدریس می شود ارائه می دهد.

برنامه های کارشناسی در:

· مدیریت دیجیتال

· فلسفه، مطالعات بین المللی و اقتصادی

· مدیریت کسب و کار (برنامه درسی مدیریت و مدیریت)

· اقتصاد و تجارت (اقتصاد، بازار و برنامه درسی مالی)

برنامه های کارشناسی ارشد در:

· توسعه جهانی و کارآفرینی (برنامه درسی کارآفرینی و برنامه درسی توسعه جهانی)

· علم و فناوری حفاظت از میراث فرهنگی

· روابط بین المللی تطبیقی (برنامه درسی مطالعات جهانی)

· علوم کامپیوتر (برنامه درسی تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه درسی امنیت سایبر)

· اقتصاد و دارایی (اقتصاد - برنامه درسی برنامه درسی QEM / برنامه درسی)

· علوم زیست محیطی (برنامه درسی تغییر محیط زیست جهانی)

· زبان و ادبیات اروپایی، آمریکایی و پست مدرن (برنامه درسی برنامه درسی / برنامه درسی انگلیسی)

· مدیریت (برنامه درسی نوآوری و بازاریابی ، برنامه درسی بین المللی مدیریت و برنامه حسابداری و امور مالی)

· علوم زبان (برنامه درسی علوم زبان)

· علم و فناوری بیو و نانومواد؛

برای مشاهده کلی از تمام برنامه های درجه (هر دو ایتالیایی و انگلیسی آموزش) بازدید از این صفحه

امکانات و خدمات دانشجویی

محوطه اصلی کلمبیا Foscari در قلب مرکز تاریخی ونیز واقع شده است، اما در محوطه دانشگاه نیز دانشگاه های بیشتری وجود دارد. این دانش آموزان از 6 کتابخانه، دانشکده آموزش بین المللی، دانشکده چالش های پس از فارغ التحصیل و یک مرکز مطالعه زبان ارائه می دهد. همچنین دارای فضای نمایشگاهی، تئاتر، مرکز ورزشی و غذاهای آماده است.

Ca 'Foscari در طول تحصیلات کل دانشگاه خود به دانش آموزان کمک می کند و از طریق دفتر کمک مالی خود، طیف وسیعی از وام ها، کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. حمایت های سفارشی برای دانشجویان بین المللی، دانش آموزانی که کار می کنند و دانش آموزانی که دارای معلولیت هستند، در دسترس است.

گروه بین المللی خوش آمدگویی طیف گسترده ای از خدمات را برای افراد ذیصلاح بین المللی ارائه می دهد، مانند راهنمایی و کمک به مراحل ثبت نام، شناخت مدارک تحصیلی، روند درخواست ویزا، اجازه اقامت، خدمات دانشجویی، مسائل بهداشتی و حمل و نقل.

بورس تحصیلی

Ca 'Foscari به منظور تقویت حضور دانشجویان بین المللی و غنی سازی جامعه جهانی خود، کمک مالی مالی دانشجویان با استعداد بین المللی را به دو شکل ارائه می دهد:

• اخراج از پرداخت هزینه تحصیل - معافیت کامل از پرداخت هزینه تحصیل و دانشگاه

• بورس تحصیلی یک بار - 5000 یورو / هرکدام

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید

محل اقامت:

دفتر مسکن Ca 'Foscari خدماتی است برای دانشجویان، محققان، استادان و کارکنان اداری ایتالیایی و بین المللی که برای تحصیل یا کار در Ca' Foscari هستند. این اطلاعات مفید و مخاطبین را برای یافتن راه حل های مناسب و مناسب در محل اقامت در ونیز و منطقه مجاور ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

واحد خوش آمدید

بخش خوش آمدگویی ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات اختصاص داده شده به دانش آموزان و دانشجویان بین المللی مانند راهنمایی / اطلاعات در مورد کمک و کمک به شناخت مدارک تحصیلی، روند درخواست ویزا و ثبت نام. همچنین اطلاعات عمومی در مورد خدمات دانشجویی دانشگاه، کمک مالی، مسکن، خدمات بهداشتی و حمل و نقل را فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

مرکز زبان

این مرکز دوره های زبان های انگلیسی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی و آلمانی را در سطوح مختلف فراهم می کند.

غذا خوردن

این دانشگاه در بسیاری از نقاط، هر دو در مرکز تاریخی ونیز و در محوطه های مدیترانه ای در مستر، مارگره و ترویزو، غذا دارد.

فرصت های تحرک خروجی

با تشکر از بیش از 650 موافقتنامه همکاری بین دانشگاه های بین المللی و Ca 'Foscari، شما می توانید برخی از زمان تحصیل در خارج از کشور در بیش از 70 کشور در سراسر جهان را صرف . دفتر بین المللی، با مشارکت در برنامه های تحرک بین المللی بین المللی، توسعه روابط با دانشگاه های میزبان خارجی و شرکت ها، و ایجاد انگیزه برای مشارکت همه اعضای جامعه دانشگاه، ارتقا می یابد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید

پشتیبانی شغلی

دفتر حرفه ای ترتیب دوره های کارآموزی و کار در ایتالیا و خارج از کشور، همچنین نمایشگاه های حرفه ای، درایور های استخدام و کارگاه های آموزشی را برای کمک به دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر به دست می آورد مهارت های حرفه ای که نیاز به رقابت در بازار کار دارند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه وب بازدید کنید .

روز مشاغل

روز کاری یک رویداد تمام روز اختصاص داده شده به استخدام است که طی آن دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان اخیر می توانند با مدیران شرکت های شرکت کننده دیدار کنند و به جهان کار مشغول شوند. دانش آموزان می توانند از شرکت های تجاری بازدید کنند، CV های خود را توزیع کنند، در مصاحبه ها شرکت کنند و اطلاعات در مورد فرصت های حرفه ای و گزینه های شغلی را برای آنها فراهم کند. روز کاری نیز شامل تعدادی از کارگاه ها، سمینارها و نمایشگاه های شرکت می باشد.

زندگی دانشجویی

چند دانشگاه دیگر فرصت مطالعه و انجام تحقیقات در یکی از زیباترین شهرهای جهان را ارائه می دهند. در کا فوساری، سنت فرهنگی و نوآوری فکری می توانند با هم متحد شوند.

مطالعه در Ca 'Foscari فراهم می کند فرصتی برای مطالعه و زندگی در یک شهر بسیار منحصر به فرد، که در آن شما می توانید ساعت ها سرگردان و حتی لذت بردن از از دست رفته، یک Spritz در یکی از مربع زیبا ونیز، بازدید از موزه های معروف جهان و نمایشگاه ها، سفر توسط قایق از طریق جزایر کوچکتر از تالاب، لذت بردن از سواحل Lido و طعم غذای خوشمزه است.

این دانشگاه همچنین بسیاری از رویدادهای فرهنگی را سازماندهی می کند تا دانشجویان و کارکنان را در یک شهر در یک شهر قرار دهد که مانند هیچ کس دیگری نیست، جایی که گذشته با نوآوری همراه است و تشنگی برای دانش از طریق ابتکارات متعدد تحریک می شود. زندگی در ونیز زندگی هنر، معماری، توسعه، پژوهش، توجه به محیط زیست و کشف سنت های باستانی و فرهنگ های مختلف است.

علاوه بر این، Ca 'Foscari فراهم می کند دانش آموزان یک تجربه تحقیق جامع از طریق ارائه آن انواع مختلفی از فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی:

· شبکه دانشجویی اراسموس (ESN) - با بیش از 12،000 عضو از 36 کشور، شبکه دانشجویان Erasmus حمایت و ترویج شبکه های بین المللی با فراهم کردن فرصت های شغلی برای درک فرهنگی و توسعه خود با توجه به اصل دانش آموزان برای کمک به دانش آموزان است.

· مرکز ورزش دانشگاه (CUS) - CUS به دانشجویان فرصتی می دهد تا به وسیله امکانات خود در مرکز تاریخی ونیز شرکت کنند.

· رادیو Ca 'Foscari - ایجاد شده توسط دانش آموزان Ca' Foscari، ایستگاه رادیویی آنلاین دانشگاه وسیله ای وسیع از ارتباطات است. دانش آموزان جالب می توانند در عملیات خود بر اساس مهارت و تجربه فردی خود شرکت کنند.

· کوه دانشگاه و ارکستر - برای بیش از بیست و پنج ساله گروه کر و ارکستر Ca 'Foscari به دانش آموزان فرصت داد تا عشق خود را به موسیقی کشف و تقویت کنند. گروه های گروهی از سال به سال تغییر می کنند و از دوره های قرون وسطایی تا معاصر متغیرند.

· مرکز تئاتر دانشگاه شیلوک (CUT) - شیلوک یک انجمن فرهنگی است که با هدف ارتقای نوآوری فنی و هنری در زمینه نمایش تئاتر است. این سازمان کارگاه های آموزشی و تجربی، میزبان بازدید از نمایشگاه ها و نمایشگاه ها را انجام می دهد و پروژه های پژوهشی و تولیدی را انجام می دهد.

مخاطب

· آدرس ایمیل prospective.students@unive.it

· فیس بوک

· توییتر

· اینستاگرام -studentlifeinvenice

· نمایش مشخصات عمومی - صفحه رسمی Ca 'Foscari

· LinkedIn

· یوتیوب

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Ca' Foscari University of Venice

آیا می خواهید در زمینه میراث هنری و مدیریت فرهنگی فعالیت کنید؟ این برنامه شما را برای درک ماهیت و فرآیندهای تولید فرهنگی ، بهم پیوستن دنیاهای حرفه ای مدیریت و فرهنگ به شم ... [+]

کوريكولا

• اقتصاد و مدیریت هنر و فعالیتهای فرهنگی (به زبان ایتالیایی تدریس می شود)

• مدیریت هنر (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان می توانند شغل خود را به عنوان مدیر مسئول برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های فرهنگی و رویدادها با شرکت ها ، مؤسسات فرهنگی و سازمان های دولتی دنبال کنند.

فرصت های شغلی احتمالی را می توانید در زمینه های زیر بیابید:

• مدیریت پروژه های فرهنگی... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه منحصر به فرد در ایتالیا ، مهارت های ترجمه ، مهارت های تفسیر و ترکیبی از چینی یا اسپانیایی به انگلیسی با چینی یا اسپانیایی به ایتالیایی را در همان برنامه درسی ا ... [+]

کوريكولا

• چینی-انگلیسی (به ایتالیایی و چینی تدریس می شود)

• اسپانیایی-انگلیسی (به ایتالیایی و اسپانیایی آموزش داده شده)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان می توانند در ظرفیت های مختلف با شرکت ها و سازمان های بین المللی یا آژانس های ترجمه ترجمه شغلی کنند. فرصت های شغلی را می توان در زمینه های مختلفی یافت ، از جمله:

• تفسیر... [-]

انگلیسی,چینی ها,ایتالیایی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این مدرک تنها برنامه روابط بین الملل در ایتالیا است که ترکیبی از مطالعه زبانها و فرهنگ های خارجی ، حقوق و اقتصاد بین المللی است. این شما را در مطالعات زبانی و فرهنگی در م ... [+]

کوريكولا

• آمریكا (هر دو به زبان ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شود)

• آسیای شرقی (به زبان ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شود)

• اروپای شرقی (به زبان ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شود)

• مدیترانه ای (به زبان ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شود)

• مطالعات جهانی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان می توانند با مشاغل و سازمانهایی که در بازارهای بین المللی فعالیت می کنند ، با دولت محلی و ارگانهای منطقه ای ، و با مؤسسات ، آژانسها ، بنیادها و مراکز مطالعاتی و ملی ، اشتغال پیدا کنند. از جمله دیگر فرصت های شغلی را می توانید در زمینه های زیر بیابید:... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه آموزش داده شده به زبان انگلیسی طیف گسترده ای از دانش و مهارت های مربوط به روش ها ، ابزارها و فناوری های قادر به کار در مدیریت و تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از د ... [+]

کوريكولا

• مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• قابلیت اطمینان نرم افزار و امنیت سایبر (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان مهارت های لازم برای کار در زمینه های ساخت نرم افزار و تجزیه و تحلیل داده ها را دارند و می توانند با شرکت های تولید کننده که با سیستم های اطلاعاتی و شبکه های پردازشگر سرو کار دارند و با شرکت ها ، مقامات محلی و آزمایشگاه هایی که سیستم های اطلاعاتی پیچیده و روش های آنالیز را استخدام می کنند ، به دنبال اشتغال باشند. و سطح بین المللی فرصتهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر است:... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و متخصصان در زمینه حفاظت از میراث فرهنگی را با رویکردی قوی بین رشته ای (شیمی ، فیزیک ، زیست شناسی ، علوم رایانه ، زمین ... [+]

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان می توانند با سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین مشاغل و آزمایشگاه های متخصص در زمینه احیا و حفاظت اشتغال پیدا کنند. آنها همچنین می توانند تحصیلات خود را در سطح دکترا در علوم شیمیایی ادامه دهند. فرصتهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر است:

• تکنسین موزه

• ترمیم کننده

• مشاور فرهنگی

• توسعه فن آوری ترمیم

پذیرش

• داوطلبان باید مورد تأیید قرار گیرند تا حداقل از برنامه های درسی و تجربی برخوردار باشند.... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

آیا می خواهید یک اقتصاددان شوید ، در مؤسساتی که از تنظیم کننده بازار حمایت می کنند ، کار کنید ، یک مدیر ریسک یا متخصص در مشاوره مالی اقتصادی شوید؟ این دوره برنامه های درس ... [+]

کوريكولا

• اقتصاد - QEM (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• اقتصاد و دارایی (به زبان ایتالیایی تدریس می شود)

• امور مالی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان دانش لازم را برای یافتن شغل در موسسات مالی به دست می آورند و به عنوان مدیران حرفه ای ، تحلیلگران ، مشاوران و کارگزاران فعالیت می کنند. فرصتهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر است:

• متخصص سیستم های اقتصادی... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه صلاحیت و تخصص ویژه ای را در زمینه های زیر به شما ارائه می دهد: استفاده از روش های تحقیقاتی و طراحی عملیات بازیابی و توانبخشی محیط زیست. ارزیابی منابع محیطی؛ مد ... [+]

کوريكولا

• کنترل و توانبخشی محیطی (به زبان ایتالیایی آموزش داده می شود)

• تغییر جهانی محیط زیست (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• ارزیابی و مدیریت سیستم های محیطی (به زبان ایتالیایی آموزش داده می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان متخصص و متخصص هستند که به لطف مجموعه مهارت های چند رشته ای خود قادر به مقابله با پیشگیری ، تشخیص و حل مسائل زیست محیطی هستند. آنها مأموریت دارند مسئولیت مسئولیت را در مدیریت پروژه و تاسیسات به عهده بگیرند. فرصتهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر است:... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه یک فرمان پیشرفته از یکی از طیف وسیعی از زبانهای خارجی از جمله آلبانیایی ، عربی ، چک ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی Sign Language (LIS از جمله زبان نش ... [+]

زبان ها

آلبانیایی ، عربی ، چک ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی مدرن ، عبری ، زبان امضایی ایتالیایی (LIS) ، لهستانی ، پرتغالی / برزیل ، رومانیایی ، روسی ، Serbo-Croatian ، اسپانیایی.

کوريكولا

• زبانشناسی انگلیسی (دو درجه) (به زبان ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شود)

• علوم زبان (به زبان ایتالیایی یا انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی... [-]

انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

آیا می خواهید هر روز در یک تجارت یا سازمانی کار کنید که با بازارهای جهانی سر و کار دارد؟ آیا می خواهید برای تحقق پتانسیلهای تجاری خود در سازمانهای بین المللی ، در بازاریا ... [+]

کوريكولا

• حسابداری و امور مالی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• نوآوری و بازاریابی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• مدیریت بین المللی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

بسته به برنامه درسی ، مسیرهای شغلی مختلفی وجود دارد که یک فارغ التحصیل می تواند انتخاب کند. برخی از محبوب ترین حرفه ها عبارتند از:

• متخصص امور مالی شرکت

• حسابدار

• حرفه ای مالیات

... [-]
انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

اگر به فناوری نانو علاقه دارید ، پس این برنامه یک آموزش چند رشته ای در زمینه علوم مواد ، شیمی و زیست شناسی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما این امکان را می دهد تا د ... [+]

زبان آموزش: انگلیسی

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان آماده کار در کلیه حوزه های فنی شرکت هایی هستند که به تولید ، پردازش و توسعه هر دو زیست مصنوعی ساختاری و کاربردی می پردازند. فرصتهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر است:

• شیمیدان

• متخصص مدیریت اطلاعات شیمیایی

• مشاور صنعتی و تجاری

• مشاوره تخصصی

• پژوهشگر

الزامات ورود به سیستم و اعتراف

• داوطلبان باید مورد تأیید قرار گیرند تا حداقل از برنامه های درسی و تجربی برخوردار باشند.... [-]

انگلیسی,عربی,چینی ها,ژاپنی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

Ca 'Foscari دو برنامه سال مقدماتی دانشگاه را از طریق دانشکده آموزش بین المللی که برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است ارائه می دهد: سال بنیاد تدریس به زبان انگل ... [+]

سال BRIDGE

زبان آموزش: ایتالیایی

با هدف کمک به آنها در دستیابی به تسلط کافی بر زبان ایتالیایی و دستیابی به دانش پس زمینه ای مستحکم از رشته های اصلی مطالعه آینده ، تجربه دانشجویی دانشجویان بین المللی در دانشگاه های ایتالیا بهبود یافته است.

این برنامه از نوامبر 2019 تا آگوست 2020 به مدت 10 ماه اجرا می شود.

Bridge Bridge دو دوره از دوره را به شما ارائه می دهد:... [-]

انگلیسی
تمام وقت
1 - 1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

اگر به مکانیسم های پیچیده بازار جهانی اشتیاق دارید یا روحیه کارآفرینی دارید ، این برنامه شما را در مسیر درست قرار می دهد. کاملاً به زبان انگلیسی ، ابزارهای مورد نیاز خود ... [+]

کوريكولا

• بازارهای جهانی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• کارآفرینی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان می توانند شغل خود را به عنوان کارشناس در بازارهای بین المللی ، مدیران فروش خارجی ، مدیران صادرات ، مدیران مسئول امور مالی ، کنترل و حسابداری مشاغل ، سرمایه داران و کارآفرینان دنبال کنند. فرصت های شغلی را می توان در زمینه های زیر یافت:... [-]

انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه به شما امکان می دهد دانش و درک خود را از زبان ها ، ادبیات و فرهنگ های کشورهای پس از استعمار اروپایی و آمریکایی با توجه به برنامه درسی که شما انتخاب می کنید ، ع ... [+]

زبان ها

آلبانیایی ، انگلیسی-آمریکایی ، چک ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی مدرن ، لهستانی ، پرتغالی و برزیل ، رومانیایی ، روسی ، صربی-کرواسی ، اسپانیایی.

کوريكولا

غلظت ادبیات و فرهنگ ها:

• مطالعات آمریکایی (به زبان انگلیسی تدریس می شود)

• مطالعات انگلیسی (تدریس به زبان انگلیسی)

• مطالعات فرانسه (به زبان ایتالیایی تدریس می شود)... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه کارشناسی ارشد به طور مشترک با Université Paul-Valéry Montpellier 3 (UPVM) و با همکاری Université de Strasbourg ، Sousse and Meknès ارائه می شود و به عمق کشورها ... [+]

کوريكولا

هیچ برنامه درسی وجود ندارد. مسیر مطالعه شامل سه ماژول است که در دانشگاه های شریک درگیر (Ca 'Foscari ، UPVM) ، یک ماژول چهارم که یا در یک دانشگاه در مغرب (Sousse / Meknès) یا در دانشگاه استراسبورگ برگزار می شود و یک دوره کارآموزی سه ماهه برگزار می شود.

زبانهای آموزنده: ایتالیایی ، انگلیسی و فرانسوی

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان به متخصصان ارتباطات (مطبوعات ، تلویزیون ، سینما ، شبکه های اجتماعی ، مشاوره تحریریه) ، کارشناسان واسطه گری بین فرهنگی که برای انجمن ها و سازمان های فرهنگی کار می کنند ، کارشناسان سیاسی-اجتماعی که برای اندیشکده ها برای مقابله با مسائل مدیترانه کار می کنند ، آموزش دیده اند. بنابراین فرصت های شغلی را می توان در زمینه های زیر یافت:... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ca' Foscari University of Venice

این برنامه به شما امکان می دهد تا به یک زبان آسیایی یا آفریقای شمالی مهارت پیدا کنید و به شما کمک می کند تا دانش عمیقی از جنبه های اقتصادی ، حقوقی ، تاریخی و سیاسی منطقه ... [+]

زبان ها

عربی ، چینی / انگلیسی ، چینی ، ژاپنی.

کوريكولا

• زبان ، سیاست و اقتصاد در کشورهای عربی (به زبان ایتالیایی تدریس می شود)

• زبان و مدیریت به چین (به زبان انگلیسی و ایتالیایی آموزش داده می شود)

• زبان ، جوامع و مؤسسات معاصر چین (به زبان ایتالیایی آموزش داده می شود)

• زبان ، اقتصاد و مؤسسات ژاپن (به زبان ایتالیایی تدریس می شود)

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان می توانند با مشاغل و مؤسسات مالی فعال در بازارهای آسیا و شمال آفریقا ، با سازمانهای عمومی ملی و بین المللی ، با امکانات و موسسات داوطلب ، با همکاری اینها و در بخش های توسعه فعالیت کنند. فرصتهای شغلی احتمالی شامل موارد زیر است:... [-]

انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Dorsoduro,3246
30123 متروپولیتن ونیز, ونتو, ایتالیا
تلفن
false