Accademia del Lusso

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Accademia del Lusso

دانشکده مد و طراحی

دانشکده مد و طراحی Accademia del Lusso در سال 2005 با هدف خاص ارائه آموزش باکیفیت به جوانان علاقمند به شروع حرفه ای در صنعت مد و طراحی و یا حرفه ای هایی که در حال کار در این بخش هستند که مایل به بهبود یا به روز رسانی هستند افتتاح شد. مهارت ها و دانش آنها

روش آموزشی دانشکده مد و طراحی مبتنی بر یک رویکرد نوآورانه و با دو مسیر یادگیری است که به هم نزدیک هستند: مسیر فنی خلاق با هدف تولید و مسیر اداری اختصاص یافته به مدیریت.

روش متمایز تدریس Accademia del Lusso همچنین حاصل تخصص و تجربه کارکنان آموزش است که همگی در زمینه های مختلف مد و طراحی حرفه ای مستقر هستند. این اجازه می دهد تا دانشکده مد و طراحی یک آموزش چند نظم و انضباطی را ارائه دهد که به طور مداوم به روز می شود و کاملاً با بازار کار مرتبط است.

علاوه بر این، دوره های مد در مدرسه دانشکده مدرسه مد Fashion مدرن با کسب و کارهای مهم در صنعت اجازه می دهد تا دانش آموزان برای کار بر روی پروژه های مداوم و یا پروژه های که قبلا اجرا شده است و برای تکمیل آموزش خود را با یک تجربه بسیار آموزنده است که تنها می تواند از طریق تماس مستقیم با دنیای حرفه ای تضمین شده است.

دوره های ارائه شده

دوره های کارشناسی ارشد: برای دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس هستند و کسانی که می خواهند آمادگی خاصی را به وجود آورند که به آنها امکان می دهد که در مد و مدیریت لوکس در کسب و کارهای معتبر در سراسر جهان به انجام برسند.

دوره های 3 ساله: برای کسانی که تحصیلات دبیرستان خود را به پایان رسانده اند و می خواهند دوره ی تحصیلی در سطح دانشگاهی را بگذرانند که به آنها آموزش جامع نظری و عملی نیاز دارد تا در صنعت مد و طراحی کار کند.

دوره های یک ساله شدید: برای کسانی که دوره های دبیرستان یا تحصیلات خود را به پایان رسانده اند و می خواهند دوره ای فشرده ای را برای بهبود و تکمیل دانش موجود خود برای تبدیل شدن به یک حرفه ای صالحه و ایجاد حرفه ای در صنعت مد و طراحی .

دوره های کوتاه مدت: ایده آل برای کسانی که در حال تحصیل یا کار هستند و زمان لازم برای اختصاص دادن به یک دوره دراز مدت ندارند. آنها می توانند به عنوان یک مقدمه ای برای مد و ایده آل برای همه پروفایل ها، زمانی که بر مبنای مفاهیم عمومی و یا به عنوان دوره های ارتقاء مناسب برای حرفه ای ها زمانی که در مناطق خاص در بخش های متمرکز شده است، دیده می شود.

دوره های آماده سازی: این موارد قبل از شروع هر سال تحصیلی برگزار می شود و برای کسانی که در مدرسه یا دوره طراحی در Accademia del Lusso ثبت نام کرده اند، در دسترس هستند. این دوره ها دانشجویان را از نظر بهبود زبان آماده می کند، مفاهیم اساسی مد و طراحی را فراهم می کنند، و همچنین برای کمک به دانش آموزان در محیط جدید خود در میلان ادغام می شوند.


دلایل برتر برای تحصیل در Accademia del Lusso

  • 100٪ مدرسه مد و طراحی ایتالیایی
  • حداکثر اندازه کلاس 12 دانش آموز برای تعامل فعال و پویا با معلمان و به حداکثر رساندن درس
  • کارکنان آموزش و پرورش متشکل از متخصصان واجد شرایط در حال حاضر در بخش های مد و طراحی برای انتقال مداوم تجارب به دانش آموزان به طور مداوم کار می کنند
  • روش تدریس ترکیبی از درس های تئوری با تجربیات عملی در زمینه (کارگاه های آموزشی: بازدید کنندگان خارجی، سمینارهای حرفه ای مد و طراحان مشهور، مشارکت در رویدادهای منحصر به فرد، کار پروژه براساس سفارشات شرکت ها، تجربه پیش بینی روند در پایتخت های اروپایی)
  • دوره های آموزشی به طور مستمر به زبان انگلیسی توسط معلمان آموزش داده می شود، هیچگونه کلاس های نگرانکننده مترجم
  • فرصت های عالی کارشناسی به لطف پیوندهای جامع با کسب و کارهای مد و طراحی در بخش لوکس تحت مدیریت دفتر ADL Career Office
  • موقعیت لوکس در شماره 5 از طریق مونتناپولئون ، یکی از مهمترین خیابانهای جهان لوکس
  • دفتر پشتیبانی دانشجویی در مراحل ویزا و مهاجرت و یافتن محل اقامت مناسب در میلان و همچنین مراقبت از دانشجویان بین المللی در همه ابعاد زندگی خود در میلان کمک می کند.
  • هدف اصلی دوره های ADL آمادگی و آمادگی برای دانش آموزان برای ورود سریع و موفق به بازار کار رقابتی امروز است


زیرساخت / امکانات آموزشی

Accademia del Lusso کارگاه های حرفه ای و آزمایشگاه های رایانه ای مجهز به iMac و جدیدترین سخت افزار و نرم افزار را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این مدرسه همچنین شامل یک فروشگاه واقعی با آزمایشگاه های پنجره ، الگوی سازی و خیاطی و همچنین فضاهای بزرگی برای عکسبرداری و جلسات یک ظاهر طراحی مد است.


دانشکده های ویژه

معلمان Accademia del Lusso در حال حاضر در بخش مد و طراحی مشغول به کار هستند و بسیاری از آنها به طور انحصاری برای دانش آموزان ADL آموزش می دهند. این تضمین انتقال مداوم تجارب به دانش آموزان و همچنین ارتباط مستقیم با شرکت های معلمان را تضمین می کند.


قرار دادن

دفتر حرفه ای Accademia del Lusso برای ارتباط دانش آموزان با کسب و کار برای ایجاد فرصت های عالی برای کارآموزی که اغلب تبدیل به فرصت های شغلی می شود، کار می کند. این دفتر کارآمد کمک می کند تا دانش آموزان در ایجاد CV و نمونه کارها با هدف آموزش آنها در ایجاد خواسته های شغلی و ارائه پروفیل خود را در بهترین راه ممکن است.


شرکت های استخدام بالا

والنتینو ، پرادا ، فندی ، رالف لورن ، سالواتوره فرگامو ، بوتگا ونتا ، LVMH ، هوگو باس ، ویوینین وست وود ، ارمنگیلدو زگنا ، جان ریچموند ، کریزیا ، L'Espresso ، لورئال ، لوکسوتایسا ، مارینا رینالدی ، استفانل ، باسی و ابرراسچی ، OVS، Manifacture +39، UPIM، طبقه 1، AB & COM، Aeffe، Agent Lux Venture، Alviero Martini، Antonio Marras، Barbara Barbara Giannelli، Be-Ma، Betty Blue، Brooks Brothers، Cashmira، Celine، Publishing Class، Colangelo، Columbus، Conde Nast، Corps et Ame، Datura، PEM Publishing، Emilù، Eres، Fabrizio Melzi، Fashionist، Franca Soncini، Francesco Scognamiglio، Fun and Fashion، Labure Concept Lab، GF Service، Gianfranco Femzia، Gruppo Zannier، Guitar، Ileana Turrini، Info Draft ، Ingenio، Insight Communication، JM Fashion & Advertising، Jonofui، Krizia، L’utre Chose، Le Van Kim، Les Copains، Marly's Fashion، Martin Martin، Matteo Sorbellini، Monica Leoni، Mage Magazine، Nardelli، Page Adv، Philippe Plein، Popai ، Prime Donne ، Ruffo ، SP SP Management، Saatchi & Saatchi، Sabat ini، Salima Arfoudi، Schema، Scudrera، So jeans، Società Italia، Staff International، Studio Re، Studio Uno، Tosi ارتباط، Ulisse Barbi، استودیو Uragano، Urrà، Videolook، Vigevano 41، VW Consultin Gallery Galeria، XT.

مکان ها

میلان

Address
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 میلان, لومباردی, ایتالیا