Accademia del Lusso

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Accademia del Lusso

مدرسه مد

مدرسه Accademia del Lusso مد

روش آموزشی مدرسه مد

روش آموزش متمایز Accademia del Lusso نیز نتیجه تخصص و تجربه کارکنان آموزش است که همه آنها متخصصین حرفه ای در زمینه های مختلف مد و طراحی هستند. این به مدرسه مد اجازه می دهد

علاوه بر این، دوره های مد در مدرسه دانشکده مدرسه مد Fashion مدرن با کسب و کارهای مهم در صنعت اجازه می دهد تا دانش آموزان برای کار بر روی پروژه های مداوم و یا پروژه های که قبلا اجرا شده است و برای تکمیل آموزش خود را با یک تجربه بسیار آموزنده است که تنها می تواند از طریق تماس مستقیم با دنیای حرفه ای تضمین شده است.

انواع دوره ها

دوره های کارشناسی ارشد: برای دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس هستند و کسانی که می خواهند آمادگی خاصی را به وجود آورند که به آنها امکان می دهد که در مد و مدیریت لوکس در کسب و کارهای معتبر در سراسر جهان به انجام برسند.

مدرک لیسانس اروپایی: برای کسانی که تحصیلات دبیرستان خود را به پایان رسانده اند و می خواهند دوره ی تحصیلی در سطح دانشگاهی را بگذرانند که به آنها آموزش جامع نظری و عملی نیاز دارد تا در صنعت مد و طراحی کار کند.

دوره های یک ساله شدید: برای کسانی که دوره های دبیرستان یا تحصیلات خود را به پایان رسانده اند و می خواهند دوره ای فشرده ای را برای بهبود و تکمیل دانش موجود خود برای تبدیل شدن به یک حرفه ای صالحه و ایجاد حرفه ای در صنعت مد و طراحی .

دوره های کوتاه مدت: ایده آل برای کسانی که در حال تحصیل یا کار هستند و زمان لازم برای اختصاص دادن به یک دوره دراز مدت ندارند. آنها می توانند به عنوان یک مقدمه ای برای مد و ایده آل برای همه پروفایل ها، زمانی که بر مبنای مفاهیم عمومی و یا به عنوان دوره های ارتقاء مناسب برای حرفه ای ها زمانی که در مناطق خاص در بخش های متمرکز شده است، دیده می شود.

دوره های آماده سازی: این موارد قبل از شروع هر سال تحصیلی برگزار می شود و برای کسانی که در مدرسه یا دوره طراحی در Accademia del Lusso ثبت نام کرده اند، در دسترس هستند. این دوره ها دانشجویان را از نظر بهبود زبان آماده می کند، مفاهیم اساسی مد و طراحی را فراهم می کنند، و همچنین برای کمک به دانش آموزان در محیط جدید خود در میلان ادغام می شوند.


دلیل بالا برای پیوستن به این موسسه

  • 100٪ مدرسه ایتالیایی مد
  • حداکثر اندازه کلاس 12 دانش آموز برای تعامل فعال و پویا با معلمان و به حداکثر رساندن درس
  • کارکنان آموزش و پرورش متشکل از متخصصان واجد شرایط در حال حاضر در بخش های مد و طراحی برای انتقال مداوم تجارب به دانش آموزان به طور مداوم کار می کنند
  • روش تدریس ترکیبی از درس های تئوری با تجربیات عملی در زمینه (کارگاه های آموزشی: بازدید کنندگان خارجی، سمینارهای حرفه ای مد و طراحان مشهور، مشارکت در رویدادهای منحصر به فرد، کار پروژه براساس سفارشات شرکت ها، تجربه پیش بینی روند در پایتخت های اروپایی)
  • دوره های آموزشی به طور مستمر به زبان انگلیسی توسط معلمان آموزش داده می شود، هیچگونه کلاس های نگرانکننده مترجم
  • فرصت های عالی کارشناسی به لطف پیوندهای جامع با کسب و کارهای مد و طراحی در بخش لوکس تحت مدیریت دفتر ADL Career Office
  • محل اقامت لوکس از طریق Montenapoleone شماره 5، یکی از شیک ترین خیابان های جهان است
  • دفتر پشتیبانی دانشجویی برای کمک به مراحل ویزا و مهاجرت و پیدا کردن محل مناسب در میلان و نیز مراقبت از مراقبت از روحانی
  • هدف اصلی دوره های ADL آمادگی و آمادگی برای دانش آموزان برای ورود سریع و موفق به بازار کار رقابتی امروز است
  • ADL Corporate Division با ارائه خدمات به شرکت های تجاری و کارشناسان حرفه ای، دوره های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد


زیرساخت / امکانات آموزشی

Accademia del Lusso دانش آموزان را با کارگاه های حرفه ای و آزمایشگاه های کامپیوتری مجهز به iMac و آخرین سخت افزار و نرم افزار فراهم می کند. این مدرسه همچنین یک فروشگاه واقعی با پنجره، الگوی ساخت و آزمایشگاه های خیاطی و همچنین فضاهای بزرگ برای عکسبرداری و جلسات مد یکپارچه سازی مد است.


دانشکده های ویژه

معلمان Accademia del Lusso در حال حاضر در بخش مد و طراحی مشغول به کار هستند و بسیاری از آنها به طور انحصاری برای دانش آموزان ADL آموزش می دهند. این تضمین انتقال مداوم تجارب به دانش آموزان و همچنین ارتباط مستقیم با شرکت های معلمان را تضمین می کند.


قرار دادن

دفتر حرفه ای Accademia del Lusso برای ارتباط دانش آموزان با کسب و کار برای ایجاد فرصت های عالی برای کارآموزی که اغلب تبدیل به فرصت های شغلی می شود، کار می کند. این دفتر کارآمد کمک می کند تا دانش آموزان در ایجاد CV و نمونه کارها با هدف آموزش آنها در ایجاد خواسته های شغلی و ارائه پروفیل خود را در بهترین راه ممکن است.


شرکت های استخدام بالا

Valentino، Prada، Fendi، Ralph Lauren، Salvatore Ferragamo، Bottega Veneta، LVMH، Hugo Boss، Vivienne Westwood، Ermenegildo Zegna، John Richmond، Krizia، L'Espresso، L'Oreal، Luxottica، Marina Rinaldi، Stefanel، Baci

مکان ها

میلان

Address
Accademia del Lusso S.r.l. Via Montenapoleone 5
20121 میلان, لومباردی, ایتالیا