Il Sole 24 ORE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

24 ORE مدرسه کسب و کار را توسعه داده است آموزش کسب و کار نوآورانه و تخصصی و برنامه های توسعه حرفه ای با هدف کمک به فارغ التحصیلان اخیر تازه شروع حرفه خود برای به دست آوردن دانش و مهارت های جدید، و همچنین مدیران بالغ و حرفه ای که نیاز به به روز رسانی مهارت های موجود و یا توسعه مناطق جدیدی از تجربه و تخصص . برنامه ها برای افراد مشغول به کار در هر دو بخش دولتی و خصوصی طراحی شده است.

تمرکز بر روی نیازهای مختلف مدیران و متخصصین جوان، برنامه های درسی به طور مداوم به روز شده را به حساب جدیدترین روند کسب و کار. ناشران با تجربه با پیشینه در آموزش و پرورش شناسایی موضوعات کلیدی، تنظیم حرکت در گفت و گو غنی بین کارشناسان، روزنامه نگاران و بیش از 6000 مدیرانی که هر سال شرکت می کنند. هدف 24 برنامه آموزش و پرورش ORE تنها به ارائه یک پایه بتنی در زمینه های اقتصاد، امور مالی و مدیریت.

24 برنامه آموزش و پرورش ORE تنها شامل:

  • رویدادهای سالانه - مدارک تحصیلی تخصصی کارشناسی ارشد - کارشناسی ارشد اجرایی - دوره ها و همایش ها - E-آموزش - در خانه آموزش - توسعه حرفه ای

مدرسه کسب و کار ارائه می دهد:

تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد که شامل سابقه کار از طریق کارآموزی که دانشجویان جوان را با ارائه یک مزیت رقابتی بیشتری به ورود به نیروی کار در یک سطح بالاتر از مدرک تحصیلی و تخصص کسب کردم.

Executive24 استاد است برای مدیران مشغول و کارآفرینان که باید تعهدات حرفه ای خود را با نیاز خود را برای یادگیری مداوم در جهان پویا تعادل طراحی شده است. آموزش از راه دور جایگزین برنامه با در محوطه دانشگاه جلسات برای یک تجربه آموزشی و قابل انعطاف تر می شود.

Master24 برای خود زبان آموزان طراحی شده است و در یک فرمول نوآورانه از آموزش از راه دور است که طول می کشد استفاده از یک کلاس درس چند رسانه ای است که شامل دسترسی و تعامل با کارشناسان است.

شرکت کنندگان در این برنامه های آموزشی دسترسی به ثروت عظیم انحصاری 24 ORE از با کیفیت بالا، منابع چند رسانه ای داشته باشد.

دانشکده شامل کارشناسان ایتالیایی و بین المللی مجرب که تجربه هر دو در رشته های خود و همچنین در کلاس درس. آنها استفاده از یک رویکرد عملگرایانه است که نسبت به نیازهای حرفه ای کسب و کار گرا.

150 کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان،.

مدرسه کسب و کار همواره توجه خاص در حال توسعه و حفظ روابط قوی با برخی از شرکت های مهم و شرکت های مشاوره در ایتالیا و سراسر جهان پرداخت می شود. ما در حال حاضر با بیش از 600 شرکای کسب و کار بین المللی احترام همکاری کنند. این شبکه اجازه می دهد تا تنها 24 ORE به ادغام واقعیت کسب و کار به برنامه های آموزشی خود، در نتیجه ارائه برنامه های کاربردی جامد و عملی برای یادگیری.

پلت فرم آموزش الکترونیکی تنها 24 ORE در اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن اسناد، پیام ها و ایجاد یک جامعه.

کارآموزی ها بخشی جدایی ناپذیر از برنامه مستر و نشان دهنده یک فرصت مهم برای فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار است. شبکه گسترده از مخاطبین را از بخش شرکت ها، حرفه ای و مالی، همراه با آماده سازی ارائه شده توسط برنامه مستر، ارائه فرصت دانش آموزان برای ورود به شرکت های مهم در هر دو ایتالیا و خارج از کشور.

قرار دادن حرفه ای به شرح زیر پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه مستر و شامل معرفی متقاضیان واجد شرایط به سازمان، مطابق رزومه دانش آموزان (تاریخچه مختصری از زندگی) با نیازهای شرکت. هدف این است که اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان به دست آوردن تجربه های مربوطه و معنی دار که اجازه می دهد آنها را به ادامه توسعه حرفه ای خود را.

مکان ها

میلان

Il Sole 24 ORE

Address
GRUPPO 24ORE Via Monte Rosa 91
20149 میلان, لومباردی, ایتالیا
تلفن
+39 02 30221

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید