توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آمریکایی رم (AUR) یکی از قدیمی ترین مدارس دولتی آمریکایی در ایتالیا است. دانش آموزان پس از اتمام برنامه تحصیلی، دارای مدرک کارشناسی معتبر ایالات متحده آمریکا می باشند (معمولا چهار سال در دوره). درجه کارشناسی ایالات متحده به عنوان یک استاندارد موفقیت در آموزش عالی شناخته شده است.


AUR از رم به عنوان کلاس خود و ایتالیا و اروپا به عنوان منابع ارزشمند استفاده می کند. دانشگاه آمریکایی رم دانشجویان را برای زندگی و کار در سراسر فرهنگ ها از طریق رشته های علمی بین رشته ای دانشگاهی، فرصت های یادگیری از طریق مسافرت و کارآموزی و استادان و کارکنان چند فرهنگی خود آماده می کند. دانش آموزان از هشت برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب می کنند:

دستور زبان به زبان انگلیسی است دانش آموزانی که مهارت زبان انگلیسیشان نیاز به پیشرفت دارند، می توانند برای دوره آموزش زبان انگلیسی آکادمیک درخواست دهند تا از برنامه تحصیلی کامل در دانشگاه آمریکایی رم بهره مند شوند. از طریق این برنامه، دانش آموزان زبان، گوش دادن، خواندن و نوشتن مهارت ها را در زبان انگلیسی در حال تحصیل در دوره های عمومی تحصیلی مبتنی بر اعتبار در AUR توسعه خواهند داد.

پذیرش رقابتی است. AUR دانشجویان را از بیش از 40 کشور جذب می کند و دانشجویان خود را در خارج از کشور تحصیل می کند مانند: چین، اکوادور، انگلستان، یونان، اسپانیا و بهترین دانشگاه های ایالات متحده. برنامه های کاربردی پذیرفته می شوند و دانشجویان بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، جنس، اعتقاد، منشا ملی یا قومی یا معلولیت انتخاب می شوند.

جایگاه پیشرفته ممکن است برای اعتبارات تحصیلی که در موسسات خارج از سیستم دانشگاه ایاالت متحده کسب می شود، اعطا شود. کاندیداهای دارای مدارک معتبر مانند Maturità ایتالیا، مدرک بین المللی، GCSE بریتانیا سطح و سایر برنامه های معادل خواهد بود و اعتبارات پیشرفته ای که براساس ارزیابی اعطا می شود، ارزیابی می شود.

در بیشتر موارد، سال اول کالج (معادل 30 اعتبار ترم) ممکن است اعطا شود. اگر دفتر پذیرش AUR تعیین می کند که یک دانش آموز در غیر این صورت کاملا واجد Academic واجد شرایط است، اما مهارت های زبان انگلیسی ممکن است در شروع یک تجربه تحصیلی موفقیت آمیز، ممکن است یک ترم تحصیلی یا یک سال تحصیلی در AUR مورد نیاز باشد.

دانشگاه آمریکایی رم متعهد به کمک به نیازهای مالی دانشجویان است، با ارائه بورس تحصیلی مختلف و موقعیت های کارشناسی ارشد دانش آموزان به دانش آموزان واجد شرایط.

پس از اتمام دوره، اکثر فارغ التحصیلان AUR یا به تحصیل ادامه می دهند یا تصمیم می گیرند که بلافاصله وارد محل کار شوند. از آن دانش آموزانی که پس از فارغ التحصیلی در محل کار قرار می گیرند، 86 درصد کارشان کمتر از یک سال است (از سپتامبر 2010 داده ها به صورت رسمی و عمومی به شورای اعتباربخشی کالج ها و مدارس مستقل (ACICS) گزارش شده است.

AUR معتبر و / یا به رسمیت شناخته شده توسط: کمیسیون میانی ایالات متحده در آموزش عالی (ایالات متحده آمریکا)، وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده، وزارت آموزش و پرورش از ایالتی دلاور، دادگاه رم و وزارت آموزش و پرورش ایتالیا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


The American University of Rome

این برنامه ارائه می دهد یک مطالعه میان رشته ای و روش های متنوع از فرهنگ و مذهب در ابعاد سیاسی و اجتماعی خود را. تحقیق و مطالعه سنت های مذهبی خاص، زمینه اجتماعی و سیاسی که ... [+]

این برنامه ارائه می دهد یک مطالعه میان رشته ای و روش های متنوع از فرهنگ و مذهب در ابعاد سیاسی و اجتماعی خود را. تحقیق و مطالعه سنت های مذهبی خاص، زمینه اجتماعی و سیاسی که در آن تکامل یافته، و ایده های سیاسی آنها را تحت تاثیر قرار، به ترویج صلح، تنوع مذهبی و فرهنگی، گفت و گو میان فرهنگی، تفاهم و همکاری کمک می کند.

متحرک در مطالعات صلح با بهره گیری از موقعیت منحصر به فرد از دانشگاه آمریکایی رم به دانش آموزان این فرصت را به مطالعه توسعه نهادهای دینی، آموزه ها و شیوه های خود، در ارتباط با بافت اجتماعی همیشه در حال تغییر.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American University of Rome

متحرک در مطالعات غذایی یک برنامه میان رشته ای که با هدف ارائه دانش و مهارت در مورد وضعیت فعلی و تحولات تولید مواد غذایی پایدار و مصرف، به طور کلی بیشتر در مورد نحوه منابع ... [+]

متحرک در مطالعات غذایی یک برنامه میان رشته ای که با هدف ارائه دانش و مهارت در مورد وضعیت فعلی و تحولات تولید مواد غذایی پایدار و مصرف، به طور کلی بیشتر در مورد نحوه منابع زمین را تحت تاثیر قرار ما با انتخاب مواد غذایی ما است. آن را در ابعاد بین المللی بلکه در مورد چگونگی سیاست همراه است و چارچوب های قانونی قاب و در سطوح منطقه ای، ملی و محلی توسط بخش های دولتی و غیر انتفاعی و همچنین با صنایع غذایی اجرا تمرکز می کنند.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The American University of Rome

حفظ و حفاظت از، و عمومی / دسترسی توریستی به، میراث فرهنگی جهان است تبدیل به یکی از چالش برانگیز ترین مسائل و با فشار دادن برای بسیاری از کشورها در سراسر جهان. تواند به شم ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در میراث فرهنگی پایدار آموزش فارغ التحصیلان به صورت چالش های مهم در صنعت میراث امروز: زنده ماندن طولانی مدت آن است.

رم در مرکز بحث در مورد میراث جهانی است. با سازمان های بین المللی در شهرستان ها، و همچنین به عنوان بزرگترین غلظت از بناهای تاریخی میراث فرهنگی و آثار، در هیچ کجای جهان پایگاه بهتر برای آماده سازی یک دانش آموز برای یک حرفه ای در این زمینه فراهم می کند.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی