Accademia Europea di Firenze – Scuola internazionale di Arti e Cultura Italiana

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Accademia در اروپا دی Firenze عملکرد و هنرهای آزاد مدرسه متشکل از کالج کارشناسی ما، کارشناسی ارشد، آموزش حرفه ای، وابسته به عملکرد محلی، و برنامه های فرهنگی است. AEF در ترکیبی از برتری علمی، تجربه عملکرد، و غوطه وری فرهنگی ریشه دارد. کارکنان ما متشکل از مدرسان با استعداد، اساتید، مدیران و اختصاص داده شده به آماده سازی دانشجویان برای جهان حرفه ای در یک جامعه به طور فزاینده جهانی است. مدارس ما به خوانندگی و هنرهای آزاد، از طریق یک طیف وسیعی از دوره اختصاص داده است.

دانشگاه

AEF در اولویت قرار یکپارچگی آموزشی، رشد فردی، و یک تجربه آموزشی و شخصی به هم پیوسته و جامع است. ما در تلاش برای ایجاد برنامه های غوطه وری کامل با ساختار مناسب به منظور افزایش تجربه دانش آموزان و رشد در این زمینه خود را از مطالعه. در AEF، ما هر دانش آموز در روابط شخصی / حرفه ای متعهد به اطمینان از ایمنی و راحتی خود را.

این که آیا آن زبان، هنر، تاریخ، موسیقی، و یا هر دوره دیگر، دانش آموزان در داخل کلاس تدریس و تشویق می شوند به سرعت بخشیدن به پیشرفت خود را با شرکت در فعالیت های بی پایان AEF در خارج از کلاس درس.

دانشگاه

پایه های به فلسفه آموزش ما یادگیری تجربی و دانش آموزان ما را قادر می سازد تا به طور کامل در فلورانس و فرهنگ اروپا غوطه ور است. دانش آموزان از سراسر دنیا به دیدن این شهرستان دیدنی و جذاب و کارکنان AEF است به مطمئن شوید دانش آموزان ما انجام دهید، در حالی که به طور همزمان بالا بردن درک هر دانش آموز و تسلط بر محتوای تحت پوشش در کلاس درس متعهد است.

دانشگاه

بیانیه ماموریت

بهترین مدرسه فلورانس بین المللی

ماموریت از Accademia اروپا دی Firenze است که به ارائه برنامه های آموزشی متمرکز، عمیق، و جامع متصل به فرهنگ محلی است. توانمند سازی هنرمندان مشتاق، موسیقیدانان و دانش آموزان در همه پس زمینه برای ایجاد، یادگیری، انجام، و رشد حرفه ای در زادگاه رنسانس.

منابع AEF در فلورانس فراتر از کلاس درس گسترش، قادر می سازد دانش آموزان به تجربه شهرستان در چارچوب مطالعات خاص خود را. دانش آموزان تحت فشار قرار دادند به آموختن و تجربه تاریخ هنر و صنعت و مطالعات خود را، در حالی که تلاش برای نوآوری و فشار این زمینه خود را بیشتر.

هدف ما این است که برای تحریک کنجکاوی فکری و جاه طلبی از بدن دانش آموز ما به حداکثر رساندن پتانسیل خود را به عنوان آموزان و حرفه ای.

چشم انداز

AEF برای ترویج و تجدید رشته های هنری در شهرستان برای تاریخ آن و تغییر نوآوری مشهور تاسیس شد.

به ارائه برنامه های آموزشی به چالش کشیدن که به شکل ذهن کنجکاو قادر به:

  • نزدیک شدن رشته های دانشگاهی با طرز فکر به عمیقا درک اصول گذشته و چگونه آنها در حال حاضر در زمینه امروز هستند.
  • آموزش تبدیل، دانش و تجارب فرهنگی را به ابزار که شکل آینده فردا.
  • مشارکت در فرهنگ های محلی با یافته، تحقیق، خلاقیت و توسعه در طول دوره مطالعه است.
  • به ارائه حرفه ای و عالی دانشگاهی امکانات توانند الهام بخش بالقوه یادگیری دانش آموز.
  • برای رفتن به فراتر یادگیری در کلاس درس با ترویج تعامل دانش آموز با جوامع چند فرهنگی و حضور خلاق در شهرستان از فلورانس.

مکان ها

فلورانس

Address
Via Cavour 37
50129 فلورانس, توسکانی, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: